Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 11.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Бихте ли отглеждали с партньора си дете?нови  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано02.08.06 17:47



Понеже в другия форум тече дискусия за осиновяването на деца от две жени, имам няколко въпроса за дискутиране:

1. Имате ли желание с партньора ви да си осиновите за в бъдеще дете или склонили някоя жена да го износи?
2. Мислите ли че мъжка двойка би се справила не по зле от дамска двойка във отглежданет и възпитанието на детето?
3. Познавате ли гей двойка около вас който да отглеждат дете или някои които да искат да отглеждат?

Предпочитам един тлъст порок, пред 10 постни добродетели!



Тема Re: Бихте ли отглеждали с партньора си дете?нови [re: lzibizi]  
Автор lmperator (непознат)
Публикувано03.08.06 15:26



1. Да желание ема шансове за осиновяване - не, износване - е мислим!
2. Зависи от хората и от приципите им, но женското присъствие винаги е добре дошло.
3. Познавам много двойки икащи деца - но закона е твърд.



Тема Re: Бихте ли отглеждали с партньора си дете?нови [re: lmperator]  
Автор lvanXX (непознат )
Публикувано03.08.06 21:09



Това е налудничево, такъв въпрос не седи поне пред мен.



Тема Re: Бихте ли отглеждали с партньора си дете?нови [re: lzibizi]  
Автор WebMister (in transition)
Публикувано04.08.06 00:17



Не.

Преди около година се завъртя пак тази тема...
Знам, че неприемането на хомосексуалните двойки е проблем на обществото, но евентуалното ми дете не е политическа програма или rainbow флаг. В името на това дете, то ще си притежава всичко което обществото иска - в случая майка. Бих отглеждал дете с партньора си в общество където това се приема, но не бих превръщал детето в инструмент за коригиране на обществените нагласи.

Carry your past in the rooms of your heart
And you'll never be empty of love when you part


Тема Re: Бихте ли отглеждали с партньора си дете?нови [re: lzibizi]  
Автор myconos (the best)
Публикувано04.08.06 04:30



Hubav vapros i povod za razmisal...
Nie s gadjeto mi opredeleno ne se vijdame s dete. Nyakak si ne e za nas tya rabota. Osven tova si mislya, che edna ot golemite radosti s koito Gospod e daril homoseksualnite e imenno lipsata na deca, otarval ni e ot grijite po decata. Zastoto edno dete iziskva tolkova vreme i pari. Lichno az predpochitam da gi izharcha za udovolstviya. A za decata si ima drugi - heteroseksualnite.
Da ne govorim za obstestvoto - v takava sreda kato BG deteto ste e nestastno i e bezmislenno da se otglejda...



Тема Re: Бихте ли отглеждали с партньора си дете?нови [re: lzibizi]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано04.08.06 05:17



Да,но не сме първа младост.
Не мисля,всеки възпитава децата си по своемо.
Да аз лично имам приятели,които имат син и дъщеря.
Синът е на 18,а дъщерята е на 16.На единият викат дяди,а на другия папи.
Двамата живеят в Лос Анжелес със децата си.Доста са заможни,и страшно щасливи.И двете им деца се хетеросексуални.



Тема Re: Бихте ли отглеждали с партньора си дете?нови [re: lzibizi]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано04.08.06 11:56



твърдо НЕ.

не защото мисля, че гейовете са лоши родители, или защото ме е страх от обществото. нито защото не ми се занимава и искам да се забавлявам.

отглеждането на деца е несъвместимо с мен и възгледите ми за света.

--
Не бяха самолетите, нито Красавицата. Реалността уби Звяра.


Тема Re: Бихте ли отглеждали с партньора си дете?нови [re: Gnomeo]  
Автор z1OO (слухтящ)
Публикувано04.08.06 11:58



отглеждането на деца е несъвместимо с мен и възгледите ми за света.

абсолютно споделям мнението ти. при мен нещата са много сходни.



Тема Бога ми ......нови [re: lzibizi]  
Автор lmperator (непознат)
Публикувано04.08.06 12:28



Абе хора, за Бога, какво ви става......... Не мога да ви разбераБ Дар било, че не можем да имаме деце, харчим си парите за кеф, Бога ми .......

Да за обществото съм сагласен, но в крайна сметка ние сме част от него. А използването на дете за корекция на обществепото мнение е недопустимо.



Тема Re: Бихте ли отглеждали с партньора си дете?нови [re: lzibizi]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано04.08.06 13:26



Макар че нямам партньор, ще си позволя да отговоря

1. (При наличие на партньор и добро желание от старна на дваната това едва ли би било проблем. Все още ми е рано да мисля за деца, но мисля, че съвсем не съм изключил това като една възможност за малко по-далечното бъдеще.
2. Мисля, че мъжка двойка не би се справила по-зле. Едно стабилно семейство, в което има любов, е повече от добра среда за израстването на едно здраво и щастливо дете.
3. ЗА жалост нямам личен конкретен пример сред моите познати и приятели.





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.