Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 21.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За целувките...нови  
Автор Guardian_HeartsМодератор (недооценен)
Публикувано12.10.06 16:55



Та за тях - коя е най-хубавата и най-лошата целувка която сте имали(или за която си спомняте в момента)?

Сега дали е било наскоро или много отдавна - вие си знаете.

Освен това може да споделите какви са "условията" за добра/хубава/страхотна целувка, някакви съвети, тайни техники или каквото там ви дойде на ума.

Моята най-страхотна целувка беше в неделя(а сетете се що пускам темата)... Той има пиърсинг на езика и това си беше напълно ново изживяване. Освен това просто си го биваше и си личеше, че му доставя удоволствие да се целува, а не като при някои - почти по принуда/задължение надве-натри и толкоз.

Най-лошата беше преди около два месеца - той така се юрна, че ми разби устата(сцепи ми устната) и аз се олях с кръв и се катурнах от кревата от смях. Не беше никак приятно.

После ще пиша още, че сега нямам време.



Тема Да ме целунат до кръв,нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано12.10.06 17:20



не ми се е случвало още. Иначе, най-хубавата за мен е с човек, който обичам (дори да не е много страстен "целувач") ..., най-гадната е с пушач.



Тема клю клюнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано12.10.06 18:30



преди година и нещо имах едни подвизи с член от нашия клуб, чиито ник е оцветен в синьo. тогава в кулминацията бяхме толкова разпалени, че той ми удари една глава в бдадичката и ми я сцепи.



това по-скоро е към смешните...



Тема Re: За целувките...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано13.10.06 15:21



Обичам целувките, сега се сетих нещо - имах два любовника които много си приличаха по това че, като ме целуват по ушите и врата ръмжаха и изглеждаше така сякаш ще ме разсъсат. А иначе до сега не съм имал лошо целуване, само където тези на пушачите са ми малко горчивички, ама и това се понася





Тема Re: клю клюнови [re: [bbourgas]]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (недооценен)
Публикувано14.10.06 17:16



Еее, ти открадна топика за следващата ми тема: Битови(и не само) инциденти по време на секс - ожулените колена не се броят!


Съвсем сериозно, имам един списък с интересни(според мен) въпросчета, но се отказах да го пускам като въпросник/лексикон, щото няма да има желаещи да се разпишат.

Посуепис: Все още се колебая дали да се връщам година и нещо назад по темите...



Тема Re: За целувките...нови [re: exploziff]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (недооценен)
Публикувано15.10.06 14:31



И двете.

Не знам точно колко е бил напушен(но беше), нито колко точно му е била потребността от секс. Но е факт, че определено имаше проблеми там долу и до задоволителен резултат(за когото и да било) не се стигна. Като изключиме целувките.

Аз нямам честта да знам кой си ти(поне този ти ник нищо не ми говори), но ти явно ме познаваш. Иначе нямаше как да знаеш, че съм противен, дебел и на всичкото отгоре - женствен. Все факти. Е, пропуснал си някои от другите ми привлекателни черти, но нейсе.

И понеже явно не си наясно, позволи ми да ти кажа две приказки. Лафът за влака и пътниците е безподобна глупост. Тук става въпрос за секс, по-конкретно за нагон и празнене. Подробно ли трябва да ти го обяснявам или си достатъчно схватлив, за да го разбереш сам?

Благодарен съм ти за загрижеността, но се целувам достатъчно редовно, та не ми се налага да използвам фрази от рода на "от доста време насам". За секса гледам, че не питаш, но да те успокоя, че и там съм добре. Докато има нехаресвани и нежелани мъже, аз няма да остана на сухо.

Комплекси винаги е имало, има и ще има. Аз обаче съм наясно с моите и нямам проблеми с тях. А ти?



Тема Re: За целувките...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор exploziff (непознат )
Публикувано16.10.06 12:29



Да, не ме познаваш. С комплексите ми всичко си е наред - имам ги в изобилие, но не ги показвам. Не познавам положителните ти качества, надявам се да ги имаш. Слава богу, радвам се, че не познаваш. Поздрави.



Тема Re: За целувките...нови [re: exploziff]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (недооценен)
Публикувано16.10.06 15:27



Колко разочароващо - тъкмо се бе засилил сравнително добре и... Жалко.





Тема Как да се отървем от дъвката?нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (недооценен)
Публикувано16.10.06 15:31



Кажете.

Как да се отървем от дъвката когато моментът назрее. Да я изплюем, да я извадим с пръсти или да я глътнем? И трите според мен водят до нежелани(в дадената ситуация) резултати...
Имате ли някаква "техника" която да ви отървава от дъвката, когато дойде време за... ?



Тема Вадя я с пръст и (вадя/питам за) хартийка.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано16.10.06 17:34



В училище си я криех между венците и горната устна, като я сплесквам малко предварително с език. Проблема с Orbit е, че продължават да лютят дълго






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.