Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 01.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ето ги правилата.нови [re: martyr]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.11.05 15:36



Не Мартире. Така не е редно. На въпроси относно поведението ти като модератор не е редно отговорите да са на блележка. Когато дискриминираш някого волно или неволно редно е да си понесеш срама, както и аз съм си го понасял за изцепки. Ако ще се прави всичко на бележки дай да прекръстим клуба на шушу-мушу, защото на практика ще стане точно това.
Може да речем да добавиш още едно правило, което да касае административната тема. То би могло да звучи така:

В административната тема се задават въпроси към модераторите, като модераторите дават отговорите си пак там на този, който е попитал. Разговори помежду клубарите в административната тема са забранени и ще бъдат изтривани.

Едно такова правило относно административната тема няма ли да ти спести войничките? Смятам обаче, че трябва да има публичност относно начините на модериране и преминаването на бележки аз лично го чувствам като конспирация.
Не го приемай лично. Позицията наистина е принципна.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Има ли такива мъженови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор eлия ()
Публикувано03.11.05 15:38



Като говорим за разликите в качеството на свирките... в нашия случай се забелязва същото. Нито един мъж не може да лиже така хубаво, както дори начинаеща жена... Вие твърдите същото за свирките... че нито една жена не може така хубаво, като мъж...
Аз отдавна съм си убедена, че просто жените не са създадени за мъже и обратното...
Като изключим оралния секс, където все пак нещата са спорни... и вземем секса с проникване,у разликите се забелязват още повече...
Двата най-еротични центъра на жената не могат да бъдат достигнати с пенис. Няма нито директна стимулация на клитора, нито на G точката. При мъжете пък не се стимулира техния най-уротичен център - простатата...

Изводите????
За най-добър секс???
И за жените и за мъжете?



Тема Re: Ето ги правилата.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор WebMister (event handler)
Публикувано03.11.05 15:43



Това предложение изглежда разумно, било то и малко изкуствено.

Grand Parade of Lifeless Packaging - All ready to use...


Тема Re: Ето ги правилата.нови [re: WebMister]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.11.05 16:05



Ако целта е да могат да се задават публично въпроси на модовете и да се избегнат войнички единствено нещо подобно хем би осигурило нужния публичен отговор, хем би кротнало клубарите да не се дърлят помежду си.
Разбира се при незадоволителен отговор клубаря ще си зададе въпроса по различен начин, но вярвам, че пътища има.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Ето ги правилата.нови [re: AЛБATPOC]  
Автор WebMister (event handler)
Публикувано03.11.05 16:10



Трябва и поне малко добра воля от всички дърлещи се, защото напоследък стана детска градина тук... вместо всички да гонят рекордите на Гинес по мнения в минута с нови заяждания да се помисли как може да се постигне разбирателство.

Grand Parade of Lifeless Packaging - All ready to use...


Тема Re: Има ли такива мъженови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.11.05 16:13



Нито един мъж не може да лиже така хубаво, както дори начинаеща жена...

Това мнение го приемам само като спортна злоба, защото от една страна не можеш да опиташ всички мъже на този свят а от друга имам някои мисли относно секса и междучовешките отношения, които променят изцяло нещата като звучене и тогава вече трябва да се търси нова ориентация, което в началото не винаги е лесно.
За Г-точката можем да поспорим малко, но няма да е в този клуб, защото с това вече ще си заслужим банването с теб.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Ето ги правилата.нови [re: WebMister]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.11.05 16:16



За дърленията си имаше причини, които макар и не на преден план все пак даваха своето отражение. Да видим какво ще стане сега и в следващите месеци.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Има ли такива мъженови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.11.05 16:22



Не за теб Елия. Ънкуул ме помоли да изтрия мнението и за да му покажа, че добра воля у мен се намира го изтрих.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Визирах поведение.нови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.11.05 16:26



А относно това, към което забивате в момента там също има значение от кой пол е партньора, но не само от психологическа гледна точка. Не ми се задълбава обаче в неща, които коментирам само с няколко от приятелите си.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Има ли такива мъженови [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано03.11.05 16:47



Няма какво да спорим за Г точката... тя се намира на такова място, че е недосегаема от пенис при проникване... освен ако не е със странна форма, което пък би направило проникването проблем...
Да спорим дали физиологията е така или не... е... несериозно..

А иначе нормално е да не могат да се опитат всички мъже... и всички жени също... Но не това е целтта... всеки съди според тези, които е опитал, като ги сравнява.... Ти например не можеш да имаш мнение жените или мъжете правят по-хубави свирки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.