Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 19.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Има ли такива мъже  
Автор Neuken ln De Keuken (Lul)
Публикувано03.11.05 01:23



които да ги кефи да им влиза, но да не си падат по мъже?

С други думи само на гейовете ли им харесва да им го вкарват? Чували сме за прословутото бъркане с пръстче в задниците на мъжете от техните партньорки, но това не е същото. Не съм чувал за хетеросексуален мъж, който да кара приятелката си да му вкарва вибратор в задника.

Също не става въпрос и за хора с по-особени наклоностти като мазохистите, защото на тях им харесва болката, а не толкова това, че им забиваш нещо отзад.



Тема Re: Има ли такива мъженови [re: Neuken ln De Keuken]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.11.05 11:43



Вибратор не, но съм чувал от няколко жени, с които съм имал отношения, че са имали партньори, които направо са си искали масаж на простатата.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Има ли такива мъженови [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано03.11.05 12:08



Стотици са предложенията от хетеросексуални, според твърденията им, мъже, които изразяват желание или даже молба да бъдат чукани с изкуствен пенис от жена... Поне по една такава имам всяка седмица... и по форумите пишат често...
Май си мислят, че щом жена ги чука, не са "педерасти"...



Тема Re: Има ли такива мъженови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.11.05 12:13



Мамка му... изтривам го за да ти докажа добрата си воля, но очаквам мнението ти на бележки и искам да си поговорим с теб.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.

Редактирано от AЛБATPOC на 03.11.05 12:50.



Тема Re: Има ли такива мъженови [re: AЛБATPOC]  
Автор uncool (еднорог)
Публикувано03.11.05 12:26



изтрий го това, моля те, не превръщай тази тема в бойно поле и не чакай модератор да ти я чисти. пуснал си нова - там пиши.

и друго нещо - като се напушиш заради нещо си в клуба, дай си поне половин час почивка, след това ще си в друго настроение, често само ще свиеш рамене. за сериозните неща няма да свиеш рамене, но в момента пишеш афектиран.

видях от какво си напушен, ще го мислим, споко.



Тема Re: Има ли такива мъженови [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано03.11.05 12:28



Беше поставено в кавички... те го смятат за "педерастко" да си доставиш удоволствие именно по този начин с мъж... ако е с жена, не го смятат за "педерастко"... Това се чудех...



Тема Re: Има ли такива мъженови [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано03.11.05 12:31



Нещо аз май не схванах за какво говориш....
Сори.. все пак жена... спортистка.. че и блондинка... че и тъпа лесбийка... Повечко време ми трябва да схвана



Тема Re: Има ли такива мъженови [re: eлия]  
Автор WebMister (event handler)
Публикувано03.11.05 12:34



Ами тук летящия май съвсем други неща визираше, но ако караме по темата,
едното е сексуално поведение а другото сексуална ориентация.
не виждам защо трябва да е неразривно свързано извличането на удоволствие от анално проникване и влечението към собствения пол.

Grand Parade of Lifeless Packaging - All ready to use...


Тема Re: Има ли такива мъже [re: WebMister]  
Автор eлия ()
Публикувано03.11.05 12:37



Няма причина да е свързано и според мен.... Простатата не пита кой пол е човека който я стимулира...
Но пък не може да пренебрегнем и психологическия момент... и при нас го има... Хич не е все едно дали мъж или жена е....а.... стимулиращия патньор....
А това, че говори за друго се усетих...



Тема Re: Има ли такива мъже [re: eлия]  
Автор uncool (еднорог)
Публикувано03.11.05 12:37



Май си мислят, че щом жена ги чука, не са "педерасти"...

е, това че някой го кефи нещо да му гъделичка простатната жлеза, не го прави още хомосексуален. по същия начин както жените, които харесват анален секс, не са нито педераскини, нито лесбийки :-)

някои (за които си мислиш) със сигурност са "скрити хомо" и си представят, че се отдават на друг мъж, но понеже е с жена си мислят че си остават в хетеро лагера.

разгеле, един познат (гей) ми разправяше, че искал да опита секс с жена - лесбийка да го оноди с дилдо в стреме. "що лесбийка бе, не може ли нормална девойка?" - "аааа, нееее... нередно ще е някак", рече той :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.