Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 29.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: php*]  
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано14.04.06 16:56



Ами защото ме предизвикват. Защо аз трябва за всичко да си трая, щото съм хетеро. Тя ми обясни колко съм тъпа, лицемерна и още много, пък аз все си трая.

то май има дискриминация, но с обратен знак. Щом си хомо, може всичко, ама щом си хетеро - не.

Редактирано от Mъppp на 14.04.06 16:58.



Тема Re:нови [re: sometimes_somewhere]  
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано14.04.06 17:01



Извинете. Или както казваше моя колежка Sorry very much. Надявам се това мое З да не се приеме като обида към ЛеСбийската общност. Прегледай постингите ми, не греша толкова често.



Тема Re:нови [re: eлия]  
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано14.04.06 17:10



Ами те горките, не са толкова велики като теб. За тях всеки клиент е добре дошъл - пък дори и хетеро. Не ги познавам отблизо, ама са едни мили любезни момчета. И не искат на входа бележка, че си хомо.

А какво да й кажа - че не са педерасти. Ами те са.

Редактирано от Mъppp на 14.04.06 17:12.



Тема Re:нови [re: Mъppp]  
Автор php* ()
Публикувано14.04.06 17:15



тук стана като в детската градина

след писания като това "Вряла съм се месеци наред сред националсоциалистически идеолози сред които и издателя на "моята борба" и разни скинарски групички, за да спорим и дебатираме преследвал ли е Хитлер лесбийките... Това е едно от нещата с които се гордея най-много и смятам за най-голям успех.", какво повече има да се занимаваме с елия, освен да следим и се дивим на новите върхове, покорени от мисълта й, разведрявайки следобедната скука.



Тема Re:нови [re: php*]  
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано14.04.06 17:49



Прав/а/, си. Неам си работа и затова диалогизирам. Честно.



Тема Re: [re: php*]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано14.04.06 19:34



Я да ти кажа и едно последно нещо...
Направих си труда да извадя всички твои постинги от първите страници на двата клуба. Просто така... да видя кой ме критикува и къде се разминават позициите ни...
В Адам и Адам на първа страница при мен има 38 отворени теми. В тях има написани от различни хора над 1200 мнения. ти участваш в две теми. В едната с един постинг - забележка към Албатрос
Човече, ако се чувстваш пренебрегнат и страдаш от липса на внимание си е твой проблем. Не разводнявай темата.

В другата с 13 постинга. Ще цитирам повечето от тях. Не отнема място:

1 - приятел в нужда се познава.

2 - не се афектирай, тя не осъзнава смисъла на това, което говори/пише.

3 - - като гледам напълно оправдаваш очакването ми.много насериозно се вземаш, недей така. не проектирай собствените си реакции на дадено действие върху другите. както и двете знаем, във въпросните "клубове" имам един единствен пост - към теб, по повод вадене на много лични неща от връзката на две момичета и превръщането й в нечовешки скандал, фарс и зрелище за изплезилата езици и проточила лиги публика, което ти с наслаждение наблюдаваше. отново няма да задоволя жаждата ти за информация.

4 - Знаеш ли, когато човек изказва мнение в интернет, нормално е да се съобрази с публичността на изявата си - наличието на реакции у четящите. В творчеството на елия, за съжаление, преобладават шеметните глупости, които като лятна буря помитат всичко смислено, което някога е казвала. Похвално е, че има сайт, литературен конкурс и спортен клуб. Това обаче, не й дава правото да се изживява като гуру и говорител на ЛГБТ общността и да размахва заканително пръст към всеки, изразил несъгласие с нейните виждания и методи на действие.

5 - "Ако бях по-елементарна и виждах в теб лицето на лезбийките, щях да кажа - Злобни същества - Май кур ви липсва." - след като не си толкова елементарна, защо пишеш такива глупости?!?

6 - Claude os, aperi oculos.

7 - ех ти тук сме във виртуала, какъвто и да е отговорът ми на "въпроса" ти, ще бъде ирелевантен. иначе, в реала - ти точно няма как да знаеш какво е.

8 - о, свещена простота каква искаш да станеш като пораснеш?

9 - а аз не съм тренирала достатъчно аеробика.

10 - съгласна, дано този проблясък на здрав разум у теб не изгасне, а се разгори и в останалите теми в А&А, който системно спамиш. Хайде със здраве и ти.

11 - Здравей Елия, точно да си помисля, че вече няма с какво да ме изненадаш и о - чудо, откривам нов бисер в короната на мъдростта ти, която като ореол свети сред блатото. Поздравления за идеята.Надявам се, че двете камери няма да спестят на тръпнещата в очакване публика нито един образователен аспект на интимните отношения между жени на открито. Вярвам, че делото ви ще е придружено с бурни овации от случайната публика, които ще ви крепят по тежкия път. Очаквам с нетърпение официалното пускането на филма в интернет и силно вярвам, че много гей двойки ще се почувстват предизвикани и ще последват светлият ви пример на благороден ексхибиционизъм, с което напълно и окончателно ще убедим всички чуждестранни организации, че в България има гейфобия, а не хомофобия. Дерзай, ти си пътят и истината, и животът. Амин.

12 - Елия, приеми, че има хора, за които, за разлика от теб, интернет форумите не са приоритетното поле за изява и интересите им не са ограничени с - "Аз съм Елия и съм лесбийка". Това, че не изразяват мнение, позиция или виждане по някакъв въпрос във виртуалното, не означава, че нямат мнение, позиция или виждане по този въпрос в реалния живот, където дефакто се случват нещата. Защо ли Моника Писанкънева или Аксиния Генчева, които ти посочи като лица на ЛГБТ, не влизат в А&А, E&E и от тези „високи трибуни” да държат речи и да тропат по масата за личните карти на всеки опонент? Не виждам нито Станишев или Доган, примерно, да влизат в клуб „Политика”, където ежедневно да изразяват позиция, мнение или виждане по политически въпроси. Защото Елия, да напишеш постинг във виртуален клуб с какъвто и да е ник е изразяване на позиция, но именно тук – във ВИРТУАЛНОТО и както много правилно си отбелязала – „тук мога да пиша каквото и да е.... но то няма да излезе извън тесен кръг на няколко други говорители на ЛГТБ..” Възприела А&А за личен PR клуб, ти не влизаш за да водиш дискусия, да изразяваш мнение или позиция свързани с ТЕМАТИКАТА НА КЛУБА, а директно или индиректно да изнасяш проповеди във възхвала на собствената си и единственозначима личност. Докато се ръководиш от принципа едно си баба знае - едно си баба бае, актуален рефрен ще е „Ми като никоя от вас не вземе да изрази мнение и позиция, естествено, че само моите ще се чуват”, защото "дискусии" с радио никой няма желание да води. Системната злоупотреба с правилата и тематиката на клуба от теб и още двама-трима, които пренесохте скандалите и дрязгите си от клуб ЛГБТ тук, считам за поправима, стига модераторите да прилагат т.5 и т.7 от правилата. Животът не е в интернет. Той е навън, където стоя с името зад позициите си, а това, че ти, X, Y или Z не ме познавате и не знаете с какво се занимавам, не променя Реално случващото се. С този пост моля момчетата от клуба и всички четящи тук, за извинение за офтопиците си в темата.

13 - тук стана като в детската градина след писания като това "Вряла съм се месеци наред сред националсоциалистически идеолози сред които и издателя на "моята борба" и разни скинарски групички, за да спорим и дебатираме преследвал ли е Хитлер лесбийките... Това е едно от нещата с които се гордея най-много и смятам за най-голям успех.", какво повече има да се занимаваме с елия, освен да следим и се дивим на новите върхове, покорени от мисълта й, разведрявайки следобедната скука.

Това са постингите ти в Адам и Адам. Я си направи самооценка!
Някъде да виждаш мнение, което да не обсъжда моята личност?
Някъде да виждаш изразена твоя позиция по въпрос, който не касае моята и на други личност, действия, поведение или думи?
Някъде да виждаш изказана или защитена теза?
Да виждаш изобщо нещо смислено и полезно дори за самата теб да си написала?

Но хайде... човек може да си помисли, че аз съм ти дразнител и просто си се захапала с мен конкретно и не ти остава време и сили за друго...
Затова ще цитирам и всичките ти постинги от първа страница на Ева и Ева... Те са по-малко и по-кратки от написаните от туб тук... но пък за сметка на това още по-несъдаржателни:
34 теми на първа страница и над 500 постинга. Далеч по-слаба активност от този тук клуб вече...
Та там имаш всичко на всичко 11 постинга в които пишеш думи. Ще ги цитирам до един.. още по-малко място заемат от постингите ти в Адам и Адам:

1 - точно заради тези сестрички преди няколко години спрях да гледам тенис, а сега пък нямам време

2 - то ако с писане тук работата се вършешееее айде със здраве и не се нервирай за глупости. рапорт - даден.

3 - ако кръгът на проблемите, решаването на които е по възможностите ти се свежда до храна, сън и ходене до тоалетната, си е лично твоя работа, както правилно си отбелязала в заключение. fnb от фенербахче ли идва?

4 - за глухите камбаните не бият.

5 - а метафорите как се усещат?

6 - ей ме на! пуша още една цигара, мия чиниите и да почваме celebrity death match-а

7 - козметичното средство е фритюрна мазнина - Risso Gold, а блясъкът се дължи на челен сблъсък с голямото семейство на анасоновите аперитиви.

8 - рибите плуват, пешо плува, значи пешо е риба

9 - а защо вие не си намерите друго забавление и вместо да наблюдавате конкретната чужда връзка и да я обсъждате по форумите, да си гледате в своята паничка?

10 - скоро ще има безплатно търсене в датата - тук преди седмица работеше, но гадинките му отрязаха акаунта.

11 - - откъде е толкова явно? хубостта е понятие субективно, за теб х, y и z са били по-хубави от славена, за друг - к, n и m Истината е, че която и да спечели, започва злобеене, подмятания за спонсори и задкулисни игри.

Това е положението... Освен тези постинги, в които има написани думи, имаш в Ева и Ева още 47 постинга, които съдържат:
- цитати и текстове от песни, плей листи или постинги на други хора (мои и на So happy) без други коментари (22 постинга)
- линкчета без думи (15 постинга)
- вицове или пастирани скечове (3 постинга)
- снимки без нито една дума (3 постинга)
- коментар от по едно изречение за софтуеърни програми (2 постинга)
- програми на предавания (1 постинг)
- емотикончета без думи (1 постинга)

Така... ти не само си човек без мнение... но и без мисъл. При теб не само страха и дори не основно страха е водещо, а завистта и родената от нея злаба. Можеш само да четеш, което някак си си се научила... но не можеш една свястна и завършена мисъл да роди главицата ти. Освен нещо злобно "Анти-Елия". И после такива като теб седнат да ми дават оценки и да ме обсъждат.. да ми търсят грешки и да ми се правят на личности...
Порастнете първо като личности, пък после се оплаквайте от сянката ми! Дотогава си дърдори... плюй, подигравай се... от това мишката в теб няма да стане лъв! Нито пък ще ме замислят думите ти.
Празно същество си ти.. живеещо с неразбрана горест и надничащо жадно, лакомо и завистливо в паницата на другите. Мижитурки като теб не са критерий... за никого. Дори за измекярите. Нито във виртуалното нито в реалното за теб ще чуе някой, освен най-близките ти хора, просто защото си празно същество без никакви реално приложими стойности... И ти си го знаеш. Прекалено уважение е да се занимавам с такива.... не знам каква дума да употребя, за да не предизвикам моментална и справедлива модераторска намеса...
Едно запомни...езика, който притежаваш може да служи и за различни неща от лизането.. може с него да се изказват мисли, мнения и позиции...
Но аз знам, че за хора като теб може да се отнесе само едно мисъл....
Ибо живяха, Господи!



Тема Re:нови [re: Mъppp]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано14.04.06 19:39



Ами спри да ме унижаваш и да диалогизираш с мен!
Това ли ти е толерантността?
Диалогизирай си с това лейди, където сипе мъдри мисли, изразява се със сложни изречения със завъртян синтаксис и завършена градивна мисъл и бъди щастлива.
Ще се търкулне гърненцето и ще си намери похлупаче!
Споко... тя е перфектната лесбийка.. без мисъл, без мнение, без тези, без ясно изразена мисъл... и най-вече без собствена такава... Но пък има език...

Хайде наслука... в опитите ти за търсене на подходящите хомосексуални към които да изразиш подходящата ти толерантност...
Аз приключвам дебатите с вас.. докато не започнете да говорите смислено... и по темите, а не по моята личност....



Тема Re:нови [re: eлия]  
Автор php* ()
Публикувано14.04.06 23:21



Изпускаш си нервите, о, венценосна.

Всички знаят колко си велика. Карай по-спокойно и не се паникьосвай от това, че някакъв анонимен ник бил ти писал в интернет.
Не заслужавам височайшето ти внимание и не мога да отнема дори фотон
от блясъка на епохалното ти дело, което след разрешаването на фундаменталния проблем - преследвал ли е аджаба Хитлер лесбийките или не, може да продължи по своя закономерен път - "Готови сме да се целуваме с език и да се опипваме, за да стигнем до истинско парадиране. По улици и кръстовища, в заведения, в магазини... в градски транспорт."
Без сянка от съмнение, това напълно заслужено ще затвърди позицията ти на истински лидер и лице на ЛГБТ общността.

Дълбок поклон и лека нощ.



Тема Re:нови [re: php*]  
Автор arrabiata (непознат )
Публикувано17.04.06 09:35



Точно тук ли решихте да си дърпате косите? PHP, като бягаш от аеробиката, за да си развиваш правилно мозъка, как не се усети кога да спреш? Да, ти не разбираш какво прави Елия и защо, но тя все пак прави нещо различно от това да се завира в тъмни "тематични" заведения, за да се натиска с някоя, тя ПРАВИ нещо. Ще ти дам една идея - допуши си цигарата, обръсни си мустаците, отслабни малко, хвани си гадже и ще поовладееш злобата, която таиш в себе си. Оставете момчетата тук да разискват своите проблеми, които наистина са малко повече от нашите.



Тема Re:нови [re: arrabiata]  
Автор php* ()
Публикувано17.04.06 12:04



Нека ти дам и аз един съвет - излез от клуба на клакьорките и влизай по-честичко тук. Така може и да разбереш кой пречи на момчетата да разискват своите проблеми.
Приятен ден ти желая и благодаря за грижата за личното ми благополучие




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.