Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:48 23.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ти  
Автор beker (непознат)
Публикувано21.06.06 00:53



Падаш ли си по мъже?
Би ли искал повече от всичко на света това да не е така?
Намираш ли това за проклятие?
Вече побъркваш ли се от мисълта за секс?
Но не смееш да го направиш.
Не само защото те е страх от разкриване, проява на недискретност.
А защото се страхуваш, че с правенето признаваш това, което не искаш да признаеш и заради което си обявил война, доживотна война на природата...
Дразнят ли те ..., не, в този клуб си плача за бан с този въпрос... Но. Дразнят ли те гейовете?
Искаш ли да обичаш жени? И цялата ти страст да е насочена към тях?
Искаш ли да си нормален?
Но природата да ти е обявила война. Или ти на нея ...
...
Побъркваш ли се от всепроникващия, едва контролируем нагон? Войнстващ с всичко онова, което ти е скъпо и свидно. И от което не можеш да се откажеш. Което не можеш да предадеш...
Искаш ли да бъдеш нормален. Но не си.
Искаш ли...

Искаш ли да си поговорим?



Тема Re: тинови [re: beker]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано21.06.06 02:36



Падаш ли си по мъже? да
Би ли искал повече от всичко на света това да не е така?не, защото ми харесва
Намираш ли това за проклятие?не
Вече побъркваш ли се от мисълта за секс?не.имас с кого да го правя
Но не смееш да го направиш.хаха! не смея ли, не смея ли?
Не само защото те е страх от разкриване, проява на недискретност.това не ме притеснява
А защото се страхуваш, че с правенето признаваш това, което не искаш да признаеш и заради което си обявил война, доживотна война на природата...въпросът ти е изопачен. не се страхувам от това, че съм гей. не разбирам и каква война съм обявявал на природата
Дразнят ли те ..., не, в този клуб си плача за бан с този въпрос... Но. Дразнят ли те гейовете?не ме дразнят
Искаш ли да обичаш жени?която жена е заслужила, е била обична... но само толкова И цялата ти страст да е насочена към тях?аа не мерси!
Искаш ли да си нормален?това че съм гей ненормален ли ме прави? въобще какво означава нормален, да не би нормален да е равно на хетеросексуален или прсто страдаш от предрасъдъци?!

останалото, което си написал е пълна глупост.подвеждащите въпроси, така както си ги задал изглеждат като риторични, само че отговорът им е "достоверен" единствено за теб. явно имаш доста предрасъдъци спрямо хомосексуализма и си дошъл тук да поспориш с някого по темата. е, какво те притеснява? излей си мъката!



Редактирано от [bbourgas] на 21.06.06 03:00.



Тема Re: тинови [re: beker]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано21.06.06 13:01



Добре ти е отговрил ББургас - ние тука сме си нормални гей мъже, не се възприемаме за грешка на природата, нито се стремим да имитираме някакво неприсъщо нам хетеро съществуване. На мен животът ми си ми харесва и не мисля да го променям.

Ако въпросите ти отразяват това, как се чувстваш ти, наистина мога само да ти съчувствам, но единствената помощ, която можеш да получиш е в този съвет : Нещастен си, когато се стремиш да живееш нечий чужд живот. С много старание, един вълк може да се престори на куче, но ще е много нещастно и несполучливо куче, но виж, ако живее като вълк...



Тема Re: ти,добре ли си?нови [re: beker]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано21.06.06 16:52



Прости и тъпи въпроси.
Преди да пишеш,не помисли ли,че пишеш глупости.



Тема Re: тинови [re: beker]  
Автор нopтвeн (зачеркнат)
Публикувано21.06.06 23:14



Според мен той не се интересува какви са тези, дето няма да му се вържат.

Прицелил се е към тия, които биха познали себе си в уж пророчески звучащите му думи. Към уязвимите сред нас.

Просто си търси си плячка. Тъй да се каже, социално инженерство, осъзнато или не

.

Нещо като онези спамчета "за да не ви се случи нещо лошо, препратетет това на 10 човека в рамките на един ден". Повечето ще махнат с ръка, но крокодилът и без друго няма намерение да изяжда цяло стадо, стига му 1 екземпляр



Тема Re: тинови [re: [bbourgas]]  
Автор beker (непознат)
Публикувано22.06.06 01:13



Няма риторични въпроси.
Нито подвеждащи.
Не съм дошъл да поспоря.



Тема Вие сте хетеро? Какво трябва да направите...нови [re: beker]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.06.06 09:08



Вие сте хетеросексуален – какво да се прави?


1. Какво според вас, е причината за вашата хетеросексуалност?

2. Кога и при какви обстоятелства за първи път осъзнахте своята хетеросексуалност?

3. Не допускате ли, че вашата хетеросексуалност е само фаза от вашия жизнен път и с времето ще я преодолеете?

4. Не допускате ли, че причина за вашата хетеросексуалност е невротичния страх от представителите на собствения пол?

5. Не допускате ли, че ако срещнете добър хомосексуален партньор, това веднъж завинаги ще разреши проблема с вашата хетеросексуалност?

6. На кого сте разказвали за своята хетеросексуалност? Как реагираха на това признание вашите събеседници?

7. Как считате, защо хетеросексуалните толкова настойчиво се опитват да развратят останалите като себе си?

8. Защо излагате на показ своята хетеросексуалност? Защо не можете да се занимавате с тези неща без да вдигате шум и без да демонстрирате на околните своя начин на живот?

9. Бихте ли искали вашите деца да са хетеросексуални, след като знаете, с какви трудности им предстои да се сблъскат в живота?

10. Огромното мнозинство от сексуалните престъпници и педофили са хетеросексуални. Като се има предвид това, считате ли за допустимо, хетеросексуални лица да работят в училищата и да учат вашите деца?

11.Въпреки, че брачната институция се подкрепя от обществото, процентът на разводите расте непрекъснато. Как мислите, защо сред хетеросексуалните така често се срещат "стабилни" двойки?

12. Като един от най-острите проблеми за момента се определя пренаселеността на Земята и ограничеността на природните ресурси. Ще може ли човечеството да оцелее, ако всички са като вас – хетеросексуални?

13. Как можете да се считате за пълноценен човек, ако принудително се самоограничавате с хетеросексуални отношения и не развивате своя здрав, естествен хомосексуален потенциал?

14. Вие, навярно сте забелязали, че сред хетеросексуалните има много малко истински щастливи хора. Съществуват нови достижения на науката, които ще ви помогнат да измените ориентацията си, ако наистина го пожелаете. Не е ли възниквало у вас желание да минете терапевтичен курс?



Тема Re: тинови [re: beker]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано22.06.06 09:52



а за какво дойде тогава?



Тема Re: Вие сте хетеро? Какво трябва да направите...нови [re: mizrahi]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано22.06.06 21:45



Като цитираш нещо, не е лошо да посочваш източника или поне да казваш: "Абе прочетох го някъде, ама не помня къде, но пък помня какво", иначе хората ще си помислят, че ти се го измислил/превел, а не си, определено не си.



Тема На кой му пука?нови [re: Sam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.06.06 12:34



Е, ясно е, че не съм го измилсил аз, а мога да се обзаложа, че и ти не си го измислил... Не знам откъде съм си го свалил на компютъра, но го имам отдавна. Възможно е ти да си го превел, а може и да не си? А всъщност, на кой му пука?



Тема Re: На кой му пука?нови [re: mizrahi]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано23.06.06 15:05



Срещал съм подобни неща по сайтове... ама никъде не съм забелязал някой да се формализира... като го разнася/копира.... А какво велика художествена продукция е...

Ти що не си питал за авторските права, ааа...



И като ползваш снимката на Серена... там да платиш...



Тема Re: На кой му пука?нови [re: Kurvoazie]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.06.06 15:08



Е, поне със Серенчето няма да има проблем, лична приятелка ми е :)



Тема Re: На кой му пука?нови [re: mizrahi]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано23.06.06 15:19



Тя какво зачезна от турнирите!
На последните няколко е нямаше. Само Вина я мернах на Ролан Гарос (май).

Трябва да се е отдала на.... чернилките. Между тях има едни... заслужават доста.



Тема Re: На кой му пука?нови [re: Kurvoazie]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.06.06 15:56



Боли я лявото колянце горкичката... затова не може да се движи много и качва килца, пък то така тенис не се играе. Докторът й забрани да излиза на корта до края на лятото...



Тема Re: На кой му пука?нови [re: mizrahi]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано23.06.06 20:48



Липсава ми на корта. Като размята гръд... спектакъла е с екстри.
Сега Кузнецова компенсира, ама липсва сексапил и дрешки.
Сигурно си забелязал, че Серена често се облича с доста разчупено. В това отношение води класацията, за мен.



Тема Re: На кой му пука?нови [re: Kurvoazie]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано23.06.06 21:03



Да, сама си ги шие :) Нали момичето има модна къща :) Друг въпрос е, че тия парцалки само тя си ги харесва и само на нея й отиват, ама нищо...



Тема Re: На кой му пука?нови [re: mizrahi]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано23.06.06 21:35



Друг въпрос е, че тия парцалки само тя си ги харесва и само на нея й отиват, ама нищо...



Премълчах си коментара за дрешките, за да не те засегна на любимка (то и аз си я харесвам), ама вярно някой път екипите са бая изчанчени.
Един път се беше облякла в нещо като екип... с едни презрамки, с ленти, които от доста места минаваха. Времето тогава беше лошо, та и нещо отгоре носеше на загрявката. Гледах я и се чудех кога ще се свали горното за да се види какво е отдолу. Свали го. Проблемите започнаха. Тея презрамки все очаквах да падат... и те си падаха, но тя беззеремонно ги наместваше, и мача си продължаваше. Стоях на тръни да не стане конфуз. Тя, обаче, ама абсолютно майсторски се справяше с неудобството на тоалета.
Харесвам жени, който се справят успешно като жертви на собствения си избор на тоалет, обувки и т.н.



Тема Re: тинови [re: [bbourgas]]  
Автор beker (непознат)
Публикувано27.06.06 00:19



Мисля, че се разбира.



Тема Re: Момчета,нови [re: beker]  
Автор beker (непознат)
Публикувано27.06.06 01:10



написаното не е предназначено за вас.
Просто имам страхотна нужда да поговоря с някой за това. Този някой не сте вие, не се сърдете.
Този някой съм го описал съвсем точно в първоначалния си постинг. Предполагам, че и такива минават от тук.



Тема Re: тинови [re: beker]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано27.06.06 01:27



съжелявам, но не се разбра. а пък и като си служиш с такива недомлъвки ми стана съвсем бъркано.



Тема Re: тинови [re: [bbourgas]]  
Автор beker (непознат)
Публикувано27.06.06 01:58



Предполагам, че вече е ясно.
Не искам да пробуждам стари, вече решени дилеми на личността сред вас.
Искам да поговоря с някой, за който дилемата няма решение. Някой като мен.



Тема Re: тинови [re: beker]  
Автор нopтвeн (зачеркнат)
Публикувано27.06.06 11:56



В отговор на:

Предполагам, че вече е ясно.
Не искам да пробуждам стари, вече решени дилеми на личността сред вас.
Искам да поговоря с някой, за който дилемата няма решение. Някой като мен.




Това ми хрумна като възможност в началото, но ми се стори твърде малко вероятно. Сигурно нещо ме е предубедило.

Дано който е трябвало те е чул.

Стискам палци и ти желая успех.

Редактирано от нopтвeн на 27.06.06 11:59.



Тема Re: тинови [re: beker]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано27.06.06 13:52



Ти,
искаш с някой от тук пишещите ли искаш да си поговориш или
очакваш определен човек да ти прочете поста и с него да си поговориш.

Питам, защото съм ти написал един текс и се колебая дали да ти го пусна.

Това ли искаш,
Искам да поговоря с някой, за който дилемата няма решение. Някой като мен.
?????????



Тема Re: тинови [re: Kurvoazie]  
Автор Gnomeo (тъжен)
Публикувано27.06.06 14:08



съмнявам се, че с лекция за това колко е нормално да си гей ще му помогнеш. сигурен съм, че е изчел една камара неща от сорта. все пак нищо не пречи да опиташ.

--
Things fall down. People look up. And when it rains, it pours. --Magnolia


Тема Re: тинови [re: Gnomeo]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано27.06.06 14:39



Ти, твоето мнение.... кое е нормално и кое - не, просто сте слаби.

Твойте лекции по кое как да приемам вече ми стават в доста.

Ако е изчел камари... събете се и ги обсъдете.
Кънтящата му реторика... не предполага буфер точно от теб.

А и който го е страх от мечки да не влиза в гората. Е, той не е от страхливите.



Тема Re: тинови [re: Kurvoazie]  
Автор beker (непознат)
Публикувано28.06.06 01:12



Пусни го.



Тема Празна рабо'танови [re: beker]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано29.06.06 11:19



И к`во пуснах ти го....,
даже ти го пратих на лични..., защото се натрапва - не искаш да спориш и искаш да си ‘поговориш’...

Вярно, абсолютно не отговарям на изскванията за проблемен, но с твоята тясна опция, с мълчанието ти, определено проблема не ти е КАКЪВ МИ Е СЕКСА...





Тема Re: тинови [re: beker]  
Автор Jory_Kardas (only the strong)
Публикувано29.06.06 23:34



Изчетох всичките мнения по темата и честно да ви кажа начина, по който посрещнахте един зов за помощ меко казано ме ужаси. Защото по един или друг начин всеки един от вас е преминал по същия път. И защото явно вие от първия момент, в който сте се осъзнали и сте си казали: "Аз съм гей! Това е нормално! Харесва ми и не ми пука какво мислят хората за това!"
А никой от вас ли не се запита какво ли е да не живееш в голям град, а в малко градче или дори село, където всички си знаят и "кътните зъби" и дори само при съмнение биха те изкарали накрая на селото и биха те убили с камъни? Защото в София, Варна, Бургас или не знам от къде сте, ако е толкова лесно колкото го описвате, то в по малките населени места е кошмарно.
Убеден съм, че има и други момчета които живеят със същите си проблеми и не виждат и грам надежда животът им да се промени дори и на йота. Но при първият повик за помощ и съвет вие се нахвърлихте като бесни кучета на човека.
От мене толкова!



Тема Re: тинови [re: Jory_Kardas]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано29.06.06 23:50



...да, след като изчете всичките мнения се ужаси! а ние се ужасихме в началото, когато беше само неговото. аз сметнах, че някой хетеро перко се мъчи да ни убеждава, че да си гей е грешно. защото прочетено така както го е написал, точно така излиза



Тема Re: тинови [re: Jory_Kardas]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано30.06.06 05:16



А ти `що написа твоя пост!
За да ни кажеш къде му е проблема, за да споделиш какво мислиш за живота на гейовете в малкия град/село или с равен тон да покажеш колко всички тук са ... грешни!
Що ли си мисля, че колкото е проблемен той, толкова си проблемен и ти.

Има проблеми на личността, проблеми на социума, ама ако се кръстосат... мазало.
И за да ме разбереш точно, прочети само неговите постове и после търси начин да му помогнеш.



Тема Re: азнови [re: beker]  
Автор jism (39/би)
Публикувано30.06.06 19:39



Здрасти!
Пишещите тук са хора различни. Предимно са наясно с чувствата и желанията си. Не се притеснявай от това, че си различен.
Май не е нужно да водиш борба с нагона си. Трябва наистина да си направиш равносметка по кой път да тръгнеш... А пътища много...
Доколкото разбирам, чудиш се дали да обичаш мъже е непростимо нещо. Да
обичаш е наистина прекрасно. Най-често обаче се стига до харесването. Тук всеки си знае своето...
Само дано не възкликнеш след време, както едно момче някъде тук написа: "Престанах да се влюбвам, престанах да вярвам в любовта, така както престават да вярват в Дядо Мраз децата..."
Най-добрият вариант е да намериш човек, когото да обичаш.
Избухват винаги критики като напиша, че обичам жена си и детето си, но подържам сексуални контакти с мъже. Опитват се да ме наричат всякак - от гадняр, до лъжец... Чул съм квалификации от рода, че лъжа гейове, че ги прекарвам през леглото, че се подигравам с природата им, че се надсмивам над чувствата им...
Мисля, че винаги съм бил с гейско мислене, но това че обичам близките си, не може да ме прави "някой извън гей-обществото".
Относно прикриването на гей-природата...това също трябва да си решиш сам. Не намерих сили да кажа на близки и приятели. За себе си си съм решил да го пазя в тайна. Знам,че двама мои хетеро приятели са разбрали за мен, но никога не сме говорили на тази тема. Приятелството е останало, те ме приемат и ..толкова.



Тема Re: тинови [re: Jory_Kardas]  
Автор beker (непознат)
Публикувано03.07.06 00:48



Не е така, както го виждаш.
От София съм.
Нямам никакви проблеми да го правя, без никой да разбере.
Не изминавам някакъв път.
Не съм в процес на осъзнаване - това съм го осъзнал преди 15 години.
И какво от това?



Тема Re: азнови [re: jism]  
Автор beker (непознат)
Публикувано03.07.06 00:51



Да, ти си щастлив човек. :)



Тема Re: Момчета,нови [re: beker]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано03.07.06 17:37



Ти какво ? Социологическо изследване от типа
"Количествени и качествени параметри на Критичната фаза на натрупване на сексуалното напрежение като причина за започване на сексуалния живот на латентните хомосексуални български мъже" ли искаш да направиш ? :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.