Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 25.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Тема Re: Moje bi e protivno?нови [re: barti]  
Автор Trifun (палав)
Публикувано07.11.05 23:17



Пич, нищо в секса не е противно, при положение, че доставя удоволствие и на двамата партньори ! Прави каквото ти е кеф и не се притеснявай от нищо - на тоя свят един път се живее ! Живей така, че накрая да няма за какво да съжаляваш - това е моето скромно мнение по въпроса. Със сигурност има момчета, които споделят твоите фантазии - просто ги намери и се пренесете на седмото небе ...

Можеше да бъде и по-зле. Можеше да вали ...


Тема Re: Moje bi e protivno?нови [re: Nikam]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано07.11.05 23:17



Защо трябва да заклеймяваш хората с различен вкус от твоя? Не те ли заклеймяват и теб по същия начин?! Приятно ли ти е като те заклеймяват?!



Тема Re: Moje bi e protivno?нови [re: barti]  
Автор barti (непознат )
Публикувано07.11.05 23:25



E dobre de kude sa tezi momcheta?Mnogo sum navit da opitam,no neznam kak da popitam,niakakvi preporuki?Blagodaria predvaritelno!



Тема Re: Moje bi e protivno?нови [re: barti]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано07.11.05 23:28



Това кой как се възбужда си е лично негов бизнес освен ако не е свързано с нараняване, смърт, умрял човек, малко дете и тн.
Дай да не обяснявам сега аз как се възбуждам



Тема Re: Moje bi e protivno?нови [re: barti]  
Автор Trifun (палав)
Публикувано08.11.05 00:27



"E dobre de kude sa tezi momcheta?Mnogo sum navit da opitam,no neznam kak da popitam,niakakvi preporuki?Blagodaria predvaritelno!"

Тук не мога да ти помогна, сорка - аз определено не си падам по женските дрехи, както и по женско бельо - предпочитам си мъжките такива - слипове, прашки, бандажи ...
Колкото за питането ... има един лаф, който обичам да употребявам : Така, с питане на*баха на мойта жена мъжа й !
Исках да кажа - ти така или иначе повдигна темата, т.е. ВЕЧЕ попита - остава само някой друг навитак да се свърже с теб.
Успех !

Можеше да бъде и по-зле. Можеше да вали ...


Тема Re: Moje bi e protivno?нови [re: Nikam]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано08.11.05 00:34



И какво не съм разбрал обясни, че искам да разбера и да проумея?



Тема Re: Moje bi e protivno?нови [re: barti]  
Автор Пpapoдитeлят (Император)
Публикувано08.11.05 09:21



То хубаво, че ти харесва, ама без да искам да те плаша, момчетата, които биха спали с друго момче, облечено в женски дрехи се броят на пръстси, да не кажа, че съвсем липсват.

Може да ти звучи парадоксално, ама по добре пробвай в някой хетеро форум -там е пълно с комплексари, дето ще те чукат и през това време ще се залъгват, че си момиче, щото си сложил бикини и чорапогащник :)

Небесата създават блага за Хората а те не правят нищо, за да се отблагодарят.УБИВАЙ!УБИВАЙ!УБИВАЙ!


Тема Re: Moje bi e protivno?нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор platinum_boy (Защото мога!)
Публикувано08.11.05 11:42



Прородителят, много брутално се исказваш!
Според мен този, който е пуснал темата много здраво лъже. Хем ще иска мъже, хем ще се облича в женски дрехи, това е доста транссексуално. Един съвет - ако все пак казваш истината - като искаш да правиш секс, поне за малко свали женските дрехи, сложи си мъжки, уреди си среща с някой от гей.бг - там е пълно с боклуци, искащи само да се *бат; ако не можеш да направиш компромис с женските дрехи, си направи един профил пак в гореспоменатия сайт и напиши какъв си точно и съм сигурен, че сума ти народ ще ти пише!

Мога да вдигна слон с една ръка,
но откъде да намеря слон с една ръка?!


Тема Re: Moje bi e protivno?нови [re: platinum_boy]  
Автор barti (непознат )
Публикувано08.11.05 22:57



E blagodarsko za mneniata,po povod poslednoto,otkade nakude she luja???,tova niama smisul da si go izmisliam,prosto spodeliam erotichnite si fantazii!



Тема Re: Moje bi e protivno? [re: Гъзe]  
Автор Neuken ln De Keuken (Lul)
Публикувано09.11.05 21:11



Има едно нещо, което се нарича "сарказъм". За него иде реч ;)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.