Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 18.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема поредната безсънна нощ  
Автор Jurnal (новак)
Публикувано14.11.06 07:37



Здравейте, мили хора! Изкарах поредната безсънна нощ и вече не издържам. Лягам си и се опитвам да заспя, а вместо това невероятен сърбеж почва да ме мъчи в областта на слабините. Това продължава вече около година, а няма някакви видими белези като зачервяване,ранички и т.н.Не е всяка нощ, но грубо е поне веднъж седмично. В началото си мислех, че косъмчетата вече израснали след бръснене боцкат. Вече няколко пъти ставам и ги махам, но сърбежа и дискомфорта продължават. В един момент откачам и почвам да се чеша като крастав по цялото тяло. Не мога да ви опиша колко е гадно всичко.Сърцето ми спи, но тъпия мозък го досърбяло

Кажете какво може да е според вас това явление?



Тема Nikam или Jism,нови [re: Jurnal]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано14.11.06 09:56



ти трябват, но вече доста рядко влизат в клуба. Според мен не е зУе да те погледне дерматолог дали нямаш някакъв кожен проблем или алергийка.



Тема Re: поредната безсънна нощнови [re: Jurnal]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано14.11.06 12:32



"Това продължава вече около година..."

Възмутен, съм как може да не отидеш толкова време на доктор?!





Тема Re:нови [re: Jurnal]  
Автор jism (39/би)
Публикувано15.11.06 14:50



Пуснах ти лична бележка...



Тема Re: поредната безсънна нощнови [re: Jurnal]  
Автор mauer (@#@$@#)
Публикувано18.11.06 00:49



Извянявам се предварително, че ще се намеся така брутално и дори не по темата....но искам да споделя, че адски ме изкефи "сърцето ми спи, но тъпия мозък го досърбяло"

бухасхаха, умрях от смях, извън това, ти съчувствам много, макар и да нямам ни най-малка представа какво ти е, надявам се скоро да се оправиш и да се наспиш добре

PRIDE

Тема Re: поредната безсънна нощнови [re: mauer]  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано18.11.06 10:40



И аз се извинявам че извън темата ще напиша нещо, но този израз "сърцето ми спи, но тъпия мозък го досърбяло", аз съм го чувал в 2 варианта: сърцето му спи кура го сърби - тогава когато ниакой гледа само да ебе без да обича и втория вариант: сърцето му спи, задника го сърби - сещате се какво имам впредвид.





Тема Re: поредната безсънна нощнови [re: lzibizi]  
Автор Jurnal (новак)
Публикувано20.11.06 01:55



във връзка с последните две мнения мога да добавия нова фраза която съм чувал "толкова ми се спи, че ми е все тая с кого". Не че идеята ми беше със писанието си да сътворявам лафчета, но натам отиват нещата :)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.