Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 25.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Family Guy  
Автор BBourgas_conteporary (дзверо)
Публикувано10.01.06 02:11



Това е американски анимационен комедиен сериал от типа "Симпсънс"/ама "Симпсънс" могат пасти да ядат пред "Family Guy". Преди година и нещо е вървял в Америка по Фокс. Дивидитата попаднаха в мен и реших да го гледам. Насрах се от смях честно ви казвам!

Историята се върти около едно типично американско семейство състоящо се от техните 3 деца и говорещото им куче. Второстепенни роли играят съседите им и водещите на новините от местния телевизионен канал в провинциалното градче Куахог. Епизодите са пълни с хаплив хумор относно много от "забранените теми" в Америка-религията, семейните нрави, възпитанието, пластичната хирургия, хомосексуализма, който в случая е представен много добре. В смисъл не подигравателно, а от веселата страна на нещата. Включени са и много гаври с известни личности.



Най-интересният/поне за мен/ характер е най-малкото дете в семейството - Стюи. Стюи е 2 годишен вундеркинд-антихрист. Говори надменно с невероятен английски акцент и изпреварва в пъти баща си по интелект. Стюи обхванат от фикс идеята да убие майка си, обича да облича нейните рокли и да посещава гей клубове Никъде в сериала не е пряко казано, че хлапето е гей, но във почти всеки епизод се намеква за това.



Почти екс, за седмица изгледах 49-те епизода на 3-те сезона на "Family Guy". Сега погледнах, че има почти всички серии в чуждите търсачки и ви препоръчвам горещо да ги гледате! Действието на епизодите се развива независимо един от друг, като дълготрайността им е 20 мин.



Тема Re: Аmerican Dadнови [re: BBourgas_conteporary]  
Автор madame_soho (непознат)
Публикувано10.01.06 04:59



Ако ти харесва Family Guy, то непременно трябва да гледаш American Dad.



Тема Re: Family Guyнови [re: BBourgas_conteporary]  
Автор madame_soho (непознат)
Публикувано10.01.06 05:09



Един въпрос: BBourgas, това ти ли си с гримираната госпожица на снимката?



Тема Re: Family Guyнови [re: madame_soho]  
Автор madame_soho (непознат)
Публикувано10.01.06 05:19



Извинявай, как мога въобще да си представя, че някой би си качил снимката тук?! Просто младежа ми се стори доста готин.



Тема Re: Family Guyнови [re: BBourgas_conteporary]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано10.01.06 11:44



Преди време го качваха и в арената, но сега има само някои епизоди от 4-ти и 5-ти сезон.

И все пак Симпсънс са си Симпсънс, Фемили Гайъ си е Фемили Гайъ, както и Саут Парк си е Саут Парк. Според мен всяко си има своите достоинства, и категорично и трите си заслужават.



Тема Re: Family Guyнови [re: madame_soho]  
Автор BBourgas_conteporary (дзверо)
Публикувано10.01.06 13:56



Не. Аз съм в ляво отрязан на половина. Младежа е един мой познат сърбин.



Тема Re: Family Guyнови [re: BBourgas_conteporary]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано10.01.06 18:03



Двата езика в синхрон за обектива са доста подканящи...
Сърбинът, основно, де...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.