Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:22 18.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Секс по затворите  
Автор Ritter (нов)
Публикувано18.03.06 13:06



Събота 18 март 2006 от 23:45ч по Нова ще има автентични кадри от централния софийски затвор - щяло да става въпрос за сексуално насилие доколкото разбрах (случайно попаднах на реклама докато си браузех по каналите :-) ). Попаднах и на коментар по темата:


Винаги ми е било странно как навън хората са си хетеросексуални (според статистиките 10 % са хомосексуални), не могат дори и да си помислят за сексуални задявки с хора от същия пол, но като влязат по такива места се започват едни сексове. По принуда или не, все пак го правят. Едва ли е само заради големия сексуален глад. Вие какво мислите?



Тема Re: Секс по затворитенови [re: Ritter]  
Автор Ritter (нов)
Публикувано19.03.06 08:50



Гледах го и съжалявам, че пуснах поста, става въпрос наистина за извращения, а не за секс...



Тема Re: Секс по затворитенови [re: Ritter]  
Автор sea_horse ((ecce homo_)
Публикувано19.03.06 10:56



както каза някакъв шеф на затвора,че според рецидивистите там само кораб не може да се вкара(щото няма вода!)

Меко казано извращения..изродщина

The Truth Is Out There!


Тема Re: Секс по затворитенови [re: Ritter]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано19.03.06 18:30



Въпросното клипче, с което "нова" скандализира се разпространява свободно от телефон на телефон. Аз съм го гледал няколко пъти от телефоните на приятели. Всъшност не виждам какво му е скандалното. аз мисля, че са се снимали доброволно. Звучи идиотско, но реално в това се изразяват забавленията на един затворник. А ще се отнася за това пред камерите, много ясно, че ще гледат да натопят надзирателите
Има и още едно видео, в което карат двама роми да си бият шамари един на друг, то е доста кофти. всъшност не съм гледал предаването, но ще ми е интересно да разкажете какво са показали.



Тема Re: Секс по затворитенови [re: [bbourgas]]  
Автор Ritter (нов)
Публикувано20.03.06 19:33



Всъщност даваха кадрите като бекграунд - иначе репортерът отиде до някакъв министър (на който са подчинени затворите в България), показа му кадрите и после ходиха в централния софийски да разпитват началниците там, говориха и с един затворник, който беше на кадрите. После бяха и при прокуратурата. Общо взето много въпроси, на които се отговаряше, че разследването сега започва и ще се вземат мерки. Иначе за кадрите: Въпросният затворник се държи като куче, вързано на каишка, с още един разиграваха бой с кучета, хапеха се и ги настървяваха като ги биеха с въжетата, с които бяха вързани. Стояха на четири крака, лаеха. Затворникът захапа за крака един от гледащите, това става в коридора, в който са наредени килиите. Има скамейки за наблюдаващите. Имаше и едни други кадри, в които същия затворник (не му запомних името) стоеше на колене пред някакъв тип,който от своя страна беше гол и с надървена пишка, беше му хванал члена като микрофон и пееше Доко, Доко... Имало е и свирки, ама тях не ги дадоха. Въпросният и единствен затворник, който интервюираха в затвора плачеше и обясняваше как синът му видял тези кадри в интернет - значи явно могат да се видят в нета, но не съм си играл да ги търся.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.