Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:33 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема обрязваненови  
Автор vj (boy toy)
Публикувано11.01.06 20:29



какво мислите за обрязването?или по-точно,ако то не е по религиозни причини.абе питам щото мисля да го направя.



Тема Re: обрязваненови [re: vj]  
Автор Hairy (косматко)
Публикувано11.01.06 21:05



И аз исках, но докторите ме разубедиха. Мислех си, че проблема ми е медицински.
Инак напоследък чета, че било много по-хигиенично, но пък част от усещанията ще се загубят.



Тема Re: обрязваненови [re: Hairy]  
Автор azardan ()
Публикувано11.01.06 21:53



Освен ако не ти е предписано по медицински причини не виждам смисъл да го правиш - все пак майката пририда те е създала както е трябвало - останлото са религиозни и всякакви други измислици. След като всички мъже се раждат с кожичка, която която покрива главичката на пениса защо трябва да се намесваш в божественото начало на човек ?!



Тема Re: обрязваненови [re: azardan]  
Автор Trifun (палав)
Публикувано11.01.06 23:06



И аз мисля че това не е нужно. Правя асоциации със сливиците - някои ги махат, някои - не. Не съм медицинско лице, но все си мисля, че щом природата ни е създала със сливици, все някаква работа трябва да вършат, по дяволите.
Същото е и с препуциума (това е именно кожичката, покриваща главичката на пениса). Така че - и моето скромно мнение е : ако не е наложително по медицински причини - по-добре недей !

Можеше да бъде и по-зле. Можеше да вали ...


Тема Re: обрязваненови [re: vj]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано12.01.06 00:28



Да, да и да тая кожичка е най - тъпото нещо което природата е могла да създаде. Ако кожата е закрита точно на това място се развиват болестите и освен това затруднява поддържането на чист и хигиеничен пенис. Мюсюлманите от древността са всеизвестни с хигената си и това, че се обрязват никак не е случайно. И не е само това препуциума при много хора е възпалима зона може и да се разскъса също така ако е опъната здраво това намалява движението на кожата, което иначе си е кеф. Ти си слушай който искаш, но аргумен от рода на "щом го има значи майката природа си знае работата" е смешен. Това гей да мисли, че майката природа е безгрешна...



Тема Re: обрязваненови [re: Гъзe]  
Автор eлия ()
Публикувано12.01.06 00:34



Мммм...
Да не намекваш, че да си гей е "грешка на природата"?



Тема Re: обрязваненови [re: Гъзe]  
Автор uncool (еднорог)
Публикувано12.01.06 02:43



Мюсюлманите от древността са всеизвестни с хигената си и това, че се обрязват никак не е случайно.

мюсюлманите също така са известни с това, че пребиват педерастите с камъни до смърт.

мюсюлманите се обрязват не от хигиенни, а заради религиозни традиции - в наследство от евреите и юдаизма (ха познай Христос рязан ли е бил, или не?)



Тема Re: обрязваненови [re: vj]  
Автор timmy (bellus)
Публикувано12.01.06 02:48



И аз ще се присъединя и ще кажа - не го прави! Един приятел на 20 и кусур години се запъна, не и не, махам я. Хирурга го посъветва обратното, но той неговата си знае. Било грозно, искало често миене, и тем подобни. И после бяха едни болки, едно охкане, да не ти казвам. Даже ми го показа скоро след операцията докато още имаше конците и да ти кажа гледката не беше от най-приятните. После пък се оказа че не го били обрязали напълно (кадърни лекари) и ходи наново... Няколко месеца не прави секс от срам и болка, докато му зарасне. Наскоро не съм го виждал за да знам сега как му е, но знам че около операцията много се мъчи. Затова обрязването се прави в бебешка възраст, защото минава бързо, не се помни и не остават трайни травми. Това е моя съвет пък ти си решавай.



Тема Re: обрязване [re: eлия]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано12.01.06 09:48



Съвсем не, просто се учудвам на подобен вид мислене - щом природата незнам си какво, значи незнам си какво. Значи човек мислейки по този начин трябва да мисли, че щом природата го е създала мъж, значи трябва да си бъде с жени, или пък за секса. Доста неприроден си е. Много хора са ми надували главата по този въпрос и винаги съм ги затапвал, че прородата в днешно време и без друго почти е изчезнала от живота на хората.



Тема Re: обрязваненови [re: uncool]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано12.01.06 09:54



мюсюлманите също така са известни с това, че пребиват педерастите с камъни до смърт.
Това какво общо има? Извинявай мюсюлманите са имали обществени бани и е било грях да не ходиш. Не само обрязването, но и обръснатата глава са хигиенни приоми. Нищо че са на религиозна основа. Неяденето на свинско също е на религиозна основа и забележи по някаква сучайност свинското е вредно и не е показателно за самия раьон (гранясва) така, че освен религиозен нещата при тях си имат и практическия смисъл.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.