Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:53 28.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема На мода ли е да си гей, в днешно време?нови  
Автор FlirtPartY ()
Публикувано26.07.06 21:35



Каточели вече е на мода да си гей .Като вървим по улиците все по чето и по често виждаме момчета който чупят китки , оскубали са си веждите ,оцелили са подходящата походка и са вирнали брадичка със самочувствието че могат да се наречат "гей".Странното е че повечето момчета ги е страх или може би срам да си признаят това ,но тихичко в себе си се радват и възхищават на себе си ,че са открили това което им харесва да правят . Въпроса който повечето от нас си задават е "Останаха ли вече хетеро-сексуални мъже"?Нека всеки един прочел темата да запише своята статистика и за тези който все още не йм е ясно или ги е страх да не чуят това , да разберат каква е истината .:)Защо все повече и повече момчета тръгват по този път , и каква е причината да го правят . Дали просто всичко това се дължи на удоволствието да те докосва и целува един мъж?

Редактирано от FlirtPartY на 26.07.06 21:36.



Тема Re: На мода ли е да си гей, в днешно време?нови [re: FlirtPartY]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано26.07.06 23:19



моята статистика е, че именно подобни теории са на мода в днешно време. и според мен са щуротии, с които Сблъсък си вдига рейтинга, а самотните дами обясняват неуспехите си с мъжете.

--
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours. --Magnolia


Тема :-/ мода?нови [re: FlirtPartY]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано27.07.06 10:11



Слава богу, че не всички чупят китки и се обличат с крещящи парцали.

Младежта се метросексуализира, това е факт. Статистиката си остава същата обаче - някъде около 10 %.

Обичам женствените момчета толкова, колкото обичам студената скара и топлата бира





Тема Re: На мода ли е да си гей, в днешно време?нови [re: Gnomeo]  
Автор lzibizi (tujnovesel)
Публикувано27.07.06 10:17



****
моята статистика е, че именно подобни теории са на мода в днешно време. и според мен са щуротии, с които Сблъсък си вдига рейтинга, а самотните дами обясняват неуспехите си с мъжете.

****
Аз съм съгласен с Gnomeo

Предпочитам един тлъст порок, пред 10 постни добродетели!



Тема Re: :-/ мода?нови [re: martyr]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано27.07.06 11:48



Преди дни от едно заведение мернах... всъщност ми привлече внимание... мъжка двойка - наши момчета. Едното - нормално изглеждащо, дори незабележим и малко неугледен, а другия - кралски тип и по походка, и по маниер, облекло. С ръце кръстосани на гърдите поклащаше бедра, доста изискано...
Хубаво... няма проблем, така иска - така прави. И вкус във фрапантния имаше, макар всичко в него да крещи. Пак и това приемам. Само не разбирах с този до него ли си ляга или възглавницата му често е мокра!?!!!

Мисля, че този маниер на поведение и обличане... просто не е за улицата





Тема Re: На мода ли е да си гей, в днешно време?нови [re: FlirtPartY]  
Автор lmperator (непознат)
Публикувано27.07.06 12:43



Преди време се опитах да подигна същата тема, но по-малко по-елегантен начин и бях обявен за ..................е не е важно, важното е че това е факт - мода е и мажете го смятат за престижно, криейки се зад етикети, като МЕТРОСЕКСУАЛЕН.

Остава ни само едно ние поне да се опитваме да имаме адекватно държавние.



Тема Re: На мода ли е да си гей, в днешно време?нови [re: FlirtPartY]  
Автор Marдa (вече нямам душа)
Публикувано27.07.06 13:19



Ми естесвено е че е ена мода! Аз тка го правя от година две за да могат да ме забелязват готините батковци и да ме канят в колите си и да ме чукат! Много е готино... Аз после пъкл ги карам да ме черпят и така! Един например ми плащаше тока!
Ти как правиш?



Тема Re: На мода ли е да си гей, в днешно време?нови [re: Marдa]  
Автор lmperator (непознат)
Публикувано27.07.06 13:52



Ами интересно - имам два малки въпроса - как спиш и какво мислиш за самия себе си!
Кураж......................



Тема Re: На мода ли е да си гей, в днешно време?нови [re: lmperator]  
Автор MapияИлиeвa (Секси пичката)
Публикувано27.07.06 13:57



спя легнал, и мисля че съм много готин и красив и мога да си позволя да правя такива неща сега, защото само след 10 години няма да мога... защото батковците не го правят с връстници.
Ако питаш за болести, взимам си безплатни кондоми от КАБКИС и така!



Тема Re: На мода ли е да си гей, в днешно време?нови [re: FlirtPartY]  
Автор FlirtPartY ()
Публикувано27.07.06 15:02



E , да де наистина е хубавао да правим това което ни харесва още докато сме млади и харесвани . Но малко или мнопго трябва да се оправдаем за постъпките си пред самите себе си , което напоследък е много много , много трудно наистина . Интересно ми е как ти се оправдаваш пред себе си .Защо си мислиш че когато стигнеш 40-сте папример няма да си харесван? Познавам едно момче , тоест мъж де който в момента е на 37 и мога да ти кажа че си ляга с който пойска почти . Ако си свеж и енергичен повярвай ми и на 80 да станеш пак ще има кой да те чука . Малко грубо прозвуча но това е самата истина, дори и да нямаме парички за да си платим

.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.