Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:29 18.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Карнавална нощ на нечии мечти :)нови  
Автор Пpapoдитeлят (Император)
Публикувано13.11.05 02:17



Ето ви тука снимки от събитието :) Снимките са наистина весели, друг е въпросът, че травеститско шоу е доста далеч от това за което обикновено си мечтая :) но хора всякакви :)




Небесата създават блага за Хората а те не правят нищо, за да се отблагодарят.УБИВАЙ!УБИВАЙ!УБИВАЙ!

Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор Condor (новак)
Публикувано13.11.05 12:35



цирк



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор peter25 (вече на 26)
Публикувано13.11.05 14:25



Снимките са наистина .... весели. Странно що, повечето хора под "Артистично-карнавална вечер" са разбрали, че това е покана за травеститско парти.... Явно Тангра от Първия и Единствен Гей-спортен клуб, се превръща в Първия и Единствен Травеститски спортен клуб, в което няма нищо лошо :)

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: peter25]  
Автор Пpapoдитeлят (Император)
Публикувано13.11.05 23:03



Е, аз също не съм очарован от разни травеститски изпълнения, но това не е мой проблем...

За момент се замислям как би реагирал един външен човек, ако влезе да види с какво се занимава един гей спортен клуб и види 5-6 момчета, наклепани с червило и сложили перуки да се клатушкат върху обувки на високи токчета и да се кършат, но после се подсещам, че всеки има право на съществуване, дори травеститите от Тангра :)

Небесата създават блага за Хората а те не правят нищо, за да се отблагодарят.УБИВАЙ!УБИВАЙ!УБИВАЙ!


Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано14.11.05 00:56



Не съди, за да не бъдеш съден.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано14.11.05 08:32



Защо не напишеш поне нещо в "Симпатяги оттук-оттам" да видим и нещо различно от твойта уста? Хайде стига си принизявал околните! Нека да видим и някой дето е на твоето ниво, мен ще ми е интересно, наистина!



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Sam]  
Автор Пpapoдитeлят (Император)
Публикувано14.11.05 10:52



Не съдя. Изказах мнение и трябва да призная, че се изразих максимално меко, за да не би някой да вземе да се засегне...

Още веднъж се извинявам на всички травестити, които са се почувствали обидени по някакъв начин - както казах - всеки има право на живот...

П.П. Отново проличава че си от една порода с хора, които не търпят дори градивна критика, дори когато тригодишната им дейност завършва с пълен провал или пък широко рекламирано международно мероприятие се изражда до приятелско подхвърляне на топката:) Аз обаче си запазвам правото да казвам истината, дори когато тя е неприятна...за да е честно :)

Небесата създават блага за Хората а те не правят нищо, за да се отблагодарят.УБИВАЙ!УБИВАЙ!УБИВАЙ!


Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Гъзe]  
Автор Пpapoдитeлят (Император)
Публикувано14.11.05 10:57



Поласкан съм, че ще ти е интересно, но единственият начин да задоволиш интереса си е да се запознаем лично... Не деля хората на "класи" или нива, просто има хора с които съм приятел, такива които са ми безразлични и една трета група, която се нуждае от някой и друг житейски урок за тяхно добро, естествено :)

Небесата създават блага за Хората а те не правят нищо, за да се отблагодарят.УБИВАЙ!УБИВАЙ!УБИВАЙ!


Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано14.11.05 13:17



Ами като ти чета постингите не виждам причина да се запознавам с теб. И незнам кой ще изтърпи такъв човек. Явно че все пак имаш приятели. Хубаво в края на крайщата всеки намира с кого да се събира.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Гъзe]  
Автор Condor (новак)
Публикувано14.11.05 18:07



Пpapoдитeлят e абсолютно прав.не става въпрос за безпредметно критикарстване,тия са си чисти карикатури......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.