Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ставам 100% гей след "Планината Броукбек" !нови  
Автор maxgeil (непознат )
Публикувано11.04.06 12:46



Гледах филма вчера.
И съм много щастлив.
Защото разсеях всякакви съмнения в себе си и вече знам какъв съм и какво искам.

Наистина "Любовта е сила на природата"...



Тема Re: Ставам 100% гей след "Планината Броукбек" !нови [re: maxgeil]  
Автор lmperator (непознат)
Публикувано11.04.06 15:41



Не съм много сигурен, че от гледането на един филм, дори той пропуска, според мен, основни във връзката между двама мъже моменти.
Моля те да обмисрлиш себе си и усещанията си трезво и реалистично, защото такъв избор не е решен от доста сложни и качествено силни последствия.



Тема Re: Ставам 100% гей след "Планината Броукбек" !нови [re: lmperator]  
Автор maxgeil (непознат )
Публикувано11.04.06 18:14



Здрасти!

Да, осъзнавам какво ми казваш. Но нали знаеш, че човек си усеща. Фактът, че ме привличат момчета, а не момичета, е неоспорим. Филмът беше просто още един повод да затвърдя това усещане.



Тема Re: Ставам 100% гей след "Планината Броукбек" ! [re: maxgeil]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано11.04.06 21:41



аз пък станах наполовина, след като единият от героите паст дъ уей



Тема Re: Ставам 100% гей след "Планината Броукбек" !нови [re: maxgeil]  
Автор Free AngeL ()
Публикувано11.04.06 21:50



Утре, ако гледаш някоя потресаваща "хетеро" драма, може пак да обърнеш резбата и така до следващия филм с гей мотиви...



Тема Re: Ставам 100% гей след "Планината Броукбек" !нови [re: maxgeil]  
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано11.04.06 22:50



А, туй-то. Не стига, че достатъчно го оплюват щото е някаква гейска история, ами сега и заради него младите момченца стават гейове. Да се забрани!

Я си представете за момент, че не бяха мъже, а мъж и жена. Как ли щеше да се възприеме.



Тема Re: Ставам 100% гей след "Планината Броукбек" !нови [re: Mъppp]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано12.04.06 00:33



Според мен щеше пак да се възприеме добре, ако става въпрос за някакъв вид забранена любов между мъж и жена, която се възприема от хората като противоестествена. Силата на филма е във внушението (чрез ролята на природата), че тази забранена любов е естествена и нормална.

Аз като го гледах се сетих за "Козия рог", където също има планина, природа, забранена "противоестествена" любов между българка и турчин, много малко диалог и трагичен край.



Тема Re: Ставам 100% гей след "Планината Броукбек" !нови [re: jaytee]  
Автор gana dark (минаващ)
Публикувано17.04.06 01:43



V Kozijat Rog lubovta e megdu balgarka i bulgarin ,neshto ne si razbral.V sluchaja bashtata ubiva momaka ot revnost ,ponege se strahuva da ostane sam na toja svjat .
Tozi film e klasi nad "Planinata Broukbek".



Тема Re: Ставам 100% гей след "Планината Броукбек" !нови [re: maxgeil]  
Автор klasik (земен)
Публикувано19.04.06 01:22



Аз съм си 100 % гей преди да гледам този филм и след това .

Наистина филмчето е пълно с романтични и истински неща. Обаче понеже го бях гледал преди това на компютъра си в кино залата наблегнах повече на реакциите на публиката . Просто ако някой иска да разбере на какво се казва клише в реакциите на масите да обърне внимание на тънките моменти във филма и това как реагира масата хора... само защото любовниците са двама мъже.

А иначе съм впечатлен от пейзажите !!! Знам само че това е реалност от нашата планета, но къде се намира точно ? Някой знае ли ?

Всички ме радват. Едни - когато идват, а други - когато си отиват.


Тема Re: Ставам 100% гей след "Планината Броукбек" !нови [re: klasik]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано19.04.06 08:03



Действието в разказа се развива в Bighorn Mountains, Wyoming. За по-евтино обаче и поради по-добри условия филмът е сниман в Alberta, Canada близо до Banff National Park. Най-близкият голям град до мястото на снимките е Калгари.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.