Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Гъзe]  
Автор Пpapoдитeлят (Император)
Публикувано09.11.05 15:35



Като чуя думата потник веднага ми изниква следната асоциация: потник -> мустак ->татуирана котвичка, или нещо такова

Аз пък се сещам за един много гейски вопъл на Трендафил Акациев "Ах как искам да съм потник, на гърба на млад работник..."

Небесата създават блага за Хората а те не правят нищо, за да се отблагодарят.УБИВАЙ!УБИВАЙ!УБИВАЙ!


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: desired]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.11.05 13:28



За сметка на това пък аз добре виждам стария.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Garion]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано10.11.05 13:59





Оправи ми настроението с въпросното хетерас.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: AЛБATPOC]  
Автор desired (послушко)
Публикувано10.11.05 18:34



Интересно ми е защо го няма..., а отговор не получавам?! Нали до седмица - това, онова...?

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: desired]  
Автор Guardian_Hearts (кайсиево сладко)
Публикувано10.11.05 20:11



Новия модератор все още го няма, но не мисля, че е проблем. За сметка на това аз съм си тук, макар и да не си личи.
Но не това питаше.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: desired]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано11.11.05 11:32



Ами ако не ни отговорят тук пак ще си пуснем отделна тема и Мартир пак ще трие.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано11.11.05 11:34



Проблема е защо не са ти предадени пълномощията. Някой трябва да отговори на този въпрос, защото иначе това означава, че Сам наистина не е имал никакво намерение да се съобразява с хората тук и на практика обвиненията срещу него ще започнат отново, но с по-голяма сила.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: AЛБATPOC]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано11.11.05 11:43



Ще трия ако се наложи. Не знам Киро защо се мотае. Ще му напомня след, като свърша с този постинг.



Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: martyr]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано11.11.05 16:59



Не ти а сам Сам трябваше да му напомни. Благодарен съм ти за отговора. След няколко дни, ако няма реакция пак ще задам въпроса си и се надявам това да не го приемаш лично. Позицията ми наистина е принципна в момента. Личните - след като се запознаем.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: АДМИНИСТРАТИВНАнови [re: AЛБATPOC]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано11.11.05 20:19



Стииига глупости, бе!!! Ама наистина луд умора няма. Мартир е пуснал бележка, аз съм говорил с администратора. Ти какво искаш, да му упра пищоф (на администратора) на главата ли?

И кой си ти, че ще казваш кой на кого какво трябвало да напомня? Обръщението на мартир към администратора е по-маловажно от моето? На него няма да обърне внимание, а на мен - ще? Айде малко повече уважение към другите, а? Каквото мога аз, го може и мартир. Я не го обиждай!!! Пък обиждаш и всички останали от клуба, които могат да намерят адрес за бележка, та дори и ICQ на администратора, за разлика от теб.

Пък с глупавите демонстрации на принципност, дето показват само глупавост... нали знайш кво да ги правиш? Както и с предложенията за "лични срещи" за "пиене на бира", след "като се запознаете" - които ги чета на всяко почти всяко твое мнение (към 77% от влизащите тук). Да те е** в хетераста.

Въпросите ги задавай на който трябва. Нито мартир, нито аз имаме техническата възможност да променим модератора. Тук отговор, кога ще стане това, няма да получиш.


Проблема е защо не са ти предадени пълномощията. Някой трябва да отговори на този въпрос, защото иначе това означава, че Сам наистина не е имал никакво намерение да се съобразява с хората тук и на практика обвиненията срещу него ще започнат отново, но с по-голяма сила. - цитирам теб.

Пич, освен, че си болен от параноя, друго обяснение за писанията ти няма. Спомням си, че обясняваше, че "без малко" да станеш модератор на някакъв клуб. Правиш ли разлика между модератор и администратор? Е, ВСЕ ОЩЕ не съм администратор ! Баси, ако тия дето "без малко" да те направят модератор са знаели какво са отървали, на тая дата агне ще колят !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.