Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:41 10.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Нов модератор или двама(двойка) нови модератори?нови  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано10.04.06 18:47



Няма шега - няма измама, както се казва в един популярен лаф. Моя милост си подава оставката като модератор и слага начало на обсъжданията за избирането на нов такъв. Или евентуално на двойка/двама такива. Вие ще кажете кое от двете.

Естествено важно е да кажа, защо се случва това. Причината е порядъчно обикновена - като много студенти в България, и аз заминавам на студентска бригада. В този случай, считам за редно преждевременно да си подам оставката, и да открия темите, които съпътстват това решение.

Сега остава да кажа и другото. Защо предлагам да се изберат двама модератори. Причината е една - не смятам, че martyr е подходящ модератор за този клуб. Естествено, имам и обосновка за това си мнение(твърдение). Не много отдавна недвусмислено ми беше заявено, че той се интересува само от двама-трима души в този клуб, за другите(и вероятно за самия клуб) не му пука. Намирам, че пристрастното(и параноично) делене на посетителите на "добри" и "лоши" няма място в този клуб. Въображаемите "врагове" и нежеланието да се "цапат ръцете" с изпълняване на някои от задълженията(един вид прехвърляне на отговорността), са други от минусите на martyr.

Най-лесно за мен би било да обединя в една тема за номинации всичко: предложените кандидатури, самокандидатури, самоотводи, предизборни агитации на съгласните, както и разбира се дали предпочитате да изберете един модератор на мое място, или смятате, че е по-добре martyr също да бъде сменен. Но знам, че всичко това накуп е твърде много и объркано.

Затова: Смятате ли, че има нужда от смяната И на martyr? Ако "да", смятате ли, че трябва да бъде предложена двойка модератори(екип) или просто двамата с най-много гласове стават модератори?

Може би всичко това ви се вижда глупаво и ненужно. Но този клуб значи нещо за мен. И не желая той да има за модератор бездействащ и незаинтересован човек, на когото не му пука нито за клубарите/посетителите, нито за самия клуб и неговото бъдеще.

Това не е патетизъм, нито театър. Просто искам този клуб да продължи да го има, и то не във вегетативно състояние или като въплъщение на идеята за клуб ЛГБТ!

Това е клуб Адам и Адам! Позаинтересувайте се поне малко от просъществуването му като се размърдате и се включите в обсъждането!



Тема Re: Нов модератор или двама(двойка) нови модератори?нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано12.04.06 00:39



Гардиан... интерес нещо не виждам. Защо ли обаче не съм изненадан от това, че май на много малко хора тук им пука за това нещата в Адам и Адам да вървят гладко и спокойно.

Двойка пич. Двойка... защото и аз нямам доверие на Мартир. Сега е кротък, но познай какво ще стане ако нещата се поразбълникат поне мъничко. Не се хващам на бас, но очаквам да направи отново неща, които са недопустими за един модератор, който държи на името си и които неща вече е правил повече от веднъж.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Нов модератор или двама(двойка) нови модератори?нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Linjack (sine nobilitate)
Публикувано12.04.06 01:23



"Няма шега - няма измама", а няма и интерес.

Аз, като редовно четящ (и доста по-рядко пишещ в) клуб "А&А", се интерсевуам от неговата съдба и за това кой ще наглежда нормалното протичане на живота тук, т.е. ще модерира.
Малко ми е неприятна новината, че младото поколение в лицето на Гардиън се отказва от това задължение, но пък му пожелавам успех със студентската бригада.
Притеснявам се, обаче, че борбата за кокъла ще се разгирае между старите кучета, които прекалено често се ръфат взаимно за да мога да си ги представя като алтернатива.
Ще се види -- засега интерес няма. Не че се учудвам -- този, който знае кога да действа е наполовина спечелил играта преди да е почнал. Мисля, че мераклии ще има, но просто още им е рано да предявят претенциите си.

Та, след това лирично отклонение, по върпоса - Мартър не е светец (no pun meant), но не поне не се възприема за "вся и всьо", освен това ми е малко трудно да си представя кои двама могат да направят двойка и да съберат достатъчно доверие за да бъдат избрани... Изглежда ми трудна работа. Предният път проработи моделът "всички срещу един", но този път? - Мартър не е толкова непопулярен, че да мине номерът.
Нека се гласува за индивиди. Може едновременно да се гласува и за снемане правата на настоящия модератор, ако той не реши да се включи в състезанието.

А двама души могат да се сработят и след изборите -- тук *не трбява* да се води нечия политика, а просто да се съблюдават ясните правила на клуба.

Cheers!

---
"Ти спомняш ли си тоз подлец?
Това бях
аз."


Тема Re: Нов модератор или двама(двойка) нови модератори?нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор desired (послушко)
Публикувано12.04.06 11:24



Двойки като кандидатури, едва ли ще се реализират и едва ли ще мине толкоз лесно като процедура.

Аз съм за простия вариант: Двамата с най-много гласове стават модератори...

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: Нов модератор или двама(двойка) нови модераторнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано12.04.06 12:37



Аз съм забелязал, че Мартир е станал раздразнителен и дори откакто е модератор вече почти не участва във форума и все пак смятам, че той има право да се защити, защото (безпристрастно погледнато) ти можеш да лъжеш, или да преиначаваш нещата в момента. Все пак така ще е честно. Нека да го чуем той какво ще каже първо.



Тема Не е излъгал.нови [re: Гъзe]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано12.04.06 12:58



Наистина заявих (само пред него), че ми пука за няколко момчета от форума и смятам другите за недорасли деца. Ако държите, ще пусна и разговора ни в ICQ с Guardian.

Това разбира се, не е доказателство за нищо. Който има оплаквания към мен - има си начини да се свържем или да ме разкритикува публично. Търпя критика. Лъжите, преувеличенията и псевдоинтелектуалният бълвоч ме дразнят.

Проблемът МИ с Guardian, е, че ме избягва и в последните няколко месеца, вместо да си координирам действията с него се стигна до търсене, чакане да се видим online, караници, ignore листи и прочее незрели глупости.

Клуба е на клубарите - посочете ми врата и си тръгвам.



Тема Диалогът, на който Guardian базира твърдението си. [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано12.04.06 13:01



(изтрил съм само имената)
(10:48:44) Mordor@work: Много оригинално ***. Браво. Елия ли те подучи да говориш пост-фактум?
(13:58:07) Guardian_Hearts: не оспорвам решението ти. питат ме за мнението ми-казвам го. нямам за самоцел да водя спорове ибитки с теб. няма за какво. не виждам какво означава троснатото ти съобщение. единственото което казах е, че МОЕТО мнение е, че и т.н. щом си видял причина темата да бъде изтрита-изтрил си я. щом има двама модератори значи има и две различни преценки на една и съща ситуация.
(13:58:08) Guardian_Hearts logged in.
(13:59:29) Mordor@work: Нищу, другия път ти се оправяй с приятелката ти. Теми, които са създадени, за да насъскат някого срещу другиго не са за клуба според мен.
(13:59:38) Guardian_Hearts: ти си преценил, че темата е така и така и си постъпил като модератор на база собствената с ипреценка. моята преценка е, че темата не е била за триене. не съм се намесил и не съм реагирал от позицията си на модератор. това е моята преценка. тя е различна от твоята.
(14:04:20) Guardian_Hearts: друго май няма смисъл да казвам. със здраве
(14:04:31) Guardian_Hearts logged out.
(11:38:38) Mordor@work: Елия ти е приятелка. Оставил съм я на теб ... със всичките и "теми" и други глупости. Нищо друго драстично не съм виждал през последната седмица.
(13:17:35) Mordor@work: http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=aa&Number=1945322685&page=0&view=collapsed&sb=5
(16:03:19) Guardian_Hearts: Тъй като сам заяви, че се елия не искаш да се занимаваш(цитирам по памет), то ще те помоля поне с Марио да се занимаеш. Не, че оспорвам изпълнението ти на модераторските задължения.
(16:03:19) Guardian_Hearts logged in.
(16:03:50) Mordor@work: Марио ме помоли да обърша "войната" му с елия. Заеми се, ако не те мързи.
(16:08:37) Guardian_Hearts: Той е помолил теб, а не мен. Каквото съм преценил - направил съм по въпроса. Ако има недоволни, нека си кажат.
Явно Марио е недоволен и те е помолил за съдействие. Не прехвърляй отговорността си на друг, ако случайно те е домързяло.
(16:12:08) Mordor@work: *********, много важно взе да ми го раздаваш и ще те изтрия И аз от ICQ-то си. Направи каквото сметнеш за добре с правата, които са ти дадени. Супер Марио е лично баннат от мен след, като SAM си тръгна.

Щом ти е толкова важно да пазиш онази слабоумна кучка ******** от Супер Марио - давай. Никой няма да те спре - изтрий го и го сложи в темата "Административна". И прочее - като се наложи да вземаш такива решения, за които може някой да те намрази НЕ ПРЕХВЪРЛЯЙ отговорността на друг.

Със здраве.
(16:18:59) Guardian_Hearts: ******, вземи отвори прозореца и поеми малко въздух. Дали ще ме изтриеш или не от ICQ-то си ми е голям проблем. Нощем не мога да спя от ужаса, че ще ме делнеш, а мисълта, че може и да ме игнорнеш просто ме хвърля в дълбока депресия.
Това, че имаш нещо против елия не би трябвало да се отразява на преценката ти върху случващото се в клуба. Аз не съм заел страна, колкото и да си убеден в това. За себе си знам, а ти смяташ ли, че си безпристрастен?
(16:21:47) Guardian_Hearts: Аз не живея с мисълта, че някой ме мрази или може да ме намрази. Параноята, която явно добре разбираш, не ми е присъща. Не виждам каква отговорност съм, ти прехвърлил, при положение, че ти сам отказа да си вършиш работата що се отнася до въпроси свързани с елия. В случая, както стана ясно,, Марио се е обърнал към теб, а не към мен. И кьорав да съм, пак не виждам къде Аз съм ти прехвърлил на теб отговорността за нещо.
(16:31:42) Mordor@work: Трябваше ли да се обидя или засегна от поредният ти нафукан монолог не можах да разбера?

Ти ли си Безпристрастен? Ти който имаш мнение за всеки в клуба?

Айде бе :-D ... поискай ми оставката, официално. Пука ми за 2-3 момчета в клуба, другите сте просто недорасли посетители със самочувствие непокриващо качествата им.

И да: Истината боли, извинявай.
(16:39:51) Guardian_Hearts: То е ясно, че разговорът ни е ненужен.
Колкото до истината - да, боли, но само ако не я знаеш. И то не винаги. Вземи ми кажи нещо ново, което не знам за себе си, пък токава виж дали ще ме заболи.
(16:43:06) Mordor@work: Няма да сключвам сделки с дявола ***. И да: разговора няма смисъл. Прави каквото ти харесва. Ако Супер Марио е нарушил някое правило - трий, ако елия не спре да го провокира, той лесно няма да се умори. Бан, бан, бан до посиняване ... и пак няма да се откаже. Аз какво? Да не живея вътре в (м)Адам и (с)Адам.
(16:43:21) Mordor@work: Прави каквото ти харесва.
(14:39:40) Mordor@work: mizrahi, елия и prinyo пак си водят лични войни в клуба. Какво ще кажеш да почистим темата, която осраха с офтопици пак?
(23:39:00) Guardian_Hearts: Забелязал съм, че от това полза няма. Плюс това ми се струва, че се "кротнаха".



Тема Re: Диалогът, на който Guardian базира твърдението си.нови [re: martyr]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано12.04.06 13:21



Нещо не можеш да ми простиш - виждам....
Вероятно Сам.
Лошо няма.

За протокола... с Гардиън не сме приятели, контактите ни се изчерпват с мненията, които сме разменили един към друг в този клуб пред всички. Моля модераторите да модерират, а не да ЦЕНЗУРИРАТ! Специално Мартир.



Тема Re: Нов модератор или двама(двойка) нови модератори?нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано13.04.06 02:18



Доколкото си спомням, модераторите ги избираме за срок от една година и ако преценим че успешно се справят и при заявено желание от тяхна страна за още една година. Незнам колко месеца остават на Мартър и не виждам причина да го сменяме сега. Аз съм по-скоро ядосан на Градиън, защото предсрочно си дава оставката. Това са детински истории- 'ще ходя на студентска бригада". Миналия октомври като се кандидатира не беше ли помислил за това? На всички в този клуб ни е омръзнало от избори, може да караме и с един модератор


His Toy

Тема Re: Нов модератор или двама(двойка) нови модератори?нови [re: 3X]  
Автор Paдocлaв (минаващ)
Публикувано13.04.06 08:47



НАПЪЛНО съм съгласен с това мнение. Ебаси тоя клуб стана само на политика. Гардиън ако може да модерира докато е на бригадата хубаво, ако не може за срока на бригадата ще имаме един модератор, какво толкова. Пак се започват глупости, аман

In the absence of light, darkness will prevail



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.