Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 26.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Гейовете мразят ли момичета?!?нови  
Автор BasiPiklata (hopeless)
Публикувано03.06.06 11:20



Сигурно много глупава ще ви се сторя, но съм толкова объркана, че единственото нещо, което ми хрумва е да попитам вас...

От няколко дни съм поставена в една изключително нелепа ситуация...мъж, в когото бях влюбена се оказа, че харесва момчета...няма да споменавам как стана цялата случка и провокациите му и т.н....това са си личностни характеристики на субекта...

Любопитното и дразнещото обаче е, че от няколко дни живеем в една квартира, където всъщност аз започнах да разбирам за какво иде реч...и там с нас живее неговия приятел, който не спира да се заяжда с мен с и без повод...като трън в очите съм му сякаш...а аз не разбирам защо...
По принцип съм позитивен човек...нямам и никога не съм имала проблем с комуникацията, но с този човек е невъзможно...той сякаш не ме е харесвал още преди да ме познава...
Предварително искам да се извиня ако написаното звучи объркано...но аз самата съм много объркана...изведнъж се оказа, че трябва да се справям с толкова много неща...и хейтърското отношение на този човек ме хвърля в още по-големи филми...

Чудя се дали по принцип мрази момичета или има проблем само с мен...

Искам да прочета няколко мнения преди да говоря с него...нужна ми е малко увереност и усведоменост, за да подготвя думите си...нещо като...да си напиша репликите... :)))



Dead Bodies Everywhere!!!!!

Тема Re: Гейовете мразят ли момичета?!?нови [re: BasiPiklata]  
Автор нopтвeн (зачеркнат)
Публикувано03.06.06 12:18



Мисля, че определено не мразим момичета. Напротив, изглежда между гей и момиче се получава приятелство (именно приятелство) по-лесно, отколкото между хетеро момче и момиче.

Самият аз живея в един апартамент с момиче и нямаме никакви проблеми.

Понеже проблемът е между теб и приятеля на приятеля ти (т.е. трети човек), предполагам, че този трети човек по някакъв начин се чувства несигурен или "заплашен" или нещо такова и затова се държи агресивно към теб. Съмнявам се да е свързано с факта, че си момиче, а вероятно е просто защото живееш тъй да се каже близо до гаджето му. Виждал съм подобно отношение и от гей към гей, а и при "нормални" хетеровръзки между единия от връзката и третия човек.

Това, което ме озадачава е, че изглежда твоят гей приятел не проявява отношение към конфликта между теб и неговото гадже. Ясно е, че не може да му заповядва как да се държи, но при положение че това е вашият дом, гостът няма право да те поставя в неудобно положение, ако ще и да е гадже или майка на съквартиранта ти. Предполагам, че първо трябва да се разбереш със съквартиранта ти, пък той вече да се оправя с гаджето си. Разбира се, по-човешко ми се струва да говориш директно с третия човек, дано се окаже възможно. И да има ефект.

Редактирано от нopтвeн на 03.06.06 12:24.



Тема Re: Гейовете мразят ли момичета?!?нови [re: нopтвeн]  
Автор Condor (минаващ)
Публикувано03.06.06 12:24



няма нищо за чудене онзи пич явно си дава сметка в ролята на каква се явяваш там (бившата влюбена) и просто момчето не иска да му разрушиш връзката.иначе по принцип гейовете наистина не мразят жените най-малкото защото са им най-близки до мисленето и най-добре ги разбират.и аз да бях на мястото на тоя щях да те карам да се чувстваш кофти да се въртиш около гаджето ми





Тема Re: Гейовете мразят ли момичета?!?нови [re: нopтвeн]  
Автор BasiPiklata (hopeless)
Публикувано03.06.06 12:26



Пропуснала ли съм да отбележа, че ние ВСИЧКИ живеем на едно място...?!?!??!

Dead Bodies Everywhere!!!!!


Тема Re: Гейовете мразят ли момичета?!?нови [re: Condor]  
Автор BasiPiklata (hopeless)
Публикувано03.06.06 12:29



Ами...аз отидох там последна...последна се нанесох, което предполага, че ще трябва да са го обсъдили...а и имах и друга възможност, но бившия ми обект на чувства :))))))))))) беше толкова настоятелен, че аз приех...

Хм...конкуренция значи....де да бях... :)))))

Dead Bodies Everywhere!!!!!


Тема Re: Гейовете мразят ли момичета?!?нови [re: BasiPiklata]  
Автор нopтвeн (зачеркнат)
Публикувано03.06.06 12:36



Аз пък схванах, че неговото гадже често идва и сигурно често преспива при вас. Сигурно съм бил разсеян, сори :-)

Щом ти идваш последна, и то след настояване от тяхна (на единия поне) страна, значи наистина би трябвало предварително да са го обсъдили и да са се разбрали, но явно не са. И тогава май би било най-добре да го обсъдите тримата заедно.

Дори да не си заплаха ('щото си момиче), изглежда третият не е убеден в това. Например ако си мисли, че гаджето му може да окаже би, а не гей. Или ако си мисли, че ти би могла да си настоятелна и все пак да изкопчиш нещо. Или просто ако е неуверен в себе си, то тогава и към мравките ще е агресивен.

Редактирано от нopтвeн на 03.06.06 12:42.



Тема Re: Гейовете мразят ли момичета?!?нови [re: нopтвeн]  
Автор BasiPiklata (hopeless)
Публикувано03.06.06 12:42



И аз така ги виждам нещата...просто исках да съм сигурна, че не става въпрос за някакъв хейт на основа на полови различия...щото ми писна да слушам за нечистоплътната природа на жените и какви ли не глупости....а той дори има косми по гърба си...и това, че не ги вижда никак, никак не го оправдава.. :)))))))))

Dead Bodies Everywhere!!!!!


Тема Re: Гейовете мразят ли момичета?!?нови [re: BasiPiklata]  
Автор нopтвeн (зачеркнат)
Публикувано03.06.06 12:48



Лелей!!!

Не знаех за нечистоплътната природа на жените

Ако беше почнала с това, щеше да е по-ясно, че момчето просто е зле



Тема Re: Гейовете мразят ли момичета?!?нови [re: BasiPiklata]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано03.06.06 14:19



ми да ти кажа ситуацията ми се вижда съвсем ясна. съгласен съм с останалите, че не става дума за предубеждения към момичетата по принцип. ще ти разкажа нещо от личния си опит



преди две години отидох на море с приятеля ми и най-добрата ми приятелка, която впрочем също някога беше влюбена в мен (това ви е ужасна практика да се влюбвате в гейове ). дотогава се бяха виждали само няколко пъти, но аз бях разказвал много на приятелката си за него. оказа се, че двамата имат много общи неща. основно вкус за литература и наука. говореха си за тези неща, разменяха си книги и често ми се смееха за нещо, което съм казал или направил. приятелски разбира се. аз обаче почнах да се дразня и в един момент се оказа, че адкси ревнувам приятеля си. което беше тотално глупаво защото знаех, че той никога не би обърнал внимание на момиче. а и по други причини. въпреки това всеки път като я виждах да го докосне, случайно или не, изпушвах тотално. не се стигна до лошо отношение от моя страна тъй като морето свърши навреме

та тва е. мисля, че гаджето на твоя приятел просто ревнуа от теб. дори да ти се вижда абсурдно. може би ще бъде най-добре да поговориш с него и да му обясниш, че страховете му са неоснователни. стискам палци!

Редактирано от Gnomeo на 03.06.06 18:32.



Тема Re: Гейовете мразят ли момичета?!? [re: BasiPiklata]  
Автор Condor (минаващ)
Публикувано03.06.06 17:39



ами пусни си и ти тогава едно пуловерче по гърба може да престане да те приема като потенциална заплаха....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.