Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:50 01.07.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Страхливецът умира хиляди пъти...нови [re: [bbourgas]]  
Автор Condor (минаващ)
Публикувано30.06.06 11:31



еми такова че като се изхвърля го прави заядително и се опитва да стъпи на главата на тоя който има проблем и да го смачка още повече.не мога да проявявам завистливост към някой който не познавам и единственото доказателство за "перфектния му спокоен живот" са язвителни забележки и самоизтъкване.
грозно е някой да излезе с личен проблем и да помоли за помощ а г-н "перфектния " да почне да се праи на шеф и "наиш па кво аз такиа проблеми нямам".ми като нямаш кво изобщо се обаждаш.част от тва да можеш да помогнеш на някой с проблем е да проявиш първо разбиране,което при него ама абсолютно липсва.
ше си го формулирам максимално простичко :дразни ме това че мненията му са нетолерантни,неразбиращи заядливи и фуклявчески.хубаво "перфектен" си разбрахме, тука секи е с проблемите си нямаме нужда да ни се праиш на велик. секи си е велик сам за себе си.... пийс \/





Тема Re: Вижте какъв спор се е заформилнови [re: dadaamane]  
Автор Ambrosius (непознат )
Публикувано30.06.06 22:00



Е, и? Нещо учудва ли те в тези форуми?! Нещо ново ли откри, което да ми е убягнало на мене (80% от нещата прочетох само)? Хората в България мислят така. Въпреки всичко, което някой може да каже за хомофобското бг общество, аз мисля, че като цяло (форумите го потвърждават апропо) българите са толерантни към гейовете.
Друг е въпросът, че самият аз съм гей, което не ми харесва, никога не ми е харесвало, а и мисля, че няма да ми хареса вбъдеще и ще бъда винаги категорично и решително против всякакво легализиране, летитимиране, оправдаване, декулпабилизиране, афиширане и изобщо против каквито и да било претенции за нормалност на хомосексуалните наклонности. Защото ли? ми защото е грях пред Бога, на първо място, а после е и нарушаване на абсолютната хармония на миросданието. (Малии - е са си е....а мамата... Като ме замлатите с камъни и дърве... Белким изплувам от помията, която ще ми се излее, може би, и която е уникална в своята смрад и се намира само в нашия мил клуб. Казвам "нашия", защото и аз се чувствам за част от него, макар и никога почти да не пиша, а само чета, прочее поради индиректно формулираната в предишното изречение причина.)
Хайде със здраве и в мир и любов си останете.
Целувки от бае ви Амброзиус





Тема Черното е черно, а бялото - бяло.нови [re: [bbourgas]]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано30.06.06 23:16



Целта ми не е да ги комплексирам :) нито да им проповядвам - просто смятам, че начинът по който аз си живея живота е правилен и го споделям... Може би го правя малко в стила на старозаветните пророци - грубичко, агресивно, знам ли /може би се предава по еврейска линия/... аз съм си такъв - каквото мисля - казвам го...Когато нещо го виждам черно, няма да го нарека бяло, няма да го нарека и сиво, в името на компромиса, че всеки сам избира как да живее - избира. Животът си е негов, но това, че някой е избрал да живее като отрепка /примерно/, не го прави достоен човек, само защото сам си го бил избрал... ама че извратена логика.

И накрая, макар да съм сигурен, че няма да го разберете, надявам се тези постинги да ви бъдат от полза. Ама не ви харесва каквото пиша? Избива ви пяна на устата от безсилие? Не ми пука, важното е, че все пак го правя за добро...

ББургас, сори че на твой постинг :) ама нали си ми слабост





Тема Тъжно...нови [re: Ambrosius]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано30.06.06 23:20



Друг е въпросът, че самият аз съм гей, което не ми харесва, никога не ми е харесвало, а и мисля, че няма да ми хареса вбъдеще и ще бъда винаги категорично и решително против всякакво легализиране, летитимиране, оправдаване, декулпабилизиране, афиширане и изобщо против каквито и да било претенции за нормалност на хомосексуалните наклонности. Защото ли? ми защото е грях пред Бога, на първо място, а после е и нарушаване на абсолютната хармония на миросданието. (Малии - е са си е....а мамата... Като ме замлатите с камъни и дърве...

Че защо да те нападаме? Не се сещам за мъчение, което вече ти да не си си причинил сам... Да мразиш себе си. Колко тъжно





Тема Re: Вижте какъв спор се е заформилнови [re: Ambrosius]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано01.07.06 12:36



...претенции за нормалност на хомосексуалните наклонности.

По някаква логика ти смяташ, че разбираш всички природни закони. В тази връзка трябва да знаеш, че религията е догма - всяка религия е догма.
И интересно защо НЯМА една религия за всички народи, националналности, раси? Май е бъкано от Богове!

Твоя Бог отрича хомосексуалните и ти си го послушал, повярвал си му. Значи - мор за тях.
Твоя Бог как ли приема другите Богове и техните миряни - ще трябва и те да са извън неговите норми, извън неговото нормално. Значи - мор за тях, анатема с ерехонската тръба.
Винаги ми е било интересно как тоя/оня Бог като струпа верници, захрани идеята си с плът, копне им в главите им каквото си е наумил след което всичко друго - живо или тленно отива на сеч. Много благородно, мнооого!

Има едни мъже, които обичат да *укат мъже. Кой ли Бог се е прогрижил за тях, като им е създал такива мъже, които пък и те да обичат мъжкото? Това ще трябва да не е твоя Бог! Това определено е Бог от друга планетка. Нали!

Има едни католици, та те преди векове смятали че земята плоска. После се оказало - не е. (даже няма плоски земи и на небето:)))) Те си променили (принудени) представите. Какво ли го очаква и твоя Бог! Ти може и да не доживееш негова еволюция, ама определено живееш според сегашните му схващания. И като се качиш на небето на облаците, близо до него, следи изкъсо развитието му, та от там да се актуализираш адекватно. Нали?

Интересно, кой-какво смята за Бог!!!!
Каква ли религия изповядват различните животински видове!
Моето куче си няма Бог. Трябва да помисля по въпроса...
Гледай филмчето Eight Below там има по-низши видове, имат нужда от вразумяване. Примерно... де

Е това не е '..Камъни и дърве литнаха завчас... тамо са раите...'



Тема Re: Тъжно...нови [re: mizrahi]  
Автор Ambrosius (непознат )
Публикувано01.07.06 14:10



Не бе, не се мразя, напротив... Просто не харесвам някои неща у себе си - има разлика:-)



Тема Re: Вижте какъв спор се е заформилнови [re: Kurvoazie]  
Автор Ambrosius (непознат )
Публикувано01.07.06 14:33



Хехехе,
Очаквах да бъде по-страшно в интерес на истината... Нищо ново и съществено като аргументи не прочетох, слава Богу, в постинга ти, поради което няма да се впускам в пространни обяснения на позицията, на възгледите си и т. н. Споровете по тази тема са като тресавище и за двете спорещи страни, за туй няма да споря. Времето ще покаже кой е имал право, защо и доколко. Аз заявих, че не смятам и не претендирам да съм "депозитар" на истината, а декларирах възгледите си по отношение на хомосексуалността и опитите тя да бъде маскирана с реквизитите на нормалността. Единственото, към което съзнателно се опитвам (макар и не много настоятелно) да подтикна тебе и повечето от четящите тук, е да се замислите върху най-ужасния порок, който трови душата и целия живот на човека и който се нарича ЕГОИЗЪМ. Непрестанната и обсебваща мисъл за собстевното аз, за угаждане на всичките ни похоти и страсти на всяка цена, ни кара да правим "чудеса от храброст", да ревизираме и променяме морал, нравственост, естетически категории дори, нагаждайки ги към тъпото си и ограничено его, към низкия си нагон или глупашкото си дървено философстване...В резултат на което се стига до отвратителни абсурди...



Тема Re: Вижте какъв спор се е заформилнови [re: Ambrosius]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано01.07.06 14:43



Непрестанната и обсебваща мисъл за собстевното аз, за угаждане на всичките ни похоти и страсти на всяка цена, ни кара да правим "чудеса от храброст", да ревизираме и променяме морал, нравственост, естетически категории дори, нагаждайки ги към тъпото си и ограничено его, към низкия си нагон или глупашкото си дървено философстване...

брилянтно синтезирано и формулирано. браво! (не конкретно отнесено към хомосексуалността, а по принцип)

--
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours. --Magnolia


Тема Re: Вижте какъв спор се е заформилнови [re: Ambrosius]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано01.07.06 15:04



Падаш си провокатор... малко. Но, на мен ми харесва така.


Хубаво е и, че почваш да пишеш. Харесва ми как го правиш. Не си от 'шаблонджиите', преписвачите на идеи... (много ги усещам тея) и и менторите. Особено тези - явните гей. ТО, явен/неразкрил се, май няма значение за познати. Хетерото много са наясно ако се вгледат и замислят.


...тя да бъде маскирана с реквизитите на нормалността.

Заявяваш мнение, ама и отричаш смело. Трябва да имаш основания! Твойте 'реквизити' май се недостатъчни, та те схванах, че малко си се надявал на нови... !!!!!!!!!!!

Това с ЕГОИЗ-ъма.... аз не му обръщам внимание. Алтруизъм не ме гони. Мисля, че чуството за съхнарение често се бърка с егоизма. Всеки си прави и поддържа собствена територия. Обича да си говори за нея, споделя я. К`во от това!
А има ли ВИСОК нагон?



Тема Re: Вижте какъв спор се е заформилнови [re: Ambrosius]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано01.07.06 15:30



Единственото, към което съзнателно се опитвам (макар и не много настоятелно) да подтикна тебе и повечето от четящите тук, е да се замислите върху най-ужасния порок.. ЕГОИЗЪМ

Значи, ти си опериран от 'ЕГОИЗЪМ'

,
и са ние егоизтичните трябва да се вгледаме за нашия Си... ле-ле...

В резултат на което се стига до отвратителни абсурди...

Раз-праз... рече и отсече... симпатяга.

Че с твоя пост постигаш точно абсурд. Все едно, като си напишеш мнението и хоп... всичко ще се промени...
Май не си си чел мислите на "хартия" след време...

Приятел ние сме си мъже.... к`во очакваш! От жена имаш нужда или приятелче с нежна мисия.
А може и да е обратното...

Редактирано от Kurvoazie на 01.07.06 15:31.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.