Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 20.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Фисуринови  
Автор feever (НеOтTазиПланета)
Публикувано23.06.06 17:05



По повод това

,значи оказа се чисто и просто фисури(поне не е киста,че тогава става лошо) и питам лекаря:"От какво се лопучава?"..и оня "Не си ПЕДАЛ нали?" и аз: "Не" и оня:"Що не ме гледаш в очите" и добавя"Ако много те напъват отзад се получава" (поне да беше от това, да не ме е яд)...и ми предписва ледокаин, и гентамицин,които обаче не се произвеждал от две години!!(даже в едната аптека ми казаха,че е предписал това,щото не знаел с какво да го замести)
Някои имал ли е нещо такова? Препоръчаите нещо,че не ми се ходи при друг бонак,ако е на билкова основа още по-добре,а може и само да мине



Тема Re: Фисуринови [re: feever]  
Автор Linjack (sine nobilitate)
Публикувано24.06.06 02:38



Игати идиота е този доктор! Има и свестни, но някои могат да те побъркат. Карай.
Ама този защо ти е предписал антибиотик - притеснява се от инфекция ли или просто си предписва антибиотик за всичко:(/
Ако си добре с инглиша, виж

.
По-добре, без да те е срам - отиваш на друг доктор - "тъй и тъй, докторе, какво ще правим..."


---------
e^(i*pi)+1=0
Euler

Тема Re: Фисуринови [re: feever]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.06.06 23:56



Хм, по принцип, ако проектът на Куиър България би се изпълнил, щеше да има при кой доктор да отидеш, без да се червиш, че си гей...а понякога е важно докторът да знае за това...



Тема Re: Фисуринови [re: mizrahi]  
Автор feever (НеOтTазиПланета)
Публикувано25.06.06 11:12



Не в педерастията е въпроса тук,досататъчно време съм живял с това,че да свикна с него и да го приема,при все че изглеждам,държа се и говоря нормално, даже мацки ми се лепят,не че имат шансове де, Споделих за това ей така,проблема беше медикамента,който да използвам,ама май ще се ходи пак да друг..и този път ще е слугиня маи..нали са майки ..трябва да са по-внимателни..а и няма да тръгна по гей доктори даже и да са като Джордж Клуни





Тема Re: Фисуринови [re: feever]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано25.06.06 18:33



..а и няма да тръгна по гей доктори даже и да са като Джордж Клуни

хм, при кои няма да отидеш? при доктори, които са гей или при доктори , които са гей френдли?



Тема Re: Фисуринови [re: feever]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано25.06.06 20:17



Що бе, ако докторът е добър специалист и е гей или гей френдли, що да не отидеш? Така няма да се налага да се червиш...



Тема Re: Фисуринови [re: [bbourgas]]  
Автор feever (НеOтTазиПланета)
Публикувано29.06.06 12:47



Оф аман от тия измислени понятия..Гей френдли,стрейт и незнам си още кви глупости...бих отишъл на лекар,който не е ХОМОФОБ,пък и да е,ще му тегля една П...а Маина по бургаски и ще си тръгна и без тва ми ходи такова гъзарско поведение,а другото въобще не го пише да челото ми(сещаш се кое)



Тема Re: Фисуринови [re: mizrahi]  
Автор sinSity (непознат )
Публикувано04.07.06 10:11



Моля те сподели какво е казал втория лекар.





Тема Re: Фисуринови [re: sinSity]  
Автор feever (НеOтTазиПланета)
Публикувано04.07.06 12:10



Aко питаш мен въобще не стигнах го втори лекар,личната ми лекарка ми изписала
ПРОКТОГЛИВЕНОЛ и УЛТРАПРОКТ без дори да ме е виждала или преглеждала..(на това му викам аз медецина на друго ниво),иначе си купих някви индийски билкови добавки,с благоприятен ефект при заболяването ама май няма позлза от тях.а някъде в нета бях чел за някаква,която се излекувала само,че от хемороиди с ..идиийско орехче по една равна лъжичка и чаша студено прясно мляко после пила го 3 дни по веднъж и и минали..само,че някой ми каза,че индииското орехче в по-големи количества е ОТРОВНО!!! Май ще си купя мазилата на Джи Пи-то (15 лева са двете) ама като имам толкова "крупна" сума...хехехе индииските хапове са 1,60



Тема ИЗВОДАнови [re: feever]  
Автор feever (НеOтTазиПланета)
Публикувано04.07.06 12:21



искам да кажа следното,не че то не е казвано и друг път тука,Кратко е,обаче ..редовния анален секс масажира съдовевте ,което предпазва от появата на ХЕМОРОИДИ,ФИСУРИ,че дори и от РАК НА ПРОСТАТАТА...Запитах веднъж един познат,които определя себя си като "педерарст" щото "гейовете били бъзвишени,имали разнострани интереси" и така (сещате се..пародира това,което правим и ние тук да говорим и да се суетим),а той "просто го вземал отзад и не само" и броката му едно бреме по кенефи и къде ли не,където е ставало е набубнала на няколко хиляди по негови думи към 10 000 за 22 години,незнам не е ли малко много ама при всички случай са в хиляди!
Якото "трамбоване" както го нарече той не само че не му е навредило ами и...Така че да знаете...в какакъв женски форум наскоро имаше постинг за анален секс и хемороиди и няква слугиня беше коментнала "Ти чувала ли си педераст с хемороиди" замислих се и,Еблив такъв надали има..........




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.