Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 09.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Карнавална нощ на нечии мечти :)  
Автор Пpapoдитeлят (Император)
Публикувано13.11.05 02:17



Ето ви тука снимки от събитието :) Снимките са наистина весели, друг е въпросът, че травеститско шоу е доста далеч от това за което обикновено си мечтая :) но хора всякакви :)




Небесата създават блага за Хората а те не правят нищо, за да се отблагодарят.УБИВАЙ!УБИВАЙ!УБИВАЙ!

Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор Condor (новак)
Публикувано13.11.05 12:35



цирк



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор peter25 (вече на 26)
Публикувано13.11.05 14:25



Снимките са наистина .... весели. Странно що, повечето хора под "Артистично-карнавална вечер" са разбрали, че това е покана за травеститско парти.... Явно Тангра от Първия и Единствен Гей-спортен клуб, се превръща в Първия и Единствен Травеститски спортен клуб, в което няма нищо лошо :)

Да виждаш е едно, да разбираш е друго.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: peter25]  
Автор Пpapoдитeлят (Император)
Публикувано13.11.05 23:03



Е, аз също не съм очарован от разни травеститски изпълнения, но това не е мой проблем...

За момент се замислям как би реагирал един външен човек, ако влезе да види с какво се занимава един гей спортен клуб и види 5-6 момчета, наклепани с червило и сложили перуки да се клатушкат върху обувки на високи токчета и да се кършат, но после се подсещам, че всеки има право на съществуване, дори травеститите от Тангра :)

Небесата създават блага за Хората а те не правят нищо, за да се отблагодарят.УБИВАЙ!УБИВАЙ!УБИВАЙ!


Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано14.11.05 00:56



Не съди, за да не бъдеш съден.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано14.11.05 08:32



Защо не напишеш поне нещо в "Симпатяги оттук-оттам" да видим и нещо различно от твойта уста? Хайде стига си принизявал околните! Нека да видим и някой дето е на твоето ниво, мен ще ми е интересно, наистина!



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Sam]  
Автор Пpapoдитeлят (Император)
Публикувано14.11.05 10:52



Не съдя. Изказах мнение и трябва да призная, че се изразих максимално меко, за да не би някой да вземе да се засегне...

Още веднъж се извинявам на всички травестити, които са се почувствали обидени по някакъв начин - както казах - всеки има право на живот...

П.П. Отново проличава че си от една порода с хора, които не търпят дори градивна критика, дори когато тригодишната им дейност завършва с пълен провал или пък широко рекламирано международно мероприятие се изражда до приятелско подхвърляне на топката:) Аз обаче си запазвам правото да казвам истината, дори когато тя е неприятна...за да е честно :)

Небесата създават блага за Хората а те не правят нищо, за да се отблагодарят.УБИВАЙ!УБИВАЙ!УБИВАЙ!


Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Гъзe]  
Автор Пpapoдитeлят (Император)
Публикувано14.11.05 10:57



Поласкан съм, че ще ти е интересно, но единственият начин да задоволиш интереса си е да се запознаем лично... Не деля хората на "класи" или нива, просто има хора с които съм приятел, такива които са ми безразлични и една трета група, която се нуждае от някой и друг житейски урок за тяхно добро, естествено :)

Небесата създават блага за Хората а те не правят нищо, за да се отблагодарят.УБИВАЙ!УБИВАЙ!УБИВАЙ!


Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано14.11.05 13:17



Ами като ти чета постингите не виждам причина да се запознавам с теб. И незнам кой ще изтърпи такъв човек. Явно че все пак имаш приятели. Хубаво в края на крайщата всеки намира с кого да се събира.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Гъзe]  
Автор Condor (новак)
Публикувано14.11.05 18:07



Пpapoдитeлят e абсолютно прав.не става въпрос за безпредметно критикарстване,тия са си чисти карикатури......



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Condor]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано14.11.05 19:01



Ставаше дума за съвсем друго нещо. Аз също не се кефя на травестити, но това си е мой бизнес, а те защо травестират си е техен съответно. Явно им харесва. Но не съм тръгнал да пропагандирам моята гледна точка като абсолютна и да лепя унизителни определения. Ако това качество в хората се промени - да отричат всичко различно от тяхното собствено, нямаше да има гей и хетеро и тем подобни разделения между хората. Според мен точно тези, които са различни трябва тази истина най-добре да я осъзнават.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано14.11.05 19:58



Отново проличава че си от една порода с хора, които не търпят дори градивна критика

Нещо не схванах градивната критика към мен в отношението ти към травеститите.

А това, което казах си е съвсем ясно - отношението ти към тях (травеститите) е същото, като на "мачовците" към гей.

Не прави това, което не искаш да ти направят на теб, казано по друг, надявам се по-разбираем начин.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Гъзe]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано14.11.05 22:10



Ти пък къде видя да отричам нещо? Просто си казах мнението и то доста учтиво. Ако забравя учтивостите, бих казал че това е меко казано голям резил, но разбира се, мнението си е мое...

Повторих го поне 10 пъти, че всеки има право на живот - щом им харесва - да си се контят както искат. Какво да правя, като не страдам от синдрома на "Слон в хола" - всички го виждат, но никой не говори за него... Е аз като видя резил си го казвам :)

П.П. Може да прозвучи нескромно, но от това, че не ме познаваш, ти губиш...



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Sam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано14.11.05 22:13



Не си спомням да съм те критикувал тебе. Алюзията беше за други хора - или както се казва - Думам ти куме, сещай се снахо...

Ако още не ти е станало ясно, щастлив съм, че не съм член на Тангра. Ако бях, щеше да ме е срам от това, което са си постнали на сайта, но преди разни критикари да почнат пак да ме обвиняват, уточнявам, че ТОВА Е МОЕ ЛИЧНО мнение.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: mizrahi]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано15.11.05 00:25



Не си спомням да съм те критикувал тебе

В предния ми постинг беше повдигнато с червено и болдвано. Припомни ли си ?



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: mizrahi]  
Автор platinum_boy (Защото мога!)
Публикувано15.11.05 00:26



Ха-ха-ха! Не бях виждал травестити да си правят купон...досега! Радвам се, че не съм бил там! Искам да питам на тази снимка човекът с черната коса момче или момиче е по генетичен пол. Има големи гърди и скъсан ръкав...

.
Това какво е?


Мога да вдигна слон с една ръка,
но откъде да намеря слон с една ръка?!

Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Гъзe]  
Автор Condor (новак)
Публикувано15.11.05 11:22



ама пич аз също не съм против травестите,даже им се кефя,ама това не са травестити а куп разлигавени момченца.....те не го правят щото се чувстват по-добре в женски дрехи,а щото фантазията им е бедна и само тая простотия им е родила главата....за съжаление резултата сички го виждаме....



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: peter25]  
Автор prinyo ()
Публикувано16.11.05 15:35



, повечето хора под "Артистично-карнавална вечер" са разбрали, че това е покана за травеститско парти....
Щото поканата си беше за парти с включени конкурс за мис и мистър. Снимките в сайта показват най-вече претендентките за мис, защото другите се притесняват и не желаят снимките им да бъдат показвани на сайт, свързан с гей тема. Имаше доста хора, които си стояха облечени като мъже и също доста се забавляваха.
Това за първия и единствен травеститиски е заяждане и нямасмисъл да се коментира. Виждам, че започваш да прихващаш навиците и маниерите на изразяване на мизрахи. Очаквано.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Condor]  
Автор prinyo ()
Публикувано16.11.05 15:40



те не го правят щото се чувстват по-добре в женски дрехи,а щото фантазията им е бедна и само тая простотия им е родила главата.
Това откъде го разбра и по какви точно методи достигна до този потресаващ извод? Ако ти не можеш да се забавляваш защото се срамуваш и страхуваш да го правиш, не отричай на другите това право.
Разбери, че има хора, които спокойно и напълно възприемат себе си и в резултат на това живеят и се забавляват истински, и спри да раздаваш справедливост за хората според собствената си мярка.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: prinyo]  
Автор Condor (новак)
Публикувано16.11.05 18:44



Ако ти не можеш да се забавляваш защото се срамуваш и страхуваш да го правиш

не просто тва не е моя начин на забавление,а и не отричам ничие право да се забавлява просто си изказвам мнението.ти май нещо мноу се засегна,да нямаш няква главна роля там





Тема "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: Condor]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано17.11.05 09:45



А, не му обръщай внимание - той приньо такива си ги приказва от край време.

Впрочем, неговите думи и действия са взаимноотричащи се - той хем не се срамува да се покаже на снимки, хем не го видяхме на празненството. Имаше само една снимка и то в доста стрейт атмосфера, ама както и да е. Не го мисли, явно това е неговият начин да се забавлява, като гледа пера и пайети...

Страхувам се, че ако продължаваш да му противоречиш, ще те обвини, че си прихванал "мизрахизъм". Така той нарича всяко мнение, което не съвпада с неговото...а уж не отричал правото на хората да бъдат свободомислещи... Върви го разбери.



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: mizrahi]  
Автор Condor (новак)
Публикувано17.11.05 19:31



ама ше си му противореча колкото си искам,нали за тва е форумчето
та така начи кво излиза,той се забавлява като гледа от страни сеира,но иначе скача когато някой смее да изложи мнение....ееее батко,много непристойно



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: Condor]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.11.05 08:37



:) Горкият Приньо, още един човек в клуба със собствено мнение...как ли ще го преживее...



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Condor]  
Автор prinyo ()
Публикувано18.11.05 12:24



Condor: те не го правят щото се чувстват по-добре в женски дрехи,а щото фантазията им е бедна и само тая простотия им е родила главата.


Condor: а и не отричам ничие право да се забавлява

Реакцията ми не беше срещу твоето одобрение или неодобрение на начина по който хората се забавяват. Беше срещу злобната и обидна забележка, цитирана най-горе в този постинг. Не аз, а ти трябва да се научиш да уважаваш чуждото мнение, различният начин на мислене и поведение.


та така начи кво излиза,той се забавлява като гледа от страни сеира,но иначе скача когато някой смее да изложи мнение....
Не знаеш точно за какво говори mizrahi и дали е прав, но с кеф се пускаш в освиркването. Ставаш за клакьорка, браво.



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано18.11.05 12:49



"мизрахизъм" - невярно твърдение, най-често подхвърлено между другото или "на шега", което цели създаване на негативно отношение към някого/нещо. Често в твърдението няма "пряко обвинение", а просто подмятане в смисъл "че нещо не е ок". Доказателства липсват, защото не могат да бъдат приложени, тъй като твърдението е грешно. Понякога то дори е в противоречие на факти, които са известни на всички. Мизрахизмът не може да бъде класифициран като "оплювка", защото е "между другото" или "на шега". Служи не за да покаже, че някой е виновен в нещо конкретно или е сгрешил, а за да създаде у четящия общата представа, че нещо не е наред с делата на обекта.



Горкият Приньо, още един човек в клуба със собствено мнение...как ли ще го преживее...
За щастие има много хора в клуба със собствено мнение. За нещастие малко са тези, които могат да го формулират и мотивират добре (което е най-важното за онлайн форум в който основното е писмената комуникация). За съжаление има и комплексари и принцеси, които бъркат изказването на мнение с лични обиди и клюкарски коментари.

Редактирано от prinyo на 18.11.05 12:54.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: prinyo]  
Автор Condor (новак)
Публикувано18.11.05 13:30



абе ти наистина си като ощипана в трамвай лелка - като нямаш с какво вече да си подкрепиш твърдението и скачаш и почваш да ръсиш обиди - еди кой си бил клюкарка,друг бил не знам си къв си....е айде спри се малко....
другото което е че ти се опитваш да изопачиш думите ми по някъв твой начин дето кой знае що си приел много лично тва,че съм си изложил мнението.само си изпуснал една мноу основна част от цялата работа - има обективност в това как изглежда един травестит,и как бандата лиглиовци са решили да купонясват като се обличат като циганки и се гримират като курви след тежка смяна....е ше ме извиняваш ама на който и да го покажеш тва той ше реагира по тоя начин.и не ми излизай с номера че разбираш ли аз "явно" не мога да се забавлявам и т.н.....като си решил да се праиш на адвокат на колектива поне ги защитавай достойно а не по тоя махленски начин.
а и още нещо - критиката не ми е била изобщо със злобен характер - просто тия са ми смешни и си го казвам открито.а ти си ми още по-смешен като скачаш като пуяк



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Condor]  
Автор prinyo ()
Публикувано18.11.05 14:21



има обективност в това как изглежда един травестит,и как бандата лиглиовци са решили да купонясват като се обличат като циганки и се гримират като курви след тежка смяна....

а ти си ми още по-смешен като скачаш като пуяк

Явно проблемът е от по-отдавна... И явно няма смисъл да се опитвам да водя смислен разговор с теб. Обективно погледнато, на тази възраст е късно...

Редактирано от prinyo на 18.11.05 14:24.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор The second one (познат)
Публикувано18.11.05 16:31



Я виж ти на какво попадат очите ми!Прочетох всички мнения и съм в потрес.
Ти не си ли човекът,който доскоро заемаше доста отговорен пост във фондация "Куиър България" и наскоро "прокуден" от същата?
Какво се получава на практика?Преди време работил и защитавал правата на ЛГБТ, а сега ги хули и им се подиграва.Интересно.Явно мястото ти не е било там.Няма нужда да им се извиняваш на хората,те разбраха!
Или може би злобееш?А може би правиш компромис със себе си?Явно и двете.Аз си обяснявам нещата така-тъй като на всеки му са ясни търканията ти с приньо и антинастроеността ти спрямо "Тангра", реши да се заиграеш с темата(събитието, организирано от "Тангра") и да ги усмееш.Направи компромис със себе си,позволявайки си да се подиграеш с една от каузите,за които се бориш и продължаваш да се бориш,само и само,за да наприш сечено-един вид "вижте ги колко са смешни-обличат се като травестити на купона си".А това е долно от твоя страна!В същото време-на вижте нашия спортен клуб "Фат Кетс" колко е по-добър.Ти и без това го повтаряш това на всеки срещнат, вместо "добър ден" и "здрасти".Колко сте велики-като изтъркана грамофонна плоча.
И в крайна сметка, за какво е всичко това?Кому е нужна тази изкуствена конфорнтация?



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: The second one]  
Автор eлия ()
Публикувано18.11.05 21:03



Смешка голяма - нали!

Не.. не е това човека, който имаш предвид. Това е съвсем друг човек, който няма нищо общо с Куиър и Тангра и така нататък...

Интересно, сега дали ще се извиниш за грешката си на човека, когото засегна в дезориентацията си...?



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано18.11.05 21:51



или се правиш на луда или си...

и в двата случая на никого няма да се извиниш.



Тема Още една госпойци проплакала...нови [re: The second one]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.11.05 22:56



Ееее Марто, споко, не всички са като тебе със смяната на отборите. Върви си прави "рекордите" по боулинг и не ме занимавай с глупости.

Колкото до Куиър то тя умря преди близо 6 месеца, моето и на Филип напускане това лято беше последният погребален звън след неуспешните ни опити да я спасим. Сега Куиър е по куха и от Джемини - в нея има 2ма души, които си кроят шапката и една платена "секретарка", която скоро ще остане без работа...

Не ми говори за каузи точно ти - аз каквото съм могъл - направил съм. Делото срещу СУ ще се помни дълго след като ти и жалките остатъци от една добра идея изчезнат в небитието...

П.П. Това, че Фет Кетс е върхът всеки го знае :) Няма смисъл да го хваля - както казват шопите - оно се види, само се хвали :)
Стига завист - бягай си при боулинг топките.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Condor]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.11.05 22:58



Нали ти казах, че ще подскочи до небесата :) Не му обръщай внимание - той толкова често си сменя мнението, че накрая сам забравя какво е казал... Можем да се обзаложим, че след седмица ще говори точно обратното...



Тема Re: Още една госпойци проплакала...нови [re: mizrahi]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.11.05 23:01



А, всъщност името Марто, можем да заменим и с Ивелинка - все тая...



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Sam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.11.05 23:06



Елия не е луда, напротив - напълно права е. Аз съм си същият човек, но организациите, за които става дума вече не отразяват това в което аз вярвам -аз вярвам в една Кауза а не във псевдобизнес или псевдополитиканстване по жълтите вестници..., ето защо нямам нищо общо нито с едната, нито с другата.

Впрочем, за "мъртвите" или хубаво или нищо, така че аз ще замълча по въпроса :)



Тема Карнавалнови [re: mizrahi]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано18.11.05 23:54



На мен ми е ясно. Дано всички да смогнат да разберат, как Ти вече не си ТИ (тоест ти не си човека, за който се говори в нишката).



Тема Re: Карнавалнови [re: Sam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.11.05 00:04



Явно загубата на модераторското знаменце ти е размътила главата. Прочети какво съм написал, преди да дрънкаш глупости - черно на бяло съм го казал - Аз съм си Аз и вътре и извън която и да е организация. Просто има някои организации, които които не са това, което аз смятам, че трябва да бъдат - затова аз съм на една страна а те на друга...

Ако не можеш да го схванеш, ето ти го още по нагледно - имаме тяло, имаме и дух. Когато духът напусне тялото, остава нещо, което мирише доста неприятно :)))



Тема Re: Карнавалнови [re: mizrahi]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано19.11.05 00:36



На мен, както казах, тия неща са ми ясни - имам предвид твоите обяснения. Въпросът, поставен от елия обаче продължава да си виси - ти ли си или не си.

Не.. не е това човека, който имаш предвид. - казва елия ето тук:



другото са елинизми .



Тема Re: Карнавалнови [re: mizrahi]  
Автор eлия ()
Публикувано19.11.05 00:40



Главата на този човечец се размъти не от загубата, а от придобиването на модераторското знаменце. Но това е друга тема.
В интерес на истината аз наистина помислих, че Прародителя не си ти... което не променя нещата, разбира се.
Това Ивелин ли беше?
Наистина ли?



Тема Re: Карнавалнови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано19.11.05 00:46



В интерес на истината - мисли се, ако има с какво .



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор Learn2Fly (непознат )
Публикувано19.11.05 06:20



Не разбирам, защо трябва да се стига до такива разправии и настроения...
Спортен клуб "Тангра" официално функционира като гей спортен клуб, което автоматично изключва членството на лица с различна от хомосексуалната ориентация в него. Травеститите са хора, които обличат дрехите на противоположния пол. Това не изисква те задължително да са гей, но и не го изключва. На "маскарад" или "артистично-карнавална вечер" се очаква хората да дойдат в костюми, престорени на някой друг, изпълнявайки избрана роля. Може да се приеме, че членовете (,а и гостите) на клуба масово или в по-голямата си част биха могли да изберат да представят себе си като травестити.
В по-горните изказвания, лицата в маскарадните и артистично-карнавални костюми много пъти биват определяни като травестити, но нито веднъж не използват това като причина за начина, по-който са облечени. Напротив. Те не само, че не отричат да са травестити, но и го потвърждават като приемат отделните мнения като нападки срещу собствената си личност и дори се обиждат на това и се поставят в позицията едва ли не на дискриминирани. Следователно, те не отговарят на очакванията на един маскарад или артистично-карнавална вечер като отиват на него представяйки самите себе си, оставайки без образ, на който да се престорят и пренебрегват целта на екскурзията до хижа "Планинарска песен". Човек с такова поведение бива определян като безобразник, маскара.
От друга страна не може да се изключи възможността травеститите да са отишли на този маскарад облечени като травестити, съзнавайки, че по този начин представят себе си като не-травестити, сиреч като маскари на маскарад. С оглед да не останат неразбрани и нетолерирани, по-вероятно е те да са избрали да реагират чрез този себеотрицателен подход на изискванията на вечерта. По този начин те показват, че не се различават от "нормалните хора" (,т.е. другите, които не са травестити).
Но истинността на това представление може да бъде оспорвана, имайки предвид естетиката на мясото, което са избрали за "сцена" и не на последно място тази на костюмите, грима и осветлението. От друга страна липсата на публика и факта, че все пак в по-горните изказвания има такива, които защитават позицията на травеститите (вероятно режисьори и сценографи), навежда на мисълта, че това може да е репетиция или нещо повече - генерална репетиция преди звездния миг, премиерата т.е. публикуването на снимките "онлайн".
Все пак, когато един спортен клуб, базиращ се на сексуална ориентация, има за цел социална интеграция, която да бъде в полза и на другите хора със същата сексуална ориентация и приемсвеност на неговите членове действително чрез спорт, трябва да спази тази уговорка, като показва моменти на спортен живот в сайта си, а не манифестира с евтини клоунски атрибути, които меко казано граничат с кича и опошляват идеята, на която би трябвало да се основава неговото съществуване.



Тема Гей спортен клуб - що е то?нови [re: Learn2Fly]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.11.05 09:45



"Не разбирам, защо трябва да се стига до такива разправии и настроения... "

Навици, навици. Сори за което, ама тука сме няколко души на които "приятелските" заяждания са станали втора природа... Това естествено не е много приятно за другите, но се случва от време на време...

С останалото, казано от теб съм съгласен.

Интересен момент е въпросът какво трябва да се разбира под "Гей спортен клуб". Повдигам го, защото ако един клуб приема само гейове и затова е гей спортен клуб, то той си е дискриминационен та дрънка, а в същото време не спомага за интеграцията, а по скоро сегрегира гей момчетата в едно "спортно" гето...

Доколкото знам в Тангра могат да членуват хора с всякаква сексуална ориентация, но може и да бъркам.
Във Фет Кетс идеята за интеграцията е доведена до крайност - смята се, че всеки е добре дошъл, стига да иска да спортува, а неща като пол, сексуална ориентация, етническа, религиозна принадлежност и т.н. не са от значение. Важното е да се спортува в приятна компания която не обръща внимание на различията в името на спорта :)

Мисля си, че идеята за гей спортен клуб не е особено избистрена. Какво мислите по въпроса?



Тема Re: Карнавалнови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.11.05 09:47



Не знам от какво точно му се е разбъркала главата, ама явно симптомите са подобни на старческата дименция или на алкохолен делириум. На всеки би трябвало да му стане ясно как стоят нещата, след като са му го обяснили няколко пъти, но не би...



Тема Re: Карнавалнови [re: Sam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.11.05 09:50



Тя има. А ти?



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: mizrahi]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано19.11.05 11:11



Честно казано не разбирам каква е цялата тази истерия около една парти вечер на Тангра. Започвам да си мисля, че си станал пуритан - може би вече не каните никой във вас и не правите никави безобразия....

Някой се е забавлявал някъде, и тук умните глави започват да умуват защо този някой се обякал така за маскарада, а не иначе, защо някой изглеждал като жена, а друг бил прекалено стрейт! Е какво сега, за да се забавляваме, трябава да искаме специално разрешение и съвет как да се обличаме?

Осъзнаваш ли какъв абсурд е това! Още повече, че самите вие организирате скоро такова събитие - нещо с маски и костюми. Но,ооооо, забравих, как можах, вие сте от съвсем друга класа, посетителите на вашето парти ще са облечени в специални маскарадни костюми на Гучи и на Прада!!!



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: ANEW]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.11.05 11:17



За истерията в темата не обвинявай мен - аз само посочих снимките от сайта. оттам нататък - коментарите са на другите. Не виждам причина да се сърдиш - мнения всякакви. И аз не разбрах защо темата отиде в тази посока, но пък лошо няма...

На нашето парти не знам кой как ще бъде облечен/съблечен :) ама съм сигурен че сред 250 човека все ще се намери някой и по твой вкус :)



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: mizrahi]  
Автор Condor (новак)
Публикувано19.11.05 11:51



бе ае не се праи на света вода шот ти първи почна да лаеш!



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: mizrahi]  
Автор Condor (новак)
Публикувано19.11.05 11:53



ми смешко



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Learn2Fly]  
Автор Condor (новак)
Публикувано19.11.05 12:02



манифестира с евтини клоунски атрибути, които меко казано граничат с кича и опошляват идеята

хахахаха фен съм ти да знаеш
то и аз тва се опитах да кажа,ама го нямам тоя богат речник и не можах толко тънко да се изразя.ся само оня принио да не почне да те кълне и тебе,че....



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: mizrahi]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано19.11.05 12:40



Не се сърдя, за какво да се сърдя.... ами 400-те човека, които със сигурност ще дойдат на твоето събитие няма да са ми достатъчни!!!

Както се оказва за пореден път е, че си правиш просто PR! ех, тез мерациииииии....



Тема Re: Гей спортен клуб - що е то?нови [re: mizrahi]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано19.11.05 12:57



Мисля, че всички трябва да подхванем твоя рефрен и да повтаряме както Харе Кришна правят --- Фет Кетс, Фет Кетс, най-добрите, други няма..... Апропо, данеби тези ти похвати да си ги усвоил от някой кришнар член на клуба ти???



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Condor]  
Автор Learn2Fly (непознат )
Публикувано19.11.05 13:08



Благодаря ти за откровеността. Колкото до горепосоченият от теб, той вече е проклел клуба си като е публикувал подобни снимки в официалния му сайт. Щом са им толкова ценни, поне биха могли да направят регистрация на членовете на клуба и да ги сложат в галерия, която изисква парола. Така хем снимките ще са там, където те искат да ги видят, хем ще избегнат хорските нападки и подигравки. Но то се знае: "На маскарад като на маскарад".

Редактирано от Learn2Fly на 19.11.05 13:25.



Тема Re: Гей спортен клуб - що е то?нови [re: ANEW]  
Автор Learn2Fly (непознат )
Публикувано19.11.05 13:21



Аз никъде тук не съм прочел да се казва, че "Fat Cats" са най-добрите. По скоро ми прилича на безплатно подхвърляне на идеи и начини за действие, които за съжаление не намират педназначението си. Но не е лесно да изслушаш критиката, била тя градивна, камо ли да я чуеш. След като отвън непрекъснато ти повтарят, че те виждат по начин, по който ти не приемаш за себе си или явно не искаш да признаеш и очакваш, че изглеждаш по друг, значи нещо вътре в теб не е наред. По добре седни и си признай как се чувстваш наистина.
Когато нещо не върви, то обикновено е резултат от личния избор на засегнатия. В лицето на съперника си "Тангра" явно са избрали да се страхуват, което някак не е естествено. И ето, вече всички сме наясно колко ретроградно действа това.



Тема Re: Гей спортен клуб - що е то?нови [re: Learn2Fly]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано19.11.05 13:37



Благодаря за психоанализата, ама аре няма нужда! Някой може непрекъснато да ти повтаря, че трябва да се хвърлиш под влака, ама това не означава, че щом ти го повтарят постоянно, то не означава, че "нещо вътре в мене не е наред"....

Тангра няма съперник, от който да се страхува, този който се страхува напада и използва подли методи, за да си покаже главата над повърхността! Да си прочел тук някой от Тангра да критикува или да осмива събите на Фет Кетс, няма и да прочетеш такова нещо! Въпрос на политика!

Както видя Мизрахи застава срещу всички и всичко! Дори срещу хората, с които до скоро беше в един тим! Дали може винаги един единствен човек да е прав, а всички други да тънат в заблуда! Може, ама това е един друг режим, за който не искам да говорим ....



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: ANEW]  
Автор Learn2Fly (непознат )
Публикувано19.11.05 13:41



Хех, интересно е на какво е способен човек в слабостта си за да се защити.
Приятел, никъде в инфото за "Тангра" на сайта не е посочено, че цел на спортния Ви клуба е да се вършат безобразия. И добре, ако приемем, че могат да се извършват такива, то поне нека бъдат спортни безобразия. Къде е спорта в цялата работа? Когато си членуваш в една организация ти си длъжен да се придържаш към основната и идея и да работиш за това, а не да блестиш със собствените си интереси и страсти. Затова и ние реагираме така. Сега разбирам, че Вие осъзнавате грешката си, но тъй като още си носите перата от паметната клоунада, а може би перманентно (,Вие явно не се съобразявате със средата), Ви е трудно да съберете разперените си опашки и да сведете клюн за да го признаете. Резлът си е резил. Не съм чувал за спортен клуб, който да се гордее с това, че върши безобразия, още повече от подобен "птичи" тип. Но в това няма нищо лошо, просто би следвало да промените основната идея и мисъл за клуба си и да промените устава си. Защото от търканията между това, което пишете за себе си и действително правите, много пот се стече и започва да намирисва. Не е приятно някак, знаеш. Това няма нишо общо със спорт, освен, че май сте се събрали за да се изтипосате пред другите, ей така за спорта...
Защо е се обявите за травеститска гей формация и не се оттеглите за един приличен период от време, през който да подготвите по-добра вариететна програма и да продължите успешно вече започнатото?!
Колкото до "Гучи" и "Прада" - да не намесвайте и тях. Доколкото е известно те нямат нищо общо с клоунски атрибути и маскарадни костюми. Не виждам причина някой да отиде на маскарада на "Фет Кес" с техни облекла, след като това не е обявено за събитие свързано с висша мода или прет-а-порте.

Редактирано от Learn2Fly на 19.11.05 13:54.



Тема Re: Карнавалнови [re: mizrahi]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано19.11.05 16:31



Просташките ти забележки показват липса на аргументирана позиция, нищо друго . Всъщност, не е нищо друго - показват и начина ти на мислене.



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: Learn2Fly]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано19.11.05 18:29



Пич, извинявай ама Тангра да не е църковна организация, и изобщо трбява ли да обсъждаме въпросът дали някой, бидейки той от която и да е организация има право да се забавява така, като си поиска. Нещо незаконно ли сме направили, или какво? Нарушхме устава на Българската Православна Църква сигурно?

Целият ти постинг е просмукан с някакъв трагизъм, да не кажа фатализъм. Какво против травеститите имаш пич? Това, че някой се е облякал за шоуто така не го прави за резил, ако беше така японския тятър щеше, грубо казано, да е най-големия резил! Въобще нямаме намерение да подготвяме вариететна програма, просто се събрахме да се забавляваме, за което някои се бяха подготвили повече, други по-малко. Относното марките - беше само шега, ама понеже си се стегнал и не си схванал сарказъма ми!



Тема Re: Гей спортен клуб - що е то?нови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано19.11.05 18:51



Сори за което, ама тука сме няколко души на които "приятелските" заяждания са станали втора природа...
Ако прегледаш архива на форума ще видиш, че това си само ти.
Все пак преди да прочета всичките ти излияния тук не си давах сметка колко си се ослобил. The dark side of the force is strong with you, young Mizhrahi!
Между другото новият ти клакьор с мега-дългите и объркани постинги е абсолютно ненаясно с фактите и пише доста неясно (доста прилича на kurvoazie). Може би няма да е лошо да го понаучиш малко.

Сигурен съм, че отново досадихме на хората с поредния епизод на сагата свети Мизрахи срещу свет, затова спирам да отговарям на глупостите.



Тема Re: Гей спортен клуб - що е то?нови [re: ANEW]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.11.05 19:56



Тангра няма съперник, от който да се страхува, този който се страхува напада и използва подли методи, за да си покаже главата над повърхността! Да си прочел тук някой от Тангра да критикува или да осмива събите на Фет Кетс, няма и да прочетеш такова нещо! Въпрос на политика!


Ще ме умориш от смях ама хайде, ще те оставя да тънеш в заблуда. Ще пропусна да спомена за разни поръчкови статийки в жълти вестници и прочее опити на някои неудачници да се справят с конкуренцията, срещу която не могат да се преборят по друг начин, но нищо - в случая, вместо да ни избодат очите ни изписаха веждите...

Аз срещу съществуването на Тангра нищо против нямам - нека си ги има, нали някой ден ще трябва състезания да си правим... Ти и подобните ти измислихте тази война, защото така ви е удобно, да се правите на жертви, онеправдани, пренебрегвани, оплювани...това не може да прикрие факта, че само в моя плувен отбор има повече хора от всички членове на Тангра, Джемини и куиър взети заедно...

И едно уточнение - не знам с кого имаш предвид че съм бил в един тим, определено не с някой от Тангра. Ако намекваш за Куиър, то тези, които останаха там, никога не са били част от "тима", нито са съпричастни с постигнатото от организацията, колкото и малко да е то. Не вярвам и да постигнат нещо за в бъдеще, ама хайде да не нарушавам правилото да не се говори за гей организации и техните проблеми...



Тема Re: Гей спортен клуб - що е то?нови [re: prinyo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.11.05 19:58



Еееее, стига параноя бе, приньо - идея си нямам кой е, нито съм забелязал да ми клакьорства. Изказванията му по скоро са критични към всички...



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: ANEW]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.11.05 20:00



ами 400-те човека, които със сигурност ще дойдат на твоето събитие няма да са ми достатъчни

Еееее, насищане нямаш. И няма да са 400. Заведението не побира толкова. Ако искаш ела - поканата си е приятелска и добронамерена, ако искаш - недей...

Пак ти казвам - писна ми от опитите ви да изкарате, че има някаква война между Тангра и Фет Кетс - вярвай ми, никой не се интересува от това. Не вярвам момчетата от Фет Кетс дори да са чували за Тангра с няколко изключения. Мен темата ме интересува, но по скоро по традиция...



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: Condor]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.11.05 20:08



Не лая или поне се опитах да бъда доста по мек, ама то каквото повикало - такова се обадило...

Освен това, какво да се прави - който и да беше организирал този резил, реакцията ми щеше да е подобна, но много по силна. Сега се опитах да бъда мек, да не ме обвинят в плюене от "отборни" пристрастия, явно съм си изгубил времето напразно. Трябваше още в началото да си кажа какво мисля така както ми беше на сърце, че да ми олекне поне... От такива като тях на останалите гейове ни излиза лошо име.



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: mizrahi]  
Автор eлия ()
Публикувано19.11.05 22:26



Всъщност въпроса е в нежеланието на някои хора да чуват и думичка критика. За Тангра, Джемини, Куиър - като за мъртъвци - или добро или нищо! Нещата им са перфектно изпипани и никой няма право да изказва и вопъл, различен от ОСАННА!!!
Нашето Гардже и най-хубавото!



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.11.05 00:46



Точно казано...

Аз обаче предпочитам да говоря истината, дори когато е неприятна. Май се получава нещо като старозаветните евреи-пророци - доста неприятни хора между другото, които крещели на грешниците "Покайте се! Иначе Господ ще ви порази!". :)

Знам че може да е неприятно, но пък като видя нещо нередно, предпочитам да го казвам, пък дано е от полза...Все пак не влизам в този клуб за да създавам медиен комфорт на някого, а да изказвам мнение...и го правя.



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано20.11.05 01:22



За Тангра, Джемини, Куиър - като за мъртъвци - или добро или нищо!

А когато (не ако!) Фет Катс изгонят мизрахи (щото фактите досега натам водят - нали той беше мистър Куиър?! - вижда се от старите постинги)... - Та, когато го изгонят, и Фет Катс ли ще са "мъртви"?

Бр-р-р-р - страшно да ти стане !

Ех, гардже с гардже...



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: mizrahi]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано20.11.05 01:25



Всъщност се получава като с Тодорживковата "малка правда" и "голяма правда" - истината, която излагаш е твоята лична, персонална, самостоятелна истина. Дали има общо с Истината, това е друг въпрос. Ама съвсем друг, наистина.



Тема Re: Гей спортен клуб - що е то?нови [re: prinyo]  
Автор Learn2Fly (непознат )
Публикувано20.11.05 17:27



Хех, "kurvoazie"! Това някакъв нов езиков термин ли е? И на какъв език е? А какво означава? Ти ли го въвеждаш и в качеството на какъв го въвеждаш? Или
си го заимствал от някъде?
Скучно е да се говори с теб по какъвто и да било въпрос. Ти не пишеш нищо в защита на клуба си, а просто показваш негативно лично отношение към опонентите си. Това нищо смислено не би родило. А аз нямам време за губене, още повече с някой, който отказва да се развива и да приеме другите и себе си такива каквито са.
Вместо да даваш определения и оценки за другите по-добре защити останките от клуба си, ако можеш.
И още нещо. Това, че не рабираш какво казвам, не говори добре за теб. Но е яасно, че иам други, които са ме разбрали. Разочароваш ме, особено след като открих, че разликата във възрастта ни е 11 години... в моя полза.

Редактирано от Learn2Fly на 20.11.05 17:37.



Тема Re: Гей спортен клуб - що е то?нови [re: mizrahi]  
Автор Learn2Fly (непознат )
Публикувано20.11.05 17:43



Това, че "Тангра" е дискриминационен спортен гей клуб е ясно още от пръв поглед в сайта им. "Active or Passive"?! А какво да кажат бедните "Versatile"?
Не мога да се сдържа и да не дам субективната си оценка: "Много плоско!"



Тема Ех, тази мисъл за "кокала"нови [re: Sam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.11.05 17:45



Разбирам желанието ти да се направиш на вещ по въпроси, които не разбираш, но не ти се отдава. Отново показваш дефект във виждането си за света, което обяснява защо толкова страдаш за модераторското си знаменце. Не можеш да се откъснеш от мисълта за "председателско място =кокал"...

Говориш така, сякаш съм бил шеф на "касичка" /не бъркай организациите/. Създаването на Куиър глътна много усилия и средства и то не само мои. Не мисля, че някой от учредителите, които дадоха нещо получиха нещо в замяна. По една или друга причина една добра идея не успя да се реализира. Нали знаеш, какво става, когато Духът напусне тялото? Причината за това може да е в смъртоносна болест - нищо не може да се направи за спасението на пациента. Оттук нататък - остават червеите :)

П.П. За Фет Кетс не се притеснявай. Аз там "модераторско" флагче нямам и не виждам какво мога да загубя. Водя им тренировките по плуване и нещата се получават супер. Естествено, това ми коства време и усилия, но пък ми харесва и засега ми стига...

Тъй като ти никога не си идвал на наша тренировка, нормално е да не можеш да осъзнаеш колко нелепа е идеята ти за някакво гонене ...но пък е разбираемо, като се има предвид какви примери имаш пред себе си.



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: mizrahi]  
Автор Condor (новак)
Публикувано20.11.05 17:54



хахаах сори,помислих че тва го е написал моя любимец,що не си смениш цвета да се различавате,че аз както карам по инерция зех че те нахраних тебе вместо него хаххахаххаха



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Learn2Fly]  
Автор Condor (новак)
Публикувано20.11.05 18:04



абе аз къде се набутах,тука вече стана мноу дебела работата,некви враждуващи организации,някви нахъсани партиини лидери.....от форум стана на парламент.......следващия път май ше си трайкам с коментарите,че тая патаклама май заради голямата ми уста стана....



Тема Re: Ех, тази мисъл за "кокала"нови [re: mizrahi]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано20.11.05 19:09



За какво страдам и дали изобщо страдам няма как да знаеш .

Незаменими хора няма (и себе си слагам в това число). Ти ако си се имал за "Духа" без който тялото и т.н., аз никога не съм имал такива претенции за този или за друг клуб, сайт, каквото и да е. Измислиците за кокъла и председателското кокълско място са на елия и клакьорите й (сред които очевидно се нареждаш) и не ме касаят.

А за Фет Катс не се притеснявам никак. Не са ми в ресора интереси. Споменах го покрай другото.



Тема Re: Ех, тази мисъл за "кокала"нови [re: Sam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.11.05 19:31



Ти ако си се имал за "Духа" без който тялото и т.н., аз никога не съм имал такива претенции

Добре е че осъзнаваш разликата между нас. И фразата, че незаменими хора няма важи посредствените хора от които нищо не зависи и които не са създали нищо през живота си. Ако е обаче за нещо наистина важно, тази изтъркана фраза не важи...

Както и да е, тука пак се развихриха политически спорове, които са много оффтопик, така че аз спирам да пиша по темата и без друго нищо ново не чувам по въпроса...

Редактирано от mizrahi на 20.11.05 19:41.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Condor]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.11.05 19:34



абе аз къде се набутах,тука вече стана мноу дебела работата

Да бе, много се окървави работата - от къде почна, къде свърши... Не съм изненадан, като познавам някои хора, но си прав че стана излишно много траш в темата.

Аз затова повече няма да пиша по тези "политически" въпроси и без това каквото сме имали да си го казваме, казали сме си го поне 200 пъти.



Тема Re: Карнавалнови [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано20.11.05 19:58



Неее...

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Condor]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано20.11.05 20:03



Не съм чел патакламата, която ти имаш предвид (напоследък чета рядко тук, но ника ти ми харесва) обаче тук е перманентна патаклама от немалко време насам.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Гей спортен клуб - що е то?нови [re: Learn2Fly]  
Автор prinyo ()
Публикувано20.11.05 20:34



Не мога да разбера защо всеки новоизлюпил се словоблудец очаква, че трябва да му се обръща внимание. Изобщо не ме интересува дали ти е скучно да си говориш с мен или не, защото аз не си говоря с теб.
Когато се появи чисто нов ник и започне да пуска пространни постинги в които показва, че не е наясно с темата, но се опитва да прикрие това с дълги отвлечени размисли и грешни твърения, вкарвани като чиста монета , явно този някой не е съвсем страничен наблюдател.
Възрастта ти донякъде е извинение за липсата на комуникационно възпитание, проличаващо от това, че не си запознат с хората на които и за които говориш. Все пак беше културно преди да изпишеш тоновете си безсмислици да се поосведомиш малко. Така например можеше да си наясно, че Тангра не е "мой клуб", че аз не слагам и махам снимките в сайта му и че не аз направлявам развитието му - аз съм наистина само член.
Що се отнася до "останките" на клуба- не знам кой те е излъгал, но в момента той се развива идеално - всяка вечер има по 2 и дори по 3 тренировки, а в първите дни на декември отбор от 30 човека на Тангра ще участва в коледния турнир във Франкфурт. Клубът е по-многоброен и по - добре развиващ се от когато и да било и имам всички основания да вярвам, че ще продължи нагоре.
Затова Тангра няма нужда да оплюва и принизява другите, за да издигне себе си. Въпреки че черният ПР не е точно тактика на Фет Кетс в момента, а типичния наичн на мислене на Мизрахи. Затова всяка органиация с която се асоциира той бива обречена на изолация.
Що се отнася до моето желание да се развивам и т.н. - едва ли си ти човекът, който може да си позволи да ми прави подобни анализи.Отдавам ги на словоблудстовото и на липсата на комуникационно възпитание. Но не очаквай да отговарям на следващите ти постинги, поне не и докато не пораснеш.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Condor]  
Автор prinyo ()
Публикувано20.11.05 20:39



Просто се включи по кофти начин в поредната порция черен ПР на мизрахи. Редовните посетители вече са свикнали на периодичните му оплювки и атаки срещу всичко и всички и не му обръщат внимание. Ти, обаче, се намеси доста странно, затова и реагирах така. Нищо лично, наистина. Извинявам се, ако съм те засегнал с нещо.



Тема Re: Ех, тази мисъл за "кокала"нови [re: mizrahi]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано20.11.05 20:44



Осъзнавам, че те тресе грандоманията, в която ти ме обвиняваш (съвсем измислено) в предните постинги - истината винаги изплува.

Колкото до нещата, които съм създал аз - те ще останат след мен и няма да се отрека от тях, както ти правиш.



Тема Равносметка :)нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор Guardian_Hearts (кайсиево сладко)
Публикувано20.11.05 21:50



Общо 78 мнения. Над 90% - офтопик, безсмислено повтаряне, чат, под формата на постинги и мненията към тях.

Статистика на броя мнения:
мizrahi - 21
Sam - 12
Condor - 11
prinyo - 8
Learn2Fly - 6
ANEW - 5
Прародителят - 4
Гъзе - 3
елия - 3
АЛБАТРОС - 2
the second one - 1
peter25 - 1
platinum_boy - 1
+ моето мнение(номер 79), което също е офтопик

Според мен е редно всеки с повече от 5 "излишни" мнения да си вземе бележка. Както се казва - "Замислете се! Засрамете се!"

Посуепис: Думичката "безсмислен" в точка(правило) 5 в темата "Правила" е сгрешена. Изпуснато е "с"-то. Просто отбелязвам.

И за финал една молба - не ми отговаряйте.



Тема Абсолютно си прав.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано21.11.05 10:27



Нямаше ме един ден (за малко по личен проблем) и в клуба има 70 мнения (всичките offtopic и извън правилата). Това не значи, че няма да си свърша работата.

п.п. Ей сега ще подсетя Киро. Очевадно ми трябва помощник.



Тема Правилата и последствията ...нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано21.11.05 10:29



2. Подигравки с мъже заради сексуалната им ориентация и изказвания с хомофобска насоченост са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ!

4. Вулгарни постинги, мнения, в които се съдържат обиди и обидни квалификации по адрес на посетителите на клуба, са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ!

7. Клубът не е място за разрешаване на проблеми и конфликти между българските ЛГБТ организации. Постинги от този тип са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ!

п.п. Нарочно не трия, а заключвам, за да се видят и причините за действието ми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.