Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:01 11.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Да подкрепим Дим Дуков!!!нови  
Автор mauer (хм....)
Публикувано04.04.06 14:55



Гласувайте за Дим Дуков за спечелване на голямата награда на Вип Брадър, като изпратите смс или се обадите на 1742 за абонати на трите мобилни оператора или като се обадите на 090055542 за абонати на БТК. Цена: 1 лв без ДДС.

Моля, бих искал с тази тема да призова към подкрепа. В този смисъл по-добре би било да изразите негативните си или позитивни мнения за Дим във вече създадената за това тема "Райна срещу Дим". Нека не отегчаваме всички форумци с излишно повтаряне и преповтаряне. Благодаря!



Тема Re: Да подкрепим Дим Дуков!!!нови [re: mauer]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано04.04.06 16:54



Що за агитация?!?




Тема Re: Да подкрепим Дим Дуков!!!нови [re: mauer]  
Автор desired (послушко)
Публикувано04.04.06 17:37



Аз няма да го подкрепя, на мен ми е противен!

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: Да подкрепим Дим Дуков!!!нови [re: mauer]  
Автор Gary (човек)
Публикувано04.04.06 19:27



Райна срещу Дим според мен е остаряла тема. Отогава насам, Дим показа още много свои качества. Моля те, опиши добрите от тях заради които искаш да гласуваш за него. Не мога да кажа, че следя редовно какво се случва в къщата, но от впечатленията които имам, по-скоро бих гласувал против него.
Ако държиш да гласуваш за него само защото е гей, аз не бих го направил.

Нека подтиснем гордостта си и да помислим за правата си...


Тема Re: Да подкрепим Дим Дуков!!!нови [re: mauer]  
Автор Free AngeL ()
Публикувано04.04.06 19:42



A защо да го подкрепим? Изтъкни причина, защото не видях такава. Подкрепям мнението на Gary. Не бих гласувал за някого, защото е гей, а още по-малко за Дим Дуков - човек олицетворение на непостоянството и изгъзицата (извинявам се за думичката)...



Тема Re: Да подкрепим Дим Дуков!!!нови [re: Free AngeL]  
Автор mauer (хм....)
Публикувано04.04.06 20:01



Всеки гледа Вип Брадър и може сам да прецени кого да подкрепи и дали въобще да подкрепя някого. Аз призовавам да подкрепим един от участниците, а вие се отплеснахте да ми обяснявате защо няма да гласувате, кой какъв бил и така нататък. Това мен не ме интересува и помолих всички тези мнения да бъдат поствани, където му е мястото - в темата "Райна срещу Дим". Толкова ли е сложно?!

Къде видя от мен да казвам да се гласува за Дим защото е гей или кавото и да било друго?! Със същия успех мога да агитирам за кой да е от участниците. И за да бъде максимално безпристрастна агитацията, аргуменити от сорта "защото е гей, председател на Куиър, страхотен, умен, невероятен, блестящ, неповторим" и т.н са абсурдни и излишни.

Ето тези, които пък не искат да подкрепят конретно Дим могат да постват в другата тема, където се агитира той да не бъде подкрепен - чиста демокрация. Какво сложно има в това?!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от mauer на 04.04.06 20:06.</EM></FONT></P>

Редактирано от mauer на 04.04.06 20:08.



Тема Re: Да подкрепим Дим Дуков!!!нови [re: mauer]  
Автор Free AngeL ()
Публикувано04.04.06 20:44



Всъщност не казах нищо по-различно от Gary, но аз опрах накрая пешкира, но нищо, здраве да е



Тема Re: Да подкрепим Дим Дуков!!!нови [re: Free AngeL]  
Автор Gary (човек)
Публикувано04.04.06 21:09



Айде аз ще опера целия след като не ти се пере .
Мауер, когато призоваваш на публично място за нещо, изтъквай причините които са те подбудили за призива, та да събереш последователи. Не вярвам просто ей така безцелно да си пуснал призива.
Не влагам никакви лоши мисли в това което пиша тук. Просто ми е интересно какво ще напишеш в подкрепа на Дим Дуков. Знам, че се занимаваш с психология ако не се бъркам и ще ми е интересно това което ще напишеш.
До скоро!

Нека подтиснем гордостта си и да помислим за правата си...


Тема ...нови [re: Gary]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано04.04.06 22:04



аргуменити от сорта "защото е гей, председател на Куиър, страхотен, умен, невероятен, блестящ, неповторим"

То горкото момче си го е казало - ама само вторият е важен, защото ако мауер не агитира в негова полза ще си рита трудовата книжка :) Почти съм готов да се обзаложа, че бюджетът на Куиър бая ще изтънее, като дойде телефонната сметка - сигурно телефоните там са прегрели от натягане :)))

Иначе други смислени аргунти да гласуваш за Дим Дуков няма, дори клакьорите замлъкнаха пред "величието" и размерите на този резил...



Тема Re: ...нови [re: mizrahi]  
Автор Gary (човек)
Публикувано04.04.06 23:12



Предположих, че след като работят заедно, Мауер може да знае много повече неща за Дуков, отколкото аз успях да хвана от ВИП Брадъра. Още повече, че не съм гледал лайф, а само интригантските монтажи и то от дъжд на вятър.
Мауер, знам че не те мързи да пишеш. Ако имаш нещо напредвид, което ние не знаем, напиши ни го!

Нека подтиснем гордостта си и да помислим за правата си...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.