Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 31.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: NeukenlnDeKeuken]  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано30.09.06 10:19



Аха добре рапира и е 100 пъти по готин от Мъро.





Тема Re: Подгответе се!нови [re: [bbourgas]]  
Автор [bbourgas] (непознат )
Публикувано20.10.06 22:31



абе баси,
много съм разочарован. двете гей присъствия са много зле. тоя пеньo мноо взе да ме дразни, нещо мноо се наду като му пооправиха малко фасадата. ми време е и той сам да се погрижи за себе си - да вземе да се поизмие малко, най - накрая...

тоя гаро пък баси и фльoцата братче. типичен представител на старата гей школа. някъде беше се оплакал, че отдавна не бил правил секс-нямало никой в пловдив който да отговарял на неговите критерии/а именно:/
,повечето момчета м/у 20-22 години били забегнали. бе я да се огледа хубаво в огледалото!

питам аз, кое младо момче би си легнало с бизон като него, па макар и да са му ампутирали мозъка?!





Тема Re: Подгответе се!нови [re: [bbourgas]]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.10.06 23:40



Е то нали знаеш приказката за лисицата и гроздето - кисело му е на момчето, щото не може да ги докопа тия момченца :))



Тема Re: Подгответе се!нови [re: [bbourgas]]  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано21.10.06 13:25



Много са зле и двамата. Пеньо нищо че изглежда така, ама поне хигиена да спазва и да не прихваща пошлостта от пловдивския траверс. Гаро ми е противен от самото начало, викам си нищо как изглеждат поне хубави качества могат да покажат, ама не точно обратното. Мислите ли че хетерото ще си променят мнението за нас, ако са имали такова положително заради тези двамата. Много се изложиха, за много голямо съжаление изложиха и свестното бг гей общество. В понеделник Гаро ще литне от къщата, сигурен съм, защото в зрителите вече се насади отвращение от двата индивида в шоуто...



Тема Re: Подгответе се!нови [re: lzibizi]  
Автор 2O8* (непознат)
Публикувано22.10.06 19:12



то си е за притеснение;)
шегувам се.


Спокойно, едва ли малкото интелигентни зрители на ББ3 смятат Гаро и Пеньо за представителна извадка


поне моето мнение за гей- обществото с нищо не се променя

click me

Тема Re: Подгответе се!нови [re: 2O8*]  
Автор _RedBull_ (непознат)
Публикувано23.10.06 12:21



Гаро си излиза тази вечер със сигурност! Няма кой да го подкрепи в Пловдив, а това, че е бивш травестит е като проституцията. Няма бивши и настоящи. На всеки 2 февруари в клуб "Калигула" е като "принцеса" с дълга рокля и перука.



Тема Re: Подгответе се!нови [re: _RedBull_]  
Автор [bbourgas] (непознат )
Публикувано23.10.06 16:21



и аз съм на мнение, че ще има наказателен вот. в случая, обаче, той си го заслужава!



Тема Re: Подгответе се!нови [re: [bbourgas]]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (недооценен)
Публикувано16.11.06 18:02



Въпрос, свързан с предаването "Голямата уста":

Колко гея има в публиката?





Тема Re: Подгответе се!нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор _RedBull_ (новак)
Публикувано16.11.06 18:12



Иван Станчев ми прилича на гей, пък отрича да е такъв.


В публиката не съм се заглеждал.



Тема Re: Подгответе се!нови [re: _RedBull_]  
Автор [bbourgas] (дзверо)
Публикувано18.11.06 11:23



той е, от време оно. въпреки, че е женен и има дете. всъшност не е единствения, но това си е личен проблем на тези хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.