Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Само питам!  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано04.02.06 20:34



Приятели,Васил Найденов ще гостува на 4 март в Торонто,Канада.
Искам да ви попитам ,той приятелски ли е настроен,ако реша да го заговоря?
Като какъв човек е,аз никога не съм го виждал на живо,и искренно желая да се запозная с него,а и имаме общи приятели.
Благодаря.



Тема Re: Само питам!нови [re: redjeep]  
Автор BBourgas_contemporary (дзверо)
Публикувано04.02.06 21:51



сигурно ще е приятелски настроен



Тема Re: Само питам!нови [re: redjeep]  
Автор jism (39/би)
Публикувано05.02.06 12:41



Съвет:
Поискай среща с Васил официално.
Той има мениджър Ивайло, на когото можеш на едно картонче, или визитка да опишеш накратко желанието си.
Би било желателно и да оповестиш точно кои са "общите" Ви познати.
По този начин Васко няма да има нищо против да се срещне с теб.



Тема Само примернови [re: redjeep]  
Автор Sunlight (мечтател)
Публикувано14.02.06 10:19



След последния си конецрт в София Райна Кабаиванска приемаше почитатели повече от час в зала България. Никого не прекъсна, никого не отпрати. На всеки отдели толкова време, колкото искаше посетителят й. Пред стаята имаше наистина внушителна опашка от хора с цветя, с подаръци, с дискове за автографи, които искаха да я поздравят. Райна Кабаиванска не излезе от стаята, докато не се срещна с всеки.

Йълдъз Ибрахимова - по същия начин.

Ако за няколко думи с Васил Найденов наистина е необходимо на картонче или визитка накратко да се описва желанието за среща - благодаря! Той е толкова по-велик от двете скромни и обикновени певици, за които ви разказвам! За него трябва да има по-специална подготовка! Просто съм изумен, ако това е вярно! Българска естрада.

Our greatest glory consists not in never falling, but in rising every time we fall.

Редактирано от Sunlight на 14.02.06 10:25.



Тема Re: Само примернови [re: Sunlight]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано14.02.06 11:32



В България думата "естрада" произлиза от глагола "страдам" :) кво титрябва реджеп да се занимаваш с Васил Найденов? Слушай го как пее, щом ти харесва, ама какво имате да си говорите?! Винаги ми е било интересно, че хората очакват от някой като е добър певец и да е добър човек. Двете неща не са задължително свързани... Тук нищо лично срещу Васил Найденов, просто се присетих как плюят по Лили Иванова, че била не знам каква си - ами каквато - такава, на мен ми харесва как пее и затова я слушам от време на време. Не се сещам обаче за причина да искам да си говоря с нея.



Тема Re: Само примернови [re: mizrahi]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано14.02.06 16:00



Мизрахи,
ти напълно си прав!
Нито го познавам,и никога не съм го виждал на живо.Имаме общи познати,и това е.
Но примерно,предполагам,тук в Торонто ще го гледат и слушат доста гей българи , които се крият,и това е повод чрез Васил Найденов да се запознаем
и да си организираме след това гей срещи.Така наречено,
гей българско общество в Торонто.
Предполагам,че доста българи ще го посетят,но лошото е,че концерта го организират в зала на църква,което не се вързва,и много хора няма да посетят концерта,именно по тая причина.
Лили Иванова когато гостува си изнесе концерта в зала специална за концерти.А бе Лили е велика.



Тема Re: Само примернови [re: redjeep]  
Автор jism (39/би)
Публикувано15.02.06 15:53



Написах ти лична бележка.
Мисля, че ще се решат нещата.



Тема Re: Само примернови [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано15.02.06 20:44



Какво говорят за Лили Иванова и идея си нямам, но мога да кажа, че с мен се държа съвсем човешки. Не като примадоната на българската естрада с някой, който е никой а просто като човек с човек.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Само питам!нови [re: redjeep]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано17.03.06 00:42



Васко не дойде!
Тук се изнесе информация,че е бил болен,
някой да знае подробности относно здравето на Васил Найденов?
Чу се,че е имал сърдечен удар,това вярно ли е?



Тема Re: Само питам!нови [re: redjeep]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано17.03.06 05:54



Че какво ти пука за някакъв тъп българин, дето няма достатъчно мозък та да емигрира от тази скапана държава, където всичко е гадно. Мани го... като е тъп да живее в България... нека получава инфаркти. Да беше емигрирал в Канада или другаде... да е в цветущо здраве... Иди на концерт на някой канадец - да видиш какво е качествена музика!



Тема Re: Само питам!нови [re: eлия]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано18.03.06 03:03



Много интересно Елия,
знаеш ли?
Васил Найденов не дойде в Канада,причината....
Това днес го научих.
Декларирал,че идва като турист,а целта е да направи някой друг долар,и виза естествено не са му дали.
И понеже ти започна,ти наистина си права,въпреки,че иронично се държиш.



Тема Re: Само питам!нови [re: redjeep]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано18.03.06 04:00



Понякога изпитвам огромно съжаление към емигрантите. Дървета без корен... Друг път им се ядосвам... Различно е...
Във всеки случай... факта, че търсят българското... музика... чатове или форуми... филм или книга... ми нашепва, че не съм права да им се ядосвам... Не от добро са си тръгнали... не на добро са отишли....



Тема Re: Само питам!нови [re: eлия]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано19.03.06 02:53



Ти ме учудваш,
от каде ги имаш тия съжаления?
За какви имигранти ми говориш?Не те разбирам,
ставаше дума за Васко,
да не би той да желае да напусне България?



Тема Re: Само питам!нови [re: redjeep]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано19.03.06 04:35



Май си прав, че се отклоних от съществото на темата... Моя грешка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.