Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 18.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Изтрита тема.нови [re: uncool]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано06.02.06 15:26



Темата "PWDbrands In Bulgaria" на mooki е изтрита.

Причина: Правило 5 - Спам (безмислено повтаряне, както и повтарящи се мнения), реклами и чат, под формата на постинги и мненията към тях са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ!



Тема Изтрита тема.нови [re: uncool]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано06.02.06 22:46



Изтрита е темата "rush-bg.com" на mooki.

Причина: Правило 5 - Спам (безмислено повтаряне, както и повтарящи се мнения), реклами и чат, под формата на постинги и мненията към тях са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ!

Това е втори "гаф" на mooki. При трети ще предложа да му бъде поставен временен бан.

Посуепис: Всъщност това не е втори, а трети или дори четвърти гаф, но да приемем, че са два. Остава един.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНА [re: uncool]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано20.02.06 21:02



Аз ли се лъжа... или една тема беше изтрита без тук да се напишат обяснения...
uncool - бъди принципен де... знам, че беше неудобна тема... но....



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНА [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано20.02.06 22:49



Темата не беше изтрита, а преместена от fukla. Тя сама реши да направи това, след като аз попитах как мога да се защитя от клеветите съдържащи се в конкретен постинг.
Реших да се обърна към администрацията на Дир.бг, а не към модераторите на клуба за да избегна следващи интриги и спекулации кой на чия страна е и прочие.
Анонимността на клубовете не е основание човек да реши, че може да прави всичко и да нарушава закона чрез клевети. От сега нататък смятам да използвам всички предвидени от закона и доброто възпитание средства за да преча на разпространяването на клевети по мой адрес. Обиди и злобни подмятания или истерични параноични монолози - явно без тях не може и с тях съм свикнал, но клеветата е нещо различно.
Ако някой има някакви лични претенции - да бъде така добър да си ги докаже където трябва.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: prinyo]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано21.02.06 01:08



Направо ти повярвах...



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: prinyo]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано21.02.06 04:39



Смятам, че некоректността ти мина и най-смелите ми очаквания.
Ако си прочетеш стари постове назад, ако си припомниш какви манипулации правиш, ако си спомниш как си обиждал хора от форума и, че присъствието ти винаги е съпроводено с изтъпления и луди защити в името на нещо, то сигурно ще спиш още по-спокойно. Чес прави на всички от АиА (и гей, и би-та, и хетеро), че винаги намират начин да подминават по мъжки грешки на други. Винаги обвиняваш другите в параноя. Сега ти си развил такава, макар, че отдавна се забелязва, че я носиш и едвам я контролираш. Естествено, имаш право на защита, но, драги

Какъв лидер си ако не пазиш почтенна дистанция?

Странно, защо тук не пише Д.Дуков и още доста от неговия ранг! Ти, с твойте изтъпления тук, принизяваш "Джемини". Това не е добър знак.
Да си на върха си има неудобства. Върховете са за определени хора, не за обикновенни личности.

Ако ти не отговаряш на Елия, другите едва ли ще намират често основания да и отговарят! Тя просто е по-добра от теб в предизвикването. Вече три пъти съм свидетел как се възбуждат постове между вас. Винаги се хващаш на въдиците.

Смятам, че преместването на темата не е от написаните мотиви . Чел си внимателно доста постове и си се оплашил от някой реакции... Смятах да ти напиша нещо от което щеше да имаш голяма полза, но уви... страхът в теб е надделял, което ме лиши мен от добронамереност.

...доброто възпитание...
Много ще ми е интересно, как ще се прояви твоето добро възпитание за вбъдеще!?!
За да се променят нещата с теб, със сигурно и ти трябва да се промениш!
Нищо лично!

пп
Странно, защо

не беше преместена?

Редактирано от Kurvoazie на 21.02.06 04:46.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано21.02.06 10:14



Попитай



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Kurvoazie]  
Автор prinyo ()
Публикувано21.02.06 10:52



Това за некоректността не го разбрах. Предполагам защото с теб имаме коренно различни ценностни системи. На това отдавам и впечатлението ти, че страхът ми е надделял. Обидата е нещо субективно, манипулациите всеки вижда където му е изгодно, клеветата обаче е нещо ясно и никога не съм я използвал.


Да си на върха си има неудобства. Върховете са за определени хора, не за обикновенни личности.
Сигурно си повярвал на писаниците на елия за лидерските ми комплекси или пък си свикнал с някакви други видове взаимоотношения.
Председателската позиция в едно НПО на членски принцип в обществена полза не предполага червен килим, корони и кортежи.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: prinyo]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано21.02.06 11:33



Сега остава и аз да се включа с моите гледни точки... и клуба ще издивее...

Не пълни тамата със спам, Председателю мой! Това е административна тема, ако не си забелязал.
Ти изобщо чувство за мярка имаш ли?
К'во ли питам пък и аз...



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано21.02.06 12:13




Напълно ми е ясно за какво е тази тема.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.