Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 30.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема а в такъв вариант виждали ли сте го?нови  
Автор BBourgas_contemporary (дзверо)
Публикувано31.01.06 11:04







Редактирано от BBourgas_contemporary на 31.01.06 11:04.



Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: BBourgas_contemporar]  
Автор Roy (student)
Публикувано31.01.06 13:41



Пфу, че грозотия!



Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: Roy]  
Автор Varna_Boy (непознат )
Публикувано31.01.06 14:20



Азис, просто е отватителен във всякакви варианти... Не знам какво всъщност му харесват на визията... Анти, анти отвсякъде.... Един писклив глас- това е Васко! Е, може и да е готин по характер, не знам. Само културисти са му приятелите, а и ги омайва по някакъв начин, щом се съгласяват да се събличат и въргалят голи с него... Невероятно, но е така.



Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: Varna_Boy]  
Автор BBourgas_contemporary (дзверо)
Публикувано31.01.06 15:51



мен особено много ми харесва на първата снимка. ни гърди, ни зърна ни нищо. плоско от всякъде, като на кит шкембака



Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: BBourgas_contemporar]  
Автор mauer (хм....)
Публикувано31.01.06 21:27



Той е моят "БОГ", ден и нощ будувам, облян в пот и неспокоен в мисли за вселенското му излъчване........още си го спомням като обикновен педераст в евтини илиянски парцали, седнал на централната маса в "луна", заобиколен от съмнителни субекти, нопмнящи някогашната атмосфера на "гейзер" (да, ходил съм там, пфу...още една мрачна тайна изплува на повърхността, само във фламинго не съм ходил..още...но мился да пропусна:)

и не ме разбирайте погрешно, не му завиждам, напротив, радвам се за него, дори му се възхищавам по някакъв мой си извратен начин, знае как да прави пари.............................................НО, не желая да бъда идентифициран с неговата визия, защото той не е ГЕЙ, не желая общесвтото да ме свързва с него, защото гейовете не са като НЕГО (колкото и на някои от тях много да им се иска). АЗИС е свръх - стщесвто без пол и ориентация и това е логиката на неговата визия. АЗИС и Е. МИн. не бива да бъдат еталон за хомосексуален мъж в България!

"Някои неща са толкова сериозни, че можеш само да се шегуваш с тях"

Редактирано от mauer на 31.01.06 21:32.



Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: mauer]  
Автор Condor (новак)
Публикувано01.02.06 13:45



азис е гнусен мазен циганин който праи пари от тва,че му се кефят цяла сбирщина от простаци и селяни които нито го харесват като гласови данни (щото той няма такива) нито им пука особено колко стойностна музика праи,просто му гледат сеира.мноу тъжно,че точно такъв тип "звезди" добиват такава огромна популярност тук....това говори за манталитета на хората които едва ли не го издигат в култ. абе гадна работа



Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: Condor]  
Автор mauer (хм....)
Публикувано01.02.06 19:20



Аз съм пълен музикален инвалид, вече казах мнението си...но...ТОЙ може да пее и това е видно за всички, това, за което говориш е ранният АЗИС - сеир цигания, простащина - я му виж сега клиповете, дрехите, музиката, дуетите, концертите, участията, текстовете, грим, прически - това все неща дето са майка си и баща си - реинвестиране се казваше май...:)

"Някои неща са толкова сериозни, че можеш само да се шегуваш с тях"


Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: mauer]  
Автор sea_horse ((ecce homo_)
Публикувано01.02.06 21:10



Condor... твоето изказване по нищо не се различава от тези на ...Волен С.
За някои хора циганин и гей стоят на една плоскост,а това наистина е жалко.Това вече е Фашизъм!
Понякога двуличието на разни хора страшно ме отвращава

"the truth is out there!"


Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: sea_horse]  
Автор Condor (минаващ)
Публикувано02.02.06 11:10



аз нещо не си спомням да съм казвал,че гей и циганин е едно и също нещо така,че тоя лаф с фашизма го пробутвай някъде другаде. и да не беше циганин пак би ми било отвратително такова позьорство и такъв признак на ниска култура каквито лъхат от него.уважавам избора на човек да е различен и алтернативен но когато го прави за свое собствено удовлетворение а не за да напраи една пачка с пари с които после да парадира и да си мисли че понеже има повечко кинти е нещо повече от другите.....а и поне да можеше да пее пак бих бил склонен да му простя в името на таланта....само че той такъв не притежава гласовите му данни по нищо не се отличават от тези на средностатистически майстор-куфражист от ромски произход.за мене тоя тип е една грозна каритакура и буди единствено съжаление и отвращение и не казвам това воден от някакви расистки подбуди нито от каквито и да било антипатични чувства към определена малцинствена група, така че драги чети по-внимателно какво се пише и не ми приписвай неща които не съм искал да кажа



Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го? [re: Condor]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано02.02.06 12:25



Абе човек не е вярно тва, че Азис нямал гласови данни и всеки ще ти го каже не само аз. Най - ми е тъпо когато един човек бива определян от тълпата по един и същи начин независимо от това какво прави, или какви качества има. И според мен Азис не се прави на интересен за "една пачка пари", но немога да го твърдя със 100% - ова сигурност. Мисля, че прекаляваш и то доста брутално с някой определения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.