Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 19.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Търся причини...  
Автор lNTROSPECTlVE (HIBERNATING)
Публикувано01.11.06 01:33



Провокиран от предното въпросче, се обръщам към почитателите на неангажиращи и незадълбочени "връзки", с едно мое такова...
Вас, които се страхувате от сериозни и пълноценни отношения, от какво всъщност ви е страх?

I need a shelter to build an altar
away from all the Osama's and Bushes


Тема По лично наблюдение,нови [re: lNTROSPECTlVE]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано01.11.06 11:48



хората, които ги е страх от обвързване предпочитат еднократните връзки.

В крайна сметка обаче, мъжете винаги "узряват" за сериозна връзка

дори и най-големите "мъжкари" (да се чете, като обратното на женкари) си намират похлупачето и да ги видиш колко ревностни пазители стават на връзката си ..., чак не можеш да ги познаеш.



Тема Re: По лично наблюдение,нови [re: martyr]  
Автор neizvesten81 (Buscando amor)
Публикувано01.11.06 12:20



А колко години им трябва на мъжкарите, за да озреят. Питам, за да знам докога ще си стоя без гадже в очакване някой да узрее.



Тема Re: По лично наблюдение,нови [re: neizvesten81]  
Автор _RedBull_ (непознат)
Публикувано01.11.06 14:06



Страх ги е да не се влюбят и да страдат.
Страх ги е да поемат отговорност за човека срещу тях.
Страх ги е от нестабилното (стабилното) финансово положение. (Едните ги е страх, че не са заможни а другите, че ще ги използват)
Страх ги е от липсата на самостоятелно жилище (живеят при мама и тате и те могат да ги разкрият, а секса сред природата анонимно и за по една вечер е къде, къде по дискретен)
Има и още страхове, но тези са може би най-разпространените.



Тема Re: По лично наблюдение,нови [re: _RedBull_]  
Автор neizvesten81 (Buscando amor)
Публикувано01.11.06 15:41



Аз не се страхувам да поемам отговорност, искам да се радвам и да страдам заедно с човека, в който ще се влюбя, не искам финансово да ме издържа и не ме притеснява, ако живеем заедно дори и на квартира, в случай, че нямаме самостоятелно жилище - просто искам някой, с който да се обичаме и връзката ни да има предимно духовно, а не материално измерение. Имам нужда да обичам някой, а не да го затормозявам финансово.



Тема Re: Търся причини...нови [re: lNTROSPECTlVE]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (недооценен)
Публикувано01.11.06 16:29



Уж търсиш някакви причини, но нещо не виждам да си упоменал за какво... Ама аз си падам трудно схватлив, та сигурно затова.

То и затова не разбрах какво въпросче те е провокирало, но нейсе.

Тва за страха откъде си го измисли? Наистина ще се радвам да споделиш, че да не живея аз в неведение относно моя милост и себеподобните ми. Щото видиш ли, аз досега не знаех, че ме е страх от нещо(такова), но ти си на път да отвориш очите ми и аз проглеждайки - да видя истината, окъпана в златиста светлина на фона на ангелски песнопения...

Посуепис: Годините ти(които предполагам не са повече от 20) не са оправдание за невежеството, което проявяваш. Но пък в твоя защита - и (много)по-възрастни от теб има, дето са си също толкова ограничени.



Тема Re: По лично наблюдение,нови [re: neizvesten81]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (недооценен)
Публикувано01.11.06 16:36



Вероятно ще стоиш без гадже докато не вземеш да узрееш и ти.





Тема Re: По лично наблюдение,нови [re: _RedBull_]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (недооценен)
Публикувано01.11.06 16:47



Оставям настрана факта, че тва със страховете са пълни глупости, но друго искам да питам: Смяташ ли, че тези "страхове"(хипотетично приемаме, че са такива) са неоснователни?





Тема Re: Търся причини...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор _RedBull_ (непознат)
Публикувано01.11.06 17:19



Страховете не са статистически организирани, но това са нещата които са ми казвали хора, предпочитащи еднократни изживявания. И в нета съм си писал с такива. Защо имат по 2-3 телефона, единия за нета и запознанства, който могат да изключат по всяко време, другия служебен, третия личен- за семейство и приятели. Повечето питат: "Имаш ли терен?", и не смеят да кажат дори от кой квартал са. Даже познавам такива.
Не смятам, че си невеж. Както казах нека всеки да живее така както си иска. На мен не ми пречат, но като знаят що за стока са неудомявам как така пишат, че искат хем сериозна , хем несериозна връзка.


Или в търсене на идеалния, неусетно ги редуват



Тема Re: Търся причини...нови [re: _RedBull_]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (недооценен)
Публикувано01.11.06 17:48



Всъщност ти не отговори на въпроса ми.

Смяташ ли, че тези "страхове" са неоснователни?

Струва ми се, че отдавате твърде голямо значение на написаното в обявите. Все едно аз да сметна за сериозен човек някой, който казва: "Искам сериозна връзка, очаквам любовта на живота си, моята предопределена половинка. Нека отговаря на тези условия за ръст, килограми, цвят на коса и очи, предпочитания в секса, характеристики на личността и природни дарби." Следва прочуствена(ха-ха-ха) поема за любовта или текст на песен с подобна насоченост...

Айде стига сте намирали кусури на кой ли не, щото ако седна ще ви намеря на вас самите поне по 5-6 и то сериозни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.