Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 22.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Признание  
Автор Лeoнapтиc ()
Публикувано06.02.06 19:33



Просто ми стана смешно:





Тема Re: Признаниенови [re: Лeoнapтиc]  
Автор desired (послушко)
Публикувано06.02.06 20:01



И аз се разхилих, пък то не е смешно...

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: Признаниенови [re: desired]  
Автор Лeoнapтиc ()
Публикувано06.02.06 20:50



Абе смешно е, не в контекста на този клуб, не искам да обидя никого. Смешно е, защото е езиково необмислено и създава двусмислица.



Тема Re: Признаниенови [re: Лeoнapтиc]  
Автор desired (послушко)
Публикувано06.02.06 22:34



Имах предвид, че е по-скоро гадничко за човечеца, така да го изтипосат...

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: Признаниенови [re: Лeoнapтиc]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано06.02.06 23:00



Ти нещо май си нередовен драги. На колко още места си напускал темата? Сега ще пообиколя за да видя къде още си обезпокоил костите на покойния.

МОДЕРАТОРИ!!! Смятам, че подобна тема не бива да бъде търпяна.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Ти да не си от градската стража?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Лeoнapтиc ()
Публикувано06.02.06 23:09



Леле, колко си противен! Ти да не си от градската стража! Или от доброволните отряди на трудящите се. На 1 място е темата, на две снимката. Къде те сърби?

"Модератори! Смятам, че подобна тема не бива да бъде търпяна!"

Господи, колко си жалък...



Тема Re: Ти да не си от градската стража?нови [re: Лeoнapтиc]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано06.02.06 23:13



Не ме сърби а ми смърди, защото едно лайно е седнало да рови костите на един човек, който е прославил името на България.
Да драги. За мен ти си лайно. Чудно ми е кой си, защото си мисля, че този стил на писане ми е познат, но какво ли има да се учудвам - те лайната се клонират и размножават чрез пъпкуване.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор pc_world ()
Публикувано06.02.06 23:14



Аз смятам, че темата си е ок :) - въпреки всичко, фразата е смешна.
Не мисля, че е било проблем да си помислят няколко минути по-дълго преди да поставят надписа - аз намирам и по-добре "звучащи" (ако искате) такива .. при това с доста по-малко букви (което би спестило и разход ... лол )

Aiya Eдrendil Elenion Anvalima!


Тема Re: Признаниенови [re: pc_world]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано06.02.06 23:23



А аз, макар и да не съм гей смятам, че точно вие, гейовете трябва да се чувствате засегнати от това, че двусмислицата на думичката педал се ползва в случая за да се пови паметта на някой, който вече не е жив и не може да се защити.
И макар и в първия момент и аз да се изхилих като видях темата

все пак ми стана гадно. Виждам обаче, че страхливото псе, което е пуснало темата не е имало куража да я пусне и тук със същото име.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.

Тема Чакай, чакай...нови [re: AЛБATPOC]  
Автор Лeoнapтиc ()
Публикувано07.02.06 08:26



Чакай, чакай, че защо бързаш да се застраховаш, че не си гей? Че кой те пита за сексуалната ти ориентация и какво значение има това? И твоят coming out ще дойде някой ден и няма да се налага тогава да говориш "вие гейовете". Хехехе... Колкото до страхливото псе - ако темата беше на двете места с едно и също съдържание и заглавие, щеше да си е чиста проба спам. А заглавието от "Говорим си за секс" тук можеше да засегне ненужно някого и да предизвика негативно отношение, затова е написано "Признание". Така и не разбрах къде те сърби, ама не ме и интересува.



Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор BBourgas_contemporary (дзверо)
Публикувано07.02.06 08:59



Незнам на колко места е пуснал снимката.
За мен не е обидна, накара ме да се засмея. Трябва да спрем да приемаме нещата толкова навътре и да гледаме с усмивка, както с темата с гей вицовете.

А и не разбрах ти пък защо се засегна толкова от тая снимка.



Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано07.02.06 12:08



Албатросе, ако още веднъж видя твой пост, където заявяваш 'аз не съм гей' (нищо, че от Адам и Адам не излизам), ще взема да ти повярвам.



Тема Re: Признаниенови [re: BBourgas_contemporar]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 15:29



Ще ти разкажа една историйка, пък ако разбереш добре, а ако не разбереш не ме питай повече.
Преди време работех на едно място, където при започване на работа се подписваше, че ако се сбиете с някой заминавате и двамата. Та там се случи следната случка:
Имаше един колега, който беше абсолютно леке. Един ден въпросния колега започна да дрънка, че по времето, когато Ботев и Левски (нали знаете историята, която се описва за тях как са прекарали две седмици в една колиба затрупани от сняг) са били в колибата Ботев бил ебал Левски и съответно и двамата били педераси (думата, употребена от колегата ми беше точно тази).
Реакцията на един друг от колегите беше предупреждение към въпросния колега, че ако още веднъж каже подобно нещо ще изяде боя и ще си ходят и двамата.
Кажи ми Бургас, и ми кажи истината смяташ ли, че паметта на Левски трябва да бъде петнена така? Личното ми мнение е, че е от много голямо значение дали ще пазим имената, които носят гордост на България или ще ги позорим публично.
Надявам се да си разбрал.
А за онези от вас (това е за останалите), които се срамите да се наречете Българи ще ви кажа, че докато един човек търпи да го мачкат ще го мачкат. Дано и вие сте ме разбрали.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Чакай, чакай...нови [re: Лeoнapтиc]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 15:34



Ооо... значи тук можем да се притесняваме да не обидим гейовете, но на други места спокойно можем да ги наричаме педали? Ама ти си бил голяма работа. Айде много ти здраве.

пп. За твое сведение умнико някои от хората тук четат и пишат и там и то със никовете си от тук.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: Ayame]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 15:40



Изобщо не ме вълнува дали ми вярваш или не. Поведението ти обаче ме подсеща за неща, които бях позабравил, макар и да са пред очите ми.

(нищо, че от Адам и Адам не излизам),

Драги... възможно ли е изобщо да не ти пине през главата защо Албатрос не излиза от Адам и Адам? Явно е възможно. На мен тези твои думи ми говорят, че си пускал търсачката за мен. Можеш да го правиш колкото си искаш. Мерките, които взимам за противодействие на действия като твоите явно вършат работа, макар и да са несериозни и да не изискват почти никакви усилия.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: Лeoнapтиc]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано07.02.06 16:31



И на мен ми е смешно!
Царят на педалите.
Впрочем,кой е този Алекси Николов?
Освен колоездач,с какво друго се е занимавал?
Албатрос много е чуствителен,като мюсолманите по света.

пп.Действително,сега кой е царят на педалите в България?

Редактирано от redjeep на 07.02.06 17:26.



Тема Re: Признаниенови [re: redjeep]  
Автор desired (послушко)
Публикувано07.02.06 16:52



Ш-ш-т, не говори! Сега АЛБАТРОС-а, ще ти "тегли" и на тебе една...

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: Чакай, чакай...нови [re: AЛБATPOC]  
Автор php* (ангелче)
Публикувано07.02.06 17:14



ти, за съжаление, не си от тях.

Албатрос [клуб AиА] = Фреди [клуб ГЗС]

"

"

сори, че се включвам, ама прекали вече с лицемерието.



Тема Re: Чакай, чакай...нови [re: php*]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 17:21



О Господи, който си надарен с божественото прлаво да съдиш. Кажи ми Господи какво има в момента в душата ми и кажи кое е числото, което е написано на един лист хартия пред мен в момента.
Ако не можеш да кажеш кое е числото значи не виждаш в душите на хората и нямаш право да преценяваш мотивите им без да си поговорил с тях. А ако съдиш то ти ставаш същия като тези, които съдиш.

Албатрос [клуб AиА] = Фреди [клуб ГЗС]

Ах какъв си ми умничък (ако си жена извини ме за обръщението - не съм чел твои постинги и не зная). Само дето пропускаш един куп неща, които е задължително да се имат предвид при действия като твоите.

пп. Не те нападам, но ако почувстваш това като нападка прави каквото пожелаеш.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: redjeep]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 17:23



Не точно. Публично обаче няма да ти обясня защо рипнах, защото не държа да информирам обществото тук за начина ми на мислене.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: desired]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 17:57



Що бе... не съм толкова лош. А това, че не е ясно на кого и защо тегля по една е друга тема.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Добре де...нови [re: Лeoнapтиc]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 19:21



Извинявам се на тези, които накълвах по шишарките. Поне го направих с хъс и желание. Който иска да ми пише една черна точка а който иска да ми тегли една майна - написаното си е написано.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано07.02.06 19:28



Хахаха, ох май ловли, ю мейд май дей! :))) От днес си ми любимец, досега не са били параноидни спрямо мен!

Драги... възможно ли е да не ти 'пине през главата', че съм драга... Поне от политическа коректност, дет се вика
... Заблудена женичка из дебрите на мъжкото господство... Чела съм няколко твои мнения и, ей-богу, все около гейовете гравитираш - какво да си помисля? Хммм... може да си научен работник? Психолог на масите? Уай нот... Но много си нервен нещо, те психитата обикновено са едни спокоойни хора, баавни и усмихнати, не знам защо :))) Докачаш се от всяко нещо, чувствителен си на теми, свързани с хомосексуалната и твоята идентичност, реагираш екстремно, а това означава единствено, че темата е болезнена за теб - и преди да скокнеш ще добавя, че горното го казвам от опит, а дали си или не си не би ми променило мнението за теб (каквото още нямам, но нищо... я да пусна търсачката да те поопозная :П). Единствено ти си този, за когото това дали ти вярвам или не е важно, и аз единствено отбелязвам сладострастната честота, с която ремаркираш, че не си гей, нищо че пишеш тук. Не те съдя. Не се старая да те изкарам из клозета. Честно не. Между другото защо Албатрос не излиза от Адам и Адам?



Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано07.02.06 19:33



А... Това за Ботеф и Левски и аз съм го чувала... Секси... Защо пък да е петнене, хората може да са правили секс? Какво петнящо има в това? Или ти държиш да ги консумираш като свети, непогазени от мрусните крака на битието девственици? Те и по голяма нужда са ходели, да ти кажа...



Тема Re: Признаниенови [re: Ayame]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 19:37



Жена? Лошо няма. И мъж да беше отговора, който ще ти дам е същия - ако наистина искаш отговори на въпросите си ще трябва да ти видя очите, но не на снимка а на живо и то без тъмни очила. И тогава ако реша, че искам да ти отговоря ще го направя без задръжки а ако не мога просто ще пием по бира, ще побъбрим и ще си ходим.
пп. Ако има продължение дай го на бележки - не смятам, че е работа на клубарите дали ще пожелая да отговоря на въпросите ти.
ппп. На въпроси тук не отговарям. Компромис с това правило просто не се прави. Нищо лично.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор BBourgas_contemporary (дзверо)
Публикувано07.02.06 19:42



това горе и историята с ботев и левски нямат допирни точки. щях да ти отговоря надълго и на широко, но сега ме мързи.



Тема Re: Признаниенови [re: Ayame]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано07.02.06 21:04



"аз единствено отбелязвам сладострастната честота, с която ремаркираш, че не си гей, нищо че пишеш тук"

Второто, което ремаркира със сладострастна честота е каненето на бира. Ако си пропуснала.



Тема Re: Признаниенови [re: Sam]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано07.02.06 21:09



Хаха, не, забелязах само поканата към мен. Естествено, всички сте ми добре дошли в Лондон на по бира. Или пък по-сладострастно - на по Бейлис



Тема Re: Признаниенови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано07.02.06 21:19



Третото, което ремаркирам, но при нея още го няма е момента, когато се появят разминавания между казаното в различни постинги. При теб обаче го правех наистина с голям кеф.
Впрочем честито ти ново модераторство в Адам и Ева. Страшно бързо се уреди там а и не си спомням да съм мяркал тема за избори. Значи все пак "Искам си играчкатааа..." май ще се окаже вярно. А?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано07.02.06 21:34



Стига де, ей нямате чуфство за хумор... Я вижте тия

Напомнят ми на Bareback Mountain



Тема Re: Признаниенови [re: Ayame]  
Автор BBourgas_contemporary (дзверо)
Публикувано07.02.06 21:53



Естествено, всички сте ми добре дошли в Лондон на по бира.
проблеми си нямаш! урежди ми гаранциите, 150-те лева за туристическата виза-аз си поемам престоя и самолетните билети ще къркаме бира в несвяст!



Тема Re: Признаниенови [re: BBourgas_contemporar]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано07.02.06 21:57



Ама ти черпиш бирата!!!!



Тема Re: Признаниенови [re: Ayame]  
Автор BBourgas_contemporary (дзверо)
Публикувано07.02.06 22:06



ама ше дойдеш да ме вземеш от Лутън!!!



Тема Re: Признаниенови [re: BBourgas_contemporar]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано07.02.06 22:20



Абе ше те взема ве... Но потом Гиннесс и сосиски с картофельном пюре для меня!

Оф боже, мислех си че сосиските ще прозвучат по-малко двусмислено от bangers and mash, но виждам, че не е така... Сори... Просто съм гладна :(

Редактирано от Ayame на 07.02.06 22:21.



Тема Re: Признаниенови [re: Ayame]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано08.02.06 00:43



Между мен и бившият ни модератор стоят непростими, по моите стандарти неща. Ако не разбираш за какво намеквам можеш да погледнеш още веднъж сигнатурата ми - сложих я заради Сам.
Освен това спомняш ли си групата (по думи на Сам и Приньо - две стари бойни другарчета) АКНЕ? Ако не разбираш абревиатурата ще ти я преведа:

Албатрос, Курвоазие, Никам и Елия.

Не съм им бил лидер и нямам вина, че ника ми започва с първата буква на азбуката.
А що се отнася до чувството ми за хумор - след това, което се случи тук по времето, когато Сам "си подаде оставката като модератор" просто между мен и него усмивки повече не може да има. Никога. Достатъчно ясно ли съм го написал?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: Ayame]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано08.02.06 09:48



Пропуснала си значи. Е, ако не ме мързеше, можех да ти пусна поне пет линка към подобни "покани".

Третото, което ремаркира със сладострастна честота е дълбоката му убеденост в правотата си, макар да е прозрачно самозаблуден (или заблуден, все едно). На мен обаче ми е омръзнало да съм му Кирил и Методи.



Тема Re: Признаниенови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано08.02.06 10:56



Сам, Сам... прочети отново сигнатурата ми. И спазвай правилата на клубчето ако обичаш - вече не си модератор и не забравяй, че предпоставките за започване на флейм са нарушение на правилата, които важат и за теб.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано08.02.06 15:47



Ама защо?! Защото е отишъл в Адам&Ева? Не съм чела толкова много тук, но мернах някъде Сам да казва, че е бисексуален... А според мен бисексуален означава такъв, който обича мъже И жени, а не мъже, пък жени малко така за лице, разбираш ли. Така че не виждам преместването му там като предателство към вас, наистина. Пък и ми е малко гадно като жена да чувам, че всичко, асоциирано с моя пол се мисли като 'предателство', 'гадно', 'лъжа' етц. Не всички женски сме измет, ю ноу...



Тема Re: Признаниенови [re: pc_world]  
Автор ..:: Oziris ::.. (Immortal)
Публикувано08.02.06 16:47



Малко извън темата, но не се стърпях да си кажа
В подписа ти има правописна грешка:

В отговор на:

Aiya Eдrendil Elenion Anvalima!




Пише се: Aiya Earendil Elenion Ancalima


127.0.0.1 - there is no place like home...

Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано08.02.06 19:42



Не съм им бил лидер - това е всеизвестно. Някои хора просто никога не са били, не са и няма да бъдат лидери. Нищо лошо в това, не се оправдавай.



Тема Re: Признаниенови [re: Лeoнapтиc]  
Автор Иcтинckият Eмo (той)
Публикувано08.02.06 19:55



А на твоята плоча ще пише

" ...обикновен царедворец ... "


Ех, завист

Сега да не се обидиш - нали само дружно се смеем



Тема Re: Признаниенови [re: Иcтинckият Eмo]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано08.02.06 20:27



А на моята плача,един ден,ще пише:
Тук почива любовта.
Искренно съжелявам,защо не съм колоездач.....



Тема Re: Признаниенови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано08.02.06 23:31



Ама ти никога няма да се промениш. Жалко е, че у теб потенциал има, но не го ползваш. Наистина е жалко.
Впрочем ако искаш да ти отговарям на въпросите редно е и ти да отговаряш на моите, защото иначе искам или не искам ще взема да те помисля за някоя селска клюкарка, която минава, казва нещо, когато на нея и е удобно, но когато и зададат неудобни за нея въпроси просто се изпарява със затворена уста.
А ако ти не си такъв или ако поведението ти не е и не е било такова извинявай за цветистото описание.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано09.02.06 00:00



Впрочем ако искаш да ти отговарям на въпросите редно е и ти да отговаряш на моите и така нататък...

Не съм ти задавал въпроси, нито пък някъде съм показвал особен интерес към твоите отговори.

Не държа да обръщам внимание на всички написани глупости по мой адрес, колкото и да са забавни понякога.



Тема Re: Признаниенови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано09.02.06 07:53



Не държа да обръщам внимание на всички написани глупости по мой адрес, колкото и да са забавни понякога.

Но го правиш...

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: Иcтинckият Eмo]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано09.02.06 07:59





Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано09.02.06 09:02



Кажи ми Бургас, и ми кажи истината смяташ ли, че паметта на Левски трябва да бъде петнена така? Личното ми мнение е, че е от много голямо значение дали ще пазим имената, които носят гордост на България или ще ги позорим публично.

Човече, и кво? Ще пазиш имената им като пребиваш всеки който каже нещо против тях ли? Ми иди на стадиона и се опитай да пребиеш някой от ЦСКА-рската агитка докато скадира "Левски - говеда, говеда" да видим докъде ще стигнеш



Тема Re: Признаниенови [re: Garion]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано09.02.06 16:21



Ми че те СА говеда. И едните, и другите.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: AЛБATPOC]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано09.02.06 21:19



Четеш през пръсти (пак).

Казах: "Не на ВСИЧКИ глупости". Което означава, че когато ми е достатъчно забавно - обръщам. Но твоите рядко са забавни, обикновено са само глупости.



Тема Re: Признаниенови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.02.06 12:15



Четеш през пръсти

С какъв се събереш - такъв ставаш.

И още...

Преди да извадиш сламката от моето око извади гредата от своето.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Признаниенови [re: Ayame]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано13.02.06 05:57



спокойно! аз мога да готвя, при това добре.
на 27-ми идвам. сериозно.



Тема Re: Признаниенови [re: [bbourgas]]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано13.02.06 21:57



Бъзикаш се Ако идваш, донеси ми една тава мусака, моля те, и малко баклава, че ми се е прияло много!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.