Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:10 22.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: ЧЕСТИТО НА Guardian_Hearts!!!нови [re: Nikam]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано01.11.05 22:15



Гардиън по мое броене води с достатъчна преднина - 4 гласа, така че не очаквам промени в крайния резултат заради проблемен глас или два. време му беше и на г-н Хартс да бъде избран, след няколко засилки на предишни избори!

но да изчакаме официална обява от преброителите в тъмната стаичка.



Тема Re: ЧЕСТИТО НА Guardian_Hearts!!!нови [re: uncool]  
Автор BBourgas_temporary (дзверо)
Публикувано01.11.05 22:55



яя стаам за гледачка кво ти

вчера?А?
Изборите продължават докато гласовете за Сам не надминат тези за Гардиън, все пак трябва да е честно, нали?



Тема Re: ЧЕСТИТО НА Guardian_Hearts!!!нови [re: BBourgas_temporary]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано02.11.05 00:01



Изборите продължават докато гласовете за Сам не надминат тези за Гардиън, все пак трябва да е честно, нали?

не - изборите продължават, докато ББургас получи повече гласове от Сам и Г.Хартс, взети заедно!

знаеш ли, вече не е смешно една и съща плоча да въртиш.

очевидно изборното време е приключило, за това спор не може да има. освен ако не е по друга часова зона, но няма как да е, защото Сам написа че е софийско време. кой гласувАл - гласувАл, кака Мара вече не е в бизнеса!

казах да изчакаме, защото може да има проблемни гласове. в частност аз виждам един проблемен - твоят. ако наистина си баннат, нямаш право да гласуваш, но по неясни причини мартир не е възразил досега (вероятно политически - да не кажат, че "урежда" Сам).

при всяко положение мисля Гардиън печели, не може все четири гласа да са афиф. затова седни си на Г.З. и трай.



Тема Re: ЧЕСТИТО НА Guardian_Hearts!!!нови [re: BBourgas_temporary]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано02.11.05 00:15



Нали вече ти е ясно, защо получи около един глас в изборите? Заради такива тъпи мнения като това (и вчерашното, към което си пуснал линк) ! .

Само болно съзнание може да завърти подобна смешна интрижка.



Тема Re: ЧЕСТИТО НА Guardian_Hearts!!!нови [re: Sam]  
Автор BBourgas_contemporary (дзверо)
Публикувано02.11.05 01:25



не гледай в мойта паница, а гледай в твойта. нали ти е ясно защо след като всички почти единодушно гласувахме за неопределен брой мандати ти няма да си модератор отново? присмял се хърбел на щърбел.
А що се отнася до току що поставения ми нов бан - дерзай и се изживявай. не ти остана много...



Тема Re: ЧЕСТИТО НА Guardian_Hearts!!!нови [re: BBourgas_contemporar]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано02.11.05 10:49



А що се отнася до току що поставения ми нов бан - дерзай и се изживявай. не ти остана много...

Защо си мислиш, че който и да е модератор пък и хората в клуба биха търпели повече от мен спамер? Някой ти е обещал да ти търпи номерата? Не вярвам!



Тема Re: ЧЕСТИТО НА Guardian_Hearts!!!нови [re: Sam]  
Автор desired (послушко)
Публикувано02.11.05 12:15



Макар и да не го познавам, никога не са ме дразнели мненията и коментарите му - напротив ! В повечето случаи винаги е имал право, така че не говори за пореден път в множествено число и не определяй какво да търпя аз или който и да е било тук! !!

И наистина, ама наистина се радвам за Guardian !

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: ЧЕСТИТО НА Guardian_Hearts!!!нови [re: Sam]  
Автор Пpapoдитeлят (Император)
Публикувано02.11.05 12:24



Ако наистина си поставил БАН на момчето, бъди така добър да го махнеш скоропостижно. Първо не е честно, второ не е правилно...

Мен постингите на ББургас никога не са ме дразнили също и не мисля, че имам нужда от бавачка, която да ми слага "родителски контрол" на това, което чета...

Мерси предварително.

Небесата създават блага за Хората а те не правят нищо, за да се отблагодарят.УБИВАЙ!УБИВАЙ!УБИВАЙ!


Тема Re: ЧЕСТИТО НА Guardian_Hearts!!!нови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор SamМодератор (сини очи)
Публикувано02.11.05 12:32



Ако влизаше и четеше в клуба, щеше да знаеш, че ВВ е баннат за това, че вдигна няколко страници стари теми напред с по един безмислен еднотипен постинг във всяка от тях (спам), както и затова, че отново изнесе лична информация, а не за изразяване на мнение.

Ти обаче влизаш само да пишеш, какво да се прави...



Тема Re: ЧЕСТИТО НА Guardian_Hearts!!!нови [re: desired]  
Автор pensif (замислен)
Публикувано02.11.05 13:16



В повечето случаи винаги е имал право

Май си се попрестарал в пламенната защита

Позволявам си да ти напомня една мъдрост, че силната емоция най-често е лош съветник...


И по темата - честито на Guardian_Hearts! надявам се "обичайните заподозрени" да са по-снизходителни към него, което ще значи спокойствие в клуба, и му желая да не взима много навътре бурите (в чаша вода), които често възникват тук... Все пак разни мнения, разни хора и темпераменти, разни амбиции, не може да се угоди на всички... Успех!

Vivre mes differences ou sauver les apparences?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.