Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 01.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: Гъзe]  
Автор sea_horse ((ecce homo_)
Публикувано02.02.06 12:46



сега кой какво казал,а друг какво разбрал...струва ли си да се занимаваме?
Мен лично Азис изобщо не ме вълнува,не слушам такава музика и със сигурност няма и да прослушам,не ходя и по подобни заведения...не давам и ухо какво се говори..никак,ама никак не ме интересува.Намерил си е пазарна ниша,оправя си се(или го оправят) типчето.А и не мисля ,че е нещо кой знае какво (ново) за шоубизнеса .Като не ти харесва нещо-има лесен начин,игнорираш го,превлючваш на друг канал!
Но някой от своята изключително висока позиция да започва да съди..е,тва не го разбирам!Бъдете маалко по-толерантни,става ли?

the truth is out there!


Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: Гъзe]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано02.02.06 13:05



'Абе' Гъзе,
Кондор, както и аз, а мисля че всички тук не се пънем да пишем за нечие уважение. Като се бориш за уважение, няма ли нещо користно... в желанието. Като не можеш да твърдиш нещо със сигурност... `що го подхващаш тогава. Като ти е 'най-тъпо' каквото и да било ами подминиго.
С твоя маниер точно човек от 'тълпата' ставаш... иначе на мен не ми пречат мненията ти.
Зад изразната стилистика на всеки има замисъл, идея която се изразява. Схващай идеите, а не формата. Между мъжете..., често се говори и по-твърдо. Меките обноски, между 'меки китки' търси.
`Що ли ми приличаш на Петербио..., когато се прави на мъж, както и на други бита които раздават милостиня и загриженост като нещо по-?
Трябва да свикваш с "меките и полумеките" тонове на мъжките обноски! Казарма не ти трябва, раждаме се с това, нали?



Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: Kurvoazie]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано02.02.06 13:36



С твоя маниер точно човек от 'тълпата' ставаш
Ще си позволя да се засегна от това твърдение. Какво означава 'човек от тълпата', че съм еднакав с всички останали ли? Ами да еднакав съм имам 2 очи, 2 крака имам възпитание, имам ценностна система, имам принципи. Има и хора, на които някой от тези неща им липсват, а има и такива, които ги имат. Ако тях наричаш 'тълпа' - радвам се да съм част от нея.



Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: Гъзe]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано02.02.06 14:44



Ти каза така:
Най - ми е тъпо когато един човек бива определян от тълпата по един и същи начин независимо от това какво прави, или какви качества има.

'Човека' е Азис, а зад 'тълпата' визираше Кондор, нали?
Кой е 'един и същи начин' подминах, защото само ти си знаеш какво е уравнивиловката от мотиви и качества за теб.
По логиката на постовете, мненията, Кондор не се засегна, че го набута в 'тълпа' която ти създаваш от свойте принципи.

Казах, че 'ставаш' част от тълпа с този маниер, защото допускам, че не желаеш и не си част от хора които пишат високомерно, претенциозно, отхвърлящите всичко различно от тяхното мнение.
Както ти написах и по-горе, в изреченията има смисъл, зад маниера има идей, виждай и проумявай тях, а не формата.(ако желаеш) Много елегатно може да обидиш така човек, че да му държи вляга цял живот.
Притчата за мечката и брадваря я знаеш, нали? (с брадва ме удари, тежка дума не казвай, не дословно)

Някой имат и трето око, и нещо между краката, и пак са в тълпа.



Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: Kurvoazie]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано02.02.06 15:08



Кой е 'един и същи начин' подминах, защото само ти си знаеш какво е уравнивиловката от мотиви и качества за теб.

OK. Ще дам пример. Аз съм обратен, но освен това имам и други качества, но въпреки това каквото и да направя, било да изпея някоя хубава песен, или да нарисувам някоя хубава картина, хората все ще си казват едно и също: "Тоя е гей. Махни го тоз гей." . По същия начин Кондор отчитаики негативите на Азис не иска да признае факта, че човека си има глас. А дали се е засегнал, че съм го 'набутал в тълпата' не знам. По - добре да си вземе поука...



Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: Гъзe]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано02.02.06 15:46



А дали се е засегнал, че съм го 'набутал в тълпата' не знам. По - добре да си вземе поука...

Еиии, упорито гей си!
Няма лощо, ама и да разметваме Кондор из форума... айде да спрем!

отчитаики негативите на Азис не иска да признае факта, че човека си има глас.
'Глас' и маниер в пеенето често се припокриват със значението 'маниер'. Азис има гласови данни, чувал съм го как пее тежки песни, за глас и възможности. Справя се. Но мисля, че не се приема маниера му и това някой наричат 'глас'. В много от песните му, женските трели, къдренето по женски, женската бленда която ползва асоциира с жена. Ранните му песни, път бяха... пищене. Като прибавиш и визията - грим и аксесоари... става... не знам. Та, мисля, че разногласията ви са някъде там. Ти му признаваш гласа като качество, други му отричат маниера, женските бленди(глас), и всичко покрай това. Ако специално вземеш 3 до 5 песни, определено глас... няма, има само пищящата му бленда, чат-пат нещо от глас, което се размива на общия фон и усещане. И ако иска да се задържи като певец, точно с глас трябва да пълни парчетата си, иначе с маниер и визия ще стане отегчителен.
А сега ти си вземи поука...



Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: BBourgas_contemporar]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано02.02.06 17:00



Само едно ще ви кажа.
Всички трябва да благодарите на Азис,че отваря очите на българите.
Кратко и ясно.
Би трябвало да се въздържате от коментари.



Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: redjeep]  
Автор BBourgas_contemporary (дзверо)
Публикувано03.02.06 02:15



напротив! прави ни мечешка услуга.

установил съм опитно, чрез наблюдения по турбофолк заведенията, че феновете са му точно тази част от населението на страната ни с коефициент на интелигентност под средния. те никога не биха разбирали какво е да си гей и са достатъчно прости, за да се вържат на измисления му имидж и това да ги кара да се забавляват.... да се забавляват с нещо, което не разбират.

Репертоара от изяви на Азис все повече и повече се доближава травеститските шоута, а това е нещо ново за хората и те гледкат като зомбирани. В това, че тези хората се забавляват по този начин нямаше да има нищо лошо ако в последствие тяхната преценка не се влияеше от това, което са видяли. А тя се влияе , защото не разбират за какво става въпрос. Всичките гей-момчета и мъже се обединяват в образът на Азис. Хората са като попивателни и когато стане дума за някой гей, всеки си спомня за Азис, такъв какъвто е-мазничък, дебеличък, резилничък и лигав. Ако това е отваряне на очите, здраве му кажи...



Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го?нови [re: mauer]  
Автор BBourgas_contemporary (дзверо)
Публикувано03.02.06 02:37



хехе,
Нека не се самозалъгваме. Незнам дали знаеш, но той има 2 албума преди да стане известен. Азис се прочу именно със имиджа си на драг куин. Ето обложката на първият му албум:



Далеч съм от мисълта, че ако не беше сменил семплия си вид на пухкавичък селски ерген-певец, сега щеше да е "нещо" и някой щеше да го знае...

Редактирано от BBourgas_contemporary на 03.02.06 02:48.



Тема Re: а в такъв вариант виждали ли сте го? [re: redjeep]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано03.02.06 10:13



... Азис,... отваря очите на българите.

Ще се престрашиш ли да поясниш - "С какво Азис отваря очите на българите!"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.