Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 23.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Снощи Гаро в "Горещо"нови  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано05.11.06 14:33



Гледахте ли го, на мен изказванията му не ми харесаха, освен две. Едното е че хомосексуалността не е придобита, а е вродена. Второто изказване, което силно ме впечатли и над което се замислих (не че не го знаех), е как може да се познае че в една компания да има латентен гей - когато се започне да се дискутират гейовете, изказванията на хетерото ще са с присмех и незаинтересовани, докато латентния гей ще сипе обиди, псувни и ще подклажда другите към омраза и физическа саморазправа. Замислих се и открих че съм попадал в такава ситуация, в която неосъзнат хомосексуалист постоянно говори за "гнусните педали", "шибаните педераси", а самият той е глезен, мамин гей които се опитва да подражава на хетерото и да имитира тяхната им същност. Случвало ли ви се е подобно нещо на вас?



Тема Re: Снощи Гаро в "Горещо"нови [re: lzibizi]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано06.11.06 10:15



Най-редовно Изи, даже в този клуб се е срещало да намине някой от тази окаяна пасмина. Особено странно се чувствам в залата, когато няк'в образ безподобен ръсеше антигейски (каква дума само) простотии а ме зяпаше много съсредоточено в дупето, докато правех клекове с щанга, даже ... май се беше одървил



... тури им пепел на латентните лигльовци. На Гаро му познавам единият любовник от по-минало време и ... честно казано "с какъвто се е събрал - такъв е станал".



Тема Re: Снощи Гаро в "Горещо"нови [re: martyr]  
Автор _RedBull_ (непознат)
Публикувано06.11.06 13:47



Наскоро четох една статия на Мадлен Алгафари за себеопознаването. Там се казва, че човек обикновено мрази друг човек заради определени качества или черти, без ясно да съзнава, че самия той ги притежава. Дадох си сметка, че наистина е така.



Тема Re: Снощи Гаро в "Горещо" [re: lzibizi]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано06.11.06 20:38



Само да вметна 2 думи по вечната тема придобита ли е или вродена сексуалната ориентация...

Тук по скоро си мисля, че трябва да говорим за "хомоемоционалност" както казваше навремето Елия, защото в различни ситуации много хора могат да възприетам хомосексуално поведение - примерно в затвора... Друг въпрос е, дали като се чукат помежду си, това е израз на някакви чувства, любов или просто на животински нагон...



Тема Re: Снощи Гаро в "Горещо"нови [re: lzibizi]  
Автор jism (39/би)
Публикувано07.11.06 09:44




Погледнато онтофилологично медицината ще ти отговори, че половият акт е нещо, което е част от физиологична нужда.
Т.е. приисква ти се, защото това е физиологична нужда и го правиш.
Задоволяваш нагона - съвсем животински, защото сме животни.
От друга страна Човекът е социално животно.
Социумът / обществото / е създало примери за поведение, норми, критерии, за това кое е нормално и кое е ненормално...
Е - нас ни имат нещо като ненормални...
За съжаление...
Поне не ни бесят, преследват, горят на клади...
Преди години Партията би Ви поръчала:"Обичайте се момчета и момичета,
Вие сте бъдещето на Родината. Дайте светъл пример на следващото поколение след Вас!"
Това което обаче демонстрираме пред обществото, така ще ни приемат или неприемат, така ще ни допуснат с разбиранията ни, или ще ни посочат ъгъла.



Тема Re: Снощи Гаро в "Горещо"нови [re: martyr]  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано08.11.06 10:44



"Особено странно се чувствам в залата, когато няк'в образ безподобен ръсеше антигейски (каква дума само) простотии а ме зяпаше много съсредоточено в дупето, докато правех клекове с щанга, даже ... май се беше одървил "

Марти тези от фитнеса и бодибилдинга с напомпаните мускули, може и да се правят на мъже, но не знам дали са наясно, че хранителните добавки и веществата, които поглъщат за растежа на мускулите увеличава в тялото им женския хормон. така неволно се присъединяват към нас





Тема Re: Снощи Гаро в "Горещо"нови [re: lzibizi]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано08.11.06 14:23



Само за тестостерона важи, но си прав. При инжектиране на тестостерон, неизползваният от тялото "ароматизира" и се превръща в естроген. Може да се появят женски вторични полови белези, като цици например.

Иначе повечето истински добавки нямат този гаден ефект.



Тема Re: Снощи Гаро в "Горещо"нови [re: martyr]  
Автор [bbourgas] (непознат )
Публикувано08.11.06 18:35



ти пък цици...
гинекомастия му викат


"здравите" дедитата в Х'америка всичките бяха така... и всички бяха накичени с обички и други подобни пиърсинзи, за да го прикрият разбира се. м/у другото мен ме кефи ако не е прекалено. готино е да си играеш с език



Тема Re: Снощи Гаро в "Горещо"нови [re: lzibizi]  
Автор Wizard_ (малък)
Публикувано08.11.06 21:54



Във връзка с това което е казал Гаро поне по мое лично наблюдение (без това да се приема като изказване от последна инстанция) мисля, че хомосексуалността може да бъде вродена, придобита или комбинация от двете. Така както има различни гейове - мъжествени, женствени, травестити, би, харесващи мъжествени, харесващи женствени и т.н. и т.н. едва ли ще се сетя за всички варианти. Толкова различни са и причините някой да е един от посочените варианти, а в същност става въпрос за сбор от фактори и по някога липсата на само един от тях може да е достатъчно някой да си остане хетеро. Аз дори като вариант приемам ако някой в миналото си прераждане е бил жена и в сегашното си прераждане ако е мъж, просто човека още не може да се пренастрои и си харесва мъже, или пък мъже и жени. А пък за латентните гейове, ми не е задължително някой като се изявява като голям анти-гей задължително да е латентен гей, може просто да е достатъчно елементарен и див и да не може да приеме различното.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.