Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 25.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ти  
Автор beker (непознат)
Публикувано21.06.06 00:53



Падаш ли си по мъже?
Би ли искал повече от всичко на света това да не е така?
Намираш ли това за проклятие?
Вече побъркваш ли се от мисълта за секс?
Но не смееш да го направиш.
Не само защото те е страх от разкриване, проява на недискретност.
А защото се страхуваш, че с правенето признаваш това, което не искаш да признаеш и заради което си обявил война, доживотна война на природата...
Дразнят ли те ..., не, в този клуб си плача за бан с този въпрос... Но. Дразнят ли те гейовете?
Искаш ли да обичаш жени? И цялата ти страст да е насочена към тях?
Искаш ли да си нормален?
Но природата да ти е обявила война. Или ти на нея ...
...
Побъркваш ли се от всепроникващия, едва контролируем нагон? Войнстващ с всичко онова, което ти е скъпо и свидно. И от което не можеш да се откажеш. Което не можеш да предадеш...
Искаш ли да бъдеш нормален. Но не си.
Искаш ли...

Искаш ли да си поговорим?



Тема Re: тинови [re: beker]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано21.06.06 02:36



Падаш ли си по мъже? да
Би ли искал повече от всичко на света това да не е така?не, защото ми харесва
Намираш ли това за проклятие?не
Вече побъркваш ли се от мисълта за секс?не.имас с кого да го правя
Но не смееш да го направиш.хаха! не смея ли, не смея ли?
Не само защото те е страх от разкриване, проява на недискретност.това не ме притеснява
А защото се страхуваш, че с правенето признаваш това, което не искаш да признаеш и заради което си обявил война, доживотна война на природата...въпросът ти е изопачен. не се страхувам от това, че съм гей. не разбирам и каква война съм обявявал на природата
Дразнят ли те ..., не, в този клуб си плача за бан с този въпрос... Но. Дразнят ли те гейовете?не ме дразнят
Искаш ли да обичаш жени?която жена е заслужила, е била обична... но само толкова И цялата ти страст да е насочена към тях?аа не мерси!
Искаш ли да си нормален?това че съм гей ненормален ли ме прави? въобще какво означава нормален, да не би нормален да е равно на хетеросексуален или прсто страдаш от предрасъдъци?!

останалото, което си написал е пълна глупост.подвеждащите въпроси, така както си ги задал изглеждат като риторични, само че отговорът им е "достоверен" единствено за теб. явно имаш доста предрасъдъци спрямо хомосексуализма и си дошъл тук да поспориш с някого по темата. е, какво те притеснява? излей си мъката!



Редактирано от [bbourgas] на 21.06.06 03:00.



Тема Re: тинови [re: beker]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано21.06.06 13:01



Добре ти е отговрил ББургас - ние тука сме си нормални гей мъже, не се възприемаме за грешка на природата, нито се стремим да имитираме някакво неприсъщо нам хетеро съществуване. На мен животът ми си ми харесва и не мисля да го променям.

Ако въпросите ти отразяват това, как се чувстваш ти, наистина мога само да ти съчувствам, но единствената помощ, която можеш да получиш е в този съвет : Нещастен си, когато се стремиш да живееш нечий чужд живот. С много старание, един вълк може да се престори на куче, но ще е много нещастно и несполучливо куче, но виж, ако живее като вълк...



Тема Re: ти,добре ли си?нови [re: beker]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано21.06.06 16:52



Прости и тъпи въпроси.
Преди да пишеш,не помисли ли,че пишеш глупости.



Тема Re: тинови [re: beker]  
Автор нopтвeн (зачеркнат)
Публикувано21.06.06 23:14



Според мен той не се интересува какви са тези, дето няма да му се вържат.

Прицелил се е към тия, които биха познали себе си в уж пророчески звучащите му думи. Към уязвимите сред нас.

Просто си търси си плячка. Тъй да се каже, социално инженерство, осъзнато или не

.

Нещо като онези спамчета "за да не ви се случи нещо лошо, препратетет това на 10 човека в рамките на един ден". Повечето ще махнат с ръка, но крокодилът и без друго няма намерение да изяжда цяло стадо, стига му 1 екземпляр



Тема Re: тинови [re: [bbourgas]]  
Автор beker (непознат)
Публикувано22.06.06 01:13



Няма риторични въпроси.
Нито подвеждащи.
Не съм дошъл да поспоря.



Тема Вие сте хетеро? Какво трябва да направите...нови [re: beker]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.06.06 09:08



Вие сте хетеросексуален – какво да се прави?


1. Какво според вас, е причината за вашата хетеросексуалност?

2. Кога и при какви обстоятелства за първи път осъзнахте своята хетеросексуалност?

3. Не допускате ли, че вашата хетеросексуалност е само фаза от вашия жизнен път и с времето ще я преодолеете?

4. Не допускате ли, че причина за вашата хетеросексуалност е невротичния страх от представителите на собствения пол?

5. Не допускате ли, че ако срещнете добър хомосексуален партньор, това веднъж завинаги ще разреши проблема с вашата хетеросексуалност?

6. На кого сте разказвали за своята хетеросексуалност? Как реагираха на това признание вашите събеседници?

7. Как считате, защо хетеросексуалните толкова настойчиво се опитват да развратят останалите като себе си?

8. Защо излагате на показ своята хетеросексуалност? Защо не можете да се занимавате с тези неща без да вдигате шум и без да демонстрирате на околните своя начин на живот?

9. Бихте ли искали вашите деца да са хетеросексуални, след като знаете, с какви трудности им предстои да се сблъскат в живота?

10. Огромното мнозинство от сексуалните престъпници и педофили са хетеросексуални. Като се има предвид това, считате ли за допустимо, хетеросексуални лица да работят в училищата и да учат вашите деца?

11.Въпреки, че брачната институция се подкрепя от обществото, процентът на разводите расте непрекъснато. Как мислите, защо сред хетеросексуалните така често се срещат "стабилни" двойки?

12. Като един от най-острите проблеми за момента се определя пренаселеността на Земята и ограничеността на природните ресурси. Ще може ли човечеството да оцелее, ако всички са като вас – хетеросексуални?

13. Как можете да се считате за пълноценен човек, ако принудително се самоограничавате с хетеросексуални отношения и не развивате своя здрав, естествен хомосексуален потенциал?

14. Вие, навярно сте забелязали, че сред хетеросексуалните има много малко истински щастливи хора. Съществуват нови достижения на науката, които ще ви помогнат да измените ориентацията си, ако наистина го пожелаете. Не е ли възниквало у вас желание да минете терапевтичен курс?



Тема Re: тинови [re: beker]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано22.06.06 09:52



а за какво дойде тогава?



Тема Re: Вие сте хетеро? Какво трябва да направите...нови [re: mizrahi]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано22.06.06 21:45



Като цитираш нещо, не е лошо да посочваш източника или поне да казваш: "Абе прочетох го някъде, ама не помня къде, но пък помня какво", иначе хората ще си помислят, че ти се го измислил/превел, а не си, определено не си.



Тема На кой му пука?нови [re: Sam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.06.06 12:34



Е, ясно е, че не съм го измилсил аз, а мога да се обзаложа, че и ти не си го измислил... Не знам откъде съм си го свалил на компютъра, но го имам отдавна. Възможно е ти да си го превел, а може и да не си? А всъщност, на кой му пука?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.