Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 17.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Само питам,не ме разпъвайте на кръста  
Автор roshla (шемет)
Публикувано07.10.06 10:51



Момчета,искам само да попитам,замисляли ли сте се за есента?Не тая ,дето се промъква на вън,за есента на вашият живот?Как си представяте преклонната си възраст?Не ви ли е страх,че ще се обърнете назад и ще си мислите как сте си пропиляли живота?Че няма кой да ви отвори вратата и да попита "как си?"
Не Ви осъждам за нищо,само питам



Тема Re: Само питам,не ме разпъвайте на кръстанови [re: roshla]  
Автор _Pit_Bull (непознат)
Публикувано07.10.06 11:13



Аз се замислям повече за мозъка, чийто мисли за заети с тези въпроси. Те нямат нищо общо нито със сексуалната, нито със социалната, нито с каквато и да е друга принадлежност! За пропиления живот, за самотата, за тези които няма кой да им отвори вратата са си виновни не отделни прослойки ( подозирам, че гей обществото за теб е прослойка), а самите хора. Преди да зададеш този въпрос, защо не помисли колко възрастни хора с преуспели деца препълват старческите домове. Има достатъчно примери включително и родители на депутати, изоставени и ненужни. Всеки човек сам определя съдбата си, спрямо неговото поведение в обществото. Колко родители останаха сами в резултат на емиграцията?
Надявам се тези въпроси да не те терзаят повече.



Тема Re: Само питам,не ме разпъвайте на кръстанови [re: roshla]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано07.10.06 17:13



Както,ти си се замисляла,така и ние.
Харесвам въпроса ти,въпреки,че е провъкиращ.
Аз съм на 55 години,не съм си пропилял живота,и съм горд от това което съм .
Горд съм от себе си,и от това което върша за хората.
А какво ще се случи когато сме стари,е как да гадая,каквото ти е писано.
Много дълга тема за разговор.



Тема Re: Само питам,не ме разпъвайте на кръстанови [re: roshla]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано07.10.06 22:38



Замислял съм се. Не знам как ще е в есента или зимата на живота ми, ама сега като се обърна назад, не виждам нещо, за което да съжалявам. Естествено, всеки прави грешки, но пък и се учи от тях, колкото и банално да звучи...

А за самотата, какво да ти кажа - рано или късно всеки остава сам със себе си, а освен това, всички ние сме само случайни спътници по Пътя, така че стойностните връзки не се съизмерват с простотии като брак или деца...



Тема Re: Само питам,не ме разпъвайте на кръстанови [re: _Pit_Bull]  
Автор roshla (шемет)
Публикувано08.10.06 07:45



Спокойно _Pit_Bull ,мозъкът ми е не изпълнен единствено и само с този въпрос.
Попитах от чисто любопитство.Искам да ти кажа,че това което те кара да създаваш деца не са точно мислите за спокойни старини.Когато някой създава дете,то не е за да си подсигури бъдеще.Децата са резултат на две неща-инстинкт заложен в човешката природа(и не само в човешката) и взаимна любов на двама души.
Сигурно не си зададох правилно въпроса,трябваше да попитам ,как стои при вас въпросът с инстинкта.Съжелявам,че съм те подразнила с въпроса си.



Тема Re: Само питам,не ме разпъвайте на кръстанови [re: redjeep]  
Автор roshla (шемет)
Публикувано08.10.06 07:53



Не мисля,че човек трябва да се срамува от себе си,заради сексулната си ориентация.Щом смяташ,че живота ти е осмислен,значи си щастлив.
А честно казано,аз лично рядко се сещам за това,защото отглеждайки трите си деца,нямах време да се замислям





Тема Re: Само питам,не ме разпъвайте на кръстанови [re: mizrahi]  
Автор roshla (шемет)
Публикувано08.10.06 07:57



Сигурно хомосексуалните връзки са по стойностни от хетеросексуалните.....
Не иронизирам...........
Защото 23-годишната ми връзка се е крепяла основно на децата ми,иначе повярвай ми,отдавна щеше да се е разпаднала.



Тема Re: Само питам,не ме разпъвайте на кръстанови [re: roshla]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано08.10.06 17:02



Е, всеки решава за какво да живее с някого - щом живееш с твоя човек, дори само заради децата, значи така те устройва... Ако нещата станат нетърпими, дори децата няма да могат да те задържат там...

А колкото до стойността на връзките - трудно ми е да кажа, не съм експерт в тази област - вярно е, че две момчета стоят заедно най вече защото така им харесва, без да има странични фактори които да ги държат заедно, но това прави тези връзки и много по нетрайни...



Тема Re: Само питам,не ме разпъвайте на кръстанови [re: roshla]  
Автор Wizard_ (малък)
Публикувано08.10.06 17:48



"пропиляли живота"

Мярката за това, че не си си пропилял живота не е това дали имаш деца. Казвам го по принцип дори извън контекста. Може да имаш десет деца и пак да си си пропилял живота, може да имаш само едно дете или да нямаш и живота ти да е бил много пълноценен. И обратното може да бъде вярно. Всичко е според зависи.





Тема Re: Само питам,не ме разпъвайте на кръстанови [re: roshla]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано08.10.06 17:52



Разчетох точно първият ти пост, в смисъла:
'..как стои при вас въпросът с инстинкта.' Даже си спестила думата репродуктивност.
Написах ти отговор отдавна. Задържах го, защото не знаех какво си - хетеро или лезбийка. Дочаках да се определиш и ти пускам части от него.

"Невинният" въпрос/тема и фразата 'че ще се обърнете назад и ще си мислите как сте си пропиляли живота' прикрива намека, че като не спим с жени, то това е пропилян живот. Като не правим деца, това е пропилян живот. Брях, хвана ни натясно! Да видим обаче....

Такава провокация отправена от жена означава високомерие. Истинската лезбийка няма ли същата участ като гея! Или понеже е жена, тя е извън твоето "любопитство". (това между другото)

Неее...., способността за репродуктивност чрез ерекцията при мъжа, те е мотивирала да се осмелиш да напишеш поста в АиА, нали, а, не невинното "любопитство"!
Да, за вас няма риск – ще стане... или няма да стане. Няма какво да вдигате. Лягате, краката горе, поемате... и детето се появява.
Силата на ерекцията, способността на мъжа, вас ви прави силни, чрез нея уязвявате/управлявате мъжете, нас ни прави уж "слаби". За това по отношение на ерекцията мъжа е слаб (така мисля), което не прави пола слаб и необезсмисля съществуването на нито един мъж. В живота, в реалността, по-важния пол е мъжкият. Той държи лостовете на живота. Пропуснала си, че гея е мъж.
Стреляш по нас, само защото не можем да оправдаваме съществуването ви. Ама и това е невярно. Напротив!

Имаш ли отговор на въпросите: Кой инстинкт е по-силен - за самосъхранение/оцеляване или за възпроизводство? Ако искаш да ти подскажа?

Редактирано от Kurvoazie на 08.10.06 22:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.