Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 02.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Фисури  
Автор feever (НеOтTазиПланета)
Публикувано23.06.06 17:05



По повод това

,значи оказа се чисто и просто фисури(поне не е киста,че тогава става лошо) и питам лекаря:"От какво се лопучава?"..и оня "Не си ПЕДАЛ нали?" и аз: "Не" и оня:"Що не ме гледаш в очите" и добавя"Ако много те напъват отзад се получава" (поне да беше от това, да не ме е яд)...и ми предписва ледокаин, и гентамицин,които обаче не се произвеждал от две години!!(даже в едната аптека ми казаха,че е предписал това,щото не знаел с какво да го замести)
Някои имал ли е нещо такова? Препоръчаите нещо,че не ми се ходи при друг бонак,ако е на билкова основа още по-добре,а може и само да мине



Тема Re: Фисуринови [re: feever]  
Автор Linjack (sine nobilitate)
Публикувано24.06.06 02:38



Игати идиота е този доктор! Има и свестни, но някои могат да те побъркат. Карай.
Ама този защо ти е предписал антибиотик - притеснява се от инфекция ли или просто си предписва антибиотик за всичко:(/
Ако си добре с инглиша, виж

.
По-добре, без да те е срам - отиваш на друг доктор - "тъй и тъй, докторе, какво ще правим..."


---------
e^(i*pi)+1=0
Euler

Тема Re: Фисуринови [re: feever]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано24.06.06 23:56



Хм, по принцип, ако проектът на Куиър България би се изпълнил, щеше да има при кой доктор да отидеш, без да се червиш, че си гей...а понякога е важно докторът да знае за това...



Тема Re: Фисуринови [re: mizrahi]  
Автор feever (НеOтTазиПланета)
Публикувано25.06.06 11:12



Не в педерастията е въпроса тук,досататъчно време съм живял с това,че да свикна с него и да го приема,при все че изглеждам,държа се и говоря нормално, даже мацки ми се лепят,не че имат шансове де, Споделих за това ей така,проблема беше медикамента,който да използвам,ама май ще се ходи пак да друг..и този път ще е слугиня маи..нали са майки ..трябва да са по-внимателни..а и няма да тръгна по гей доктори даже и да са като Джордж Клуни





Тема Re: Фисуринови [re: feever]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано25.06.06 18:33



..а и няма да тръгна по гей доктори даже и да са като Джордж Клуни

хм, при кои няма да отидеш? при доктори, които са гей или при доктори , които са гей френдли?



Тема Re: Фисуринови [re: feever]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано25.06.06 20:17



Що бе, ако докторът е добър специалист и е гей или гей френдли, що да не отидеш? Така няма да се налага да се червиш...



Тема Re: Фисуринови [re: [bbourgas]]  
Автор feever (НеOтTазиПланета)
Публикувано29.06.06 12:47



Оф аман от тия измислени понятия..Гей френдли,стрейт и незнам си още кви глупости...бих отишъл на лекар,който не е ХОМОФОБ,пък и да е,ще му тегля една П...а Маина по бургаски и ще си тръгна и без тва ми ходи такова гъзарско поведение,а другото въобще не го пише да челото ми(сещаш се кое)



Тема Re: Фисуринови [re: mizrahi]  
Автор sinSity (непознат )
Публикувано04.07.06 10:11



Моля те сподели какво е казал втория лекар.





Тема Re: Фисуринови [re: sinSity]  
Автор feever (НеOтTазиПланета)
Публикувано04.07.06 12:10



Aко питаш мен въобще не стигнах го втори лекар,личната ми лекарка ми изписала
ПРОКТОГЛИВЕНОЛ и УЛТРАПРОКТ без дори да ме е виждала или преглеждала..(на това му викам аз медецина на друго ниво),иначе си купих някви индийски билкови добавки,с благоприятен ефект при заболяването ама май няма позлза от тях.а някъде в нета бях чел за някаква,която се излекувала само,че от хемороиди с ..идиийско орехче по една равна лъжичка и чаша студено прясно мляко после пила го 3 дни по веднъж и и минали..само,че някой ми каза,че индииското орехче в по-големи количества е ОТРОВНО!!! Май ще си купя мазилата на Джи Пи-то (15 лева са двете) ама като имам толкова "крупна" сума...хехехе индииските хапове са 1,60



Тема ИЗВОДАнови [re: feever]  
Автор feever (НеOтTазиПланета)
Публикувано04.07.06 12:21



искам да кажа следното,не че то не е казвано и друг път тука,Кратко е,обаче ..редовния анален секс масажира съдовевте ,което предпазва от появата на ХЕМОРОИДИ,ФИСУРИ,че дори и от РАК НА ПРОСТАТАТА...Запитах веднъж един познат,които определя себя си като "педерарст" щото "гейовете били бъзвишени,имали разнострани интереси" и така (сещате се..пародира това,което правим и ние тук да говорим и да се суетим),а той "просто го вземал отзад и не само" и броката му едно бреме по кенефи и къде ли не,където е ставало е набубнала на няколко хиляди по негови думи към 10 000 за 22 години,незнам не е ли малко много ама при всички случай са в хиляди!
Якото "трамбоване" както го нарече той не само че не му е навредило ами и...Така че да знаете...в какакъв женски форум наскоро имаше постинг за анален секс и хемороиди и няква слугиня беше коментнала "Ти чувала ли си педераст с хемороиди" замислих се и,Еблив такъв надали има..........



Тема Re: ИЗВОДАнови [re: feever]  
Автор sinSity (непознат )
Публикувано05.07.06 11:35



Извода беше страшен! Браво!


Досега все съм си мислил, че аналния секс повече вреди отколкото помага, но явно съм се лъгал.
Благодаря ти за споделеното мнение!



Тема Re: ИЗВОДАнови [re: sinSity]  
Автор feever (НеOтTазиПланета)
Публикувано05.07.06 11:54



хехех радвам се,че го подкрепи само да добавя:Щото и аз си мисля така съм на това положение,проблем със задържането на определена ВЪЗРАСТ,последствията върху просатата и така нататък,а и както че "двора" не е за всеки...глупости са това,ако нямаш проблеми имай едно на ум и всички останали,щото според статистиката 80% от населението страда от тези неща,като възрастта не е критетий.Може много да говорим и пишем ама в Е..то му е тайната..Същия този герои с "трамбоването от предния ми постинг визира тия по филмите,които си "вкарвали цели пожарогазители" камо ли 100 грама месо да не влезе

При подходяща смазка и отпуснато положение няма пречки!



Тема Re: Фисуринови [re: feever]  
Автор jism (39/би)
Публикувано05.07.06 15:27



Доста мислих преди да ти напиша някой ред.
Написах ти бележка, виж я.
За останалите четящи тук - момчета, разни образувания в аналното отвърстие не са неща за коментари, а на съвременен и компетентен преглед и лечение.
Относно "масажа","трамбоването", "таковането" и така нататък, мога само да се усихна и да заявя съвсем авторитетно:"Няма подкрепящи доказателства и данни за тезата "Еблив педал, хемороиди не хваща!"



Тема Re: Фисуринови [re: jism]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано05.07.06 18:01



Мда...,
и тема, и мислене довежда до усмивка.





Тема Re: Фисуринови [re: jism]  
Автор feever (НеOтTазиПланета)
Публикувано06.07.06 12:46



Аз пък честно казано не съм мислил много прди да напиша този си постинг,който предизвика мисленето ти,само че като го пишех си мислех,че казвам това,което пиша на себе си.
Знам от какво се получи при мен и е свързано с трамбоването до профилактиката на нещата...Няма да продължавам.
Относно тезата и доказателствата,ти си като гледам от поколение което е било доста по-добре от нашето .(по това,което съм чувал,че е стаевало и по лудия комунизъм,когато тези работи са били уж забранени)
Я си престави следната следната случвала се ситуация..Излизаш с такава цел в онези времена,когато се е случвало нещо,което не става сега...минаваш през няколко тоалетни,една пияца и 2,3 парка и граднки и без да си се усетил бройката ти станала .....10 воиници,ученици и всякви си там момчета... на сутринта се прибираш и po nякое вереме установяваш,че нещо се стича по крачола ти..и чак като се замислиш се сещаш какво..естествено от маратона и си толкова ЛАРЖ в двора,че търсиш парчета от порядъка на 28см и с дебелина еквивалентна на шпек салам..мне това не е част от сюжета на много извратен филм,а деиствителен случай, не еденичен обаче! Извода е като онази част от песента на Ъпсурд..никога няма да имаш ...........
Повече няма да коментирам това,този постинг е сам по себе си достатъчен.

Редактирано от feever на 06.07.06 12:51.



Тема Re: Леле!!!нови [re: feever]  
Автор jism (39/би)
Публикувано06.07.06 20:53



Направо
"С М Е Х"!!!
Както казва "сегашното поколение" на "предишното"!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.