Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Condor]  
Автор Learn2Fly (непознат )
Публикувано19.11.05 13:08



Благодаря ти за откровеността. Колкото до горепосоченият от теб, той вече е проклел клуба си като е публикувал подобни снимки в официалния му сайт. Щом са им толкова ценни, поне биха могли да направят регистрация на членовете на клуба и да ги сложат в галерия, която изисква парола. Така хем снимките ще са там, където те искат да ги видят, хем ще избегнат хорските нападки и подигравки. Но то се знае: "На маскарад като на маскарад".

Редактирано от Learn2Fly на 19.11.05 13:25.



Тема Re: Гей спортен клуб - що е то?нови [re: ANEW]  
Автор Learn2Fly (непознат )
Публикувано19.11.05 13:21



Аз никъде тук не съм прочел да се казва, че "Fat Cats" са най-добрите. По скоро ми прилича на безплатно подхвърляне на идеи и начини за действие, които за съжаление не намират педназначението си. Но не е лесно да изслушаш критиката, била тя градивна, камо ли да я чуеш. След като отвън непрекъснато ти повтарят, че те виждат по начин, по който ти не приемаш за себе си или явно не искаш да признаеш и очакваш, че изглеждаш по друг, значи нещо вътре в теб не е наред. По добре седни и си признай как се чувстваш наистина.
Когато нещо не върви, то обикновено е резултат от личния избор на засегнатия. В лицето на съперника си "Тангра" явно са избрали да се страхуват, което някак не е естествено. И ето, вече всички сме наясно колко ретроградно действа това.



Тема Re: Гей спортен клуб - що е то?нови [re: Learn2Fly]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано19.11.05 13:37



Благодаря за психоанализата, ама аре няма нужда! Някой може непрекъснато да ти повтаря, че трябва да се хвърлиш под влака, ама това не означава, че щом ти го повтарят постоянно, то не означава, че "нещо вътре в мене не е наред"....

Тангра няма съперник, от който да се страхува, този който се страхува напада и използва подли методи, за да си покаже главата над повърхността! Да си прочел тук някой от Тангра да критикува или да осмива събите на Фет Кетс, няма и да прочетеш такова нещо! Въпрос на политика!

Както видя Мизрахи застава срещу всички и всичко! Дори срещу хората, с които до скоро беше в един тим! Дали може винаги един единствен човек да е прав, а всички други да тънат в заблуда! Може, ама това е един друг режим, за който не искам да говорим ....



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: ANEW]  
Автор Learn2Fly (непознат )
Публикувано19.11.05 13:41



Хех, интересно е на какво е способен човек в слабостта си за да се защити.
Приятел, никъде в инфото за "Тангра" на сайта не е посочено, че цел на спортния Ви клуба е да се вършат безобразия. И добре, ако приемем, че могат да се извършват такива, то поне нека бъдат спортни безобразия. Къде е спорта в цялата работа? Когато си членуваш в една организация ти си длъжен да се придържаш към основната и идея и да работиш за това, а не да блестиш със собствените си интереси и страсти. Затова и ние реагираме така. Сега разбирам, че Вие осъзнавате грешката си, но тъй като още си носите перата от паметната клоунада, а може би перманентно (,Вие явно не се съобразявате със средата), Ви е трудно да съберете разперените си опашки и да сведете клюн за да го признаете. Резлът си е резил. Не съм чувал за спортен клуб, който да се гордее с това, че върши безобразия, още повече от подобен "птичи" тип. Но в това няма нищо лошо, просто би следвало да промените основната идея и мисъл за клуба си и да промените устава си. Защото от търканията между това, което пишете за себе си и действително правите, много пот се стече и започва да намирисва. Не е приятно някак, знаеш. Това няма нишо общо със спорт, освен, че май сте се събрали за да се изтипосате пред другите, ей така за спорта...
Защо е се обявите за травеститска гей формация и не се оттеглите за един приличен период от време, през който да подготвите по-добра вариететна програма и да продължите успешно вече започнатото?!
Колкото до "Гучи" и "Прада" - да не намесвайте и тях. Доколкото е известно те нямат нищо общо с клоунски атрибути и маскарадни костюми. Не виждам причина някой да отиде на маскарада на "Фет Кес" с техни облекла, след като това не е обявено за събитие свързано с висша мода или прет-а-порте.

Редактирано от Learn2Fly на 19.11.05 13:54.



Тема Re: Карнавалнови [re: mizrahi]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано19.11.05 16:31



Просташките ти забележки показват липса на аргументирана позиция, нищо друго . Всъщност, не е нищо друго - показват и начина ти на мислене.



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: Learn2Fly]  
Автор ANEW (hmmm)
Публикувано19.11.05 18:29



Пич, извинявай ама Тангра да не е църковна организация, и изобщо трбява ли да обсъждаме въпросът дали някой, бидейки той от която и да е организация има право да се забавява така, като си поиска. Нещо незаконно ли сме направили, или какво? Нарушхме устава на Българската Православна Църква сигурно?

Целият ти постинг е просмукан с някакъв трагизъм, да не кажа фатализъм. Какво против травеститите имаш пич? Това, че някой се е облякал за шоуто така не го прави за резил, ако беше така японския тятър щеше, грубо казано, да е най-големия резил! Въобще нямаме намерение да подготвяме вариететна програма, просто се събрахме да се забавляваме, за което някои се бяха подготвили повече, други по-малко. Относното марките - беше само шега, ама понеже си се стегнал и не си схванал сарказъма ми!



Тема Re: Гей спортен клуб - що е то?нови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано19.11.05 18:51



Сори за което, ама тука сме няколко души на които "приятелските" заяждания са станали втора природа...
Ако прегледаш архива на форума ще видиш, че това си само ти.
Все пак преди да прочета всичките ти излияния тук не си давах сметка колко си се ослобил. The dark side of the force is strong with you, young Mizhrahi!
Между другото новият ти клакьор с мега-дългите и объркани постинги е абсолютно ненаясно с фактите и пише доста неясно (доста прилича на kurvoazie). Може би няма да е лошо да го понаучиш малко.

Сигурен съм, че отново досадихме на хората с поредния епизод на сагата свети Мизрахи срещу свет, затова спирам да отговарям на глупостите.



Тема Re: Гей спортен клуб - що е то?нови [re: ANEW]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.11.05 19:56



Тангра няма съперник, от който да се страхува, този който се страхува напада и използва подли методи, за да си покаже главата над повърхността! Да си прочел тук някой от Тангра да критикува или да осмива събите на Фет Кетс, няма и да прочетеш такова нещо! Въпрос на политика!


Ще ме умориш от смях ама хайде, ще те оставя да тънеш в заблуда. Ще пропусна да спомена за разни поръчкови статийки в жълти вестници и прочее опити на някои неудачници да се справят с конкуренцията, срещу която не могат да се преборят по друг начин, но нищо - в случая, вместо да ни избодат очите ни изписаха веждите...

Аз срещу съществуването на Тангра нищо против нямам - нека си ги има, нали някой ден ще трябва състезания да си правим... Ти и подобните ти измислихте тази война, защото така ви е удобно, да се правите на жертви, онеправдани, пренебрегвани, оплювани...това не може да прикрие факта, че само в моя плувен отбор има повече хора от всички членове на Тангра, Джемини и куиър взети заедно...

И едно уточнение - не знам с кого имаш предвид че съм бил в един тим, определено не с някой от Тангра. Ако намекваш за Куиър, то тези, които останаха там, никога не са били част от "тима", нито са съпричастни с постигнатото от организацията, колкото и малко да е то. Не вярвам и да постигнат нещо за в бъдеще, ама хайде да не нарушавам правилото да не се говори за гей организации и техните проблеми...



Тема Re: Гей спортен клуб - що е то?нови [re: prinyo]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.11.05 19:58



Еееее, стига параноя бе, приньо - идея си нямам кой е, нито съм забелязал да ми клакьорства. Изказванията му по скоро са критични към всички...



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :) [re: ANEW]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.11.05 20:00



ами 400-те човека, които със сигурност ще дойдат на твоето събитие няма да са ми достатъчни

Еееее, насищане нямаш. И няма да са 400. Заведението не побира толкова. Ако искаш ела - поканата си е приятелска и добронамерена, ако искаш - недей...

Пак ти казвам - писна ми от опитите ви да изкарате, че има някаква война между Тангра и Фет Кетс - вярвай ми, никой не се интересува от това. Не вярвам момчетата от Фет Кетс дори да са чували за Тангра с няколко изключения. Мен темата ме интересува, но по скоро по традиция...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.