Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови  
Автор azardan ()
Публикувано21.03.06 21:38



Кой, кого?
Вие как мислите?



Тема Re: Реторичен въпрос задавашнови [re: azardan]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано21.03.06 21:57



С други думи - шефа на гей-фондацията Куиър-България, отстъпващия от позицията си, ревлив като жена и лабилен емоционално гей в страна, в която фразата "мръсен гей" изречена ясно, не е повод за критика, ако я използваш - срещу красивата, глуповата и известна представителка на чалгата, която в същата тази страна е на особена почит ?

Реторичен въпрос задаваш, Азардане.

P.S. Не познавам лично Дим Дуков. Казват, че е интелигентен човек и вероятно е така. За пореден път обаче на всички хетеросексуални в България беше предложен класически пример за представата, която сами са си изградили за ВСИЧКИ гей-мъже. Щеше да ми стане безкрайно приятно, ако с цялата интелигентност, която има, Дим в трезво състояние бе отправил няколко позитивни послания към хетеросексуалните за това, че да си гей не значи, че не можеш да обичаш, да мислиш, да бъдеш "мъж". За съжаление, случи се точно обратното.

Редактирано от peterbio на 21.03.06 22:07.



Тема Re: "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови [re: azardan]  
Автор vj (boy toy)
Публикувано21.03.06 22:05



Не бих гласувал,за който и да е било.Но пред Дим предпочитам Райна.Много лошо впечатление ми направи плача му.Напълно неовладяно и жалко.Явно наистина е много самотен и бързо се пали.Имах друго мнение за него.
То и за другите имах различно мнение,ама наистина на интервю изглеждат други.По-нахакани.
Райна и тя е същата,ама поне е жена и й отива,ако ще да се съдере да плаче.



Тема Re: "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови [re: azardan]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано21.03.06 22:31



Само Райна!!!

Аз съм си и чалгарче, ама и без това причините да съм за нея са безкрайно много.



Тема Re: "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови [re: vj]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано21.03.06 22:48



Алкохолът не прощава никому.



Тема Re: "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор BGMEN (уебмастър)
Публикувано21.03.06 22:52



Ама вие сте направо уникални хора. Направило ви било впечатление, че Дим Дуков е ревлив и т.н...и давал грешна представа за гейовете. Едва ли не нас ни смятат за богове, пък той се разплакал и ще ни спадне реномето. Айде стига, каква е тая нетолерантност?! Човекът е емоционален, голяма работа!!!! Защо не си зададете въпроса, защо Киро и Митьо Свинята нападнаха него?! Нападнаха го, защото е гей. А той с нищо не беше провокирал такива реакции. И нормално, преживя го тежко, беше обиден и с право. А той наистина е културен и деликатен човек, а цялата тази простотия, която беше насочена срещу него, той не можа да я приеме хладнокръвно. Той не е извършил нищо нередно, напротив, той беше голямата жертва на псевдо мъжагите в къщата, които очевидно намериха лесен начин да покажат колко са "смели".
И конкретно по темата-Дим ще излезне, защото в България гей е много мръсна дума. След това ще излезнат жените и накрая някой от първобитните неандерталци, вероятно най-простия и примитивен, ще вземе голямата награда. Райна ще излезе също, след нея и останалите жени, защото и те в нашето общество се считат за второ качество хора.



Тема Re: "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови [re: BGMEN]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано22.03.06 00:39



Я чакай малко! Нещо си объркал на кой отговаряш.

Но така и така си си казал мнението, чакай да ти отговоря. Дим Дуков не е жертва! Щом има желание да се изживява като такава, и щом има хора да го приемат като жертва - ми негова и ваша си работа. Ако се е оказал "лесен начин" за "мъжагите" в къщата да се покажат колко големи "мъже" са, то това си е лично негов проблем.

Не виждам причината, поради която едва ли не на мен ми е забранено да смятам сополивото му циврене за излагация. Щото бил много интелигентен, пък и те го обидили! Айде моля ти се! Половината народ тук в клуба сигурно са го обиждали в пъти повече, но едвали е имало такива реки от кравешка жалост.

Никой не му е виновен, че се натряска и не му остана нито самоконтрол, нито култура. Сам се превърна в "слабак", сам се кандидатира за ролята на жертвата, и най-вече той сам се обиди повече, отколкото всички останали взети заедно го "обидиха"! Та той на следващия ден сам си призна, че половината неща не ги помни! Бил обиден, горкия, дай да се разциврим и ние с него, белким схване народа, че и ние душа имаме.

И заслужава да си тръгне, по-възможност с подвита опашка. Долнопробни гръцки сапунки с гробовна музика достатъчно сме гледали по същата телевизия, за да му търпим замъгления от рев(и алкохол) поглед.

Тя Райна ми е по-симпатична от него дори и в "гей" сюжетната нишка!

Ама вие сте направо уникални хора! Като ми почнете с тези изстрадали и измъчени писания, с тия глупави анализи на обществото и държавата, с тази масова защита. Знаеш ли точно колко ми дреме какво впечатление оставя Дим Дуков за българския гей в очите на българския не-гей? Точно абсолютно никак! За сметка на това, смятам, че Азис е направил в десетки пъти повече от него за положителния имидж на гейовете, колкото и да ги човърка това в здравето "чистокръвните" гейове това.

Ай сиктир, както вика дядо ми. То бива бива, ама става вече съвсем досадно с тез тъпи ваши мрънканици и величаения на нищото дето кога с повод, кога без такъв изтърсвате като кравешки пацул.

Айде, и да ви е весело! НЕ! Чакай, то трябва да си посипем главата с пепел, да сложим черно покривало на телевизора и да се разревем дружно колко ни е зле, какви сме жертви, колко сме онеправдани и как проблема, чисто и просто не е в нас!



Тема Re: "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови [re: azardan]  
Автор Ritter (нов)
Публикувано22.03.06 07:49



Странно защо скачате срещу Дим Дуков, на човека не му е лесно. Всеки си мисли, че ще реагира по-добре от него на нападките и т.н. ама все пак това там не е реален живот, всеки си е изваден от средата, сложен е в някаква друга, изкуствена и е постоянно под наблюдение. Ако вас ви гледаха камерите и сте с някакви хора, които сте виждали само по телевизията, като от там сте си направили впечатлението, че са страшно положителни и готини личности и в един момент се озовете в 50 квадратни метра с тях и с техните комплекси. Не знам дали щяхте да реагирате така, както си мислите сега. Това достатъчно утежнява нещата. Аз пък си мисля, че Райна ще напусне къщата. Тя е много по-лабилна и по-глуповата, и по-кофти като характер от Дим Дуков. А чичо Митко и Скалата са си мноого мноого зле...



Тема Re: "ВИП Брадър" : Дим Дуков срещу Райнанови [re: Guardian_Hearts]  
Автор myconos (the best)
Публикувано22.03.06 09:50



Не разбирам от къде видя Дим да се прави на жертва - плача беше само през ноща - под влияние на алкохола и емоциите. След това те имат добри отношения в къщата - но това аз го гледам на живо в Интернет - по Нова телевизия показват много малко от всичко което се случва. Дим е силен човек и изобщо не му трябва да е жертва. Така, че - не се кахъри.
Изхода в понеделник изобщо не е сигурен и те уверявам, че въобще не зависи от изпратените смс-и, а от продуцентите. Според мен ще излезе Райна, по-скоро. (виж резултата от предното гласуване). А и това няма голямо значение - нали всички ще излязат, а наградата ще вземе Дичо - това е ясно още преди началото, просто всичко е бизнес - след това СИА ще му станат продуценти и така... И аз не виждам нищо лошо в това - просто хората си правят бизнес.
Излишно е да изпадате в такива пространни разсъждения и то за хора, които не познавате. Освен ако нямате време за губене.
За Дим - не очаквайте от него да се бие в гърдите "Аз съм гей". Той отправи най-важното послание към обществото - че да си гей няма разлика - просто се вписа в тая среда, възприемат го нормално и не им прави впечатление сексуалната му ориентация (с изключение на Скалата и Пищова). Това е много важно, стига сме пледирали със сексуалната си ориентация - това е нещо интимно и не виждам какво касае хора, които не са ти близки. Естествено с изключение на случаите, когато става дума за нарушение човешки права.
Та, Дим по много интелигентен начин показва, че да си гей е нещо нормално. Между другото същото прави и Галя от Каризма - просто не акцентират на говоренето за сексуална ориентация, а правят каквото правят, без да се коментира и показват, че това е нещо нормално. Според мен това е по-вярното, по-интелигентното отколкото парадиранети и постоянното биене на тъпана.



Тема Пропускате нещо важно...нови [re: peterbio]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано22.03.06 12:29



Съгласен съм с теб, че пиянските прояви на Дим Дуков във Вип Брадър сринаха и без това лошия имидж на гей-мъжа в очите на обществото до нови, неподозирани низини...

Аз гледах този епизод лично, въпреки че по принцип не я гледам тази простотия и бях отвратен от станалото, но не и изненадан, все пак аз го познавам лично :)

Това, което се пропуска в случая е, че съквартирантите изобщо не го нападнаха, защото е "гей" а защото псуваше като каруцар, беше пиян като свиня и освен това интригантстваше и заговорничеше с едните срещу другите... Нека си припомним, че всъщност Скалата и Пищова тръгнаха да защитават другия гей в къщата - Денди, така че всякакви изводи за дискриминация заради сексуалната му ориентация ми се струват неуместни...

Който и да се беше държал така просташки, щеше да си го отнесе, независимо, дали е гей или не... Въпреки това в ушите на хората добре се запечатаха фразите "гей мръсен", така че на наш гръб се лепна още едно срамно петно, което трудно ще се изчисти, защото сега хората към представите си за гейовете като женствени, раними, ревливи, правещи се на жертви, ще се прибави и склонност към прекаляване с чашката, злоба, интригантстване и каруцарски псувни...

Мен ме е срам, че точно такъв човек представя гей-гилдията в къщата на Вип Брадър, но нека се примирим с реалността - в България няма открити гей - мъже, които да са стойностни, а дори и да имаше, нямаше да са толкова луди, че да участват в такова шоу...

Колкото до гласуването и аз не мисля, че е предрешено - по скоро мисля, че Райна ще загуби, не защото Дим Дуков е симпатичен на публиката, а защото повечето зрители, които гласуват са жени /четох някъде статистика/, а те ненавиждат Райна. Ако трябва да избират между тъпата, овчедушна, лигава и претенциозна певачка и дърт, грозен пиян педераст, все си мисля, че Райна е аутсайдер, щото педерасите просто не ги засягат в случая... Виж, ако трябваше да избират между Константин и Дим Дуков, нещата наистина щяха да са ясни...

Много ми хареса едно изказване на Мартин Карбовски по повод Вип Брадър - той каза, че в него участват "ефтинджос" звездички, които са известни най вече с това, че са известни, а не с нещо значимо, което да са направили... Както обаче с политиците, май всеки народ си заслужава и звездите...нашите в случая са от тенеке:

Редактирано от mizrahi на 22.03.06 12:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.