Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 30.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема айде да се разберемнови  
Автор BBourgas_contemporary (дзверо)
Публикувано02.11.05 01:43



изгарям от желание да чуя мнението ви.
как мислите, какво е нужно да се направи с деликатното положение около мен:
-да бъда баннат...пак...
-всичко, което напиша да се изтрива...пак...
-да бъда оставен на мира... най-накрая...

така и така не може да се стигне до консенсус, а изпълнението леко куца. нека вие кажете какво трябва да се направи!

И нека волята ви да пребъде

Редактирано от BBourgas_contemporary на 02.11.05 01:46.



Тема Re: айде да се разберемнови [re: BBourgas_contemporar]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано02.11.05 01:51



благодаря, че зададохте този въпрос.

смятам, че модераторите трябва да се разберат помежду си и да ти лепнат оставащ срок за който си изключен - разумен и краен срок, да речем две седмици. през което време да отстояват бана (по име, ИП) и да изтриват всяко твое мнение, ако продължиш да нахалстваш.

след който срок да те оставят да пишеш мирно.



Тема Re: айде да се разберемнови [re: Nikam]  
Автор martyrМодератор (fallen)
Публикувано02.11.05 10:56



Не е нужно да пълним клуба с поредните ненужни теми!

Да. Амин!



Тема Re: айде да се разберемнови [re: BBourgas_contemporar]  
Автор desired (послушко)
Публикувано02.11.05 11:56



Аз искам да те оставят на мира, защото ми писна някои "ръководители" да се изживяват повечко отколото е нужно и при всяко несъотвествие и опълчване срещу техните "норми" да бъде банван който и да е от клубарите тук...

Съблечи моя страх и за грях дай ми таен знак...


Тема Re: айде да се разберемнови [re: desired]  
Автор Пpapoдитeлят (Император)
Публикувано02.11.05 12:20



Напълно съм съгласен с теб. Аз съм противник на всякаква цензура и мисля, че никой няма право да банва когото и да е, само защото мнението не му харесва... Не знам кой и кога е баннал ББургас, но който и да е трябва да се засрами, а новите модератори да бъдат така добри да поправят тази несправедливост и да ни спестят подобни изцепки за вбъдеще...

Накрая, ето ви малко мъдрост от вековете "Мразя до смърт твоето мнение, но съм готов до умра за правото ти да го изразяваш" МАРАТ.


Небесата създават блага за Хората а те не правят нищо, за да се отблагодарят.УБИВАЙ!УБИВАЙ!УБИВАЙ!


Тема Re: айде да се разберемнови [re: desired]  
Автор AЛБATPOC (прелитащ...)
Публикувано02.11.05 13:28



Много добре казано. Жалко обаче, че трябваше да се стигне до такива ексцесии за да се променят някои неща, но дали са се променили в действителност това вече не зная. Бъдещето ще покаже.

Малко неща на този свят са така непростими, както ненужната и безпричинна лъжа.


Тема Re: айде да се разберем [re: Пpapoдитeлят]  
Автор eлия ()
Публикувано02.11.05 15:00



Зависи от кого е баннат.
Един модератор не може да свали бан, наложен от друг модератор.



Тема Re: айде да се разберемнови [re: BBourgas_contemporar]  
Автор J.T. (познат)
Публикувано02.11.05 21:23



Ами ти винаги успяваш да бъдеш модераторско главоболие. Не знам как аз успях цяла година да издържа без да те банна. Надявам се банът ти да е временен, защото без теб е по-скучно. Вреден си, но интересен.

--



Тема Марат за ББургаснови [re: Пpapoдитeлят]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано02.11.05 21:46



Накрая, ето ви малко мъдрост от вековете "Мразя до смърт твоето мнение, но съм готов до умра за правото ти да го изразяваш" МАРАТ.

всъщност, цитатът не е на Марат, а на Волтер. оригиналният текст е
"Не съм съгласен с това, което казваш, но ще се боря до смърт за правото ти да го кажеш"



това, че споменаваш Марат, е иронично, защото въпросният учен/доктор/главорез е одобрил клането на "враговете на революцията" - много от тях невинни, вкл. Лавоазие (друг учен, откривателят на кислорода). същият е казал
"500-600 отсечени глави биха осигурили вашето спокойствие, свобода и щастие. Лъжлива хуманност е сдържала ръцете ви и възпирала ударите ви и сега заради това милиони ваши братя ще загубят живота си."

т.е. добрият доктор винаги е казвал "заколи попа, да ти е мирно селото". да го слушаме ли?

Редактирано от uncool на 02.11.05 22:00.



Тема Re: айде да се разберемнови [re: J.T.]  
Автор uncool (vanilla mean)
Публикувано02.11.05 22:07



явно е било грешка. на някои хора им трябва "сурова любов".

аз не съм толкова краен, колкото съратникът на Мизрахи - мисля че изключването трябва да е временно. т.е. "сУрава", но "любов" все пак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.