Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:57 09.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: BBourgas_contemporar]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано16.01.06 21:33



Един вид стиска ли ви...

Да си призная и аз така го разчетох. Понаписах някой изречения, ама реших, че ще прозвучи предизвикателно, та трих. Хубаво е, че го изписа точно така.
Забелязах, по ирония на съдбата, че точно над поста на Мартър, е пост в който 'Да те *ба в хетераста' към Албатрос се подмина. Това явно не е нещо.... То е нищо, щом като е казано от Сам или от приятелчета.

Лесно се изписват такива реплики. Лесно се кани на 'око в око'. Само ще ми е интересно, като се видим дали песента ще е същата или ще се предизвикваме в цивилизовани методи... Тя цивилизацията трябва да е в нас първо, после ще я видим в околоните.
Пак се отнесох в стария тон. Ще ме пусне...



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: martyr]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано17.01.06 02:19



Аааааааааа, не така!Ако е имало нещо за триене изтрий го, но да махаш цялата тема?!? Превишаване на права има тука или по-скоро личните ти чувства са те накарали да го направиш.Темата аз я намирам за много интересна, нека си стои, има какво да коментираме.
Бих искал да прочета мнението на другия модератор относно изтриването на цялата тема.


His Toy

Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Kurvoazie]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано17.01.06 02:56



Оная фраза за хетераста наистина беше отмината, но щом аз написах за Сам ответната фраза и веднага един клубар (не е важно кой) ми обясни, че ще ми разбие мутрата ако кажа подобно нещо пред него. Странно ми е дали това е неговата представа за демокрация?
Винаги съм казвал, че ако гейовете искат да бъдат приети от хетерата трябва да има и обратното приемане а не хетерата да приемаме гейовете, но гейовете да ни изолират. Приемането винаги е двустранно, защото ако е едностранно се получава ответна реакция.
Мисля си дали да не ви предложа да започнем ответна реакция на новото модераторско тяло. Може би не на двамата, но поне на този, който се прави на голям юнак. В темата на Елия се повдигаха основателни въпроси, но може би думи като шуробаджанащина (написано от мен) или думи като връзкарство (написано от Мизрахи) или още един куп (твърде много са за да ги изброявам всичките) основателни обвинения към Сам, а покрай него и към Мартир и Приньо направиха темата неподходяща за клуба. Това мое мнение може също да не оцелее. Ако не оцелее може да започнем отново старата песен, но този път вместо групата АКНЕ ще започнем с група, която ще се състои от доста повече хора като начало... а какъв ще е края и представа си нямам.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: 3X]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано17.01.06 03:00



А аз бих искал да видя отговорите на Сам относно въпроса дали в новия му клуб паството му знае какъв е той.
И бих искал да зная още доста неща, но нещо нямам желание да се боря с мафията "мой човек". Както изглежда преди да се започне борба с модераторите трябва да се дигне мерника на администраторите, които толерират подобно модераторско поведение.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: 3X]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (кайсиево сладко)
Публикувано17.01.06 10:39



Моето мнение е, че темата не беше за триене. Ще повторя и перифразирам думите ти - ако е имало нещо, което martyr е намерил за неуместно(примерно), редакция на мнението или изтриване на същото е логичната стъпка. Не триенето на цялата тема.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано17.01.06 10:47



Ако си пускаш ICQ-то, за да обсъждаме въпросите, които изникват нямаше да се налага да говорим противоречиви неща. Темата е в Hidden messages. Извади я и я остави на момчетата и момичето да се надприказват. Аз повече няма да се намесвам.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: martyr]  
Автор eлия ()
Публикувано17.01.06 13:32



Е хайде сега! Нормално е да се получат недоразумения. Не е нужно да се карате заради това или да се сърдите. Вие сте двама модератори и сте като две ръце на едно тяло. Всичко, което е нужно е ръцете да се подчиняват на разума, а не на емоцията или пък напук! Различия са нормални и естествени, защото сте две личности.

Аз лично приемам, че темата е премахната като потенциална причина да прехвърчат искри. Като потенциална възможност за конфликт. И че е премахната за да бъде избегнат този потенциален конфликт, а не по друга причина. Майната й на темата! Сам е затворена страница за Адам и Адам и темата къде и защо модераторства, е нещо, което наистина е излишно в този тук клуб.
Но ти си модератор за да се намесваш... защото пасивността ти ще се отрази на клуба и нещата пак няма да вървят. Така че - намесвай се. И ако единствения критерий за намеса е твоята съвестна преценка - няма какво да се притесняваш от нашите упреци.

Не забравяй, че ти си гей. Един от всички нас - хомосексуалните хора. И решавай по съвест! Който не прави нищо - той не греши... Затова аз, примерно, постоянно греша



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор desired (послушко)
Публикувано17.01.06 14:01



Аз желая връщането на темата!!! Какво може да се направи, в такъв случай?

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: desired]  
Автор eлия ()
Публикувано17.01.06 14:28



Ако темата е изтрита - нищо не може да се направи от модераторите. Ако е в hidden - може да се върне обратно в клуба. Не е изтрита - само е преместена там. Нещо като депо, където се местят теми, които може да се наложи да се върнат.

Но защо да се връща? Сам си пое по пътя... продължава кариерата си в клуб за хетеросексуални контакти и в сайта на момчето - затворена страница е за този клуб... нека ние вървим напред, а на него да пожелаем да му върже някое момиче.
Пуснах темата с идеята за комедийна дискусия - нищо повече. Има в клубовете хора, за които модераторското флагче е призвание. В който и да е клуб - само за да са модератори. В модераторския клуб се обръщат един към друг с "колега"! Все едно това е професия някаква...
Евала на дира, между другото... превърна модераторството в кариера и сума народ си мери стойностите в това бил ли е модератор, колко дълго.. на колко клуба... Никът "Сам" беше пример за това и в тази посока ми беше идеята... но нещо се отклони... В Евата също си имаме такъв пример... с една потребителка...
Та така... И в този смисъл.... зарежи я темата, ако не ти е много важна, разбира се... И да си говорим за наши си... теми... Теми, касаещи хората с различна сексуална ориентация.
Какво мислиш?



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: eлия]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано17.01.06 15:44



Елия,
това кой гей, кой хомосексуален в случая на е важно, мисля.

Важен е принципа. Не може така. Решил, махнал. Не се посъветвал и махнал. Кю-то му било виновно. Има "бележки" да ги е ползвал. На всичкото отгоре и Гардиън да я връща.
А основанията пък са върха.
Дали е твоя темата, за Сам ли става въпрос или Драган - не е важно. Не може единия да покродителства едни, а други - на произвола. Това е в основата, ако не ти е станало ясно.
Това за съвестта пък хич не го намесвай. Да не е съвестно, видно не за първи път, че Мартър заключва когато му е удобно. Твоята тема, се видя, още в началото на къде отива. Никаква реакция. Когато стана напечено за Сам, тогава нуждата се появи.
Заради принципа темата трабва да се появи. Какво ще се случи, тогава ще се види. Това, че ти си я пуснала, не я прави ВЕЧЕ само твоя и не ти дава право да преценяваш, особена в момента, какво ще се случи с нея. Като се появи, си я изтрии. Можеш.... нали...?
В двата ти поста има нещо..., което други упорито повтарят. Все пак, АиА е за гейове....
Странно, че първо ми каза, да не се занимавам със Сам, а после пусна тема, която го удря в земята. Постовете които се написаха, също. Странно, нали...!
Нищо лично!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.