Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:45 08.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Да си спомним: ЛЕА Иванова  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано27.02.06 16:03



Здравейте!

Пускам тази тема, макар че няма специален повод.
Освен, че реших да организирам сайт за голямата българска певица.
Ако питате защо пускам такава тема тук, отговорът е прост. Гейовете си падаме по т.нар. "диви" (или поне мнозина от нас), а истинската българска Дива и "прима" (каква клиширана думичка!) на българския суинг е не друга, а единствената Леа Иванова.

За нещастие материала, който аз притежавам не е твърде много - около 20ина песни (в това число и един рецитал), една статия, една извадка от интервю и малко снимки.
Ако някой тук би могъл да ми помогне по някакъв начин за обогатяването на сайта с информация от всякакъв сорт, интервюта със и за Леа, статии, мемоари и всякакви извадки, както и снимки, снимки на обложки на плочите й, музика, клипове (особено търся "Тръгвам си без шум" и защо не и клипа с Дони) и всякакви други материали на всякакви медийни носители, ще бъда много благодарен ако би могъл да ми окаже помощта.

Нека да си спомним Леа!

Адресът на сайта е






- Моят блог

Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Hairy (косматко)
Публикувано27.02.06 19:53



"Тръгвам си без шум" е една от любимите ми... Ще ми се да намеря и "Два живота".



Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Hairy]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано27.02.06 21:42



Аз имам "Би трябвало да имам два живота". Тя ли ти трябва?


- Моят блог

Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор myconos (the best)
Публикувано28.02.06 18:09



Браво,
чудесна инициатива! Хубаво е да се запишат спомени на хора, които лично я познават или са работили с нея - няй-вече нейни колеги. Преди време един актьор ми разказваше за нея, ще се опитам да намеря такива хора и ще те свържа с тях. Похвално е, че си се хванал с това. Не знам дали знаеш, но в Белене е лежала заради нейната сексуална ориентация...



Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: myconos]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано28.02.06 20:31



Благодаря ти!
Не, не знаех това с Белене. Чувал съм само слухове и за това не съм писал в сайта за което. Погледни пак биографичната част, моля те и ми кажи какво да оправя. Ти откъде знаеш?
Може би трябва да пусна темата и в Ева и Ева:)
Ще ти бъда благодарен, ако можеш действително да ме свържеш с такива хора!


- Моят блог

Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Hairy (косматко)
Публикувано28.02.06 20:39



Точно тя. Рових в дата-та, преди да я прецакат, но открих само "Тръгвам си без шум". Ако направиш архивче, би било добре.
Всъщност знам само 4 нейни песни



Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Hairy]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано28.02.06 21:06



В датата има записаният от мен диск на торент. Влез там!! Със сигурност ще го намериш. И песента, която търсиш. Съдържанието на диска е това от двете плочи "Леа" и "Сувенир, Сувенир". Тяхното съдържание е описано в дискографската секция на сайта.
Ако все пак имаш някакъв проблем - пиши ми на бележка или мейл и ще ти я пратя.
Иначе аз имам тези две плочи + една различна версия на "Шушу-мушу" и студийн а версия на "Чико от Порто Рико" с Биг бенда на радиото и Студио В.


- Моят блог

Редактирано от Гpифoн_Kpивoycт на 28.02.06 21:08.



Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано28.02.06 21:59



Питай в клуб 'Лили Иванова'. Там са доста вещи в българската естрада, а и познават доста хора. Мисля, че ще ти помогнат да събереш информация и материали.



Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Ayame]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано28.02.06 23:03



В това отношение си прав... но се чудя дали бабините върли фенове не биха поискали да ме прчукат с камъни?


- Моят блог

Тема Не бой сенови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано28.02.06 23:29



Хаха, няма, няма. Те са доста милички, по случайност познавам много от тях лично. И харесват Леа, няма чувство за конкуренция. Освен това имат хъс за подобни начинания, обърни се направо към мода Дамян.



Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано01.03.06 15:25



С това изказване,да не си препарил там.
Баба била,сравни ми някоя, която малко поне да се доближава да гласовите и качества?



Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: redjeep]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано01.03.06 15:46



Циганката Софи Маринова. Колкото и грозно/антипатриотично да звучи.

p.s. Мразя чалга, давам пример за сравнение.



Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: redjeep]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано01.03.06 16:11



Паша Христова, Бог да я прости. Даже я превишава.
А иначе - не, нямам опит там.


- Моят блог

Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано01.03.06 17:34



Не съм за тука, даже обявих, че ще напусна с достойнство. Но .... ме човърка. Какво ще кажете за Барбара Стрейзънд. В оня филм - IN & Out по този признак решиха, че е гей. Ами аз много я харесвам.



Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Mъppp]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано01.03.06 18:52



Всъщност това е малко оффтопик, искаше ми се наистина да говорим за Леа.
Иначе - нямам силни чувства към Барбра Стрейзънд. В никакъв случай не ми е неприятна, тъкмо напротив, но сигурно не ми се е случвало повече от веднъж да я слушам по собствено желание.


- Моят блог

Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано01.03.06 19:09



Поздравления!
Трогнат съм,от сейта за великата Леа
Чудесно и много мило от твоя страна!!!
Много я обичам,но за съжаление нямам абсолютно нищо за нея.
Много отдавна имах дългосвиреща плоча на Леа Иванова , но я подарих на мой приятел,който живее в Щатите.



Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Mъppp (прекрасна)
Публикувано01.03.06 21:31



Да, извинявай. За Лея мога да кажа само - страхотен глас. Отритната, размазана. Всеки който има какво да каже - много се радвам.



Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Mъppp]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано01.03.06 22:27



Това е българската дилема - нашите истински таланти са смазани, подиграни и отритнати. Хубаво е да ги помним. Щастлив съм, че можах да изкажа почитта си към нея по някакъв начин.


- Моят блог

Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: redjeep]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано01.03.06 22:30



Много се радвам, че страницата ти харесва!
Не знам дали можеш да теглиш торенти, но в дата.бг има такъв със 17 песни на Леа. Понеже няма достъп до датата от чужбина, можеш да помолиш някого, например Мъррр, да ти прати торента, ти от там нататък ще успееш да си свалиш песните. Ако това не те устройва, почакай малко и аз ще ги кача на място достъпно и удобно за всички. Ще се обадя, когато е факт.
Иначе сега можеш да свалиш вече 4 клипа от там!
Приятно браузване:)


- Моят блог

Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Smara ()
Публикувано02.03.06 09:17



Да супер сайтче и тя е супер нямам търпение да качиш песни или линк към тях на сайта особено "ШуШуМуШу" ще си я пускам редовно. Най добре качи торент на Арена този тракер скоро няма да се гътне както стана с тъпата data която и без това от много време за нищо не ставаше.



Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Smara]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано02.03.06 14:54



Здравей!
за жалост ен мгоа да качвам торенти, особено на български сайтосвсе, тъй като нямам достъп до тях. Те са видими само от България.
Други песни ще кача по-нататък, искам да стане постепенно, а не изведнъж. Но развитие със сигурност ще има!!


- Моят блог

Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Hairy (косматко)
Публикувано02.03.06 20:44



За доро или лошо не съм регистриран в датата и съответно не мога да намеря торента. Ако има друг начин... Защо не го качиш в гей тракерите - имаме си ги три.



Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Hairy]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано02.03.06 21:56



Тпрентът не съм го правил аз, аз съм правил диска:) Но го нямам като диск, а само като .wma формат, защото той беше правен за подарък, абе - дълга история:)
Аз ще кача едно-друго също по-късно, както вече някъде писах - не искам всичко да падне наведнъж:)


- Моят блог

Тема Re: Да си спомним: ЛЕА Иванованови [re: Nikam]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано03.03.06 23:39



Благодаря:)
Честит празник и на теб!


- Моят блог

Тема За заинтересованите - музиканови [re: Гpифoн_Kpивoycт]  
Автор Гpифoн_Kpивoycт (Rex Coeli)
Публикувано09.03.06 18:28



Обнових музикалната секция на сайта, сега можете да изтеглите 6 песни от рецитал на Леа и Еди от там!
Приятно слушане!!


- Моят блог


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.