Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 09.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема АДМИНИСТРАТИВНА  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано02.11.05 23:24



пускам тази тема с надеждата, че неща свързани с поддръжката на клуба ще се пишат тук. неща като кой догока изключен, оспорвания на банове, гласувания, предложения за правила, кой-кому-какво изтрил и т.н.

нека ги пишем тук, за да може хората, на които е писано, да ги отбягват лесно!



Тема отн: къде отиде темата за гласуване?нови [re: uncool]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано02.11.05 23:38



за тези, които се чудят какво е станало с темата за гласуване, че не се вижда вече - оказва се, че понеже е била закопчана най-отгоре, като се откачи и пада седмица назад в списъка - когато е била създадена.

така че гласовете са си там, никой не я е изтрил или скрил, както някои параноици (като мен) биха си помислили. беше ми обяснено - отидох и видях, верно си е там :)

Редактирано от uncool на 02.11.05 23:40.



Тема Изборът на модератор ...нови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано03.11.05 11:52



... приключи. Победител е Guardian_Hearts. Механизма по промяна на потребителските му настройки е задвижен. Киро отговори, че ще го направи до една седмица.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: uncool]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано03.11.05 12:52



Абсолютно приветствам идеята ти.

Но да си призная, не вярвам да се използва темата по предназначение. В смисъл, малцина са тия, дето се съобразяват доброволно с някакви правила, било и тук... Все пак, по-яко е да си изтипосаш темата (коментара, оплакването, мрънкането и т.н.) най-отгоре, независимо че си има място за нея (тук, да речем), та да го прочетат повече хора...

Поне досега такава практика (с фиксирана целева тема) не е действала, дори и под опеката на модераторите... Пример: темата с обявите. Аз бях изключително против създаването й... Е, откакто съществува, никой не я използва по предназначение. За сметка на това не липсваха теми, съдържащи обяви (търся това, търся онова...), които никой не си направи труда да премести на мястото им. Тогава за какво съществува закована онази тема там?

Та и за тази имам такива подозрения(не говоря за закотвяне горе). Както споделих с един клубар вчера, ако всички се движехме маалко по-малко в действията и писанията си от собственото си его, сигурно този клуб щеше да е по-добро място. Защото всичко си има някакви граници. Не може непрекъснато на едно място, където има много други хора, да искаш всичко да става на твоето. То бива-бива индивидуализъм, егоизъм, егоцентричност - ОК, такова е времето, това беляза и прехода ни от онва старото (гледам, че се споменава из други теми) към новото време. Ама чак толкова... няма как да стане тук по-добре, ако не мислим първо малко повече за клуба(колективно мислене), ама не през призмата на някакви свои цели, и за това, че има и други хора тук, които също искат някакви неща, но не опищяват непременно и непрекъснато всички теми с исканията си... Какво би станало ако всички се разкрещят с претенциите си? Нужен е някакъв самоконтрол на първо място. А не контрол от модераторите.

Само че надделяването над своите гордост и его май се оказва най-трудната работа... Почнах да си мисля, че при нас, гейове-лесбийки, егоцентричността е най-характерният белег. И бих се примирил, да речем, ако сега се появявах в клуба, бих опитал да го приема такъв, какъвто е сега, но не мога да го направя, понеже съм бил тук и в най-хубавите периоди от съществуването му, особено преди някои единици да решат, че всички трябва да се съобразяват с тях (далеч не визирам модераторите, ако не е ясно), и най-вече понеже знам и съм видял, че може да бъде и другояче.

Затова единствения път за справяне с досадното положение, който аз виждам (съвсем скромно мнение на редовен клубар от 2003г насам), е да не се поддаваме толкова много на силни емоции, на позиви на наранена гордост и самолюбие, на гласа на егото, а да се съобразяваме малко повече с другите, с това, че сме на място, което изначално има някаква ориентация и правила, с предимствата и недостатъците на самата форма на общуване тук и т.н.
Абе изобщо, нека си припомним какъв изобщо е смисълът на понятието клуб...

Vivre mes differences ou sauver les apparences?


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: pensif]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.11.05 13:07



И на мен клубът ми липсва такъв, какъвто беше, когато ме привлече, но не мога да не забележа, че правилата и законите важат за всички, което според мен включва и модераторите. Те подлежат на подчинение на правилата също толкова, колкото и всеки останал пишещ тук и не е редно просто да трият, защото точно по този начин се създават непримирими врагове и то в ситуации, когато е могло да се мине просто с един малко по-дълъг разговор.
Всеки обаче избира сам за себе си дали да гради или да руши.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: AЛБATPOC]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано03.11.05 13:12



"Те подлежат на подчинение на правилата също толкова, колкото и всеки останал пишещ тук и не е редно просто да трият, защото точно по този начин се създават непримирими врагове и то в ситуации, когато е могло да се мине просто с един малко по-дълъг разговор.

В цивилизованият диалог, който предпочитам. Събеседниците се аргументират. Та:

Къде точно нарушавам правилата на клуба. Кажи моля те.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: martyr]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.11.05 13:27



На клуба може би точно не, но на поведението на модератора да. Заключената тема например - защо не пожела да отговориш коя точно точка от правилата нарушавам и как да избегна нарушението следващия път? JT го правеше.
Още нещо - попитах те защо си направи труда да преброиш обидите на Елия, но не каза нищо за поведението на Сам? Той самият сипе немалко обиди, но на него не му се казва нищо. Защо?
Освен това някой (не е важно кой) е решил, че го заплашвам. Би ли бил така добър да ми обясниш как да му обясня, че е глупак, защото е решил, че го заплашвам с нещо? И как да го накарам да престане да бъде глупак и да се опита да гради вместо да руши и да си създава съюзници а не врагове.

Правилата Мартире са за всички... и глупак е онзи модератор, който не съумее да покаже и докаже на клубарите, че поставя всички на една равнина и че няма любимци.
Съжалявам ако приемаш лично това последното, но ако някой прави глупости как да го наричам отсега нататък за да не го обиждам?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: AЛБATPOC]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано03.11.05 13:30



Човече, сигурен ли си че не си жена бе мама му стара?
Обхождаш всички теми и хленчиш като...

ЕДИН ден не е минал от изборите и вече нарочи нова жертва!



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: AЛБATPOC]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано03.11.05 13:31



Отговарям на всеки въпрос, поставен културно на лична бележка. Ако не те устройват МОИТЕ предпочитания, съжалявам. Няма да разреша обаче да се пълнят важни теми с глупости.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Garion]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.11.05 14:03



Не започвай. Не ми се занимава. Искам обаче, когато ме перват през пръстите да зная защо го правят а ако ме бият по главата без да ми обясняват защо и аз ще отвръщам. Толкоз.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: martyr]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.11.05 14:09



Ами тогава ако ти не пуснеш то аз ще пусна (не сега, но скоро) една анкета дали модераторът трябва да отговаря публично или на бележка на въпросите относно модераторстването му.
Съжалявам, но ако за срещите беше прието организиращият срещата да налага свои правила то за модераторстването подобни неща не са приемани и колкото по-скоро разбереш правилно какво означава да модерираш толкова по-голям е шанса ти да бъдеш добър модератор.
Мислиш ли, че JT би написал това:

Отговарям на всеки въпрос, поставен културно на лична бележка. Ако не те устройват МОИТЕ предпочитания, съжалявам. Няма да разреша обаче да се пълнят важни теми с глупости.

Няма предпочитания Мартире. Има доверие и има правила за спечелването му, защото ако няма доверие накрая някой го отнася а често пъти повече хора.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Garion]  
Автор eлия ()
Публикувано03.11.05 14:13



Крайно секситко изказване!
В друг клуб биха му задали същия въпрос така:
"Човече, сигурен ли си че не си гей бе мама му стара?
Обхождаш всички теми и хленчиш като... "

Ти ще го приветстваш ли?



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.11.05 14:18



Нямаше нужда да му навираш в носа собствения му расизъм. То си е за него, но заради добрия тон аз го подминах. След като е споменато обаче нищо не ми пречи да попитам дали от това изказване имам правото да реша, че всички жени "хленчат" и дали ако спрямо него бъдат приложени подобни методзи на модериране и той няма да "захленчи".

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано03.11.05 14:21



Не мога да подмина подобно изказване за жените. Може да е съвсем случайно и неволно. Дано да е.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: eлия]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано03.11.05 14:49



Моето или неговото имаш предвид? Моето фокусиране върху тези думи не е неволно, защото за мен това е персонална обида, за разлика от моментите, когато съм правил глупости и някой ми е казал, че съм глупак.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: AЛБATPOC]  
Автор eлия ()
Публикувано03.11.05 14:58



Неговото... изказването за жените



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: eлия]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано03.11.05 23:42




Крайно секситко изказване!
В друг клуб биха му задали същия въпрос така:
"Човече, сигурен ли си че не си гей бе мама му стара?
Обхождаш всички теми и хленчиш като... "

Ти ще го приветстваш ли?


Така е, права си и се извинявам.
Както всеки знае оригиналната реплика съдържа полова дума която не исках да употребя с цел да не бъда измодериран и неволно подбрах неподходящ заместител, съжалявам за което.
Сега се сещам че мога да я заменя с друг подходящ поведенчески термин.

Та така, перефразирам:

"Човече, сигурен ли си че не си педерас бе мама му стара?"



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: AЛБATPOC]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано03.11.05 23:50



Извиних се вече на Елия, така че спокойно можеш да не правишп слон и от това.

Изобщо всичко което исках да кажа е че това твое безкрайно повтаряне на едно и също из всички теми е безкрайно дразнещо и досадно.

Превърнал си клуба в някаква клоака - избери си една тема и САМО ТАМ хленчи колкото си искаш, аз просто не искам да те чета, а това вече е невъзможно при сегашната ситуация!



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Garion]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано04.11.05 00:41



Продължавай в същия дух, но не забравяй, че рестото е у теб. Твоя воля и твое право е да пишеш каквото пожелаеш, както и мое право е при неясни изказвания да не разбера, както и при хетерофобски изказвания да се обидя.
Нещо против?

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: AЛБATPOC]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано04.11.05 01:06



Да! Направи го по подобаващ начин БЕЗ да занимаваш всички със глупостите си, ако може, МОЛЯ!



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Garion]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано04.11.05 10:18



Един добронамерен съвет - изпусни парата, поразходи се малко, след това се опитай да си представиш друга възможна гледна точка и нещата може да започнат да ти изглеждат различни.
Кажи ми само защо се извини на Елия, но не и на мен? Това си е точно хетеродискриминация, но трябва да ти кажа, че не ми пука от това. Само си отбелязвам едно наум, че ти самият си дискриминиращ и толкоз. Не всички тук са такива.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: AЛБATPOC]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано07.11.05 12:41



Ух, добре! За да няма "хетеродискриминирани" перефразираме отново:

"Човече, сигурен ли си че не си хетерас бе мама му стара?"

Редактирано от Garion на 07.11.05 12:43.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Nikam]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано07.11.05 22:33



Е ся това вече са подробности



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Nikam]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано07.11.05 23:04



Забавно, но по твойта логика всеки човек сутрин трябва да навлича майка си под ризата, защото "майка" на руски означава потник...



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Garion]  
Автор eлия ()
Публикувано08.11.05 13:27



Че защо "всеки човек"?
Жените изобщо не носят потници, а много от мъжете също ги замениха вече с други дрешки.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: eлия]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано08.11.05 14:15



Като чуя думата потник веднага ми изниква следната асоциация: потник -> мустак ->татуирана котвичка, или нещо такова. Иначе майка на руски означава тениска, а не потник до колкото знам.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Гъзe]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано08.11.05 22:49



футболка е тениска, а майка си е точно потник



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: eлия]  
Автор Garion (Rivan King)
Публикувано08.11.05 22:53



Аз пък като бях малък ходех на гости при баба и дядо на село и там имаше една комбайнерка - кака Дешка която носеше ексклузивно и само зелени войнишки потници



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Garion]  
Автор eлия ()
Публикувано08.11.05 23:48



100% е била лесбийка



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: uncool]  
Автор desired (послушко)
Публикувано09.11.05 13:22



Къде е новият модератор? Нещо не го виждам...

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Гъзe]  
Автор Пpapoдитeлят (Император)
Публикувано09.11.05 15:35



Като чуя думата потник веднага ми изниква следната асоциация: потник -> мустак ->татуирана котвичка, или нещо такова

Аз пък се сещам за един много гейски вопъл на Трендафил Акациев "Ах как искам да съм потник, на гърба на млад работник..."

Небесата създават блага за Хората а те не правят нищо, за да се отблагодарят.УБИВАЙ!УБИВАЙ!УБИВАЙ!


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: desired]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.11.05 13:28



За сметка на това пък аз добре виждам стария.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Garion]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.11.05 13:59





Оправи ми настроението с въпросното хетерас.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: AЛБATPOC]  
Автор desired (послушко)
Публикувано10.11.05 18:34



Интересно ми е защо го няма..., а отговор не получавам?! Нали до седмица - това, онова...?

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: desired]  
Автор Guardian_Hearts (кайсиево сладко)
Публикувано10.11.05 20:11



Новия модератор все още го няма, но не мисля, че е проблем. За сметка на това аз съм си тук, макар и да не си личи.
Но не това питаше.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: desired]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано11.11.05 11:32



Ами ако не ни отговорят тук пак ще си пуснем отделна тема и Мартир пак ще трие.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано11.11.05 11:34



Проблема е защо не са ти предадени пълномощията. Някой трябва да отговори на този въпрос, защото иначе това означава, че Сам наистина не е имал никакво намерение да се съобразява с хората тук и на практика обвиненията срещу него ще започнат отново, но с по-голяма сила.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: AЛБATPOC]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано11.11.05 11:43



Ще трия ако се наложи. Не знам Киро защо се мотае. Ще му напомня след, като свърша с този постинг.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: martyr]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано11.11.05 16:59



Не ти а сам Сам трябваше да му напомни. Благодарен съм ти за отговора. След няколко дни, ако няма реакция пак ще задам въпроса си и се надявам това да не го приемаш лично. Позицията ми наистина е принципна в момента. Личните - след като се запознаем.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: AЛБATPOC]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано11.11.05 20:19



Стииига глупости, бе!!! Ама наистина луд умора няма. Мартир е пуснал бележка, аз съм говорил с администратора. Ти какво искаш, да му упра пищоф (на администратора) на главата ли?

И кой си ти, че ще казваш кой на кого какво трябвало да напомня? Обръщението на мартир към администратора е по-маловажно от моето? На него няма да обърне внимание, а на мен - ще? Айде малко повече уважение към другите, а? Каквото мога аз, го може и мартир. Я не го обиждай!!! Пък обиждаш и всички останали от клуба, които могат да намерят адрес за бележка, та дори и ICQ на администратора, за разлика от теб.

Пък с глупавите демонстрации на принципност, дето показват само глупавост... нали знайш кво да ги правиш? Както и с предложенията за "лични срещи" за "пиене на бира", след "като се запознаете" - които ги чета на всяко почти всяко твое мнение (към 77% от влизащите тук). Да те е** в хетераста.

Въпросите ги задавай на който трябва. Нито мартир, нито аз имаме техническата възможност да променим модератора. Тук отговор, кога ще стане това, няма да получиш.


Проблема е защо не са ти предадени пълномощията. Някой трябва да отговори на този въпрос, защото иначе това означава, че Сам наистина не е имал никакво намерение да се съобразява с хората тук и на практика обвиненията срещу него ще започнат отново, но с по-голяма сила. - цитирам теб.

Пич, освен, че си болен от параноя, друго обяснение за писанията ти няма. Спомням си, че обясняваше, че "без малко" да станеш модератор на някакъв клуб. Правиш ли разлика между модератор и администратор? Е, ВСЕ ОЩЕ не съм администратор ! Баси, ако тия дето "без малко" да те направят модератор са знаели какво са отървали, на тая дата агне ще колят !



Тема Нещо май се нервиш?нови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано11.11.05 22:31



Да не те настъпих по мазолчето? Май Никам ще вземе да се окаже прав, че не си имал и намерение, защото, когато на теб ти беше нужно се оказа, че Киро се включи веднага, но когато не ти е удобно никакъв не можете да го намерите.
Що се отнася до това да ме ебеш трябва съвсем откровено да ти кажа, че идеята ти не е добра по няколко причини, но ще оставя на високоинтелегентната ти същност сама да ги открие. Само ще ти кажа, че подобни нервни изблици не ти правят чест, както и още няколко неща, които се виждат в поведението ти като модератор. Като човек не те зная... и честно казано и не искам да те зная. Да имаш случайно нещо против?
Защо ли ми се струва освен това, че ти си стар любител на двойните стандарти?

Сори. Май съм груб с теб в момента. Ще почакам още известно време.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.

Редактирано от AЛБATPOC на 12.11.05 00:02.



Тема Re: Нещо май се нервиш?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор desired (послушко)
Публикувано14.11.05 11:41



Е*ати и историческата смяна на потребителските настройки... Просто нещата са на "изживяване" както винаги!

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: Нещо май се нервиш?нови [re: desired]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано15.11.05 10:50



А Сам да не би да е съвършен? Не му е работа да предлага да ме ебе по никакъв повод във или извън клубчето. На други места за изпуснати подобни фрази летят оставки и биографии се петнясват доживотно.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Нещо май се нервиш?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано15.11.05 20:56



Ще ти се да съм ти предложил подобно нещо... Ама няма да те огрее. Да не съм си намерил *** на улицата?!

Я престани да ми се предлагаш, а?! Твърдо и окончателно ти казвам НЕ!



Тема Re: Нещо май се нервиш?нови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано15.11.05 23:21



Боже... ама ти се връткаш като шантонерка на коледно парти.

Сега ми казваш това:

Ще ти се да съм ти предложил подобно нещо... Ама няма да те огрее. Да не съм си намерил *** на улицата?!

Я престани да ми се предлагаш, а?! Твърдо и окончателно ти казвам НЕ!


Държа да отбележа, че винаги съм си заявявал, че ориентацията ми е твърдо стрейт, както казвате вие или хетеро както казвам аз. Странно ми е къде ти се привидя, че ти се предлагам. За разлика от теб аз обаче много добре видях, че си ми написал това:

Да те е** в хетераста.

И си ми го написал

Другите обиди, които изобщо не прилягат на достойния чичко Сам изобщо няма да ги коментирам.

Дали пак не се получава (взе да ти става навик) разминаване между различни твои думи? Вземи да си записваш какво си казал, че поне веднъж да вземеш да напишеш две еднакви мнения, които не си противоречат по един и същи въпрос.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.

Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано16.01.06 10:31



Закрих темата с многото offtopic-и.

Махнах темата на Елия, в която всички открито се подиграват със Sam. Не и е тук мястото. Клюки и други глупости - в кръчмата на 4 очи.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: martyr]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано16.01.06 11:21



в която всички открито се подиграват със Sam.

Много симпатично....!

Умееш да си трайкаш, когато ти изнася, а когато - не, заключваш или премахваш. АиА ти е като лично пространство.
Когато Condor настъпия яко Приньо, основателно заради правото си на мнение, ти - заключи темата. Изобщо, приятелчетата ти Сам и Приньо са под закрила. Премахваш темата на Елия, за да не се чете. Но тя не е от твоя контингент. Модераторската ти охрана е на ниво, избирателно.
Казвам ти го, не защото не е ясно... или ти не го знаеш, а защото
'Не й е тук мястото. Клюки и други глупости - в кръчмата на 4 очи.'(темата на Елия)
е пак охрана, подкрепена с действие като мод.
Отведи приятелите си в сигурна кръчма, за да ги пазиш по-добре. Това ще е най-удачния вариант... за Вас. (мнение)



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Kurvoazie]  
Автор desired (послушко)
Публикувано16.01.06 15:03



Да живее свободата на словото :)

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: martyr]  
Автор BBourgas_contemporary (дзверо)
Публикувано16.01.06 15:50



Махнах темата на Елия, в която всички открито се подиграват със Sam. Не и е тук мястото. Клюки и други глупости - в кръчмата на 4 очи.
То си е за смях.

Я пак?!. От кога кръчмарските сбирки придобиха такава тежест? Преди всичко клуба си е клуб за писане, а сбирките-място за социализация на определен кръг хора, пишещи тук. Примерно аз игнорирам съобщенията за тези сбирки-голям процент от от присъстващите са ми нелицеприятни, незабавни и те си го знаят. Излишно е да се стига до скандали и боища. С приятелите от пишещите тук винаги намирам време, за да се срещнем... Така че срещайте си се и вие, ама не ми го натрапвай така! Бре бре бре. Един вид стиска ли ви - "Клюки и други глупости - в кръчмата на 4 очи." Рече органа на изпълнителната власт и отсече.

Редактирано от BBourgas_contemporary на 16.01.06 15:58.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: desired]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано16.01.06 21:15



Да живее свободата на словото :)

И 'словото', и да проявим собствена си воля все ни трябва свобода.
Но, не сЛободия...




Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: BBourgas_contemporar]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано16.01.06 21:33



Един вид стиска ли ви...

Да си призная и аз така го разчетох. Понаписах някой изречения, ама реших, че ще прозвучи предизвикателно, та трих. Хубаво е, че го изписа точно така.
Забелязах, по ирония на съдбата, че точно над поста на Мартър, е пост в който 'Да те *ба в хетераста' към Албатрос се подмина. Това явно не е нещо.... То е нищо, щом като е казано от Сам или от приятелчета.

Лесно се изписват такива реплики. Лесно се кани на 'око в око'. Само ще ми е интересно, като се видим дали песента ще е същата или ще се предизвикваме в цивилизовани методи... Тя цивилизацията трябва да е в нас първо, после ще я видим в околоните.
Пак се отнесох в стария тон. Ще ме пусне...



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: martyr]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано17.01.06 02:19



Аааааааааа, не така!Ако е имало нещо за триене изтрий го, но да махаш цялата тема?!? Превишаване на права има тука или по-скоро личните ти чувства са те накарали да го направиш.Темата аз я намирам за много интересна, нека си стои, има какво да коментираме.
Бих искал да прочета мнението на другия модератор относно изтриването на цялата тема.


His Toy

Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Kurvoazie]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано17.01.06 02:56



Оная фраза за хетераста наистина беше отмината, но щом аз написах за Сам ответната фраза и веднага един клубар (не е важно кой) ми обясни, че ще ми разбие мутрата ако кажа подобно нещо пред него. Странно ми е дали това е неговата представа за демокрация?
Винаги съм казвал, че ако гейовете искат да бъдат приети от хетерата трябва да има и обратното приемане а не хетерата да приемаме гейовете, но гейовете да ни изолират. Приемането винаги е двустранно, защото ако е едностранно се получава ответна реакция.
Мисля си дали да не ви предложа да започнем ответна реакция на новото модераторско тяло. Може би не на двамата, но поне на този, който се прави на голям юнак. В темата на Елия се повдигаха основателни въпроси, но може би думи като шуробаджанащина (написано от мен) или думи като връзкарство (написано от Мизрахи) или още един куп (твърде много са за да ги изброявам всичките) основателни обвинения към Сам, а покрай него и към Мартир и Приньо направиха темата неподходяща за клуба. Това мое мнение може също да не оцелее. Ако не оцелее може да започнем отново старата песен, но този път вместо групата АКНЕ ще започнем с група, която ще се състои от доста повече хора като начало... а какъв ще е края и представа си нямам.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: 3X]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано17.01.06 03:00



А аз бих искал да видя отговорите на Сам относно въпроса дали в новия му клуб паството му знае какъв е той.
И бих искал да зная още доста неща, но нещо нямам желание да се боря с мафията "мой човек". Както изглежда преди да се започне борба с модераторите трябва да се дигне мерника на администраторите, които толерират подобно модераторско поведение.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: 3X]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано17.01.06 10:39



Моето мнение е, че темата не беше за триене. Ще повторя и перифразирам думите ти - ако е имало нещо, което martyr е намерил за неуместно(примерно), редакция на мнението или изтриване на същото е логичната стъпка. Не триенето на цялата тема.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано17.01.06 10:47



Ако си пускаш ICQ-то, за да обсъждаме въпросите, които изникват нямаше да се налага да говорим противоречиви неща. Темата е в Hidden messages. Извади я и я остави на момчетата и момичето да се надприказват. Аз повече няма да се намесвам.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: martyr]  
Автор eлия ()
Публикувано17.01.06 13:32



Е хайде сега! Нормално е да се получат недоразумения. Не е нужно да се карате заради това или да се сърдите. Вие сте двама модератори и сте като две ръце на едно тяло. Всичко, което е нужно е ръцете да се подчиняват на разума, а не на емоцията или пък напук! Различия са нормални и естествени, защото сте две личности.

Аз лично приемам, че темата е премахната като потенциална причина да прехвърчат искри. Като потенциална възможност за конфликт. И че е премахната за да бъде избегнат този потенциален конфликт, а не по друга причина. Майната й на темата! Сам е затворена страница за Адам и Адам и темата къде и защо модераторства, е нещо, което наистина е излишно в този тук клуб.
Но ти си модератор за да се намесваш... защото пасивността ти ще се отрази на клуба и нещата пак няма да вървят. Така че - намесвай се. И ако единствения критерий за намеса е твоята съвестна преценка - няма какво да се притесняваш от нашите упреци.

Не забравяй, че ти си гей. Един от всички нас - хомосексуалните хора. И решавай по съвест! Който не прави нищо - той не греши... Затова аз, примерно, постоянно греша



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор desired (послушко)
Публикувано17.01.06 14:01



Аз желая връщането на темата!!! Какво може да се направи, в такъв случай?

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: desired]  
Автор eлия ()
Публикувано17.01.06 14:28



Ако темата е изтрита - нищо не може да се направи от модераторите. Ако е в hidden - може да се върне обратно в клуба. Не е изтрита - само е преместена там. Нещо като депо, където се местят теми, които може да се наложи да се върнат.

Но защо да се връща? Сам си пое по пътя... продължава кариерата си в клуб за хетеросексуални контакти и в сайта на момчето - затворена страница е за този клуб... нека ние вървим напред, а на него да пожелаем да му върже някое момиче.
Пуснах темата с идеята за комедийна дискусия - нищо повече. Има в клубовете хора, за които модераторското флагче е призвание. В който и да е клуб - само за да са модератори. В модераторския клуб се обръщат един към друг с "колега"! Все едно това е професия някаква...
Евала на дира, между другото... превърна модераторството в кариера и сума народ си мери стойностите в това бил ли е модератор, колко дълго.. на колко клуба... Никът "Сам" беше пример за това и в тази посока ми беше идеята... но нещо се отклони... В Евата също си имаме такъв пример... с една потребителка...
Та така... И в този смисъл.... зарежи я темата, ако не ти е много важна, разбира се... И да си говорим за наши си... теми... Теми, касаещи хората с различна сексуална ориентация.
Какво мислиш?



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: eлия]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано17.01.06 15:44



Елия,
това кой гей, кой хомосексуален в случая на е важно, мисля.

Важен е принципа. Не може така. Решил, махнал. Не се посъветвал и махнал. Кю-то му било виновно. Има "бележки" да ги е ползвал. На всичкото отгоре и Гардиън да я връща.
А основанията пък са върха.
Дали е твоя темата, за Сам ли става въпрос или Драган - не е важно. Не може единия да покродителства едни, а други - на произвола. Това е в основата, ако не ти е станало ясно.
Това за съвестта пък хич не го намесвай. Да не е съвестно, видно не за първи път, че Мартър заключва когато му е удобно. Твоята тема, се видя, още в началото на къде отива. Никаква реакция. Когато стана напечено за Сам, тогава нуждата се появи.
Заради принципа темата трабва да се появи. Какво ще се случи, тогава ще се види. Това, че ти си я пуснала, не я прави ВЕЧЕ само твоя и не ти дава право да преценяваш, особена в момента, какво ще се случи с нея. Като се появи, си я изтрии. Можеш.... нали...?
В двата ти поста има нещо..., което други упорито повтарят. Все пак, АиА е за гейове....
Странно, че първо ми каза, да не се занимавам със Сам, а после пусна тема, която го удря в земята. Постовете които се написаха, също. Странно, нали...!
Нищо лично!



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: eлия]  
Автор desired (послушко)
Публикувано17.01.06 15:55



ОК, но аз лично искам темата да се върне, макар и заключена примерно... Просто трябва да стои и да се чете! Има много неща, които могат да се научат от нея...

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано17.01.06 16:32



След като няма 100% съгласие между модераторите редно е темата да бъде върната обратно.


His Toy

Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Nikam]  
Автор eлия ()
Публикувано17.01.06 17:39



Тя и за това няма да знае!



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Kurvoazie]  
Автор eлия ()
Публикувано17.01.06 17:42



Темата не е само моя от момента, в който има дори и един отговор в нея.
Може би съм прозвучала неправилно. Не ме разбирай грешно...



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: eлия]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано17.01.06 20:45



Не ме разбирай грешно...

В двата ти поста не звучиш... някак. Говориш ясно и конкретно. Казваш неща, които имат определена стойност. Правилно разчетени (добре чета, когато искам) преобръщат минало, вкарват те в друга кошара (това винаги съм го преполагал). Докосваш нива, в които не играча е ценен, а целта. Оказа се в двойнствена ситуация с доза противоречия и позиция, която в момента е най-малко... подозрителна. (твое право)
А и защо да превръщаш живота на някой, било то и Сам(чрез твоята тема) в 'комедиина дискусия', комедия...защо? Било каквото било. Да предизвикаш "игра" с някой... Че точно защото Сам си играеше с хора и ситуации - резултата го застигна. И ти сега постъпи като него ....
Или това е логично, вследстие последните събития...!!!? Постигна двойнствен стандарт в двата поста.
Ако си имала за цел да създадеш Ти вариант, чрез който да се напада заедно стеб.. Сам, другите(би-тата) да се дразнят, къде остави гейовете... тук. Или има други интереси, в които се опитваш да се вкараш... или да си играеш?
Ако жалиш за Сам, че той е в съседен клуб. Пиши там и се кефи на това да ти е мод. Ти го искара умник, който сме пропуснали да задържим. А Мъртър, горикия... ще го изедат. Имаш си правото да правиш каквото решиш..., но не и да подценяваш...

Спомняш ли си онзи пост, в който сподели колко погрешни преценки и действия с последиците си предизвикала? Как към хора от клуба си бъркала. Варианта, 'сгреших - човешко е', играе до време. Не е вечна пързалка, по която редовно ще се придвижваш на чисто. Все пак, Клуба не е превозно средство или ...играчка. (Нищо лично) Освен, да съм последния мухикан... Да ме светне някой, какви са изгодите от... Клуба? За модераторството, Дира, разбрах....

Мартър, в последния си пост, реагира точно. Независимо, че имаше и чуство, това беше логично. Той трябва да си удържи на позицията. Форума е за мъже... и ако има фурнаджииски лопати, да си намерят пекаря. Иначе, става педалско, педерастко.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Kurvoazie]  
Автор eлия ()
Публикувано17.01.06 21:13



Явно грешно съм се изразила и като резултат съм била грешно разбрана.
Само едно ще отбележа... стандартите винаги са двойни... и върха на лицемерието или върха на утопията е да се говори за единен стандарт където и да било, за каквото и да било.

Имало едно време един на име Пого. Той написал "Срещнахме врага... и той сме ние!"



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: eлия]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано17.01.06 21:37



В тениса има едно правило което прави големите играчи. "Когато се печелят важните топки се вижва кой е големия!" Роже, Рафа, Сафин, хитрия Санторо, Любичич, Черните перли, Хигинс, Девънпорт и още някой, за това са големи, защото в критична ситуация... знаят как се държи противника и... колкото и да са назад, печелят психологическото предимство и от там и мача. Сега се тече Австралия оупън - гледай.

В критичните ситуации на Клуба е интересно. Всичко се появява точно както е в действителност. Ти също.
Грешно си се изразила... резултата ние да си го блъскаме у главата. Практично.

Явно имаш афинитет към двойния стандарт. Няма лошо. Но дали си добър играч! Печалбата не е за играчите, а за печелившия.
Практиката с двойния стандарт води и до двойнствена печалба. Няма лошо.

Врага в мен, не може да убие врага в теб.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Kurvoazie]  
Автор eлия ()
Публикувано17.01.06 21:53



Психологическото предимство е от значение само когато имаш равностоен противник. Ако е много по-силен или много по-слаб - психологическото предимство не играе никаква роля. Дори и в тениса.
Никога не забравяй, че клуба не е действителност. В реалността повечето от нас няма да се познават, няма да общуват един с друг, ще си знаят мястото и ще се съобразяват с него. Тук е виртуален свят, където всеки може поне за малко да е равен на всеки... а някои могат дори да поживеят с възможности над достижимите от тях в реалното. Като Сам, например.

А печалбите имат много измерения... стига аршини да има.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: eлия]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано17.01.06 23:57



Не спори на тема тенис с мен. Моля, те! Следя този спорт... Главно като стратегия, тактика и успеваемост. Не ми '`вервай', а ми се довери. А и за много други спортове.
Логиката ти показва, че не си гледала достатъчно и подред. Силни играчи падат от слаби точно с печелене на предимство(псх) и обратно. Жалко, че на даваха мача на Пиронкова за да видя как точно би Винас Уйлямс. Преди време, Гаске, тиинейджъра, срина Рафа, и той тиинайджър, с печелене на ВАЖНИТЕ точки. Кой беше ГАСКЕ - само обещаващ, Рафа - утвърден. Гаске би и Роже. Гаске имаше период и от пърия кръг не можеше да се измъкне. Примери - бол.
Устеха не е теория, а реална борба. Успеха е момент. Идва и заминава. Кой разбрал, разбрал. Кой го хванал - успял. За това най-много са тези дето си остават с... 'Ако бях...'.

Не - Клуба си е действителност. Формира се точно от тези които пишат, чрез словото и мислите които обменят. Какво може да е на друго място - като се случи, ще се разбере. Презумпцията не е практична сега.
Когато пишем, ние отразяваме и себе си, и реалността - всеки според възможностите си. Така обменяме мисли, информация за себе си и за действителността. Виртуалността (Възможност от лат.) която дава нета е споделена и служи за действителни събития с букви, образи и.... Избори, гласуване, заяждане, чуства, спорове, и т.н., все неща, които и при други възможности се проявяват.

виртуален(от лат. virtus 'годност') Възможен, които може да се прояви или който трябва да се прояви при дадени условия.
Нета, Клуба, са възможни, годни, и си дават общуване с думи, изписани по постовете, статии и т.н. Нима това е илюзия... не съществува факта на изписаното и последици няма! Те са в главите на пишещите, в действията, в поведението, ако написаното е стигнало до сърцето и разума на четящия или е предизвикало точно обратното. Точно както и книгите, и разговорите, и филмите, и...

Може би за теб 'виртуален' означава нереален, илюзорен или подобно!
... не знам.

Май личния аршин прави печалбата! Колкото човека, толкова аршини. Май има и социален аршин, държавен аршин, Клубен (АиА) аршин, мой аршин, твой аршин... толкова, че да не знаеш кой да препочетеш, с кой първо да се съобразиш. Аз съм си за моя, после... всички други. Твоя не ми допада, сега. Когато ми хареса, пасва с моя, ще си резна..., нали може... Тогава и печалата ще ми се увеличи.
Отвлечените пачалби не са ми по вкуса, невъзможно и в неизгодни измерения. Извини ме! Не съм Бог Шива.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Kurvoazie]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано18.01.06 08:54



За предишния пост не зная, но реакцията на Мартир когато Сам се озове на тясно определено не е такава, каквато е когато друг от пишещите (или не дай си боже противник на Сам) се озове в същата позиция. Това е нещо, което не ми харесва, но всеки избира сам поведението си. Дискриминацията винаги е двустранна и ако това е дискриминация на сексуална основа (аз съм хетеро все пак и всички тук го знаят) то това е мечешка услуга за ЛГБТ (и гейовете в частност), но ако не е реакция на сексуална основа то мога да кажа, че това повдига у мен въпроси, чиито отговори във всички възможни варианти не са никак лицеприятни.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема офтопик - тениснови [re: Kurvoazie]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.01.06 10:01



Знам, че не звучи много патриотично, но Пиронкова не би Винъс Уилямс. Тя сама се закопа - игра така сякаш никога не беше пипала ракета - всяка втора топка й беше аут! Естествено браво и на Пиронкова - голям късмет и хъс показа момичето. Да й пожелаем успех.

Апропо, на мене любимка ми е Серена Уилямс :) Може би ми харесват жени, които са загърбили всичко женско в името на спорта :))) или просто харесвам малко по извънгабаритни негърки :)))





Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: desired]  
Автор eлия ()
Публикувано18.01.06 11:21



Щом държиш - аз нямам нищо против.



Тема Re: офтопик - тениснови [re: mizrahi]  
Автор eлия ()
Публикувано18.01.06 11:24



Така или иначе това е супер победа. Хебаво е да има българско момиче, което да замени дъщерята на мутрата. Пък и хубавица...



Тема Re: офтопик - тениснови [re: eлия]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано18.01.06 12:40



Така е. Жалко, че чудото не продължи и в следващия мач :( загуби девойчето, но нищо - следващият път сигурно ще е още по добра.



Тема Re: офтопик - тениснови [re: mizrahi]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано19.01.06 14:02



Аз харесвам и двете 'перли'. Мисля, че майката там обърка работата. Вижда ше се, че подкрепя Серена (бащата ходеше на Винас на срещите). А и като се допусна среща на сестра с/у сестра... не го приех. Серена се наложи..., но имах усещането, че Винас се поддава на сестринското... И до сега не може да се изправи... Серена бие, но... сестра й тъне...

Винас и друг път е играла така...(като мача с Пиронкова). По кадрите които виждах, изразяваше..."това не е истина". Е, не може да се мисли, че Пиронкова, новачката, сама ще си падне... Новаци, често бият лидери, защото ги подцеряват.

За секс най-ми пасва Сришафан. Екзотика и тъмна кожа в здраво тяло.
В Хюйт има нещо много чисто. Разкошно хетеро е. Клайстерс го смъкна от върха и още не може да се окопити. Жена, меси ли се в мъжките рабо`ти... гафа е сигурен. `Що ли на война ходят само мъже? Представи си женска армия...

Редактирано от Kurvoazie на 19.01.06 14:14.



Тема Re: офтопик - тениснови [re: Kurvoazie]  
Автор mizrahi (Човек)
Публикувано19.01.06 21:52



Хехе, на мене ми дай Рафа, като си говорим за секс :)))

Ето тука малко снимки :)





Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: AЛБATPOC]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано22.01.06 12:55



ако не е реакция на сексуална основа то мога да кажа, че това повдига у мен въпроси, чиито отговори във всички възможни варианти не са никак лицеприятни.

Напипал си ситуацията.

Обяснение на много реплики и действия на Елия в Клуба, според мен, се поизясниха.
Първото ясно доказателство, че вдойния станадарт не е измислица, беше, когато ТЯ гласува за Сам на последнияте изборите. Но не кога да е, а - първа. Един път да повлече крак и второто - да подлъже останалите. А така се получава и смут, объркване. Обясненията - плахи и неуверени, защото някой може да се е сетил и да изпише/каже съмненията си.
От този момент, нямах колебания, че тя играе игра.. за нещо.

Някъде се изписа, как почти е нареждала на ББургас, какво да прави когато е бил модератор. Като погледнеш, видимата причина е била с положитлен поддтекст. Но и факт е, че казва на зрял човек какво е нужното.... Просто... води.
Като прибавим многото реплики, че Приньо е фигурант в "Джемини", че като лезбиена са там, всичко е под контрол и той е само за да козирува. Това ме навеждаше на мисълта, че лезбиен диктуват ситуациите и открито си го признава - една.
Не е без значение и това. Лезбиен са модератори на Той и Той в АБВ-то и на Клуб ЛГБТ.
В АБВ-то, доста отдавна, по повод изтъпления на един ник на тема педофилия(беше писал и тук и още места), засякох, че той се появява и с други никове за да поддържа огъня. През Елия намерих майла на Мел (мода в АБВ-то) и я помолих да вземе отношение, като предложих и варианти. Никаква реакция...! Значи, нашите борби с недосегаеми (медии и т.н.) се водят, а това което ни е под носа, лесно управляемо, не заслужава и две прости операции. Интересно...нали!
Последната реплика 'Хубаво е, че си все още там.' от тази


продължава женската нишката - ние държим контрола, която и да е, няма значение. Видимо и елементарна е, където има гей/лезбиен - лезбиена диктува. Форуми, организации... вече и в АиА.

По отношение на Сам, всички заяждания са за държане изкъсо. В същност, винаги съм смятал, че тя не е против него. Просто, неговия интерес е ясен и защо да не се аксплоатира. Той обича задкулисните отношения; ще е послушен като му се даде каквото иска. Той обаче, увисна на изборите и подчинителен остава Мъртър. Гардиън, струва ми се, няма да се подчинява на Елия и стана вече твърде опасно. За това и тя стимулира/подкрепя Мъртър, че ако и той увисне .... на Елия политиките са до тук. Нов мод подвластен - ще забрави. Наскоро стана и "герой" на дира, на който му се посла... за нещо!

Когато Елия ме "посъветва" да не се занимавам със Сам, тя леко ме тикна към другите би-та... Казах си, "закрилника на би-тата, този който с език, безпардонност, цинизми и ... след като продължава да си своеволничи, аз да не му обръщам внимание..., а да се занимвам с други...Ле-ле.., тази жена е като регулировчик." Дадох си вид, че чувам, и обяснението не закъсня. Тя подгхвана тема срещу него... Целта... вероятно, някъде из попостовете да изтъкне ... всъщност... какво е постигнал Сам. Вопъл по изплъзгащо се момче, формиране на нова обстановка или подаване на сламка за раздухване... на протуснати ползи ли е или ... друго - няма значение. Важно е, мен ме праща са другите би-та, тя си подхваща - Сам.
Започвам да се мисля, че води лична борба. Жена... в полза на другите жини/лезбиен, а и от... характер. Не съм далеч от мисълта, че напускането на ключови позиции в лезбиен средите не са и туширали мерака да е някъде начело. АиА е може би последна възможност. Мъжете често са лесни (Сам е би-, Мартър го копира) особено когато жена ги атакува и не им признава... мъжкото. Би-тата са изгодни и лесен контингент... гея е за парлама и по тъч линията.
Още интерсно.
Сам никога не осъзнаваше, че Елия не го отблъсква. Късата връвчица за стрес и контрол я е тълкувал като борба с/у него. Не мисля, че е борба, а само... притискане. Сега вече, правилно е разчел посланията, И ето запяха в хор. Сам май се осъзна, че Елия не му е противник. (но, дали разбира... защо?)
Става интересно!

Дали е 'лицеприятно' - не му се коси. Борбата за власт е театър, който си заслужава да се гледа. Наблюдавай и лицето ти ще грее. Душата... кажи й "Нищо ново под слънцето." Наслаждавай се и трупай.

Глупака се учи от собствените си грешки, а умния - от грешките на другите.

пп
Изводи...
Лезбиен (жени) работят за себе си.
Би-тата и те се подкрепят.
Гейовете... на никъде... Е за това 'педераст' приляга на гея. Трагикомедия. Тук... със сигурност.

Нищо лично, моля!



Тема Re: Сюжет за Скитникът-евреин 2нови [re: Kurvoazie]  
Автор peterbio (peter25reloaded)
Публикувано22.01.06 16:31



Ама какво въобръжение, какъв размах на аналитичната мисъл, какви тънки причинно-следствени връзки е показал авторът на предния постинг.
Човек, който не познава лично поне трима от цитираните хора, би си помислил, че може би и има някаква капчица истина в целия този брътвеж.

Към автора - кому е нужно това твое времегубие, въплатено в писане на сюжети за тайни общества, гей/лезбиън власт и незрими подчинения ? Защо правиш това ? Кого и в какво искаш да Просветиш ?



Тема Изтрита тема.нови [re: uncool]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано01.02.06 00:00



Изтрита е темата "Опасни ли са бойловерите всъщност?" пусната от doncho.



Тема Re: Сюжет за Скитникът-евреин 2нови [re: peterbio]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано02.02.06 16:43



Не и мен във всеки случай. Тук аз не се подчинявам на никого и не се съобразявам с никого освен с добрия тон, докато и с мен го спазват.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Изтрита тема.нови [re: uncool]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано02.02.06 20:41



Изтрита е темата " YPA!!!" на doncho.



Тема Re: Изтрита тема.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Paдocлaв (минаващ)
Публикувано03.02.06 08:09



Аз даже не съм я прочел. Можеш ли поне да споделиш защо е изтрита? Или да я заключиш вместо да триеш?

In the absence of light, darkness will prevail


Тема Re: Изтрита тема.нови [re: Paдocлaв]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано03.02.06 09:05



Темата не беше за клуба. Беше отчасти изтрита заради сходната дискусия, която би породила с предната изтрита тема.

А във връзка с казаното от теб мисля, че това е част от идеята за модератора - да махне нещо негативно или не на място преди хората да са го прочели, а не само след като всички са го прочели и са изписали 200 постинга по тема, мястото на което не е тук или е подигравателна/обидна. Примерно.



Тема Re: Изтрита тема.нови [re: Paдocлaв]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано03.02.06 10:36



Аз даже не съм я прочел.

Ти какво... сърдиш ли се, възмутен си от себе си (че си пропуснал) или упрекваш някой, че трие без ТИ... да си прочел и одобрил. Ника, Дончо е ДОСТАТЪЧЕН за да се сетиш какво може да измисли.
Ако нещо си пропуснал, случва се, но моляте не с този Тон.... Ако ти липсват драки от рода на... минали "величия" иди си ги търси някъде другаде.
Твоето не е и "другарски" контрол!

А....., ако си чел предишният му пост/тема... трябва да си се повредил наскоро...за да искаш той и секунда да стои тук.
Щом веднъж Дончо се подигра фронтално с АиА, като търси подкрепа на тема ...... става синоним. Ако наистина си чел този пост и скаш той да остане заключен в АиА, то ти определено си повреден... в нещо.
Нищо лично!



Тема Re: Изтрита тема.нови [re: Kurvoazie]  
Автор Paдocлaв (минаващ)
Публикувано03.02.06 10:54



Абе тебе кой те е питал за мнение?

Казах, че принципно предпочитам да се заключват теми, за да мога да разбера за какво са заключени.

Не съм чел нищо от ДОНЧО, не го познавам, ерго не мога да се сетя какво може да измисли ... това най-вероятно се дължи на триенето, или на това че клубът не е моя живот.

Колкото за повреденоста, като гледам как пишеш (а има доста да се чете от теб), повредата не е в моя телевизор.

съвсем лично към теб

In the absence of light, darkness will prevail


Тема Re: Изтрита тема.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Paдocлaв (минаващ)
Публикувано03.02.06 10:58



Просто да те помоля, следващият път като триеш, кажи с две думи поради какви причини е станало това. "Темата ХХХ е изтрита", наистина не е много информативно.

In the absence of light, darkness will prevail


Тема Re: Изтрита тема.нови [re: Paдocлaв]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано03.02.06 16:18



Прав си. Взимам си бележка.



Тема Re: Изтрита тема.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Гъзe (Дъвка turbo)
Публикувано03.02.06 16:37



след като всички са го прочели и са изписали 200 постинга по тема, мястото на което не е тук или е подигравателна/обидна.
От вчера има една обидна тема в клуба. Дори бих я нарекъл злобна и ненужна...



Тема Re: Изтрита тема.нови [re: Paдocлaв]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано03.02.06 17:17



Не съм чел нищо от ДОНЧО..... клубът не е моя живот

Това, че ти не си чел нищо от Дончо... стана ясно. Също е ясно, че като си пропуснал нещо, каква да е причината, след като си пропуснал.... да те осведомява някой какво е направил.... Да си посещавал и да си чел.
Не е ли доста претенциозно...! Ама не само е претенциозно, ами самонадеяно... А като знам, че само би--- може да държи такъв Тон и език.... просто ме кефиш.

Ще те помоля, да се разделиш с тази практика. Заповеднически, менторски да нареждаш и да си въобразяваш, че някой ще ти козирува, забрави.
Посещавай, чети, пиши...., както аз, и другите... Пропуските са си за твой сметка, драги!
Модовете, и двамата, си се справят отлично. И това си пропуснал...., драги!

Как си представяш, че всеки който влиза рядко тук, модовете ще го осведомяват, какво става, какво ново, какво... са правили... за да одобри или отхвърли, Аааа!?!?!?
Претенцията, да се заключва, за да прочетеш ТИ, пък е базобразие!
Нищо лично!

пп
Смени си телевизора, фокусирай често... ама си купи плазма... ако нямаш парички.... черно-бял също ще ти е актуален!
Айде със здраве!

Редактирано от Kurvoazie на 03.02.06 17:52.



Тема Re: Изтрита тема.нови [re: Kurvoazie]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано03.02.06 22:54



за думичката "параноя" чувал ли си?

всичко, което не е в твоя коловоз го кръщаваш "БИ". Да, ама ПАК не позна.

Имам предвид менторското ти изавление (от каквито форумът изобилства напоследък):

"Не е ли доста претенциозно...! Ама не само е претенциозно, ами самонадеяно... А като знам, че само би--- може да държи такъв Тон и език.... просто ме кефиш."

Между другото, с многоточията липсата на рационална мисъл ли заместваш?



Тема Изтрита тема.нови [re: uncool]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано06.02.06 15:26



Темата "PWDbrands In Bulgaria" на mooki е изтрита.

Причина: Правило 5 - Спам (безмислено повтаряне, както и повтарящи се мнения), реклами и чат, под формата на постинги и мненията към тях са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ!



Тема Изтрита тема.нови [re: uncool]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано06.02.06 22:46



Изтрита е темата "rush-bg.com" на mooki.

Причина: Правило 5 - Спам (безмислено повтаряне, както и повтарящи се мнения), реклами и чат, под формата на постинги и мненията към тях са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ!

Това е втори "гаф" на mooki. При трети ще предложа да му бъде поставен временен бан.

Посуепис: Всъщност това не е втори, а трети или дори четвърти гаф, но да приемем, че са два. Остава един.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: uncool]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано20.02.06 21:02



Аз ли се лъжа... или една тема беше изтрита без тук да се напишат обяснения...
uncool - бъди принципен де... знам, че беше неудобна тема... но....



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано20.02.06 22:49



Темата не беше изтрита, а преместена от fukla. Тя сама реши да направи това, след като аз попитах как мога да се защитя от клеветите съдържащи се в конкретен постинг.
Реших да се обърна към администрацията на Дир.бг, а не към модераторите на клуба за да избегна следващи интриги и спекулации кой на чия страна е и прочие.
Анонимността на клубовете не е основание човек да реши, че може да прави всичко и да нарушава закона чрез клевети. От сега нататък смятам да използвам всички предвидени от закона и доброто възпитание средства за да преча на разпространяването на клевети по мой адрес. Обиди и злобни подмятания или истерични параноични монолози - явно без тях не може и с тях съм свикнал, но клеветата е нещо различно.
Ако някой има някакви лични претенции - да бъде така добър да си ги докаже където трябва.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: prinyo]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано21.02.06 01:08



Направо ти повярвах...



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: prinyo]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано21.02.06 04:39



Смятам, че некоректността ти мина и най-смелите ми очаквания.
Ако си прочетеш стари постове назад, ако си припомниш какви манипулации правиш, ако си спомниш как си обиждал хора от форума и, че присъствието ти винаги е съпроводено с изтъпления и луди защити в името на нещо, то сигурно ще спиш още по-спокойно. Чес прави на всички от АиА (и гей, и би-та, и хетеро), че винаги намират начин да подминават по мъжки грешки на други. Винаги обвиняваш другите в параноя. Сега ти си развил такава, макар, че отдавна се забелязва, че я носиш и едвам я контролираш. Естествено, имаш право на защита, но, драги

Какъв лидер си ако не пазиш почтенна дистанция?

Странно, защо тук не пише Д.Дуков и още доста от неговия ранг! Ти, с твойте изтъпления тук, принизяваш "Джемини". Това не е добър знак.
Да си на върха си има неудобства. Върховете са за определени хора, не за обикновенни личности.

Ако ти не отговаряш на Елия, другите едва ли ще намират често основания да и отговарят! Тя просто е по-добра от теб в предизвикването. Вече три пъти съм свидетел как се възбуждат постове между вас. Винаги се хващаш на въдиците.

Смятам, че преместването на темата не е от написаните мотиви . Чел си внимателно доста постове и си се оплашил от някой реакции... Смятах да ти напиша нещо от което щеше да имаш голяма полза, но уви... страхът в теб е надделял, което ме лиши мен от добронамереност.

...доброто възпитание...
Много ще ми е интересно, как ще се прояви твоето добро възпитание за вбъдеще!?!
За да се променят нещата с теб, със сигурно и ти трябва да се промениш!
Нищо лично!

пп
Странно, защо

не беше преместена?

Редактирано от Kurvoazie на 21.02.06 04:46.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано21.02.06 10:14



Попитай



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Kurvoazie]  
Автор prinyo ()
Публикувано21.02.06 10:52



Това за некоректността не го разбрах. Предполагам защото с теб имаме коренно различни ценностни системи. На това отдавам и впечатлението ти, че страхът ми е надделял. Обидата е нещо субективно, манипулациите всеки вижда където му е изгодно, клеветата обаче е нещо ясно и никога не съм я използвал.


Да си на върха си има неудобства. Върховете са за определени хора, не за обикновенни личности.
Сигурно си повярвал на писаниците на елия за лидерските ми комплекси или пък си свикнал с някакви други видове взаимоотношения.
Председателската позиция в едно НПО на членски принцип в обществена полза не предполага червен килим, корони и кортежи.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: prinyo]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано21.02.06 11:33



Сега остава и аз да се включа с моите гледни точки... и клуба ще издивее...

Не пълни тамата със спам, Председателю мой! Това е административна тема, ако не си забелязал.
Ти изобщо чувство за мярка имаш ли?
К'во ли питам пък и аз...



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: eлия]  
Автор prinyo ()
Публикувано21.02.06 12:13




Напълно ми е ясно за какво е тази тема.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: prinyo]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано21.02.06 16:44



...некоректността...

Изясни си, ако обичаш, в качеството на какъв пишеш в АиА? Като Приньо частно лице или Приньо (Павлин едикой си) като председател на БГО "Джемини". КОгато разделиш присъствието си АиА по този начин ще разбереш колко некоректен ход беше да стигаш до Фукла.
Очакваш и се бориш за ...червен килим, корони и кортежи. като председател тук. Намери начин да се защитиш като председател, а в същност тук всеки трябва да се приема като обикновен ник. И всеки това прави, драги. Когато това не ти харсва... отиваш в крайности. Е много положителен си, много. Ще трябва да очакваме, че ако в АиА не ти се подчинят, ще затриеш, унищожиш форума за да мирясаш.
Е, не си с нищо по различен от всеки ник в АиА!

...си (съм) свикнал с някакви други видове взаимоотношения.
Да, приятелче! Явно си "сляп и глух" за да не си забелязал, че отдавна се боря за спокойствие и толерантност ТУК... в АиА. Е това не е бягство от неприятна среда, а създавам, напъвам се и тук тя да е такава в каквато живея и работя. Идеялно няма, но спокойствие и толерантност на степен може да се постига. Ти правиш ли нещо по този въпрос, ама като Приньо ника, не председателя? От мен, останалите, а и от теб и приятелчетата ти, зависи каква ще е обстановката тук. Кой да ни го направи? Ами само от нас си зависи. Друг вариант няма!

Ако престанеш да се изживявяш като Председател тук,
ако престанеш да възбуждаш проблемите на "Джемини" като частно простренство на това НПО,
ако не постваш като коронована особа,
ако не постваш на Елия (възползвайки се от нейните лични амбиции),
ако не слоугваш, спамваш едни и същи меркантилни индиректни идеи,
ако не престанеш да браниш "Джемини" от ТУК
то може АиА да стане 'приятно' място.

Нали има друг форум за тези ти мераци?

Дай си сметка, рекапитолирай и може да не си толкова значим за 10/20 ника в АиА.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: prinyo]  
Автор desired (послушко)
Публикувано21.02.06 17:55



Искам да отбележа някои неща:

1. Човек не се страхува от каквито и да е писания, ако те не са верни!Само "свитите душици", тези с непрозрачните дела и тези които ги е СТРАХ, принуждават администрацията да трие теми! Можеше да се защитиш с думи, но явно вторият метод е за предпочитане, поради изброените от мен по-горе доводи...
2. Изречението ти "... да нарушава закона чрез клевети.", предизвика в мен неистов смях. И какво стана най-накрая? "Реши се", че ти си прав и законът те защити!? Какъв смях...
3. Човек, който уважава себе си винаги знае как да се защити от конкретни обвинения в кой да е постинг - или поне знае как да отреагира адекватно!

Изводът от цялата работа е:
Аз не съм взел присърце темата и "подхвърлянията" по твой адрес, защото не те познавам /респ. не ме интересуваш/, но явно се страхуваш от познатите си, които най-много са наясно - кое е истина и кое не...

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: desired]  
Автор prinyo ()
Публикувано21.02.06 18:19



Аз поисках да бъде изтрит само един определен постинг - този, съдържащ клевети. Администрацията реши да премести цялата тема, за да не се развивала междуличностна вражда, въпреки че аз казах, че обикновено махането на една подобна тема води до отваряне на две други.
Та срещу всички смислени отправени обвинения аз съм се защитил.
Очевидно не си наясно какво означава клевета - това е недоказано обвинение. Още по-лошо е, когато клеветата се използва като "довод" за да се отправят други недоказани обвинения.
Та клеветата е противозаконна - незаконно е да се отправят недоказани обвинения.
Опитите ти да правиш психологически анализ няма да коментирам



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: prinyo]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано22.02.06 00:30



Павлинеееее... това е административна тема, Председателю мой! Спри се бе, човек! Отвори си тема, ако искаш да се обясняваш!



Тема Изтрита тема.нови [re: uncool]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано19.03.06 18:42



Темата "Poppers" на mooki е изтрита.

Причина: Правило 5 - Спам (безмислено повтаряне, както и повтарящи се мнения), реклами и чат, под формата на постинги и мненията към тях са ЗАБРАНЕНИ И ЩЕ БЪДАТ ИЗТРИВАНИ!

Това е трети "гаф" на въорисния потребител.

Оттук нататък реакциите ми спрямо този потребител ще са безкомпромисни.



Тема Изтрита тема със "върл СПАМ" ...,нови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано25.03.06 14:49



Пускана е в поне 50 други клуба. Който се интересува от оригиналният текст:
__________________________________________________________
kristalni snimki ot novo pokolenie
Темата е видяна: 0
Автор ivan$ (минаващ)
Публикувано 25.03.06 14:24
От IP 83.228.52.68


Изработка на 2D снимки и 3D лога на фирми лазерно
гравирани в кристал(под повьрхноста) www.crystal3ddesign.com
Ако искате да пътувате евтино можете да посетите
нашата безплатна платформа:
http://aspspider.net/TravelCheaply/Add.aspx

__________________________________________________________
Авторът ivan$ е предупреден с лична бележка.



Тема Изтрита педофилска тема.нови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано25.03.06 14:51




Тема Търся
Темата е видяна: 0
Автор днec_cъбoтa (непознат )
Публикувано 25.03.06 14:37
От IP 213.91.238.142


Има ли тук малки гейове(11-15).От Южна България (Хасково,Харманли,Свиленград и т.н.)?


Авторът е предупреден с лична бележка.



Тема Re: Изтрита педофилска тема.нови [re: martyr]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано25.03.06 20:25



Да го беше опраскал тотално и доживотно !



Тема Re: Изтрита педофилска тема.нови [re: Sam]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано25.03.06 23:10



Силни думи, при положение, че темата може и да не е педофилска. Може просто човекът да е търсил връстници. Да не говорим, че в цитираното дори не се споменава секс или някакъв подобен намек.

Но превантивните мерки са си все пак мерки. тъй че разбирам.

Интересно ми е все пак на база на какво/кое правило авторът на темата е бил "предупреден", ако бележката се е основавала на някое. Това е повод да се помисли за вмъкване на темите с педофилско съдържание в правилото със забранениете теми. Просто идея родена от конкретния случай.



Тема Re: Изтрита педофилска тема.нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано26.03.06 00:27



В клуб Адам и Адам някой търси контакт с дечица, ама думите ми са силни... Въпрос на критерий. Клубът за срещи на такива връстници май се казва "10-15".

Колкото до ограничаването на подобни писания в клуба - аз съм за.



Тема Re: Изтрита педофилска тема.нови [re: Sam]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано26.03.06 05:07



Когато ти беше модератор тук... в клуба се вихреха теми от педофилите наречени "бойловъри" и ти ги подкрепяше пасивно... Така и не се разграничи от тях и ги допусна да си сеят низката пропаганда тук...
Така че виж там си модерирай Адам и Ева и не се бъркай където не ти е работата.



Тема Re: Изтрита педофилска тема.нови [re: eлия]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано26.03.06 11:48



Това освен византийщита и елинизъм е откровена лъжа. Точно ти винаги си била тази, която е забърквала каша от хомосексуализъм и педофилия. А аз съм се разграничавал в около 100 постинга. Темите още си седят назад. Разчиташ на мързела на хората за да ти повярват на лъжите и оплюванията? Ама че свинщина.



Тема Re: Изтрита педофилска тема.нови [re: Sam]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано26.03.06 14:46



Нали точно това ти казвам и аз...
Ти беше модератор. Защо си стоят ОЩЕ педофилските теми???
Защото ти искаше да останат. И направи чудеса за да останат.
Самичък потвърждаваш думите ми...
Както и да е.. да не пълним темата с оффтопик... Имаш си клуб Адам и Ева където модерираш... назначен си там за модератор от администрацията... грижи се да го модерираш него по твое усмотрение... стига си учил другите какво да правят. Видяхме те теб какво можеш.



Тема Re: Изтрита педофилска тема.нови [re: eлия]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано26.03.06 20:47



Доста несвързани с главния мозък въпроси задаваш. Да не би тогава да съм бил САМ-САМИЧЪК модератор? Да не би сега да съм? Не. Но темите са си там. И са там не заради мен, а заради теб. Повечето теми относно педофилията са повдигнати лично от теб в опита ти да свържеш хомосексуалните отношения между мъжете с педофилията. Това, което аз винаги съм твърдял е, че такива теми нямат място в клуба. Защото връзка няма. ТИ си тази, която постоянно е на точно обратното мнение. ЛЪЖИ, лъжи и пак лъжи от елия. Мислиш ли, че някой ще ти се върже? Ето изказването ми по темата 15 страници назад:


където пише следното:
Автор Sam (сини очи)
Публикувано 21.03.05 19:44
Отвратително хомофобско изказване, елия!!!
казваш: "средата на който принадлежат тези извършители, защото простъпките им рефлектират на тази именно среда "
Педофилите НЕ СА "от средата" НИ. Те НЕ "принадлежат" към НАШАТА среда. Набий си го в главата. Хомофобски изказвания в този форум са забранени. Стигат ни в другите форуми.
Обществото може да вини "гадните педерасти, които подведоха и злоупотребиха с децата ни", защото е незапознато, ограничено, слабо информирано, инертно... ама ти защо набутваш педофилите сред нас, няма да ми стане ясно, май... Макар да ти задавам този въпрос за 101-ви път.


където пише следното: Автор Sam (сини очи)
Публикувано 21.03.05 22:46
Пак се повтаряме... едно и също колко пъти? "Всеослушание" НЕ Е този форум. Този форум е за гей и бисексуални мъже (ха дано го разбереш някой ден!!!). За "всеослушание" върви говори по разни медии, ако можеш. Това не е форум за педофили, не е форум за обсъждане на проблеми, които НЕ касаят хомо и бисексуалните мъже. Педофилия и хомосексуалност НЯМАТ общо. НЕ са наша грижа. На Бойко Борисов са. Колкото и да натрапваш обратното мнение (че го натрапваш, и то именно това, си личи съвсем ясно от предния ти постинг).
А аз, елия, съм бисексуален. Нещо против? А и да имаш нещо против, най-много да си направя секуро.
И последно - не знам какъв ефект си търсила, но мога да ти кажа какъв постигна - стана досадна до повръщане на болшинството в клуба. Сега, дори и да кажеш нещо смислено, то ще бъде прескочено. Постигна и страничен ефект - хора, които влизаха в клуба за да намерят приятели и добро настроение, вече не влизат, защото им се налага да четат теб - как навръзваш на едно педофили и гей/би-сексуални (че ги навръзваш СИ ЛИЧИ СЪВСЕМ ЯСНО ОТ ПРЕДНИЯ ТИ ПОСТИНГ). Аман от твоите дивотии!!!

Продължаваш с дивотиите, се налага да повторя.

Редактирано от Sam на 26.03.06 20:57.



Тема Re: Изтрита педофилска тема.нови [re: Sam]  
Автор eлия (Out & Proud)
Публикувано27.03.06 00:30



Оф... че си досаден....
Добре, че те изхвърлихме...
Клуба няма нужда нито от нашите дракания... нито от твоя коректив...
Хайде със здраве... и успешно модериране на Адам и Ева.



Тема Re: Изтрита педофилска тема.нови [re: eлия]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано27.03.06 07:18



Никой от никъде не ме е изхвърлял. Ама че глупост. Писал съм тук и ще пиша когато и колкото искам, в рамките на правилата на клуба. От твоите съскания наистина никой няма нужда в клуба.



Тема Действието ми енови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано27.03.06 12:25



продиктувано от личният ми етикет, но мисля и, че повечето тук ще се разграничат от педофилията и ще оплюят темата. Може би е време за ревизиране на правилата ..., но това ще го решим клубно. Клубът не е мой/твой, а на хората.

п.п. Приемам всякакви критики по въпроса за тази тема.

п.п.п. Имало е опити срещу мен, когато бях още много малък и неосъзнат и мразя "чичковците" в дъното на душата си. 11 не е възраст за секс..., освен сам със себе си



Тема Теми с обяви.нови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано25.04.06 11:52



Махнах 2 такива през последната седмица. Авторите съм ги предупредил с лична бележка.



Тема Re: Теми с обяви.нови [re: martyr]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано25.04.06 12:01



И какво толкова са направили, че са заслужили да им бъдат изтрити темите? Че и на лична бележка да бъдат предупреждавани?

Действията ти на някое правило ли се базират, или просто не търпиш обяви в клуб "Адам и Адам"? Който помеждувпрочем всички знаем, че се намира в раздел "Запознанства".



Тема Тема с обяви...нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано25.04.06 12:55



..., седи си на първа страница и е направена с тази цел. Не разбирам какво не разбираш.



Тема Изтрита теманови [re: uncool]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано30.04.06 22:24



Изтрита е темата "kristalni snimki" на ivan$, тъй като е в разрез с правилата на клуба.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано08.05.06 10:43



Изтрих 8 offtopic мнения в темата





Тема Изтрита тема.нови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано19.06.06 09:27



Текста беше:

Днес един педерас има рожден ден и намерих за подходящо, да го поздравя при неговите (за вас става дума, педали) братя по оръжие. Ае, чао!


Яжте ми куру!


Сметнах, че е обидно и глупаво.

п.п. Моят рожден ден е на 17 юни, (един ден по-късно) и се почувствах лично афектиран от текста.



Тема Re: Изтрита тема.нови [re: martyr]  
Автор php* (msp)
Публикувано19.06.06 14:35



е не... честно, не разбирам, какъв е смисъла да се трие педофилска обява или тема, защото съдържанието и е обидно и глупаво, след като изтритото ще се пейства тук.
ти какъв смисъл виждаш?



Тема Re: Изтрита тема.нови [re: php*]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано19.06.06 15:34



Поствам оригиналният текст, за да е ясно защо я махам. Специално в педофилската няма линкове, телефони и адрес за свръзка - какво те притеснява?



Тема Re: Изтрита тема.нови [re: php*]  
Автор [bbourgas] (restate)
Публикувано19.06.06 15:40



и на мен не ми се връзва. малко е лишено от смисъл, но карай! може да е прегрял от жегата. някой хубавец веднага да му донесе халба старобърно!





Тема Re: Изтрита тема.нови [re: martyr]  
Автор php* (msp)
Публикувано19.06.06 16:13



нещо се трие за да не загрозява пейзажа в клуба. обяснявайки защо махаш нещото, премествайки го тук, оставяш грозотията, не я триеш.

притеснява ме, че тази тема се превръща в квинтесенция на простотията и глупостите, които в отделните теми, ако не бяха изтрити, щяха да потъват надолу. преместени тук обаче, постоянно ще изплуват на първа страница, синтезирани и в цялата си прелест.



Тема Махнах 2 рекламни теми.нови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано17.07.06 11:10



През последната седмица. Авторите са предупредени.



Тема Re: Махнах 2 рекламни теми.нови [re: martyr]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано17.07.06 16:04



През последната седмица, то бяха е дни секрети... едни словестни оргии... ле-ле... Явно много автори не предполагат, колко много хора четат тук.



Тема Ако те интересуват -нови [re: Kurvoazie]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано18.07.06 09:43



ще ти ги пратя на лична бележка.

Едната тема беше с поредното българско гей-порно, което се продаваше за 20 лева а другата за някаква "дизайнерска" страница с форум, която е пусната в още 50 клуба в dir.bg.

Махнал съм ги, защото не са по правилата на клуба.



Тема Изтрита тема.нови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано18.07.06 09:50



По молба на mauer.



Тема Re: Изтрита тема.нови [re: martyr]  
Автор mauer (хм....)
Публикувано18.07.06 14:47



Благодаря





Тема Re: Ако те интересуват -нови [re: martyr]  
Автор Kurvoazie ()
Публикувано18.07.06 18:54



приемам майтап жеванието ти да изпратиш онези гадости



мернах ги (май бяха дублирани) щях да се изнаповръщам. и хубаво е да виждаш някой неща, които минават през форума

Та, пак да кажа.... много хора четат форума, съответно си правят изводи.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: uncool]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано21.07.06 21:19



Изтрита е поредната обява за "реки от сперма"... Третата която трия. Не я местя щото си е баш спамова.
Не си правя труда да ви моля да си пускате обявите в определената за това тема, защото ми е пределно ясно, че тея дето пускат тези обяви хич и не четат в клуба.



Тема Изтрих 5 мнения на Супер Марио и варианти ...нови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано31.07.06 11:31



на фолк, естрадни и поп певици, които бяха пак негово дело.

Съжалявам, че отсъствах през уикенда. И до някъде се радвам, че след 1 месец ми изтича мандата.



Тема Има 2 неща, които никой от администраторитенови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано03.08.06 15:09



на дир.бг не си направи труда да сподели. Затуй ги казвам тук:

1. Нерегистрирани потребители вече НЕ могат да създават нови теми. Важи за всички клубове.

2. Всички банове във всички клубове бяха изтрити преди 3 седмици поради зачестили оплаквания от потребители, които не могат да постват в клубовете. Поради тази причина модераторите по своя преценка ще ги правят наново ако се наложи.

п.п. Ефективно в клуб Адам и Адам няма никакви банове в момента.



Тема BAN на IPAddress 62.44.102.192нови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано07.08.06 16:02



Потребителят се старае всеки път да си сменя nick-a да пуска обиди по адрес на стари/нови модератори, да се заяжда със всеки и да споделя непроверени клюки и лична информация.

п.п. Отнема 2 минути да се регистрира нов nick в dir.bg, отнема половин час, за да отидеш до интернет клуб и да постваш от там, за да избегнеш бан-а, отнема 1 минута да си постнеш през анонимно прокси ... на мен ми отнема по 10 секунди да сложа бан или да изтрия мнение. Прецени сам, ... Супер Марио.





Тема Още нещо:нови [re: martyr]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано09.08.06 14:52



От дир.бг махнаха колонката "видяно", по която можеше да се прецени интереса към дадена тема. Предполагам, че искат да освободят още място за рекламният банер в дясно.

Проблема не е във вашият браузер.



Тема Re: Още нещо:нови [re: martyr]  
Автор WebMister (in transition)
Публикувано09.08.06 15:59



Тя и без това работеше с някакви особени критерии повечето време... бих предположил че затова са я махнали...

Видяно:0 Мнения:20

Ако вземат и да оправят търсенето по автор...

Carry your past in the rooms of your heart
And you'll never be empty of love when you part


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: uncool]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано27.08.06 21:41



Изтрита е темата за попърите на aregur.

Съжалявам за забавянето.
А ако на потребителя не му е станало ясно - тук подобни теми не минават.



Тема Почистих темата с обяви.нови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано19.09.06 10:50



Бяха се натрупали.



Тема Срив в дир.бг,нови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано18.10.06 11:54



в резултат на който, няколкостотин никове бяха изчезнали и трябваше да се пререгистрират. И аз в кюпа - вече съм горд собственик на "0" мнения.



Тема Темата за радиотонови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано03.11.06 13:37



на ciklist не беше по правилата. Махнал съм я и го помолих да пуска реклами в темата с обяви.



Тема Изхвърлих темата на Добри Божилов,нови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано05.01.07 16:26



който кандидатства за евро депутат. Като изключим, че я има в още 100 форума, не казва нищо ново за тролската натура на последният. Ако го изберат, лично ще си счупя личната карта на Български гражданин и ще мигрирам в Мадагаскар.



Тема Re: Изхвърлих темата на Добри Божилов,нови [re: martyr]  
Автор Linjack (sine nobilitate)
Публикувано05.01.07 20:22



Той и Слави уж щеше да ни напусне ако Сидеров отиде на балотаж.
За жалост, Болен отиде, а и Слави остана

.

---------
e^(i*pi)+1=0
Euler

Тема Re: Изхвърлих темата на Добри Божилов,нови [re: martyr]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано05.01.07 21:27



Не рискуваш много.



Тема Масивен бан,нови [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано22.01.07 10:27



по списък. Наскоро започна една атака от спам-ботове във форумите на дир.бг. Може да сте ги виждали вече, пускат теми и постинги със препратки към порно сайтове, като повечето съдържат троянски коне, adware и вируси. Поради тази причина съм наложил бан на следните IP addressи във форумите, които модерирам:

60.195.250.90
66.108.65.109
70.84.49.42
81.195.73.220
82.99.255.70
124.125.152.105
125.187.15.76
168.120.63.114
200.31.146.39
200.88.46.58
200.208.241.251
202.38.50.7
204.185.0.247
220.245.178.131
211.200.30.129
221.161.249.65
222.76.215.173
222.172.222.79


Всички са анонимни transparent проксита, които се използват в програми, като anonymizer, hide IP и други. Ако не можете да поствате в клуба поради тази причина, е необходимо да изключите този тип софтуер. Нетикета ми забранява да разпространявам реалният ви адрес. Всичко това е за доброто на форума.



Тема Re: Масивен бан,нови [re: martyr]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано24.01.07 10:44



Добавих и тези в черният списък:

60.217.227.136
61.132.90.170
61.232.61.43
62.252.64.18
63.64.185.249
194.63.235.164
221.229.242.67
222.73.251.55

..., също така почистих темата с обяви от старите такива (всичките тоест), нея нещо все я забравям.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.