Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Идват нови ескадрони...  
Автор SM® ()
Публикувано27.02.06 18:59



както казват тук

според тях, там

било написано, че се свършили англичаните и идвали гейовете



Тема Re: Идват нови ескадрони...нови [re: SM®]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано28.02.06 02:49



И кво от това?
Българите като си нямат пари,естествено,че други ще си копуват имоти.
И аз си купих,въпреки,че не живея в България.
Идвали нови ескадрони,а ми да.
То не стига,че тъпи,а и зависливи.
А бе оправете си държавата, и после гледайте,кой какво копува и кой какво прави в леглото.
Отвратен съм от начина на мислене на българина.



Тема Re:нови [re: redjeep]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано28.02.06 11:10



Пази боже сляпо да прогледа.



Тема Re:нови [re: php*]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано28.02.06 15:34



Значи,ако слепият прогледа,и какво?
Нима слепите нямат право да проглеждат?



Тема Re:нови [re: redjeep]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано28.02.06 16:13



"... и какво?" - в твоя случай и това -





Тема Аман от такива българи!нови [re: redjeep]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано28.02.06 17:40



Да, нека, нека идват, нека купуват нашите имоти, скоро ще могат и земята да купуват!
И ние естествено ще седим и с отворена уста ще поемаме плювните им колко сме прости и колко сме задръстени, тъпи, с отвратителен начин на мислене и не-знам-какви-си още!
Но това и от българин да го слушам, още по-"приятно" ми става!
Може би понеже и 3 март идва скоро, та съвсем ме е обхванал национализма (макар че повече от това накъде и аз се чудя) и за това ще ти кажа едно: Аман от такива българи като тебе, ред джийп!
И аз живея в чужбина, и аз виждам каква е разликата. Но за разлика от теб не съм спосоен на такава злъч към родината и нацията си.
Ти може и да не се разплакваш като чуеш българска песен и реч, но аз се! Става ми мило като знам, че утре е Баба Марта, а ти дали знаеш какво е това?
Ако обичаш, пази подобни мнения за себе си от тук нататък. Защото освен свобода на словото (която е нещо прекрасно), съществува и т.нар възпитание.

Dixi!

Огорчен,
Грифон Кривоуст


- Моят блог

Тема Re: Идват нови ескадрони...нови [re: SM®]  
Автор myconos (the best)
Публикувано28.02.06 18:20



Те отдавна купуват - това е стара инфрмация, аз познавам над 50 гей англичани, които купиха тук имоти, най-много по морето. Мисля, че има поне още 200-300. Това е чудесно за страна като България - тези хора имат високи доходи и ще си харчат парите тук и българите ще живеят с тези пари, ще вземат заплати и т.н. Честно казано като гледам как се отнасят българите към тези англичани (те не крият сексуалната си ориентация, а често и им личи :-) ) могат да помогнат много да се промени възприемането и отношението на българите към гейовете. Мрънкат, мрънкат ама като вземат парите осъзнават, че няма значение гей ли си или не, важно е пари да падат.



Тема Re: Аман от такива българи!нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано28.02.06 19:28



Истината винаги боли.



Тема Re: Аман от такива българи!нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано28.02.06 21:59



О боже!
проблемът от геополитически се превърна в гейополитически./това на шега/

А сега сериозно!
О боже!

Ще изкупят изконната ни българска земя... Много се дразня от фалшиво родолюбие. Само искам да ви попитам вие двамата къде сте в момента? Това е достатъчно.
Искате или не, след 2007 година, когато официално бъдем приети в ЕС, напливът на чужденци в задръстената ни държавица ще нарастне неимоверно. И това е за добро! Тези хора наливат свеж капитал в икономиката ни. Крайно време е да кажем "чао" на присъщия ни, провинциален, балкански, криворазбран, патриотизъм! До сега не се сещам за държава, която е била изкупена от тези гадни чужденци, чиито плювни ще поемаме. Така, че драги мои събратя-тези от вас, които са притеснени от случващите се промени, моля обърнете се към Волен, с който дружно да се вдигнете на оружие!



Тема Re: Аман от такива българи!нови [re: [bbourgas]]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано01.03.06 15:17



Да съгласен съм с теб ББургаз.Напълно съм съгласен,но ако въпросният Кривоустат не е разбрал за какво става дума,какво съм му виновен.
Това което написах по горе Кривоустат,е за хората в България, които плюят без значение
какво,всичко срещу гей хората.Ти специално си от хората които правят забележки относно правописа и граматиката.Аз мисля,че бях те предопредил,да не се занимаваш с мен. Аман от.....,хайде да не те обиждам,ти разбра, да се надявам ,че си разбрал,за какво става въпрос.
Що живееш в Германия,върни се в България?
Да вярно,
избягах от България точно защото гей обществото не се понася от хетеросексуалните,как да ги обичам,да спра да ги плюя?Никога.
Зъл и гаден съм срещу тия които не спиран да ни плюят.

Редактирано от redjeep на 01.03.06 15:18.



Тема Re: Аман от такива българи!нови [re: redjeep]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано01.03.06 16:19



Не обръщай темата. За друго ставаше дума, което в случая беше оффтопик на хомосексуалното тема.
А какво аз правя в Германия и защо съм там не възнамерявам да коментирам тук.
Айде със здраве!


- Моят блог

Редактирано от Гpифoн_Kpивoycт на 01.03.06 16:19.



Тема Re: Идват нови ескадрони...нови [re: redjeep]  
Автор med_i_maslo (вкусна)
Публикувано02.03.06 12:00



вземи си купи речник, че може и да не кОпуваш нищо вече в БГ!
имай уважението към страната и нас, нейните граждани и пиши правилно!

не всичко върви по мед и масло


Тема Re: Идват нови ескадрони...нови [re: med_i_maslo]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано02.03.06 15:38



неграмотните нямат ли право да пишат?

Уважение към кого?
Към тези които тоталто и всячески ни дискриминират,и ни правят живота черен?
Никога няма да спра да ги плюя простите ,изостанали 100 години назад българи.Зависливи,изроди.
Геовете били си копували имоти?Геовете не са ли хора?

Редактирано от redjeep на 02.03.06 15:44.



Тема Re: Идват нови ескадрони...нови [re: redjeep]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано02.03.06 17:14



Бях си обещал да не пиша повече в тази тема, но не мога да се въздържа.
Искам само да ти обърна внимание, че тук не става дума за хомофобия. Да, отбелязват, че става дума за хомосексуален контингент от посетители, което е просто факт, а не коментар. А лицето, на което отоваряш, имаше и нещо съвсем друго предвид.
Още повече - мисля, че прекаляваш. И ще ти задам един-два въпроса. Като мразиш българите толкова, защо изобщо си си купил имот в България? Иди в някоя страна, чийто народ не те дразни толкова много.
И друго - не знам дали си българин или не си, но това е форум, в който пишат българи предимно, да не кажа съвсем изцяло.

И не на последно място, но не към теб - в този форум модератор има ли?!

Редактирано от Гpифoн_Kpивoycт на 02.03.06 17:20.



Тема Re: Идват нови ескадрони...нови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано02.03.06 17:24



Griffin, правилото за кирилицата и българският език е препоръчително, не е задължително. RedJeep не нарушава никое правило, за да се намесвам(е).

И прочее ... няма смисъл да се карате.



Тема Re: Идват нови ескадрони...нови [re: SM®]  
Автор amp;^%@ ()
Публикувано02.03.06 18:44



Не, не, идват англичани гейове, упс, англичанки лесбийки. Това е по потвърдени лични източници. И кво от тува? Още по-добре, така ще е къде-къде по-забавно, писнахме да си гледаме физиономиите тука 5 човека на кръст, малко култура няма да е излишна


Пък и те съвсем не са лоши лол....хахах

Редактирано от amp;^%@ на 02.03.06 18:44.



Тема Re: Идват нови ескадрони...нови [re: myconos]  
Автор amp;^%@ ()
Публикувано02.03.06 18:47



Това за доходите не съм кой знае колко сигурна, но пък че не се крият - да, вярно е. Това шокира, но пък...



Тема Re:нови [re: martyr]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано02.03.06 19:31



Прощавай, смятам, че грешиш.
В постовете си в темата - "То не стига,че тъпи,а и зависливи." и "Никога няма да спра да ги плюя простите ,изостанали 100 години назад българи.Зависливи,изроди.", redjeep нарушава т. 4 от действащите в момента правила:
"4. Вулгарни постинги, мнения, в които се съдържат обиди и обидни квалификации по адрес на посетителите на клуба, са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ! "



Тема Re:нови [re: php*]  
Автор amp;^%@ ()
Публикувано02.03.06 19:53



Хаха, верно, че трябва да се трие, но от това мнението на редджиип не ще се промени, и той пак ще си намери начини, макар и не толкова фрапантни да изрази същото. Което разбира се си е вярно. А когато истината е обидна е кофти. И боли. Може би наистина трябва да си намери други начини да го изрази, за да не ги боли от това толкова много хора, от истината, че са изостанали неандерталци, кви ти 100 години, илядолетия бе батка....

Пещерняци и пещернячки.


Може да се опитваме да бъдем коректни, политически, вместо тъпи - изостанали умствено, вместо изроди - страдащи от неадекватност и вулгарност, вместо завистливи - неспособни да постигнат сами нищо и за това въжделяващи неестествено по чуждото, вместо прости - неуки....и т.н.




Тема Re:нови [re: amp;^%@]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано02.03.06 20:12



Да разбирам, че се смяташ за умствено изостанал, неадекватен и неук неандерталец ли? Батка?

Айде стига вече с тези обобщения, а?
Червеният джип не е по-различен от онези, от които е толкова "отвратен".
Разликата е само в една дума.



Тема Re:нови [re: php*]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано02.03.06 20:15



Това имах предвид.
Впрочем може би дори ше се съглася с редджийп, защото в онези страни, към които той е побегнал, никой не би допуснал такава реч.
Още повече - струва ми се напълно нелепо да се правят категоризации за една цяла нациябили те с добра или лоша конотация.
Особено ако говорим в дискурса на хомофобията. Много от уж предовите нации се славят именно с тази си черта. Тук визирам конкретно американците например. Запъдът не е хомофилски рай, въпреки, че някои така си го представят. Ще дам за пример Хамбург, който се смята за много разкрепостен град, и в който има цели два гей квартала. Там ако мръднеш малко по-навън от центъра също можеш да си изядеш боя.
Но това беше малко встрани.
Може страната ни да е изостанала в много отношения. Безспорен факт е. Но вината не е задължително наша. Комунизмът доколко сме си го докарал и до колко ни е бил наложен също е спорна тема и страница, която няма смисъл да отваряме в момента. Обиждам се от думите на редджийп първо, защото не се смятам за изрод, простак, хомофоб (?!) и прочае, и второ, защото се гордея, че съм българин. Живея с ясното съзнание, че моята страна има възхитителна история и култура, че е била втората империя в Европа, когато много от днешните предови нации още не са били напълно слезнали от клона и, че българи са създали невероятни неща, които днес са ако щете дори принос към техническия прогрес в света.
Ако модераторът смята, че трябва да въведе т.4 от правилника в изпълнение, ще бъда честно казано приятно изненадан да видя как се изпълняват такива неща. Мнението на редджийп естествено ще остане същото. Нямам нищо против. Контрол по мислите и мненията няма и не би трябвало да има! Но ако остане това е същото, каквото се случва и в обикновения живот. Все едно да ме нарекът гнусен педераст или нещо от този род и някой, от когото да зависи каквото и да е, при мое оплакване, да каже - съжалявам, не пише така в правилника, пък и ти си си.

Съжалявам, че ви отегчих с безкрайния си пост. Той е и последен в тази тема.


- Моят блог

Тема Re:нови [re: php*]  
Автор amp;^%@ ()
Публикувано02.03.06 20:32



Обобщенията идват от наблюдения. Иначе аз обичам да си тура кепенците и да не забелязвам някои неща, батка. Като простотията и други неща, и така като си тура кепенците почти се едно я няма, батка.

Докато не ти се самодокаже, като тази на някои служители, успевавши да ти разбият и скофтят деня онли фор 6 минутес, тогава се убеждаваш, че колкот и да се правиш че я няма, тая простотия я има, тя вилнее, батка, несравнима е. Има и ентелегентни люде сред простия народ, слава БОГУ! но и надявам се те да са четящите форума, и така всъщност и дефакто никой да не би трябвало да се чуства обиден от постингите на редджийп, .....

Макар, че коректността си е коректност, виждам, че дори ти се справяш с нея! невероятно!


Не искам никой да обидя. Може би просто живота ни е профанен, и за това хората да са профани. Не знам в какво и чея е вината. Може нещата да се самооправят постепенно......


Да сме оптимисти.

Редактирано от amp;^%@ на 02.03.06 20:42.



Тема Re:нови [re: redjeep]  
Автор jism (39/би)
Публикувано03.03.06 10:46



Хомофобията ще съществува според мен винаги. При това, защото сме различни.
Първосигнално е веднага да се отдръпнеш, когато срещнеш нещо непознато и различно. Извършвайки това първосигнално действие може и да не последва следващата стъпка - ДА ПОМИСЛИШ.
В държавите, които искаш да дадеш за пример, уж че са надрасли някакъв си там хомофобизъм, наистина не веждиждат по-далеч от носа си. Те не те забелязват ВЪОБЩЕ. Там цари истинско обезличаване на всеки. Идоли са широко нашумелите шоумени и политици.
Не се сърди, но ти харесва СВОБОДАТА да не не бъдеш забелязван, харесва ти да си никой за останалите и да си зачитан за равен в голямата хомо общност - там на Запад.
Скрил си се от дребното, от завистта, от неразбирането че ти си различен, но имаш това право.
Но дребнавостта си съществува, просто на никого не си нужен там.
Живея в град, в който масово се строи. Купуват чужденците имоти, апартаменти.
Да, забелязах и гейове вече сред тях. Всички които пристигат обаче ТУК, идват пленени от 2 неща. От природата и от топлите отношения между хората. От щастието не да се скрият далеч от Запада на Изток, а да се потопят в кръчмата, в механата, в задушевната обстановка на българския бит.
Идват да се смесят с тълпата танцуващи и купонясващи българи, да се хванат на българското хоро, да се усмихне човешки някой срещу тях и вместо стъклен поглед някъде встрани, да усетят поглед, който ги изпраща - е понякога , както казват те с ориенталско любопитство.
Това че някой купува имоти в града ни, вече на никого не прави впечатление.
Никой няма да го сложи на гърба си и да го занесе там - на Запад. Или на Изток, защото вече има 3 хотела на руснаци, 2 чеченски и 1 на натурализиран, вече като българин индиец.
Хора всякакви, нрави и обичаи - всякакви.
Само не мислете, че можете да се скриете от сексуалността си - нито на Запад, нито на Изток.
Момчета, бъдете такива , каквито сте!



Тема направил си грешканови [re: redjeep]  
Автор SM® ()
Публикувано04.03.06 18:25



аз за същите пари с които си купих в София, си купих и в Хановер.
вземи и ти се ориентирай да си купиш нещо и извън България...
: -))
Ааа, само един тъп въпрос: коя точно държава да си оправям!?
не мога да оправям 2-3 държави по света...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.