Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 30.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Зависи (донякъде) от възрастта.нови [re: kiko_boy]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано16.08.06 14:52



Имам един познат на 32, който още не може да се завърже за едно момче повече от месец. От вътре му идва ... е*лив е просто.

Аз лично винаги (от около 17 годишен де *wink*) предпочитам дългите връзки и избягвам (чисто/само) сексуалните контакти. Като изключим интересните усещания от опознаването на нов човек ... всичко друго е доста -=съмнително=- удоволствие. Да не говорим и колко опасности крие.



Тема Re: да взема една куприва,че да те плескам по дупенови [re: kiko_boy]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано17.08.06 02:54



предпочитам,кур као греда!Здрав корав,това предпочитам,другото е философия.
Ще ми говориш за това и онова,
а ма я стига.



Тема E tova li zaslujih?[smeq se]нови [re: kiko_boy]  
Автор kiko_boy (непознат)
Публикувано17.08.06 17:48



4ovek puska nova tema i go o4akva sado-mazo

!moje6e i s ne6to drugo da me nakaje6



Тема Re: Kakvo predpo4itate?нови [re: kiko_boy]  
Автор Gary (човек)
Публикувано28.10.06 23:26



Предпочитам не дълготрайна, а постоянна връзка, да сме си заедно всяка вечер и да си спинкаме заедно всяка нощ, да си имаме доверие и да си споделяме всичко без никакъв страх. Но за целта е необходимо да си пасваме по всички параграфи. Струва ми се, че вероятността да попадна на човек с когото си пасваме толкова много е почти нулева. Но не изключвам възможността двама които са се харесали първоначално (и то не само сексуално) и желаят постоянна връзка да се напаснат с времето. За това обаче се изисква много време, много търпение и придобиване на способност да се правят компромиси. Иначе цикълът на дълготрайна връзка може да се повтаря в интервал от седмица до няколко години.
При хетерото, вероятността за постоянна връзка е много по-голяма заради децата. Всеки разумен и трезвомислещ човек, не би лишил детето си от един родител, освен ако причината да се раздели с половинката си не е нещо напълно неприемливо.
Това е моето мнение и не ангажирам никого с него. Не давам гаранция, че аз самия няма да го променя след предстоящите ми уроци от живота.

Нека подтиснем гордостта си и да се борим заедно за правата си...


Тема Re: Kakvo predpo4itate?нови [re: abercrombieboy]  
Автор _RedBull_ (непознат)
Публикувано30.10.06 10:28



Определено съм за сериозна връзка. Немога да си представя да се раздам на 100% с непознат в леглото колкото и да ми харесва. А секс и приятелство неангажиращо, нещо не ми се връзват. Винаги има ревност, недоволни и т.н.





Тема Re: Kakvo predpo4itate?нови [re: _RedBull_]  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано30.10.06 11:04



"Определено съм за сериозна връзка. Немога да си представя да се раздам на 100% с непознат в леглото колкото и да ми харесва. А секс и приятелство неангажиращо, нещо не ми се връзват. Винаги има ревност, недоволни и т.н."
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
съгласен съм с RedBull 100%, това е и моето мнение!!!



Тема Re: Kakvo predpo4itate? [re: abercrombieboy]  
Автор Gary (човек)
Публикувано30.10.06 22:03



Колко такива двойки познаваш? Аз съм чувал само за една и тя е от лесбийки. Не мисли, че имам желание да се заяждам. Просто това е действителността в момента. След 5 години ще съм прекалено възрастен за да мисля тепърва за деца. Не вярвам, че до 5 години нещата могат коренно да се променят.

Нека подтиснем гордостта си и да се борим заедно за правата си...


Тема Напълно неангажиращо - напълно безинтересно.нови [re: kiko_boy]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано31.10.06 00:50



За мен "Напълно неангажиращо" e равно на "напълно безинтересно", пък кой каквото ще да ми разправя за тръпката от това да бъдеш с непознат и да не знаеш нищо за него и да не си затормозявате главите с "излишна" информация от рода на кой как е, как му върви работата, къде живее, че дори и ... как се казва ? Напълно неангажиращо не можеш да обичаш никого, а когато не си обичал никого, никога и няма да разбереш какво значи "качествен секс" в пълния му смисъл.

Всъщност, почти никак не разбрах какво точно питаш :) Уточни понятията :

1. секс - добре, това всички знаем колко лесно може да се намери. Уточнение ненужно, всички сме го правили.
2. приятелство - неангажиращо приятелство няма. Съвместното пиене на кафе далеч не означава, че двама човека са приятели. Какво за теб е приятелството между двама гей-мъже, които правят секс един с друг и изобщо възможно ли е ?
3. връзка - за теб какво значи всъщност една връзка с мъж ? Представяш си, че трябва всеки ден да се виждаш с него, да му контролира изцяло живота и той-твоя, да ти държи сметка на кого си казал здрасти и защо онзи си погледнал еди-как си ? Това ли значи за теб тази дума, че толкова те е страх от "това да се обвържа с момче" ?

P.S. Когато разглеждам нечий профил в сайт за запознаство : "търся неангажираща връзка" или "търся необвързваща връзка" - е направо прихвам да се смея от сърце, честно :)



Тема Re: Напълно неангажиращо - напълно безинтересно.нови [re: peterbio]  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано31.10.06 10:45



Хареса ми мнението и на peterbio, хубаво е че тук в този форум повечето от пишещите са за сериозната връзка, по мои наблюдения от известно време. Относно чистото приятелство между двама гея без да са правили секс - рядко се намира, поне така аз съм забелязал.



Тема Re: какво предпочитате?нови [re: kiko_boy]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано31.10.06 16:32



Ако съм млад,и с този акъл,всичко под ножа.Нищо изпуснато не се връща.Живота е кратък.
Но на тази възраст на която съм, се чуствам прекрасно и не съжелявам,че живея по-вече от десет години с партньора си.Ако съм в България е невъзможно да имам партньор,всички знаеме защо.
Така че ,зависи на каква възраст си и каде живееш.Какви ословия имаш,и тези ословия,какво ти предлагат?
А бе,всичко зависи от човека.Всеки е различен,еднакви няма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.