Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:02 26.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Нещо май се нервиш?нови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано11.11.05 22:31



Да не те настъпих по мазолчето? Май Никам ще вземе да се окаже прав, че не си имал и намерение, защото, когато на теб ти беше нужно се оказа, че Киро се включи веднага, но когато не ти е удобно никакъв не можете да го намерите.
Що се отнася до това да ме ебеш трябва съвсем откровено да ти кажа, че идеята ти не е добра по няколко причини, но ще оставя на високоинтелегентната ти същност сама да ги открие. Само ще ти кажа, че подобни нервни изблици не ти правят чест, както и още няколко неща, които се виждат в поведението ти като модератор. Като човек не те зная... и честно казано и не искам да те зная. Да имаш случайно нещо против?
Защо ли ми се струва освен това, че ти си стар любител на двойните стандарти?

Сори. Май съм груб с теб в момента. Ще почакам още известно време.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.

Редактирано от AЛБATPOC на 12.11.05 00:02.



Тема Re: Нещо май се нервиш?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор desired (послушко)
Публикувано14.11.05 11:41



Е*ати и историческата смяна на потребителските настройки... Просто нещата са на "изживяване" както винаги!

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: Нещо май се нервиш?нови [re: desired]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано15.11.05 10:50



А Сам да не би да е съвършен? Не му е работа да предлага да ме ебе по никакъв повод във или извън клубчето. На други места за изпуснати подобни фрази летят оставки и биографии се петнясват доживотно.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: Нещо май се нервиш?нови [re: AЛБATPOC]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано15.11.05 20:56



Ще ти се да съм ти предложил подобно нещо... Ама няма да те огрее. Да не съм си намерил *** на улицата?!

Я престани да ми се предлагаш, а?! Твърдо и окончателно ти казвам НЕ!



Тема Re: Нещо май се нервиш?нови [re: Sam]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано15.11.05 23:21



Боже... ама ти се връткаш като шантонерка на коледно парти.

Сега ми казваш това:

Ще ти се да съм ти предложил подобно нещо... Ама няма да те огрее. Да не съм си намерил *** на улицата?!

Я престани да ми се предлагаш, а?! Твърдо и окончателно ти казвам НЕ!


Държа да отбележа, че винаги съм си заявявал, че ориентацията ми е твърдо стрейт, както казвате вие или хетеро както казвам аз. Странно ми е къде ти се привидя, че ти се предлагам. За разлика от теб аз обаче много добре видях, че си ми написал това:

Да те е** в хетераста.

И си ми го написал

Другите обиди, които изобщо не прилягат на достойния чичко Сам изобщо няма да ги коментирам.

Дали пак не се получава (взе да ти става навик) разминаване между различни твои думи? Вземи да си записваш какво си казал, че поне веднъж да вземеш да напишеш две еднакви мнения, които не си противоречат по един и същи въпрос.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.

Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНА [re: uncool]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано16.01.06 10:31



Закрих темата с многото offtopic-и.

Махнах темата на Елия, в която всички открито се подиграват със Sam. Не и е тук мястото. Клюки и други глупости - в кръчмата на 4 очи.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНА [re: martyr]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано16.01.06 11:21



в която всички открито се подиграват със Sam.

Много симпатично....!

Умееш да си трайкаш, когато ти изнася, а когато - не, заключваш или премахваш. АиА ти е като лично пространство.
Когато Condor настъпия яко Приньо, основателно заради правото си на мнение, ти - заключи темата. Изобщо, приятелчетата ти Сам и Приньо са под закрила. Премахваш темата на Елия, за да не се чете. Но тя не е от твоя контингент. Модераторската ти охрана е на ниво, избирателно.
Казвам ти го, не защото не е ясно... или ти не го знаеш, а защото
'Не й е тук мястото. Клюки и други глупости - в кръчмата на 4 очи.'(темата на Елия)
е пак охрана, подкрепена с действие като мод.
Отведи приятелите си в сигурна кръчма, за да ги пазиш по-добре. Това ще е най-удачния вариант... за Вас. (мнение)



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНА [re: Kurvoazie]  
Автор desired (послушко)
Публикувано16.01.06 15:03



Да живее свободата на словото :)

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНА [re: martyr]  
Автор BBourgas_contemporary (дзверо)
Публикувано16.01.06 15:50



Махнах темата на Елия, в която всички открито се подиграват със Sam. Не и е тук мястото. Клюки и други глупости - в кръчмата на 4 очи.
То си е за смях.

Я пак?!. От кога кръчмарските сбирки придобиха такава тежест? Преди всичко клуба си е клуб за писане, а сбирките-място за социализация на определен кръг хора, пишещи тук. Примерно аз игнорирам съобщенията за тези сбирки-голям процент от от присъстващите са ми нелицеприятни, незабавни и те си го знаят. Излишно е да се стига до скандали и боища. С приятелите от пишещите тук винаги намирам време, за да се срещнем... Така че срещайте си се и вие, ама не ми го натрапвай така! Бре бре бре. Един вид стиска ли ви - "Клюки и други глупости - в кръчмата на 4 очи." Рече органа на изпълнителната власт и отсече.

Редактирано от BBourgas_contemporary на 16.01.06 15:58.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНА [re: desired]  
Автор Kurvoazie (оставащ)
Публикувано16.01.06 21:15



Да живее свободата на словото :)

И 'словото', и да проявим собствена си воля все ни трябва свобода.
Но, не сЛободия...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.