Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 30.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Още една госпойци проплакала...нови [re: The second one]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.11.05 22:56



Ееее Марто, споко, не всички са като тебе със смяната на отборите. Върви си прави "рекордите" по боулинг и не ме занимавай с глупости.

Колкото до Куиър то тя умря преди близо 6 месеца, моето и на Филип напускане това лято беше последният погребален звън след неуспешните ни опити да я спасим. Сега Куиър е по куха и от Джемини - в нея има 2ма души, които си кроят шапката и една платена "секретарка", която скоро ще остане без работа...

Не ми говори за каузи точно ти - аз каквото съм могъл - направил съм. Делото срещу СУ ще се помни дълго след като ти и жалките остатъци от една добра идея изчезнат в небитието...

П.П. Това, че Фет Кетс е върхът всеки го знае :) Няма смисъл да го хваля - както казват шопите - оно се види, само се хвали :)
Стига завист - бягай си при боулинг топките.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Condor]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.11.05 22:58



Нали ти казах, че ще подскочи до небесата :) Не му обръщай внимание - той толкова често си сменя мнението, че накрая сам забравя какво е казал... Можем да се обзаложим, че след седмица ще говори точно обратното...



Тема Re: Още една госпойци проплакала...нови [re: mizrahi]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.11.05 23:01



А, всъщност името Марто, можем да заменим и с Ивелинка - все тая...



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Sam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.11.05 23:06



Елия не е луда, напротив - напълно права е. Аз съм си същият човек, но организациите, за които става дума вече не отразяват това в което аз вярвам -аз вярвам в една Кауза а не във псевдобизнес или псевдополитиканстване по жълтите вестници..., ето защо нямам нищо общо нито с едната, нито с другата.

Впрочем, за "мъртвите" или хубаво или нищо, така че аз ще замълча по въпроса :)



Тема Карнавалнови [re: mizrahi]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано18.11.05 23:54



На мен ми е ясно. Дано всички да смогнат да разберат, как Ти вече не си ТИ (тоест ти не си човека, за който се говори в нишката).



Тема Re: Карнавалнови [re: Sam]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.11.05 00:04



Явно загубата на модераторското знаменце ти е размътила главата. Прочети какво съм написал, преди да дрънкаш глупости - черно на бяло съм го казал - Аз съм си Аз и вътре и извън която и да е организация. Просто има някои организации, които които не са това, което аз смятам, че трябва да бъдат - затова аз съм на една страна а те на друга...

Ако не можеш да го схванеш, ето ти го още по нагледно - имаме тяло, имаме и дух. Когато духът напусне тялото, остава нещо, което мирише доста неприятно :)))



Тема Re: Карнавалнови [re: mizrahi]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано19.11.05 00:36



На мен, както казах, тия неща са ми ясни - имам предвид твоите обяснения. Въпросът, поставен от елия обаче продължава да си виси - ти ли си или не си.

Не.. не е това човека, който имаш предвид. - казва елия ето тук:



другото са елинизми .



Тема Re: Карнавалнови [re: mizrahi]  
Автор eлия ()
Публикувано19.11.05 00:40



Главата на този човечец се размъти не от загубата, а от придобиването на модераторското знаменце. Но това е друга тема.
В интерес на истината аз наистина помислих, че Прародителя не си ти... което не променя нещата, разбира се.
Това Ивелин ли беше?
Наистина ли?



Тема Re: Карнавалнови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано19.11.05 00:46



В интерес на истината - мисли се, ако има с какво .



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :) [re: Пpapoдитeлят]  
Автор Learn2Fly (непознат )
Публикувано19.11.05 06:20



Не разбирам, защо трябва да се стига до такива разправии и настроения...
Спортен клуб "Тангра" официално функционира като гей спортен клуб, което автоматично изключва членството на лица с различна от хомосексуалната ориентация в него. Травеститите са хора, които обличат дрехите на противоположния пол. Това не изисква те задължително да са гей, но и не го изключва. На "маскарад" или "артистично-карнавална вечер" се очаква хората да дойдат в костюми, престорени на някой друг, изпълнявайки избрана роля. Може да се приеме, че членовете (,а и гостите) на клуба масово или в по-голямата си част биха могли да изберат да представят себе си като травестити.
В по-горните изказвания, лицата в маскарадните и артистично-карнавални костюми много пъти биват определяни като травестити, но нито веднъж не използват това като причина за начина, по-който са облечени. Напротив. Те не само, че не отричат да са травестити, но и го потвърждават като приемат отделните мнения като нападки срещу собствената си личност и дори се обиждат на това и се поставят в позицията едва ли не на дискриминирани. Следователно, те не отговарят на очакванията на един маскарад или артистично-карнавална вечер като отиват на него представяйки самите себе си, оставайки без образ, на който да се престорят и пренебрегват целта на екскурзията до хижа "Планинарска песен". Човек с такова поведение бива определян като безобразник, маскара.
От друга страна не може да се изключи възможността травеститите да са отишли на този маскарад облечени като травестити, съзнавайки, че по този начин представят себе си като не-травестити, сиреч като маскари на маскарад. С оглед да не останат неразбрани и нетолерирани, по-вероятно е те да са избрали да реагират чрез този себеотрицателен подход на изискванията на вечерта. По този начин те показват, че не се различават от "нормалните хора" (,т.е. другите, които не са травестити).
Но истинността на това представление може да бъде оспорвана, имайки предвид естетиката на мясото, което са избрали за "сцена" и не на последно място тази на костюмите, грима и осветлението. От друга страна липсата на публика и факта, че все пак в по-горните изказвания има такива, които защитават позицията на травеститите (вероятно режисьори и сценографи), навежда на мисълта, че това може да е репетиция или нещо повече - генерална репетиция преди звездния миг, премиерата т.е. публикуването на снимките "онлайн".
Все пак, когато един спортен клуб, базиращ се на сексуална ориентация, има за цел социална интеграция, която да бъде в полза и на другите хора със същата сексуална ориентация и приемсвеност на неговите членове действително чрез спорт, трябва да спази тази уговорка, като показва моменти на спортен живот в сайта си, а не манифестира с евтини клоунски атрибути, които меко казано граничат с кича и опошляват идеята, на която би трябвало да се основава неговото съществуване.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.