Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:07 28.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дълга сериозна връзка или One Night Standsнови  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано30.07.06 17:54



В сезона на лятото изкушенията за запознанства и любовни авантюри са много. Лятото освен че е най-сексуалния сезон е и сезон за тестване на интимните връзки, дали няма някой от двамата партньори да се поддаде на сескуално изкушение. А за тези които си нямат партньори имат шанс да открият половинката си. Въпросът ми е кое повече ви допада дълга сериозна връзка, кратки сексуални приключения или нещо средно между двете. Познавам хора които са имали сериозни връзки от порядъка на 8 и 11 години, но такива дълги връзки тук в България ми се струват рядкост, пък и като че ли изчезна романтиката във тези взаимоотношения.



Предпочитам един тлъст порок, пред 10 постни добродетели!

Тема Re: Дълга сериозна връзка или One Night Standsнови [re: lzibizi]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано30.07.06 18:06



как стоят нещата при мен:
-когато ми втръсне едното, се захващам с другото


...понякога съчтавам



Тема в една -=Дълга сериозна връзка=-нови [re: lzibizi]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано31.07.06 10:45



са възможни и някой комбинации с трето лице или друго "семейство". Те разнообразяват ...

приятно.



Тема Re: Дълга сериозна връзка или One Night Standsнови [re: lzibizi]  
Автор WebMister (in transition)
Публикувано31.07.06 12:44



"пък и като че ли изчезна романтиката във тези взаимоотношения"
Какво имаш предвид и по какво съдиш? Интересно ми е, не е заяждане.

А на въпроса - сериозна връзка. твърдо.

Carry your past in the rooms of your heart
And you'll never be empty of love when you part


Тема Re: Дълга сериозна връзка или One Night Stands [re: lzibizi]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано31.07.06 14:19



сериозна връзка

--
Не бяха самолетите, нито Красавицата. Реалността уби Звяра.


Тема Re: Дълга сериозна връзка или One Night Standsнови [re: WebMister]  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано31.07.06 16:30



имах предвид че всичко става прекалено механично и за набързо, това го забелязвам по връзките на приятелите ми, не се радват на малките неща не изживяват пълноценно връзките си. и когато зациклят дотам че да няма какво да си кажат се разделят и пак на ново.

Предпочитам един тлъст порок, пред 10 постни добродетели!



Тема Re: Дълга сериозна връзка или One Night Standsнови [re: lzibizi]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано31.07.06 17:04



аз не мисля, че това е нещо ново или променено.

научно доказано е, че сексуалният интерес към определен индивид е плод на химически вещества, които се отделят от мозъка. това е причината за влюбването. след известен период от време (може да е два месеца или две години) мозъкът престава да произвежда тези вещества и партньорът ти става безинтересен. тук (понякога) идва следващия етап, за който може да има много причини - обич, привързаност, битова нужда, социални рамки, деца и тн.

това за което ти говориш според мен се дължи на факта, че при гейовете желанието за секс е изключително силно и, най-важното, няма какво да го ограничава. колкото и смешно да звучи, гейовете са най-силно обвързани с мъжката природа защото не следват социални правила (такива за тях няма). и когато онова силно привличане изчезне и пишката те засърби, решаваш, че вече "няма какво да си кажете". прибавяш недостатъците, които си открил в партньора си и решението да си тръгнеш става още по-лесно.

затова са редки случаите на дълги сериозни връзки между мъже, много рядко се получава така, че и двамата да имат силата да направят приятелството и обичта движеща сила във връзката.

--
Не бяха самолетите, нито Красавицата. Реалността уби Звяра.


Тема Re: Дълга сериозна връзка или One Night Standsнови [re: lzibizi]  
Автор WebMister (in transition)
Публикувано31.07.06 17:58



Не знам...

За да зациклят дотам че да няма какво да си кажат в много случаи май и в началото не е имало какво да си кажат но поради сексуалното привличане са си затваряли очите и не са забелязвали че не си говорят много...

Понякога пък точно след време ти се отварят очите дотам че да започнеш да виждаш малките неща, и когато и сексуалното привличане е поуталожено връзката да влезе в равномерна фраза...

А за механичното и набързо... каквото си го направиш такова става...

Carry your past in the rooms of your heart
And you'll never be empty of love when you part


Тема Re: Дълга сериозна връзка или One Night Standsнови [re: lzibizi]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано31.07.06 20:28



Сексуални изкушения има и в компания, в заведение, и на плажа, и в работата. В същност къде ли не. Може и те да те намерят.



Лятото е възможността да съм на море с половинката. Да лежим заедно на плажа, да плуваме навътре в морето, да си коментираме загорялото тяло, да се любим.. като пазим изгорелите места. Далеч от грабливи погледи, че си е досада.
Старата част на Созопол, на носа, по камъните..., ооо... много луни се криха за да не пречат. А и други екзотични кътчета могат да проговорят... Добре познатата къща и все същата стая, служат повече за отмора...
Сега, Златните пясъци..

Повечето ми приятелите са двойки. Едната, не помнят от кога са заедно. Това лято ходиха из Европа. Карат се, спорят... дразнят се, но това не разяжда времето пред тях.
Не знам колко рядко се среща сериозна връзка/двойка, но едва ли сериозното обича светлината. Мойте познати здраво работят, гонят кариера, прогресират... Времето за почивка е нещо... за на светло.
В същност, връзката не може да ти служи за забавление.

Дълга, къса или мимолетна..., който каквото може, това постига. Не си струва и оценка да правиш.
Късмет е да намериш моногамен. А като се намерите, още по-късмет е да сте един за друг.
Е, иска ми се и аз вече да съм забравил, от кога сме заедно, ама до сега само сериозни проби се случиха. В празните моменти си е малък ад.
Не надежда ме държи, а оставайки верен на себе си. (това последното ми звучи скучно)
(едва ли по-гол съм се изписвал до сега, ама нали е лято...)

И едно добродетелче да имам..., нека ми върши работа.



Тема Re: Дълга сериозна връзка или One Night Standsнови [re: Kurvoazie]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано31.07.06 22:49



Ми май сериозна.Уморих се.Вече не ми е толко забавно




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.