Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ех, тази мисъл за "кокала"нови [re: mizrahi]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано20.11.05 19:09



За какво страдам и дали изобщо страдам няма как да знаеш .

Незаменими хора няма (и себе си слагам в това число). Ти ако си се имал за "Духа" без който тялото и т.н., аз никога не съм имал такива претенции за този или за друг клуб, сайт, каквото и да е. Измислиците за кокъла и председателското кокълско място са на елия и клакьорите й (сред които очевидно се нареждаш) и не ме касаят.

А за Фет Катс не се притеснявам никак. Не са ми в ресора интереси. Споменах го покрай другото.



Тема Re: Ех, тази мисъл за "кокала"нови [re: Sam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.11.05 19:31



Ти ако си се имал за "Духа" без който тялото и т.н., аз никога не съм имал такива претенции

Добре е че осъзнаваш разликата между нас. И фразата, че незаменими хора няма важи посредствените хора от които нищо не зависи и които не са създали нищо през живота си. Ако е обаче за нещо наистина важно, тази изтъркана фраза не важи...

Както и да е, тука пак се развихриха политически спорове, които са много оффтопик, така че аз спирам да пиша по темата и без друго нищо ново не чувам по въпроса...

Редактирано от mizrahi на 20.11.05 19:41.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Condor]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано20.11.05 19:34



абе аз къде се набутах,тука вече стана мноу дебела работата

Да бе, много се окървави работата - от къде почна, къде свърши... Не съм изненадан, като познавам някои хора, но си прав че стана излишно много траш в темата.

Аз затова повече няма да пиша по тези "политически" въпроси и без това каквото сме имали да си го казваме, казали сме си го поне 200 пъти.



Тема Re: Карнавалнови [re: mizrahi]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано20.11.05 19:58



Неее...

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Condor]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано20.11.05 20:03



Не съм чел патакламата, която ти имаш предвид (напоследък чета рядко тук, но ника ти ми харесва) обаче тук е перманентна патаклама от немалко време насам.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Гей спортен клуб - що е то?нови [re: Learn2Fly]  
Автор prinyo ()
Публикувано20.11.05 20:34



Не мога да разбера защо всеки новоизлюпил се словоблудец очаква, че трябва да му се обръща внимание. Изобщо не ме интересува дали ти е скучно да си говориш с мен или не, защото аз не си говоря с теб.
Когато се появи чисто нов ник и започне да пуска пространни постинги в които показва, че не е наясно с темата, но се опитва да прикрие това с дълги отвлечени размисли и грешни твърения, вкарвани като чиста монета , явно този някой не е съвсем страничен наблюдател.
Възрастта ти донякъде е извинение за липсата на комуникационно възпитание, проличаващо от това, че не си запознат с хората на които и за които говориш. Все пак беше културно преди да изпишеш тоновете си безсмислици да се поосведомиш малко. Така например можеше да си наясно, че Тангра не е "мой клуб", че аз не слагам и махам снимките в сайта му и че не аз направлявам развитието му - аз съм наистина само член.
Що се отнася до "останките" на клуба- не знам кой те е излъгал, но в момента той се развива идеално - всяка вечер има по 2 и дори по 3 тренировки, а в първите дни на декември отбор от 30 човека на Тангра ще участва в коледния турнир във Франкфурт. Клубът е по-многоброен и по - добре развиващ се от когато и да било и имам всички основания да вярвам, че ще продължи нагоре.
Затова Тангра няма нужда да оплюва и принизява другите, за да издигне себе си. Въпреки че черният ПР не е точно тактика на Фет Кетс в момента, а типичния наичн на мислене на Мизрахи. Затова всяка органиация с която се асоциира той бива обречена на изолация.
Що се отнася до моето желание да се развивам и т.н. - едва ли си ти човекът, който може да си позволи да ми прави подобни анализи.Отдавам ги на словоблудстовото и на липсата на комуникационно възпитание. Но не очаквай да отговарям на следващите ти постинги, поне не и докато не пораснеш.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Condor]  
Автор prinyo ()
Публикувано20.11.05 20:39



Просто се включи по кофти начин в поредната порция черен ПР на мизрахи. Редовните посетители вече са свикнали на периодичните му оплювки и атаки срещу всичко и всички и не му обръщат внимание. Ти, обаче, се намеси доста странно, затова и реагирах така. Нищо лично, наистина. Извинявам се, ако съм те засегнал с нещо.



Тема Re: Ех, тази мисъл за "кокала"нови [re: mizrahi]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано20.11.05 20:44



Осъзнавам, че те тресе грандоманията, в която ти ме обвиняваш (съвсем измислено) в предните постинги - истината винаги изплува.

Колкото до нещата, които съм създал аз - те ще останат след мен и няма да се отрека от тях, както ти правиш.



Тема Равносметка :)нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор Guardian_Hearts (кайсиево сладко)
Публикувано20.11.05 21:50



Общо 78 мнения. Над 90% - офтопик, безсмислено повтаряне, чат, под формата на постинги и мненията към тях.

Статистика на броя мнения:
мizrahi - 21
Sam - 12
Condor - 11
prinyo - 8
Learn2Fly - 6
ANEW - 5
Прародителят - 4
Гъзе - 3
елия - 3
АЛБАТРОС - 2
the second one - 1
peter25 - 1
platinum_boy - 1
+ моето мнение(номер 79), което също е офтопик

Според мен е редно всеки с повече от 5 "излишни" мнения да си вземе бележка. Както се казва - "Замислете се! Засрамете се!"

Посуепис: Думичката "безсмислен" в точка(правило) 5 в темата "Правила" е сгрешена. Изпуснато е "с"-то. Просто отбелязвам.

И за финал една молба - не ми отговаряйте.



Тема Абсолютно си прав. [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано21.11.05 10:27



Нямаше ме един ден (за малко по личен проблем) и в клуба има 70 мнения (всичките offtopic и извън правилата). Това не значи, че няма да си свърша работата.

п.п. Ей сега ще подсетя Киро. Очевадно ми трябва помощник.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.