Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:37 22.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Вижте какъв спор се е заформилнови  
Автор dadaamane ()
Публикувано24.06.06 01:31



В хетерофорум.



Тук



И тук




Тема Re: Вижте какъв спор се е заформилнови [re: dadaamane]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано24.06.06 22:58



Интересно е наистина по - голямата част от хората ме изненадаха с мненията си, а опозицията са както винаги с до болка познати аргументи просто звучаха изтъркано.

Спомних си за едни приятели, които супер много ги уважавам и са много интелигентни и умни момчета веднъж седнахме да си говорим, ама близо 5 часа говорихме за какво ли не извънземни, политика, история и тн. докато накрая се достигна за темата... "за педерастите" ... за пореден път се разочаровах слушайки до болка изтъркани неща върху, които си личеше, че не е било мислено преди да ги кажат. Няколко пъти само в началото се опитвах да променя темата, после млъкнах и мълчах един час слушах и стисках очи от време на време.

Та... от цялата работа си извадих извода, че има сериозен проблем с хората и той не е, че са глупави. Някъде другаде е проблема. Мисля, че е в нас самите, за да се постараят като ще ни разбират да разбират нас, а не Азис, Евгени Минчев и тн. И накрая май ще се окаже, че от това "изтъкване" на хомосексуалността против което постоянно се говори всъщност има нужда. Аз не го харесвам и не го правя, макар че всички ме знаят, но накрая се оказва, че всъщност знаят, но просто предпочитат да си затворят очите. Може би, за да не може тази мисъл постоянно да им пречи като говорт с мен. Незнам.



Тема Re: Вижте какъв спор се е заформилнови [re: Гъзe]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано25.06.06 00:03



в началото се опитвах да променя темата, после млъкнах и мълчах един час слушах и стисках очи от време на време

Ще ме извиняваш и наистина повярвай ми, не искам да те обидя, ама си се държал като "бит педераст"... Как може хора, които наричаш приятели в продължение на час да ти обясняват, как хора като теб са болни, противни, извратени и т.н. и ти да стискаш зъби и да мълчиш или да сменяш темата... Има си начини да отстояваш позицията си и дори ако това доведе до един коминг аут, то така ще разбереш дали са ти приятели, защото ако някой те отсвири заради това с кого си лягаш и кого обичаш, такива "приятели не ти трябват"...

Ето ти преживян случай - в СУ имах един колега, върл хомофоб който винаги като ставаше дума за гейоме вдигаше голяма врява... Веднъж минавахме крас Спартакус и той пак почна да псува. Аз му викам "абе недей, че аз имам доста приятели гейове и те не са лоши момчета...". Той млъкна за малко, ама после продължи... Аз тогава бях още в началото на "кариерата" си и не ми стискаше директно да му кажа, затова разправям "Абе, млъквай, щото и аз като се разгоня, не подбирам много много..." Той дава заето 20 минути и после ми вика "Ти с момчета правил ли си го?" и аз викам "И да съм го правил какво" а той "А, нищо, ти си ми приятел...". Та така - оттогава всичко си е наред, момчето се държи нормално и носи на бъзик, нищо че си е хетеро...



Тема Re: Вижте какъв спор се е заформилнови [re: mizrahi]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано25.06.06 01:26



>>Ще ме извиняваш и наистина повярвай ми, не искам да те обидя, ама си се държал като "бит педераст"...

Защо мислиш, че всички трябва да са като теб и да воюват постоянно с останалите? Това не е моя начин. Както казах освободеното поведение, или както щете го наречете е истината, а не заставането зад трибуната.
Нито искам да образовам някого, нито искам да си тествам приятелите сякаш са предмети.

Редактирано от Гъзe на 25.06.06 01:51.



Тема Re: Вижте какъв спор се е заформилнови [re: mizrahi]  
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано25.06.06 10:42



Та така - оттогава всичко си е наред, момчето се държи нормално и носи на бъзик, нищо че си е хетеро...

-------------------------------------------





Тема Re: Вижте какъв спор се е заформилнови [re: Гъзe]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано25.06.06 20:15



Живот, живян в страх е живян наполовина... Какви приятели сте, като те не знаят нищо за важна част от живота ти /или ще кажеш, че личния ти живот, това, което обичаш и харесваш не е важно?/, какви приятели сте, щом се страхуваш, че ще те отсвирят, като разберат?!

Добре е, че нямам приятели като твоите. Нито един...а имам много хетеро приятели и нови и по стари, от времето, когато си лягах и с момичета. Нито един от тях не се отдръпна от мен заради това.



Тема Re: Вижте какъв спор се е заформилнови [re: mizrahi]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано26.06.06 12:59



Никак не ми харесва как постоянно налагаш тази своя агресивна гледна точка като миродавна и определяща.
А живота... той не е толкова прост, за да правиш винаги всичко по един и същи начин. Живота е нещо сложно и някой ситуации са трудни. Не всичко може да се реши с рогата напред. Смятам че ти все пак си извървял пътя от маймуната към човека и можеш да разбереш това.



Тема Страхливецът умира хиляди пъти...нови [re: Гъзe]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.06.06 13:21



Не ти харесва, това което говоря? И какво - какво ще направиш? Нищо. Както обикновено. Ти си страхливец и умираш всеки ден по малко, затворен в твоя страх.

П.П.
Аз не съм извървял пътя от маймуната до човека, просто НИКОГА не съм бил маймуна. Аз вярвам, че Човешката природа е Божествена по своята същност или поне за мен е така...маймунке





Тема Re: Страхливецът умира хиляди пъти...нови [re: mizrahi]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано26.06.06 13:35



само мускулите на чернокожата госпожа са по-големи от самочувствието ти...

--
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours. --Magnolia


Тема Re: Страхливецът умира хиляди пъти...нови [re: Gnomeo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано26.06.06 14:57



Самочувствието ми си има покритие, така че защо да страдам от излишна скромност?

Добре е казал класикът "Пази Боже сляпо да прогледа". Не искам да се изживявам на някакъв гей апостол, ама от такива скрити педе...ти сме на това дередже, защото всеки си натиска парцалите и чака някъде отгоре да му дойде по добрият живот, а то така и да става, става бавно...

Ако обаче всеки промени хората около себе си, животът ни много бързо ще се доближи до нормалното. Аз съм сигурен, че приятелите му ще си му останат приятели и ще продължат да го обичат и уважават, независимо, че е гей, но на него не му стиска да им каже... Освен това, като разберат, че добър техен приятел е гей, ще се замислят сериозно по темата и ще имаме още 10тина души толерантни, а след това още и още...

Ама що ли съм тръгнал да се обяснявам, като че ли някой ще ме чуе...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.