Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:48 18.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Идват нови ескадрони...нови  
Автор SM® ()
Публикувано27.02.06 18:59



както казват тук

според тях, там

било написано, че се свършили англичаните и идвали гейовете



Тема Re: Идват нови ескадрони...нови [re: SM®]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано28.02.06 02:49



И кво от това?
Българите като си нямат пари,естествено,че други ще си копуват имоти.
И аз си купих,въпреки,че не живея в България.
Идвали нови ескадрони,а ми да.
То не стига,че тъпи,а и зависливи.
А бе оправете си държавата, и после гледайте,кой какво копува и кой какво прави в леглото.
Отвратен съм от начина на мислене на българина.



Тема Re:нови [re: redjeep]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано28.02.06 11:10



Пази боже сляпо да прогледа.



Тема Re:нови [re: php*]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано28.02.06 15:34



Значи,ако слепият прогледа,и какво?
Нима слепите нямат право да проглеждат?



Тема Re:нови [re: redjeep]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано28.02.06 16:13



"... и какво?" - в твоя случай и това -





Тема Аман от такива българи!нови [re: redjeep]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано28.02.06 17:40



Да, нека, нека идват, нека купуват нашите имоти, скоро ще могат и земята да купуват!
И ние естествено ще седим и с отворена уста ще поемаме плювните им колко сме прости и колко сме задръстени, тъпи, с отвратителен начин на мислене и не-знам-какви-си още!
Но това и от българин да го слушам, още по-"приятно" ми става!
Може би понеже и 3 март идва скоро, та съвсем ме е обхванал национализма (макар че повече от това накъде и аз се чудя) и за това ще ти кажа едно: Аман от такива българи като тебе, ред джийп!
И аз живея в чужбина, и аз виждам каква е разликата. Но за разлика от теб не съм спосоен на такава злъч към родината и нацията си.
Ти може и да не се разплакваш като чуеш българска песен и реч, но аз се! Става ми мило като знам, че утре е Баба Марта, а ти дали знаеш какво е това?
Ако обичаш, пази подобни мнения за себе си от тук нататък. Защото освен свобода на словото (която е нещо прекрасно), съществува и т.нар възпитание.

Dixi!

Огорчен,
Грифон Кривоуст


- Моят блог

Тема Re: Идват нови ескадрони...нови [re: SM®]  
Автор myconos (the best)
Публикувано28.02.06 18:20



Те отдавна купуват - това е стара инфрмация, аз познавам над 50 гей англичани, които купиха тук имоти, най-много по морето. Мисля, че има поне още 200-300. Това е чудесно за страна като България - тези хора имат високи доходи и ще си харчат парите тук и българите ще живеят с тези пари, ще вземат заплати и т.н. Честно казано като гледам как се отнасят българите към тези англичани (те не крият сексуалната си ориентация, а често и им личи :-) ) могат да помогнат много да се промени възприемането и отношението на българите към гейовете. Мрънкат, мрънкат ама като вземат парите осъзнават, че няма значение гей ли си или не, важно е пари да падат.



Тема Re: Аман от такива българи!нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано28.02.06 19:28



Истината винаги боли.



Тема Re: Аман от такива българи!нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано28.02.06 21:59



О боже!
проблемът от геополитически се превърна в гейополитически./това на шега/

А сега сериозно!
О боже!

Ще изкупят изконната ни българска земя... Много се дразня от фалшиво родолюбие. Само искам да ви попитам вие двамата къде сте в момента? Това е достатъчно.
Искате или не, след 2007 година, когато официално бъдем приети в ЕС, напливът на чужденци в задръстената ни държавица ще нарастне неимоверно. И това е за добро! Тези хора наливат свеж капитал в икономиката ни. Крайно време е да кажем "чао" на присъщия ни, провинциален, балкански, криворазбран, патриотизъм! До сега не се сещам за държава, която е била изкупена от тези гадни чужденци, чиито плювни ще поемаме. Така, че драги мои събратя-тези от вас, които са притеснени от случващите се промени, моля обърнете се към Волен, с който дружно да се вдигнете на оружие!



Тема Re: Аман от такива българи!нови [re: [bbourgas]]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано01.03.06 15:17



Да съгласен съм с теб ББургаз.Напълно съм съгласен,но ако въпросният Кривоустат не е разбрал за какво става дума,какво съм му виновен.
Това което написах по горе Кривоустат,е за хората в България, които плюят без значение
какво,всичко срещу гей хората.Ти специално си от хората които правят забележки относно правописа и граматиката.Аз мисля,че бях те предопредил,да не се занимаваш с мен. Аман от.....,хайде да не те обиждам,ти разбра, да се надявам ,че си разбрал,за какво става въпрос.
Що живееш в Германия,върни се в България?
Да вярно,
избягах от България точно защото гей обществото не се понася от хетеросексуалните,как да ги обичам,да спра да ги плюя?Никога.
Зъл и гаден съм срещу тия които не спиран да ни плюят.

Редактирано от redjeep на 01.03.06 15:18.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.