Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:23 25.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ЛГБТ Идеянови  
Автор ЛГБT Идeя ()
Публикувано13.03.06 13:24



ЛГБТ Идея

# Организация на гей, лесбийки, бисексуални, транссексуални и интерсексуални хора, на членски принцип и в обществена полза.

# За да се опитаме да предизвикаме гей мъжете и лесбийките да работят за себе си, за да могат да се защитават и забавляват;

Прочетете още





Тема Re: ЛГБТ Идеянови [re: ЛГБT Идeя]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано13.03.06 15:13



А вие няма ли да спрете да се роите?




Тема Re: ЛГБТ Идеянови [re: ЛГБT Идeя]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано13.03.06 16:03



А кой стои зад тази идея?



Тема Re: ЛГБТ Идеянови [re: eлия]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано13.03.06 16:12



Току що получих и агитационен мейл от булпорт, сети се сама...




Тема Колкото повече - толкова повече...нови [re: ЛГБT Идeя]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано13.03.06 18:10



На мене идеята ми харесва, така както е формулирана. Друг е въпросът дали е възможна... Минал съм по този път - на пръсти се броят хората, които действително биха се занимавали с тези неща - открито и заради идеята а не заради финансови облаги, а работата наистина е много...

Освен това, в момента в който се появят парите идват и хиените... това също съм го виждал.

Все пак - успех на начинанието - стискам палци.

[image]http://free.hit.bg/mizrahi/uzivanje.jpg [/image]


Тема Re: ЛГБТ Идеянови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано13.03.06 22:38



Агитацията е хубаво нещо.
Явно Павлин има желание за работа. Това е похвално. Пък и на Джемини им е нужна малко конкуренция.
Ще следя с любопитство осъществяването на тази идея. Както следих с любопитство осъществяването на проекта "Сензус"...

Сподели какво пише в агитационния мейл... ако не е "организационна тайна" разбира се...



Тема Re: ЛГБТ Идеянови [re: eлия]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано14.03.06 00:38



Абсолютно същото, каквото пише и тук:)




Тема Re: ЛГБТ Идеянови [re: eлия]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано14.03.06 10:39



Мда, аз пък имам "агитационен" е-мейл за същата "идея" от спортен клуб Тангра-България.



Тема Re: ЛГБТ Идеянови [re: peterbio]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано14.03.06 13:30



Не са тайна близките им отношения

Между другото ми прави впечатление, че отново се регистрира специален ник, с който да се пусне едно анонимно уведомление... и след това се мълчи на въпроса "Кой стои зад всичко това".
Тези хора дори имената си не обявяват... Кого да последват хомосексуалните? Към чия идея да се присъединят? На духове?
Поне във вашите агитационни мейлове има ли подпис...или е анонимен мейл адрес?



Тема Re: ЛГБТ Идея [re: eлия]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано14.03.06 14:03



Мисля, че отговорът ти е предварително известен... Всичко опира до умозаключение от типа - понеже иде от там, това трябва да е човека. Или просто събиране на две и две - четири. Кой от къде кога е бил наритан, защо, след като си е тръгнал обиден е дошло време за отмъщението на гладните и така... все в тоя ред.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.