Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 28.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Тема Довериенови  
Автор Hesh (непознат )
Публикувано29.11.06 02:22



Здравейте,
Не съм правил секс с мъж досега, но знам, че съм пасивен. Няма да питам боли ли, не боли ли, защото видях вече поне десет теми за тпва и няма смисъл да питам и аз.
Въпросът ми е свързан с мъжете, с които имам възможност да се срещна. Завързвам контакти в сайт за запознанства, но досега не се бях уговарял с никой. Обаче сега имам уговорка с един мъж, който е на трийсетина години, а аз на 20. И двамата търсим секс, но все пак изпитвам известен страх. Мога ли да се доверя на такъв човек? Страх ме е също от болести, като безопасния секс е решението, но напоследък имам чувството, че всички, на които спомена "безопасен секс", бягат веднага надалече.
Е, какво бихте ме посъветвали? Как да се подсигуря, до каква степен мога да се доверя на такъв човек?



Тема Re: Довериенови [re: Hesh]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (храбрият свирач)
Публикувано29.11.06 15:54



Моят съвет, доколкото мога да дам такъв, е - отстоявай принципите си. Девствен няма да умреш, затова спокойно дочакай това, което търсиш. А тези дето бягат надалече - не им обръщай внимание, всякакви ги има. Ти обаче си отстоявай "правата", дръж на принципите си и не прави компромиси.

И още нещо - по-голямата част от тези, които "търсят секс" всъщност толкова объркват, усложняват и протакват всичко, та накрая се оказва, че те май не са баш за секса, или поне не толкова готовно, колкото се изкарват, че са...



Всъщност ако човека срещу теб не разбира притесненията ти, иска от теб да правиш компромиси, неща които те притесняват и все в този дух - значи не можеш да му се довериш.



Тема Re: Довериенови [re: Guardian_Hearts]  
Автор neizvesten81 (Buscando amor)
Публикувано29.11.06 17:23



Много хубаво го каза.



Тема Re: Доверие [re: Hesh]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано30.11.06 10:03



Hesh, преди време имаше една тема със 10 златни правила за първа среща, но не мога да я открия в момента. Накратко ще ти кажа моите съвети, за които не съм съжалявал никога.

Срещнете се на обществено място, като кафе например. Опитай се да поопознаеш малко човека, преди да преминете към секс. Откачалките си проличават веднага, а такъв човек ти не би искал да знае къде живееш.

Предпочети да сте на неутрална територия. Хотел или терен на твой приятел.

Няма да навлизам в подробности за подготовката, защото тук има доста хора, които се гнусят, но е добре да си направиш промивка или да не се храниш 6 до 8 часа преди секса.

Обясни му, че нямаш опит и го остави да води.

Запасете се с предпазители и смазка. (Sports и Глайтгелен са ми личните предпочитания)

Винаги с презерватив. Не подлежи на обсъждане.



Тема Re: Довериенови [re: martyr]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано01.12.06 00:00



Помня една такава тема за 10те правила - много депресираща беше - ако ги прочете момчето, ще си умре девствено, пък нека не забравяме клишето, че "девствеността е лечима, ако се открие навреме"...

Презервативите са задължителни естествено, пък все пак, като се видят на живо ще преценят дали ще има нещо повече... Всеки има глава на раменете си, но пък и на всичик ни се налага да поемаме рискове - в живота просто не се получават идеалните неща, така че...успех!



Тема Re: Довериенови [re: mizrahi]  
Автор Hesh (непознат )
Публикувано02.12.06 02:57



Благодаря ви за съветите... Не че не се бях сетил за повечето неща, но все пак ме поуспокоихте... Както и да е, този въпросният с когото се бях уговорил се покри и изчезна... Няма значение, поне вече се чувствам малко по-добре от думите ви!





Тема Re: Какво ти доверие?нови [re: Hesh]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано02.12.06 14:56



Като говорим за доверие, ако някой твой бъдещ мераклия толкова настоява да го направите без презерватив, това е възможно, ако
1. И двамата си направите HIV-тест и резултата е отрицателен и за двама ви.
2. Имплантираш му камера в очната ябълка, захранвана от биотоковете му, за да знаеш във всеки един момент къде е и с кого какво прави.
3. След 3 месеца пак си правите HIV-тест, ако той пак е отрицателен - може да започнете да правите секс без презерватив.
И не забравяй- камерата трябва да продължава да е имплантирана.
Нищо друго не може да ти гарантира, че въпросния човек точно 2 часа, преди да е правил секс с теб, не е правил секс и с някой друг.

От няколко лични преживявания и от разговори с познати съм разбрал, че има един огромен брой батковци, които обичайно нямат "терен" и когато дойдат при теб, идват без презервативи - били "забравили". И ако и ти нямаш презервативи - почва една песен "Ами то може и без, какво пък толкова, нали така и така съм дошъл - давай да се чукаме, ох, как искам да ме чукаш, давай..."... примерно



Или секс с презерватив, или никакъв секс - това дори не подлежи на обсъждане :)



Тема Re: Какво ти доверие?нови [re: peterbio]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано02.12.06 20:41



заставам право зад теб - с презерватив!

...понякога двусмислията звучат добре...





Тема Re: Довериенови [re: Hesh]  
Автор Dregnot (непознат)
Публикувано04.12.06 10:43



Хмм доверието е хубаво нещо, но то се гради с течение на времето. Да се довериш на някого с когото се познавате от сайт и то отпреди пет минути е абсурд. Зная че много ти се иска

нормално е на 20 години, то и на повече пак желанието си е голямо, ама не си струва заради едното чукане да си провалиш живота (в най-лошия случай) или да лепнеш нещо бог знае какво.
А и "търсещите секс" от сайтовете в голямата си част са, да кажем несериозни и боязливи типове. В никакъв случай не отстъпвай и не прави компромиси. Млад си, сигурно си и готин винаги може да си намериш друго приятелче.
Това че някои се дърпат като чуят за безопасен секс, си е техен проблем. Ти гледай себе си и мисли как на теб да ти е добре. В крайна сметка и дупето и живота са си твои



Тема Re: Какво ти доверие?нови [re: [bbourgas]]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано04.12.06 23:48



Хайде да се двусмисляме :))




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.