Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 18.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: Condor]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано17.11.05 09:45



А, не му обръщай внимание - той приньо такива си ги приказва от край време.

Впрочем, неговите думи и действия са взаимноотричащи се - той хем не се срамува да се покаже на снимки, хем не го видяхме на празненството. Имаше само една снимка и то в доста стрейт атмосфера, ама както и да е. Не го мисли, явно това е неговият начин да се забавлява, като гледа пера и пайети...

Страхувам се, че ако продължаваш да му противоречиш, ще те обвини, че си прихванал "мизрахизъм". Така той нарича всяко мнение, което не съвпада с неговото...а уж не отричал правото на хората да бъдат свободомислещи... Върви го разбери.



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: mizrahi]  
Автор Condor (новак)
Публикувано17.11.05 19:31



ама ше си му противореча колкото си искам,нали за тва е форумчето
та така начи кво излиза,той се забавлява като гледа от страни сеира,но иначе скача когато някой смее да изложи мнение....ееее батко,много непристойно



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: Condor]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.11.05 08:37



:) Горкият Приньо, още един човек в клуба със собствено мнение...как ли ще го преживее...



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Condor]  
Автор prinyo ()
Публикувано18.11.05 12:24



Condor: те не го правят щото се чувстват по-добре в женски дрехи,а щото фантазията им е бедна и само тая простотия им е родила главата.


Condor: а и не отричам ничие право да се забавлява

Реакцията ми не беше срещу твоето одобрение или неодобрение на начина по който хората се забавяват. Беше срещу злобната и обидна забележка, цитирана най-горе в този постинг. Не аз, а ти трябва да се научиш да уважаваш чуждото мнение, различният начин на мислене и поведение.


та така начи кво излиза,той се забавлява като гледа от страни сеира,но иначе скача когато някой смее да изложи мнение....
Не знаеш точно за какво говори mizrahi и дали е прав, но с кеф се пускаш в освиркването. Ставаш за клакьорка, браво.



Тема Re: "Мизрахизъм"-определение :)нови [re: mizrahi]  
Автор prinyo ()
Публикувано18.11.05 12:49



"мизрахизъм" - невярно твърдение, най-често подхвърлено между другото или "на шега", което цели създаване на негативно отношение към някого/нещо. Често в твърдението няма "пряко обвинение", а просто подмятане в смисъл "че нещо не е ок". Доказателства липсват, защото не могат да бъдат приложени, тъй като твърдението е грешно. Понякога то дори е в противоречие на факти, които са известни на всички. Мизрахизмът не може да бъде класифициран като "оплювка", защото е "между другото" или "на шега". Служи не за да покаже, че някой е виновен в нещо конкретно или е сгрешил, а за да създаде у четящия общата представа, че нещо не е наред с делата на обекта.



Горкият Приньо, още един човек в клуба със собствено мнение...как ли ще го преживее...
За щастие има много хора в клуба със собствено мнение. За нещастие малко са тези, които могат да го формулират и мотивират добре (което е най-важното за онлайн форум в който основното е писмената комуникация). За съжаление има и комплексари и принцеси, които бъркат изказването на мнение с лични обиди и клюкарски коментари.

Редактирано от prinyo на 18.11.05 12:54.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: prinyo]  
Автор Condor (новак)
Публикувано18.11.05 13:30



абе ти наистина си като ощипана в трамвай лелка - като нямаш с какво вече да си подкрепиш твърдението и скачаш и почваш да ръсиш обиди - еди кой си бил клюкарка,друг бил не знам си къв си....е айде спри се малко....
другото което е че ти се опитваш да изопачиш думите ми по някъв твой начин дето кой знае що си приел много лично тва,че съм си изложил мнението.само си изпуснал една мноу основна част от цялата работа - има обективност в това как изглежда един травестит,и как бандата лиглиовци са решили да купонясват като се обличат като циганки и се гримират като курви след тежка смяна....е ше ме извиняваш ама на който и да го покажеш тва той ше реагира по тоя начин.и не ми излизай с номера че разбираш ли аз "явно" не мога да се забавлявам и т.н.....като си решил да се праиш на адвокат на колектива поне ги защитавай достойно а не по тоя махленски начин.
а и още нещо - критиката не ми е била изобщо със злобен характер - просто тия са ми смешни и си го казвам открито.а ти си ми още по-смешен като скачаш като пуяк



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Condor]  
Автор prinyo ()
Публикувано18.11.05 14:21



има обективност в това как изглежда един травестит,и как бандата лиглиовци са решили да купонясват като се обличат като циганки и се гримират като курви след тежка смяна....

а ти си ми още по-смешен като скачаш като пуяк

Явно проблемът е от по-отдавна... И явно няма смисъл да се опитвам да водя смислен разговор с теб. Обективно погледнато, на тази възраст е късно...

Редактирано от prinyo на 18.11.05 14:24.



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор The second one (познат)
Публикувано18.11.05 16:31



Я виж ти на какво попадат очите ми!Прочетох всички мнения и съм в потрес.
Ти не си ли човекът,който доскоро заемаше доста отговорен пост във фондация "Куиър България" и наскоро "прокуден" от същата?
Какво се получава на практика?Преди време работил и защитавал правата на ЛГБТ, а сега ги хули и им се подиграва.Интересно.Явно мястото ти не е било там.Няма нужда да им се извиняваш на хората,те разбраха!
Или може би злобееш?А може би правиш компромис със себе си?Явно и двете.Аз си обяснявам нещата така-тъй като на всеки му са ясни търканията ти с приньо и антинастроеността ти спрямо "Тангра", реши да се заиграеш с темата(събитието, организирано от "Тангра") и да ги усмееш.Направи компромис със себе си,позволявайки си да се подиграеш с една от каузите,за които се бориш и продължаваш да се бориш,само и само,за да наприш сечено-един вид "вижте ги колко са смешни-обличат се като травестити на купона си".А това е долно от твоя страна!В същото време-на вижте нашия спортен клуб "Фат Кетс" колко е по-добър.Ти и без това го повтаряш това на всеки срещнат, вместо "добър ден" и "здрасти".Колко сте велики-като изтъркана грамофонна плоча.
И в крайна сметка, за какво е всичко това?Кому е нужна тази изкуствена конфорнтация?



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: The second one]  
Автор eлия ()
Публикувано18.11.05 21:03



Смешка голяма - нали!

Не.. не е това човека, който имаш предвид. Това е съвсем друг човек, който няма нищо общо с Куиър и Тангра и така нататък...

Интересно, сега дали ще се извиниш за грешката си на човека, когото засегна в дезориентацията си...?



Тема Re: Карнавална нощ на нечии мечти :)нови [re: eлия]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано18.11.05 21:51



или се правиш на луда или си...

и в двата случая на никого няма да се извиниш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.